21
  • Nuclearity
    #21
    hagyd, nekem is ezt csinálja a firefox, kirakom nagyba és elinditja uj oldalon alatta még1x :D
  • B0nFire
    #20
    Érdekes módon bármely oldalon bármely videót le lehet játszani, kivéve az SG videóit. No, akkor mi az a hiba? Legújabb flash palyer+FF5 van fenn, és nem megy. A legfrissebb krómmal sem. Akkor?

    (Tudom: Xar a vindóz, használj ubuntut)
  • Renátó1985
    #19
    csakhogy a hiba nálad van ROFL
  • B0nFire
    #18
    Hogy az isten faszába van beágyazva ez a videó, hogy ha teljes képernyőre nyitom, akkor valami kutyafasza oldalra visz, míg innen eltűnik a kép, és csak a hang marad... Ez nagyon L van Qrva.
  • blessyou
    #17
    Oké Winnie, tegyük fel, hogy nincs benne szó szerint, hogy siker, de ettől még igaza van cylonflatusnak, még mindig rohadt messze van az Index cikke attól, hogy "nagyot égett".
  • Mat666
    #16
    "Jim Carrey még reménykedhetett abban, hogy a magyar nézőket érdekelni fogja új filmje"

    Ja gondolom mennyire reménykedett a Magyar nézőkbe kellet volna neki az a 100-ezer Dollár piszkosul.
    Legjobb esetben talán annyit tud Magyarországról hogy az valahol Európában van.
    Bár lehet hogy forgatott itt valamit akkor tévedtem.
  • cylonflatus
    #15
    A hétvégén ez a film aratta a legnagyobb sikert a pénztáraknál. Neked lábjegyzetet kell írni minden szóhoz? Szerintem teljesen világos, hogy mire gondoltam, aki akarta és 70-nél magasabb az IQ-ja az értette is. Szavakon lovagolsz winnie...
  • winnie
    #14
    óóó, csak azt felejtetted el, hogy a kommenteket nem tudod visszaszívni. itt maradnak. látjuk őket:)

    1. te: "Érdekes, az Indx ugyanezt sikerként könyveli el"
    2. én: "nem kell elolvasnom, hogy tudjam, hogy nem írnak olyan hülyeséget, hogy siker."
    3. te: "B+ nem szó szerint írja, hogy siker."

    jaaa, hogy te úgy érted a sikert, hogy nem szó szerint siker?:)))

    akkor miért írod, hogy sikerként könyveli el? látod, ha elolvastad volna, hogy mit írtál, akkor nem történik meg mindez. ejnye, no. azzal nincs gond, ha félreértelmezted az index cikkét (sokszor ír butaságot az index, de azt látatlanban tudtam, hogy nem fognak ilyen gyenge nézőszámot sikernek írni, de az eszmefuttatásodból nekem az jön le, hogy az kavar meg, hogy szerinted ami első, az sikeres. nem, ez nem sportverseny, itt nem aranyérmet osztanak. ha valami 5 ezer nézővel első az nem lesz sikeres - mint ahogy ha valami 64 ezer nézővel harmadik, az sikeres lesz - direkt a közelmúltból szedtem a példákat.)
  • zetortraktor
    #13
    Kösz, hogy alátámasztod, amit írok, minek? Az elmúlt 5-6 évben láthatta a közönség az Igenemberben és a 23-as számban.
  • pepe792
    #12
    Qrva nagyot égett, ha első lett a toplistán...
    winnie menj el nyugdíjba!
  • edios
    #11
    elmúlt 5-6 év:

    Fun with Dick and Jane 2005
    The Number 23 2007
    Horton Hears a Who! (animációs, 2008)
    Yes Man 2008
    I Love You Phillip Morris 2009
    A Christmas Carol (animációs, 2009)
    Mr. Popper's Penguins 2011

    húdenagy visszatérés :)
  • cylonflatus
    #10
    Jujj winnie... B+ nem szó szerint írja, hogy siker. Segíts már egy picit, a "Külföldön utálják, nálunk első Jim Carey" mondatot értelmezd már nekem légyszi. Mert szerintem pl valami ilyesmit jelent: "külföldön bukta, nálunk siker Jim Carey legújabb filmje". A cím utáni mondat pedig: "A külföldi sajtót erősen megosztotta, nálunk mégis első lett a hétvégi toplistán 15 143 nézővel Jim Carrey új vígjátéka, a Mr. Popper pingvinjei" (a cikk amúgy a bevételekről szól, és nem konkrétan erről a filmről). Ha még mindig úgy gondolod, hogy sehol nincs szó sikerről, ill. az írás nem azt sugallja, hogy ez a film sikert ért el nálunk a hétvégén, akkor tényleg te vagy a Szekeres Viktor... a "nem kell elolvasnom, hogy tudjam..." után meg szinte biztos. Nagyon árulkodó
  • zetortraktor
    #9
    Az elmúlt 5-6 évben összvissza 2 filmben láthatta a közönség, és azok közül is csak egy volt, amiben nézték is, azaz komédia.
  • edios
    #8
    "nem sikerült Jim Carrey-nek a visszatérés"

    én a visszatérés dolgot nem értem, mikor ment el?
    kb 94-től minden, vagy minden második évben van egy nagy filmje, ezek mellett néha animáció/rövid hülyeségek.
  • tatish
    #7
    Na azért ne felejtsük el hogy Jim Carrey azért már tett le valamit az asztalra, most van 1-2 (egyesek szerint) kevésbé sikeres filmje, na puff akkor mi van? Az oscar díjas A kategóriás színészeknek sem minden filmje kasszasiker.
  • hitman08
    #6
    Bizony egy Transformers 3 környékén igen nehéz moziba küldeni filmeket, sokan arra tartogatják a puskaport. Érthető módon.
  • winnie
    #5
    nem kell elolvasnom, hogy tudjam, hogy nem írnak olyan hülyeséget, hogy siker. de a kedvedért elolvastam és nem írnak olyan hülyeséget, hogy siker. ezért kérdezem megint, hogy hol sikerült ezt olvasnod. (a címek leírása ügyes, de kit érdekel, hogy mi a címe egy cikknek mondjuk, ha csak a címet olvastad, akkor sincs sehol szó sikerről.)
  • cylonflatus
    #4
    Kedves sg.hu! Karácsonyra egy szerkesztés gombot szeretnék! Légyszi, naaa....
  • cylonflatus
    #3
    Fuss neki és olvasd el még egyszer mit írtam, majd próbáld meg értelmezni, szerintem menni fog ;)
    Amúgy nagyon rövid cikk, csak a bevételt taglalja, azonban a cím az amire céloztam, mivel "Jim Carrey Magyarországon is nagyot égett" szöges ellentettje a "Külföldön utálják, nálunk első Jim Carrey" és lássuk be, egészen mást sugall...
  • winnie
    #2
    az elég érdekes lenne. hol sikerült ezt olvasnod?:)
  • cylonflatus
    #1
    Érdekes, az Indx ugyanezt sikerként könyveli el... lol