21
  • Sir Ny
    #21
    "A kovetkezo ugyis az lesz, hogy osszehiv valaki ezer embert, aztan jol felrobbantja oket."

    Kérdés, hogy ez egy állam fogja-e csinálni a lakosaival, vagy a teroristák-e?
  • Merces
    #20
    ..egész használható ötleteid vannak..........
  • duke
    #19
    Ez az be, kell TILTANI a faszbukot. Azt kell mondani, hogy aki a faszbukkol az terrorista. Amugy is kesz csoda, hogy mar eddig is nem kerult a terroristak kezebe az egesz faszbuk.
    A kovetkezo ugyis az lesz, hogy osszehiv valaki ezer embert, aztan jol felrobbantja oket.
  • Reparamorf
    #18
    Igen, be kellene tiltani...
    A netet is, meg az össze-vissza gondolkodást is,
    - Hitler is meg Sztálin is ilyeneken agyalt...
    A hatalom nehezen tudja elviselni, ha valamihez csak kibicelhet,
    és nem pofázhat bele. És minden féle mondvacsinált ürüggyel, az állampolgár
    érdekeire hivatkozva le akarja gyűrni a szabadságot, azt a kis szabadságot ami még meg maradt a mi világunkban.
  • ozdimorgo
    #17
    Ha valaki olyan ostoba, hogy nem csak az ismerőseinek küldi el a meghívót, akkor megérdemli. Be kell tiltani az összes médiát, mert bármelyiken lehet nyilvánosan meghívót küldeni...
    Betiltani - ez jó. Agyament barmok
  • Rotyoka
    #16
    Először nekem is átvillant ez a fejembe, de én hamar el is vetettem mert mondom áá ez az én agyszülkeményem csak. Ezek szerint nem :D
  • blessyou
    #15
    Egyértelműen a szervezőket kell felelősségre vonni, és nem a Facebookot. A Facebooknak igazából annyit kellene tennie, hogy még egy plusz ellenőrző kérdést dob ki a meghívók elküldése előtt, hogy felvilágosítsa a túl sok meghívottal járó következményekről, és hogy ezért a szervezőnek kell vállalnia a felelősséget. Nem kell mindjárt betiltással reagálni, az első gondolatom nekem is az volt, hogy ez a demokratikus jogok korlátozására ad lehetőséget.
  • gutihole
    #14
    Nem nagyon ismerem a Facebookot, de a híradásokban úgy szerepelt, hogy publikussá tette az eseményt, ezáltal nem csak az ismerősei érték el, és a vadidegen emberek meg terjesztették egymás között.
  • Gerhard
    #13
    "egy fiatal lány véletlenül több száz embert hívott meg a platformon keresztül a 16. születésnapja alkalmából rendezett ünnepségre. Az eseményen végül több mint 1500 vendég jelent meg"

    Hogy a csudába lehet VÉLETLENÜL több száz embert meghívni?
  • Griphons
    #12
    Ezt remélem csak ironikusan írtad...
  • Griphons
    #11
    Nem csak benned. Akinek van agya, az látja, hogy a mindenkori hatalom nem a facebook-partiktól ijedt meg, vagy attól, hogy szegény tiniknek bántódásuk esne. Ilyen erővel a Fb-on egy tüntetést is össze lehet hívni pillanatok alatt, és ezt nem tudja kezelni a bigott hatalom.
    De hogy ilyen mondvacsinált ürüggyel essenek neki egy közösségi oldalnak, az azért elég durva. Miért is a Fb hibája, hogy elfajultak a rendezvények? Ezzel az erővel a postát is büntetni lehetne, mert képes több száz meghívót kivinni egy esküvőre.
    Kiváncsi vagyok kis hazánkban mikor kezdik büntetni a Fb látogatását.
  • hypno
    #10
    Wuppertalban valószínűleg 50 éve nem volt ekkora buli. Akik ott voltak biztosan emlékezni fognak rá. Az emberek végülis ezért keresik az élményeket, kalandokat.

    Lehet kellene tiltani, hogy az emberek ellenőrizetlenül kommunikáljanak egymással?
  • mtibee
    #9
    Csak bennem merült fel, hogy valójában a Facebookon szerveződött/szerveződő tüntetések ellen irányulna az intézkedés?
  • sanyicks
    #8
    Be kéne tiltani az agyilag zokni embereket is akik mindenkinek küldenek meghívót...
    Vagy csak vissza kéne térni az emailhez, és csak oda megy az üzenet ahova kéne, mert nincs olyan hogy mindenkinek? ja bocs az email már nem menő... sebaj 5 év múlva a fácse lesz az.
  • Sir Ny
    #7
    Csak a címet elolvasva: WTF?
  • NullZ3r0
    #6
    Inkább a Facebook-ot kéne betiltani.
  • Rotyoka
    #5
    Köszönjük hogy mindig valami agyilag nulla ember benyög egy ilyet.
  • Zozo76
    #4
    Nem kell hasznalni a hulye faszbúkot. :)
  • gemihu
    #3
    Egyszerű. A lényeg,hogy a meghívót nem lehet csak adott létszámú csoportnak elküldeni. Azt viszont nem tudom hogyan lehetne kiszűrni,ha mondjuk egy kiállítás reklámozná magát ilyen meghívóval..
  • Rotyoka
    #2
    komment vége sikeresen lemaradt.

    Mert naponta kb 40 ilyen van, mindenhova kivezényelnek 20 rendőrt, már az sem kevés ember, és lesz olyan hely ahol lehet kicsit tiltakozni fognak ellenük nem gondolják?
  • Rotyoka
    #1
    És mégis hogyan akarják betiltani? :D:D:D:D