531
HUAWEI IDEOS S7 SLIM tulajok topikja
  • Breki33
    #131
    alapból nem de pendrive-t meg lehet oldani

    USB OTG kábel kábel kell hozzá

    http://pdaplus.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=6671&Itemid=1
  • shaddam
    #130
    Micro usb-vel ha rákötök pendrive-ot vagy hdd-t felismeri a ketyere?
  • skypper
    #129
    remélem nem lesz igazad:) már volt nálam és előjött a probléma:) elvitték visszahozták és minden oké azóta is rajta:)
  • andrejfej
    #128
    Na, ennek örülök skypper. A G-sensorral még azért várj, nekem is csak idővel jött elő :(
  • skypper
    #127
    Na végre 1 hét és a néhány DHLes ügyetlenkedés után ismét kezemben a tablet. a G senzor is normálisan működik rajta megminden, ami eddig negatív volt. Ajánlom, hogy a G sensoros baromsággal küldjétek szervízbe!
  • shaddam
    #126
    PS1 emut próbáltam azzal megy a crash bandicoot :P Már csak egy usb kábel kéne hogy összekössem a ps3 gamepaddal.
  • morzsi555
    #125
    Nintendo 64 emulátor + játékok
    Próbálta már valaki?
  • Montanosz
    #124
    játékok
    LINK
  • morzsi555
    #123
    Ja igen, találtam egy ilyet: link. A komolyabb játékok mappákban vannak, de nem nagyon akarnak működni.
    Amiket próbáltam és működnek: Assassin's Creed, Asphalt 5, Brothers in Arms 2, Dungeon Hunter, Dungeon Hunter 2, Gangstar: West Coast Hustle, Let's Golf!, Shadow Guardian, Starfront Collision, H.A.W.X., UNO HD, NFS Shift.
    Amik elindultak, de hibásan: Settlers HD - fehér textúrák vannak csak, N.O.V.A. - elindul, de fekete képernyővel, Modern Combat: Sandstorm - hiányzó textúrákkal.
    Amiket próbáltam, de nem indultak el: N.O.V.A 2, Asphalt 6, Blackstab, GT Racing Motor Academy, Gangstar: Miami Vindication, Hero of Sparta, Splinter Cell Conviction.

    GPS-nek mi értelme van amúgy? Sportoláshoz nem jó, mert túl nagy és nehéz a készülék, autóban meg nem lehet hova rakni szintén emiatt.
  • morzsi555
    #122
    Gangstar: Miami Vindication elindul valakinek?
  • skypper
    #121
    nah erre varjatok gombot:P beszéltem az Invitellel, nagyon készségesek voltak, próbáltak segíteni de nem sok sikerrel. a lényeg a következő. jövőhéten jön egy futár aki elviszi szervizbe, ami kb 1-2hét amíg ugye fizetnem kell a bérlést és a netet amit nem használok:P:D ja és cserekészüléket sem adnak. nagyon jó:)
  • skypper
    #120
    nagyon jó... imádom az Invitelt!
  • shaddam
    #119
    Fogalmam sincs.Nekem frissen kibontva kb az első volt és megoldotta a market problémát.Lehet tényleg jobb ha visszaviszed.
  • skypper
    #118
    letöltöttem, rámásoltam külső SDre és nem ment, majd a belsőre és úgy se a következőt írja ki: "A csomag elemzése során hiba történt", most mit tegyek??
  • shaddam
    #117
    Nekem is ez volt.Leszedsz pécével egy market patchet és utána menni fog.
    Ez lesz az
  • andrejfej
    #116
    Te skypper, én a helyedben visszavinném legalább egy bevizsgálásra, mert ez nem okés. Próbáld megbeszélni az ügyfélszolgálattal, esetleg kérj készülékcserét.

    ricsa008, a firmware-t az Összes alkalmazás - Beállítások - A tablet névjegye úton találod meg. A T-mobile-s tabletemen S7-201uV100R001C178B011 van, Trapacska listája szerint az Inviteleseken S7-201u V100R001C207B011 (Hungary Invitel) vagy S7-201u V100R001C207B012 (Hungary Invitel) van.
  • skypper
    #115
    srácok csak nálam nem működik a market? elindítanám, h töltse le de semmi, elkezdi írni mikor viiszalépek a progihoz (pl.: Angry Birds), h download majd Download paise, és kész semmi más. mi lehet a baj? tudna valaki segíteni ebben? mert tényleg semmilyen progi nem jön lenne. próbáltam wifin és 3g is
  • ricsa008
    #114
    üdv
    a Backstab -nak melyik verzáját kell felrakni? többet is probáltam (vettem vifi routert) de azt írja hogy corrupted v. occured vagy hasonló. nem kezd el letölteni.. mi lehet a gond
  • ricsa008
    #113
    ha éjjel van töltőre rakva a cucc akkor nem áll fent a túltötés veszélye?
  • morzsi555
    #112
    Használd a biztonságos eltávolítást, aztán indítsd újra a tabletet.
  • ricsa008
    #111
    oks akkor folytatom a kisérletezést a gond az hogy itt falun nuku wifit-t talál amit talál az meg megánhálozat így védett így net kilőve

    szerk: nem tudom windows-ba sem törölni a gameloft mappát a games-be meg már nem enged be
  • morzsi555
    #110
    A mappákat windowsban töröld mindig szerintem, ha újraindítod a tabletet, akkor utána már lehet törölni ha jól emlékszem.
  • ricsa008
    #109
    azt néztem nem volt lenémítva. erre gameloft mappa dologra nincs ötleted?
  • morzsi555
    #108
    A menu/optionsbe nézz szét, mert lehet, hogy csak le volt némítva. Én Angry Birdsnél jártam így.
  • ricsa008
    #107
    ok most sikerült elindítani az Asphalt 5-t de nem volt rajta hang... letöröltem mondom probálok mást erre nem tudok bele menni a gameloft/games mappába mintha irásvédett lenne... hude nehéz lesz ez
  • morzsi555
    #106
    belsőre
  • ricsa008
    #105
    ok akkor még egy a Belső SD-re kell a mappát csinálni vagy a +SD-re amit beraktam
  • morzsi555
    #104
    Csinálj egy gameloft/games/ mappát és ebbe rakd bele. Pl Dungeon Hunternél: gameloft/games/DungeonHunter. De többnyire elég csak az apk és letölti magának. Repülő modos dolgot kikerülni legegyszerőbb ezzel: Games_Launcher_signed_pl_1.1.2.apk (googleben ki ad egy csomó letöltési linket). Feltelepíted, elindítod a Games Launchert, kiválasztod a játékot és rányomsz az alatta levő gombra. Ha a játék kérdezi, hogy le akarsz-e tölteni további dolgokat, várj 10 másodpercet és aztán nyomj ok-t. Ezeket a játékokat támogatja: asphalt 5 HD, assassins areed HD, avatar HD, dungeon hunter HD, gangstar, hero of sparta, let's golf hd, Sandstorm, nova, real football 2010, Hawx, uno hd.
    Játékokból a snapdragon, andreno, htc desire verziókat keresd.

    Settlers HD-ből tud valaki linkelni normálisan működő verziót? Sehol nem találok.
  • ricsa008
    #103
    a másik pedig még az lenne hogy ezeket a paid verzios játékokat hogy kell felmásolni? torrenten írják hogy gameloft mappába kell rakni de nekem sehogy sem jön össze meg írkálnak valami repülő módot ami nekem kínai
  • ricsa008
    #102
    merre lehet megnézni a firmware-t ma kaptuk meg még nem nagyon merültem bele
  • andrejfej
    #101
    Ha USB-n akarsz csatlakozni, USB hibakeresési módba kell a tabletet tenni, utána mikor bedugod, felugrik, hogy bekapcsolod-e a külső tárolót, be kell. Majd mikor végeztél a fájlátvitellel újra ki.
  • andrejfej
    #100
    Olvastam erről a problémáról, másoknak is volt vele baj, meg tudod nézni melyik firmware van rajta? Nekem T-s van, ez nem csinálja.
  • ricsa008
    #99
    az írja nincs belő SD kártya ennek mi az oka? nem tudok kapcsolódni PC-re...
  • skypper
    #98
    igen magyar

    nekem van 1 problémám, amikor töltöm nem nagyon szeretne működni a képernyő. ez csak nálam van és a hálózatban vagy másnál is?
  • ricsa008
    #97
    Mi majd most kapunk az Inviteltől egy ilyen kütyüt akinek már van attól kérdezném a rajta lévő rendszer beszél magyarul?
  • skypper
    #96
    Szerintem nagyon tuti kis szerkezet. Játszani nem nagyon volt időm. Bár az invitel elég nehezen aktiválta a kártyát, de üsse kavics őket. Egy negatívum ami nem teszi számomra konfortosnak, h a fejlécben nincs óra, pedig elférne. Ha valaki tud hozzá progit szóljon pls. Köszi:-)
  • tutituti
    #95
    Jó,hát nem tragédia.Bár más mellett döntöttem végül is.
    De köszönöm a helpet!
  • Montanosz
    #94
    nova nálam nem megy
    az a baj hogy tényleg centire eléggé azokon a készülékeken futnak amire írták őket...gondolom az optimalizálás miatt
  • skypper
    #93
    nekem tegnap érkezett meg nagyszüleimhez:) már nagyon izgulok most indulok érte:) már nagyon várom és kíváncsi vagyok rá:)
  • tutituti
    #92
    most szándékozok a napokban venni egy ilyen készüléket.
    Lenne egy kérdésem,ami mondjuk mellékes csak puszta kíváncsiság.
    A Gangstar: West Coast Hustle vagy a N.O.V.A játék fut rajta normálisan?