531
HUAWEI IDEOS S7 SLIM tulajok topikja
  • morzsi555
    #171
    feltelepítem, letölti a dolgokat, aztán induláskor kilép. Ha utána ikonnal indítom akkor néhány másodpercig fekete a képernyő aztán kilép.
  • fityere
    #170
    Próbáld innen tpb nekem működik
  • calibra93
    #169
    Főzött rom a garancia elvesztésével jár !
  • calibra93
    #168
    Abból még nem találtam én sem működőképes verziót :(
    Csak a West Coast Hustle működik nálam.
  • fityere
    #167
    Sziasztok

    Érdeklődnék, hogy rakott e fel valaki főzött romot és ha igen mik a tapasztalatok? Érdemes le cserélni a gyárit?
  • morzsi555
    #166
    Gangstar: Miami Vindication-ből talált valaki működő verziót? 3.1.4-es, 3.1.6-os nem indul el, 1.0.6-os elindul de 20% loadingnál kilép.
  • calibra93
    #165
    Köszi Morzsi, ez tényleg működik :)
  • morzsi555
    #164
    Működő Settlers HD (rootolás nélküli, csak telepíteni kell) http://www.mediafire.com/?xhwyx9gxshqbyjj
  • calibra93
    #163
    Sziasztok!
    Dead Space is szépen fut az S7-en :)
  • ricsa008
    #162
    TinTin kalandjait próbálta már valaki? És ha működik akkor melik verziót kell leszedni?
  • morzsi555
    #161
    wi-fi-snél nincs ilyen sajnos.
  • shaddam
    #160
  • pibu
    #159
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy letöltöttem az avatar játékot telepítettem is de indulásnál kéri hogy kapcsoljam ki a repülős üzemmódot. Ezt nem találom sehol a beállításoknál. Hol lehet ezt kikapcsolni?
  • Breki33
    #158
    igen egy helyi srác árulja ezt a vateran de nem tudok neki írni

    OTG kábel is érdekel
  • shaddam
    #157
    Pl?Van egy eladó nálam olcsóbb mint a vatera és nem kell megvárni mire ideér.Lesznek otg adatkábelek meg autós töltők is akit érdekel.Hüvely tulajok tartsunk össze :P
  • Laxxa
    #156
    Szerintem itt Mo-n komolyabbat most még nem találsz mivel semmilyen kiegészítőt nem kapsz. Majd ha esetleg megépül itt Mo-n a HUAWEI Európai elosztó bázisa. Hacsak nem az EBay-ről rendelsz vagy valami külföldi oldalról. Vettem én is egyet a GIGATEL -től, mielőtt a haver megvette volna a T-Home -tól. Szállítással együtt 5500 Ft-ba került (Igaz Bőr) de azóta megbántam én is, hogy annyi pénzt dobtam ki érte.
  • Breki33
    #155
    Ja ilyen van vettem hozzá Yamato tok-ot nekem komolyabb kéne
  • shaddam
    #154

    Ha ezt előbb tudom a haver asszonyának mehetett volna egy rózsaszín
  • Laxxa
    #153
    Ja és tényleg bármilyen színben vagy mintázattal meg tudja csinálni.
  • Laxxa
    #152
    Ahogy említettem már, ezeket haver anyukája csinálja, varja, horgolja vagy mit csinál vele. Itt vannak a képek. Ha valakit érdekel küldjön privit, ha nem szeretne egy tartóért ami védi az eszközt hurcolás közben több ezer forintot kifizetni. Ja és még melegen is tartja.
    tarto1
    tarto2
    tarto3
    tarto4
    tarto5
  • shaddam
    #151
    Le tudsz róla fölösleges appokat szedni, biztonsági mentés, angry birds level unlock.
    Nekem pl a gyári e-mail kliens problémázott, ki tudtam lőni, azóta jó minden.
  • Breki33
    #150
    már volt róla szó pl a 24-es hozzászólásban

    nem cseszi el az ember vele sőt, de tudni kell, hogy hogy rootoltan nem lehet gariztatni
  • ricsa008
    #149
    olvasom ezt a Root-olást ez mire jó ? mivel tud majd többet a gép? csak mert az enyém inviteles és nem akarom elcseszni
  • Breki33
    #148
    Oké, de ilyesmi vagy sima szövet tok?

    http://www.ebay.com/itm/Folio-Stand-Leather-Case-Pouch-HuaWei-IDEOS-S7-Slim-/190562474516?pt=PDA_Accessories&hash=item2c5e689a14
  • Laxxa
    #147
    Holnap tudok mutatni mert nincs nálam belőle. Haver anyukája készíti őket kézzel de minőségre van olyan mint a bolti és nem kerül 3-4-5 ezer forintba. Szövet tokról van szó, beczibzározható és bármilyen színben meg tudja csinálni.
  • Breki33
    #146
    MILYEN TOK PONTOSAN

    MUTASS KÉPEKET
  • Laxxa
    #145
    Sziasztok, ha valakit érdekel tok olcsón. Az küldjön privit. Kézzel készített bármilyen színű vagy mintázatú.
  • Breki33
    #144
    mert rendszergazdai jogokat kapsz a telefonodon
  • morzsi555
    #143
    És ez pontosan miért jó? Nem értem. A beállításokat, mentéseket, feltelepített programokat nem bántja?
  • Breki33
    #142
    Így

    https://sites.google.com/site/his7slim/how-to/root-olas
  • morzsi555
    #141
    Az a-f. lépéseket is meg kellett csinálni hozzá? Mert fogalmam sincs hogy kell rootolni.
  • kltz
    #140
    Meg az Avatar is megy hibátlanul. 3.2.7-es telepítettem.

    Előzőben javítás gameloft/games
  • kltz
    #139
    Nagyon szépen köszi!

    Nekem a Settlers megy hibátlanul.

    Ez szerint telepítettem:
    Telepítés: javasolt a repülőgépes mód használata

    1. Felmásolod a GloftSTHP mappát felmásolod ide: sdcard:gameloftgames (ha nincs még, akkor előtte létrehozod)
    2. Telepíted az .apk fájlt(signedThe_Settlers_HD_1.0.3_Cracked_tag3r.apk)
    3. Amennyiben még nincs, akkor feltelepíted a Titanium Backup-ot a Market-ról majd a a TitaniumBackup mappát felmásolod a memóriakártyára
    4. Visszaállítod a Titanium Backup-ban az imént felmásolt mentést
    5. Amennyiben nem indulna vagy textúrahibás lenne a játék,akkor töröld a programot majd a telepítés előtt:


    a. Root Explorer telepítése (megtalálod itt - rootolt telefon kell hozzá)
    b. Elindítod a programot és fent átváltasz írás módba
    c. A System mappában megnyitod a bulid.prop fájlt
    d. Megkeresed a ro.product.manufacturer sort és a ZTE-t átírod HTC-re
    e. Újraindítod a telefont
    f. Telepíted a játékot a fent leírtak alapján
  • Breki33
    #138
    focik?
  • morzsi555
    #137
    A snapdragon, adreno, HTC Desire verziókat kell keresni.
    Ha akad a játék, akkor a GPS-t, bluetooth-t, wi-fi-t ki kell kapcsolni.
    Néhány játékot csak a Games_Launcher_signed_pl_1.1.2.apk-val lehet elindítani.

    Angry Birds: com.rovio.angrybirds.v1.5.1.adfree.apk, AB_Ses1.6.0.apk
    Asphalt 5: asphalt_5.1.7.apk
    Assasins Creed HD: AssassinsCreed_Android_ML_IGP_GAND_DEMO_V331.apk
    Brothers in Arms 2 - Global Front: BIA_v3.1.6.apk
    Dungeon Hunter: DungeonHunter_Android_Motorola_Droid_ML_IGP_GAND_DEMO_347.apk
    Dungeon Hunter 2: Dungeon_Hunter_2_HD_HTC_Desire_Z_proper.apk
    Gangstar: West Coast Hustle: Gangstar_3.1.1.apk
    HAWX: hawx_3.2.8.apk
    Let's Golf! HD: com.gameloft.android.GAND.GloftLG09.LetsGolf-1.apk
    Need For Speed Shift: NFS_Shift_v1.0.4 cracked.apk
    Shadow Guardian HD: Shadow_Guardian_HD_HTC_Desire__Bravo_android_dj.apk
    Sky Force: Sky Force_1.29.apk
    SpeedX: com.beepstreet.speedx.v1.5.4.apk
    Starfront Collision v1.0.2

    Amik elindultak, de hibásan: Settlers HD - fehér textúrák vannak csak, N.O.V.A. - elindul, de fekete képernyővel, Modern Combat: Sandstorm - hiányzó textúrákkal.
    Amiket próbáltam, de nem indultak el: N.O.V.A 2, Asphalt 6, Blackstab, GT Racing Motor Academy, Gangstar: Miami Vindication, Hero of Sparta, Splinter Cell Conviction.
  • fityere
    #136
    Sziasztok
    Nekem is nem sokára talán meghozzák a készüléket.
    Engem is az érdekel mik azok a játékok amik akadás mentesen futnak.
    Köszönöm a válaszokat előre is
  • kltz
    #135
    Köszi!

    Nem tudnád össze szedni ,hogy melyik játék megy amit eddig próbáltál és ,hogy pontosan melyik verziókat kell telepíteni?
  • morzsi555
    #134
    Elméletileg az v1.0.1-es a jó, bár ezt a játékot még nem próbáltam. link
    Gangstar: Miami Vindication elindult valakinek?
  • kltz
    #133
    Sziasztok!

    Valaki tud adni egy olyan telepítőt ehhez a Sacred Odyssey játékhoz ami működik ,mert amit én felraktam elindult meg minden de játék közben nincs grafika. Mármint az irányítás az megjelenik meg egy két panel azon kívül semmi.

    Egyébként pár napja vagyok boldog tulajdonosa a szerkezetnek és eddig nagyon pöpec.

    Üdv. Kltz
  • shaddam
    #132
    Kösz.Rendeltem kábelt, ha másért nem is a ps3 gamepadhoz már megéri az 1 dollár.