173
Spiral Knights (STEAM-en játszható ingyenes MMORPG Hack n Slash)
  • tototto
    #53
    A nevem simán Tototto játékban is, jó lenne ha tudnál segíteni mert átkéne jutnom 8-2be kellenének nagyon az 5*-os receptek :D

    Másik accon csak 3*-os cuccokat craftolnék, mert ezeket áttradelem saját accountra és arról meg viszem is piacra őket eladni. 4-5*ra meg természetesen saját fő accon craftolnék már, mert ugye utána nem tradelhetők. De 4-5ös cuccokat ugye csak ritkán craftol az ember szóval az nem gáz. De az érdekes hogy te HoHban veszel valamit és eltudod adni piacon? Mert ha igen szerezz már nekem azokból a receptekből kifizetem az árukat :)
  • tototto
    #52
    Bármelyik Vendorra rányomsz mindegyiknél ezt írja: "All recipes purchased from this vendor bind upon purchase." tehát csak az adott karakter tudja használni.
    És a "energizáló" accra így nem tudok venni ilyen recepteket, mert máshol meg nem elérhető se a Solid cobalt helm vagy armor vagy a super blaster.
    Tehát ha a másik accal ezeket szeretném gyártani akkor a jtákban elkellene jutnom addig a szintig hogy tudjak venni recepteket, mondjuk 3as szintű receptek ezek meg az 5-2es HoHnál elérhetőek lennének de mekkora szemétség már, szerintem direkt találták ki az ilyen "energizáló" accountok ellen. :D
  • FishNoRba
    #51
    Mellesleg, ez a másik accon carftolgatós dolog, így jobban belegondolva, több helyen is hibádzik... Mikor kikraftolsz valamit, a nagyobb szintű típusához, az előző dolog egy megfelelő szintre fejlesztett változata szükséges. Azt viszont, nem fogod tudni liftezgetés, és játék nélkül megoldani. + A fejlesztett cuccok nem tradelhetőek...
  • FishNoRba
    #50
    Még mindig a 8-1 -nél? Esetleg segíthetnék. Mi a neved ingame?
  • FishNoRba
    #49
    Hmm...

    Nos, nem tudom hogy a HOH. ban vett receptek, miért nem tradelhetőek nálad, nálam minden további nélkül eladhatóak, és a piacon is értékesíthetőek, feltéve ha még nem tanultam meg őket.

    A 2 accos dolog is kedvező, csak arra kell figyelned, hogy ne kapcsolja őket össze, ugyanis akkor az energia össze fog folyni, és 1 accént kezeli őket.

    Az én + accomat is craftra tartom fent, ám önmagában +1 acc sajnos nem nagy bevétel. Kb. Napi 8000 crowns folyik be tőle. 10 ilyen acc asetén természetesen ez a szám már megfelelő lenne, de több accot meg nem tudok generálni, mert összekapcsolja őket...
  • tototto
    #48
    Grat, én még mindig a 8-1nél vagyok elakadva..

    kérdés:
    hogy tudok szerezni Super Blaster és Solid Cobalt Helm + Armor recepteket, mert amit hall of heroesban veszek azt csak az adott accountom tudja használni és recepteket meg nem lehet unbindelni
    csináltam egy másik accountot amivel tudok craftolgatni (ehhez kellenének a receptek de a marketen nem lehet ezekből venni mert nincs egy vendor se aki árulja, kivéve a HoHban de azok meg nem tradelhető receptek)
    mert ha tudnék craftolni másik accal akkor az eredetivel meg tudnék napi 100 energiából liftezgetni :)
  • FishNoRba
    #47
    Nos, ezen is túl vagyok, nem bírtam várni holnapig. Vanguard :)
    Lord Vanduke, és az összes küldetése sem okozott gondot, szinte már már könnyű volt. Persze, nagyon darálós... Ennyi Slag Walker -t még életemben nem csapkodtam le, mint ebben a küldetésben...

  • FishNoRba
    #46
    Végre sikerült megcsinálnom a 9-2 utolsó küldetését, szóval most már csak lord vanduke választ el a Vanguard fokozattól. (A 9-4 gyakorlatilag, csak egy beavatás, mely az utolsó hall of heroest, és pár beszélgetős lezárást tartalmaz.)
  • FishNoRba
    #45
    Hogy teljesen őszinte akarok lenni veled, fogalmam sincs. Eddigi játékom során, csak a napi napi küldetéshez kellett. Más felhasználási módjukkal én még nem találkoztam.
  • tototto
    #44
    ezek a supply packok mire valók, mi van bennük?
  • Optimus Prime
    #43
    Látom itt kicsit felpezsdült az élet, már akartam is írni. Ha kell egy plusz játékos én néha játszok, jó kikapcsolódás. A Steam Id-m a signature-ben, de NemEsIs Prime.
  • FishNoRba
    #42
    Szerintem rossz a link.
  • Fiucska12
    #41
    /watch?v=69wPUR-pwDM&feature=my_liked_videos&list=LLGHqg7OHl5PXJrrkX69LWRg
    Nekem bejött lehet már nem megy !
  • FishNoRba
    #40
    Igen, értem :)

    A heat szétoszlik. Tehát ha egyszerre több dolog is fejlődik, a heat szétoszlik, így nyilván kevesebb jut egy cuccra. Szóval igen, ha csak egy cuccod veszi fel a heatet, akkor az jóval gyorsabban fejlődik.
  • tototto
    #39
    Tényleg ha mondjuk a többi dolgot már nem akarom (tudom) fejleszteni mert maxon van, és mondjuk csak egy kardot , akkor ha olyan cuccokat teszek be amik nem kapnak a heatet, az egyetlen fejlődő eszközöm (kard) gyorsabban fejlődik tehát megkapja a többi helyett is a heatet vagy ez nem játszik közre és ugyanannyi heatet kap mintha mellette az összes cuccom fejlődne?

    tudom kicsit érthetetlen, de remélem azért érted hova akarok kilyukadni :D
  • FishNoRba
    #38
    Én se vagyok guildban, pedig nem egy meghívót kapok.

    Tokeneket nem lehet venni, mindegyiket csak játék közben lehet beszerezni. A Jelly king legyőzéséért ez esetben a jelly gem tokenhez juthatunk hozzá. Ezekért a tokenekért kapható cuccok, csakis tokenekért kaphatóak. Ez nekem is aktuális, ugyanis én most az Ice Queen Mail sett -re hajtok:


    Szerencsére, a küldetések között, az 5-2 es küldetéssorozat utolsó küldetésében, igen rövid, 3 szintes mission keretein belül lehet még pépesebbé dagonyázni a zselékirályt, miközben mind pénzre, mind az Avenger fejlesztéséhez szükséges heat -re is szert teszek.
  • tototto
    #37
    köszi a kimerítő írást, vettem egy Scary Skelly Maskot meg Armort, ezeket akarom majd felfejleszteni szellemek ellen elég jó mert magas a shadow védelme, illetve ha végig sikerülne vinni DLCt akkor a Warmaster Rocket Hammert használnám
    visszatérve azért játszom egyedül mert nem vagyok semmi guildban, nincsenek ismerőseim akik játszanának játékkal :)
    ilyen ingyenes liftezést csak pénzért lehet venni, bent játékban energiáért nem találok sehol
    ehhez amit használsz divine avengerhez kell ugye a sealed sword kard, de ahhoz nincs recept, csak tokenért lehet kapni? és ha igen azt a jellys tokent nem lehet valahol venni csak úgy tudok szerezni ha kinyírom a nagy rózsaszín kocsonyát? :)
  • FishNoRba
    #36
    Senki nem mondta, hogy egyedül kell játszani :)

    A sebzés sok dologtól függhet. Jelen esetben, ahogy látom, egy 5 csillagos Barbarous Thorn Blade -t használ a játékos, amely piercing -ben sebez kritikusat, amit a sárga színnel kiírt sebzés mutat.

    Azt, hogy a felsorolt fajták (Shadow , piercing, elemental, normal) pontosan milyen lényeket takarnak, arról itt egy nagyon jó táblázat.

    Nos, a kardok terén, nagyon sokat dob a latba, hogy Te milyen fegyvereket használsz előszeretettel. Gyorsakat, nagy böszméket vagy a kettő közöttit? Ezt, Te fogod tudni kitapasztalni, de az sincs kizárva, hogy mind a 2 fajtából vigyél. Nyilván, ez a kifizetődő.

    Az én arzenálom is még kialakulóban van, de jelenleg, ezeket használom, megfelelően cserélgetve őket:

    1.Warmaster Rocket Hammer


    Látható, hogy milyen nagy az elemental értéke. Ennek 2 oldala is van. Az általad említett szellemek, élőhalottak ellen, nincs jobb nála, ám más fajta lényeknél, sokszor hosszadalmas folyamat.

    2.Divine Avenger


    Nagy kedvencemmé a feltöltött ütése teszi, hisz ilyenkor 3 kard söpör végig, nagyjából egy irányba. Ez nagyon hasznossá teszi, hisz elérhetővé teszi, hogy az ellenfél megközelítése nélkül, sebezzük azt jelentősen, ráadásképpen, normál sebzése is igen nagy.

    3.Furious Flamberge


    Rendkívül gyors, és erős fegyver, ráadásképp tűz bónuszt ad, ami még hasznosabbá teszi.

    4.Leviathan Blade


    Az első 5 csillagos kardom. Különösen nem tűnik ki a semmivel, hisz a feltöltött ütése, semmilyen bónuszt nem ad. Viszont, maga az ütés, bónusz nélkül is hasznos, hisz 360° os ütésre képes, ahogyan rajta kívül csak az FoV. Ez rendkívül hasznos, hisz nagy közben lehet vele sebezni. Azonban a bónusz tényleg hiányzik, így ha nem vagy szerelmese a fegyvernek, ne ezt vedd.

    Amit érdemes megemlítenem még, az a Glacius-Combuser-Voltedge-Acheron páros, amik csak annyiban különböznek, hogy más féle bónuszt adnak. Töltött ütésük, egy robbanásmezőt hoz létre előttük, így sok ellenfelet sebezve.

    Ezen kardok mindegyikét tapasztalatomból kifolyólag is ajánlani tudom.
  • tototto
    #35
    Na én itt elakadtam, ezt egyedül nem tudom megcsinálni, kellenének jobb fegyverek meg páncél, hogy sebez egy kardal 200-300at, én a 4csillagos fegyóimmal örülök ha 70-80at tudok sebezni. Rákellene gyúrni valami erősebb fegyókra most egyenlőre egy hunting blade-el és egy master blasterrel játszom, mit ajánlsz ami a szellemek és gremlinek ellen hatásos? Shadow , piercing, elemental, normal, ezek mit takarnak, melyik tulajdonság melyik ellenség típus ellen a legjobb?

  • FishNoRba
    #34
    A trinkletek helyei, alapjáraton, ugyan úgy le vannak zárva, mint a 3. és a 4. fegyverek helyei. Ahhoz, hogy tudjál rakni oda trinkletet, venned kell helyet nekik, megfelelő időre.
  • tototto
    #33
    közben megcsináltam, 0 halállal :)
    ellenben azt nem tudjátok, hogy ezeket a trinkleteket hogy lehet használni mert missionökért adott párat de nem tudom hogy lehet használni?
  • tototto
    #32
    na közben én is beszereztem DLCt :D
    de most itt rendesen elakadtam mission-ökben, ez a rohadt két robot mindig kicsinál, kicsit szerencsejátéknak érzem..

  • FishNoRba
    #31
    Jó kérdés, a nevére már nem emlékszem. Raktam fel hirdetéseket a tf2outpostra, és a tf2tp -re, és jelentkezett.
  • tototto
    #30
    kitől szerezted, annyit nekem is megérne :)
  • FishNoRba
    #29
    Nos, ez idő alatt, sikerült beszereznem a játék egyetlen kiegészítőjét,az Operation Crimson Hammert, potom 2 kulcs + 1 refinded metálért, és a harmadik részét, sikerült is megcsinálnom, igaz csak segítséggel.

    Ajánlom mindenkinek a kiegészítőt, hisz nem csak, hogy 3 remek kampányt tartalmaz, de teljesítésével, hozzájuthatunk a játék talán legjobb fegyveréhez, a Warmaster Rocket Hammerhez, és egy elég jó bombához. A fegyver kérdés, így nálam le is zárult egy időre :)

    + Sikerült megcsinálnom az utolsó Hall of Heroes-t, szóval jelenleg a 9-1 -ben vezeklek.
  • FishNoRba
    #28
    Nos, a küldetések nem állnak több részből. Eddig maximum 4 szintessel találkoztam, de ezek az esetek is csak 1-1 boss előtt valósulnak meg.

    8-2 utolsó küldetése a Hall of Heroes, amely teljesítéséhez, 5 csillagos cuccok kellenek. 6-2 nél is található egy Hall of Heroes, amihez 4 csillagos cuccok szükségesek. Az azt megelőző, tehát 3 csillagos Hall of Heroes pedig az 5-2 "küldetéscsomagban" kap helyet.

    Nos, az SK-t, mindig egyedül játszottam, letiltva mindenkit. Na persze, néha pár barátommal vállvetve álltunk neki a liftezésnek. A küldetéseket is egyedül kezdtem el, de már beláttam, hogy ez így nem mindig kivitelezhető, így sokszor bevárok idegeneket az előszobában. Akár +1 ember is hatalmas előnyt jelent, hisz fel tudjátok éleszteni egymást. Persze, kevesebb crowns üti a markotokat, de valamit valamiért...
  • tototto
    #27
    passzolom még nincs egy 5csillagos cuccom se :D
    viszont ha már ott tartasz megtudod mondani milyen küldik vannak 4-2 felett kb, hány szintesek, csak mert CE-t nem akarok rájuk pazarolni csak a napi 100 energiát amit ad játék azt fordítanám rá, most 1-2 szintet kell egyenlőre menni egy küldetéshez, néha 3, ez hogy fog változni?
    illetve 3-4 csillagos cuccokkal egyedül melyik missionig lehet eljutni?
    8-2t gondolom egyedül már reménytelen :)
  • FishNoRba
    #26
    Én is ráfeküdtem, és jelenleg a 8-2 nél szenvedek. Szerencsére, itt található a Hall of Heroes is, amelyben az árusok szinte az összes 5 csillagos cuccokat árulják.

    Ehhez lenne egy kérdésem is. Milyen 5 csillagos kardokat javasoltok?
  • tototto
    #25
    most kezdtem ezt a küldetés részt a napokban, ma csináltam a 4-2es szinteket
  • FishNoRba
    #24
    Üdv!

    Régebben én is elvittem Tier 2 végégig, (3-4 csillagos cuccokkal) de valamiért abbahagytam. Most kezdtem el újra, s meglepett a sok változtatás. Kinek, hogy jön be az új küldetéses rendszer, valamint ki, hol tart benne?
  • Optimus Prime
    #23
    Jó hír, farmolhatok crownt és talán eljutok... nem, nincs Tier-3as belépőm.
  • Fpocok
    #22
    Én már jó ideje nem tolom... de ez jó hír.
  • tototto
    #21
    szombatig 0 energia a liftezés ha még valaki jár erre fele egyáltalán, jó régen volt az utolsó komment :)
  • KBB
    #20
    Sziasztok!

    Magyar klán van vagy alakulgat esetleg?

    Majesty: Crystal Energy-be tudsz tárolni "végtelen" mennyiségű energiát. Azt pedig vagy Crown-ért (pénz) tudsz venni ingame vagy pedig IRL pénzért.
  • Majesty
    #19
    Még egy kérdés mikor vagy hogy lehet majd több energyt tárolni?
  • Majesty
    #18
    Köszönöm a választ
  • Fpocok
    #17
    Lehet venni crown-ért is.
  • MerlinW
    #16
    veszel pénzért (igaziért), vagy vársz egy napot.
  • Majesty
    #15
    Sziasztok!

    Ma keztem el a játékot szerintem nagyon jo.De hogy lehet energiát szerezni?
  • Optimus Prime
    #14
    Ha a feltétel ugyanaz, akkor egy bizonyos szintet kell elérni. Egy terminált, már nem emlékszem melyik szint, csak nyomultam co-opba, végül meglett.