278


Batman:The Dark knight Rises
  • bcrics
    #118
    Az elmebeteg
    http://www.usatoday.com/video/news/1749904176001
  • nagy hős
    #117
    Fog az lejjebb menni boven, igazibol jo a film, de ennyire nem. Na jo ketszer is megneztem 4 napon belul mint a dark knightot, de az valahogy meg mindig jobb szamomra. Persze vitathatatlan a siker es a fanboyok ugralasa, elsore radobnam a 9-est en is, lecsillapodva boven nem, mig a 2 masodjara is kurvara tetszett. Az elsonek sosem voltam nagy rajongoja viszont
  • tigeroo
    #116
    2012-t írunk, hallgat még valaki az ilyesmikre..?
  • ProGabe #115
    Abból az 50e szavazóból kiváncsi vagyok hány látta a filmet. 1-3-ig pontozók közül pl. biztos mindegyik.
  • Kongy
    #114
    a hat eves gyerekrol annyit h annyi idosen ejfelkor eleve az agyban a helye nem a moziban
  • Kongy
    #113
    amugy 9,2es imdb start jelenthet vmit.. ennyi a max pont amit eddig adtak :)
  • Synchronous
    #112
    Most hallottam a rádióban, hogy 6 éves volt a gyerek akit lelőttek nem 9. Ez azért még túl fiatal egy ilyen filmhez.
  • BlackWolf
    #111
    2helyen fogják feliratosan adni itthon? Na szép...
  • Pretorian
    #110
    Szerintem ilyen korban még éppen hogy csak elkezd kialakulni a nemi identitás, a fiús-lányos dolgok még nem különülnek el olyan élesen, mint később. Szóval simán el tudom képzelni, hogy érdekelte a kislányt a film.
    Én - bár nem vagyok lány - 10 évesen már ott ültem az Alien 3 vetítésén a Kossuth moziban. Pedig ugye nagyságrendekkel erőszakosabb és véresebb film, mint bármelyik Batman. 11 évesen anyámmal háromszor néztem meg a Jurassic Parkot moziban. Bár az a film családi mozinak készült, azért van benne 1-2 húzós jelenet, nem feltétlenül 10-11 éveseknek. És még folytathatnám a sort.
    Mindezek ellenére én sem vinném el az ennyi idős gyerekemet egy ilyen filmvetítésre.
  • Bokafix2
    #109
    Én csak azt nem értem hogy mit keres egy 9 éves kislány egy ilyen filmnek a vetítésén... az ok hogy a szülő fogja és magával viszi, de minek...? Nincs aki otthon vigyázzon rá? Hol érdekel egy 9 éves gyereket ráadásul lányt, a Batman...
    Az hogy elmegy egy Toy Story-ra, vagy egy Madagaszkár 3-ra az érthető, mert az ezt a korosztályt is megcélozza, de ez a Batman nem ennek a korosztálynak készült... a halálra váltottak jegyet annak a szerencsétlen gyereknek.
  • Magoo
    #108
    Hehe
    Koszi :)
  • Riddick21
    #107
    Értem és valahol megértem, de tényleg az égvilágon SEMMIT nem írtál a filmről, amiből gond lehetne :) Mindegy, a lényeg, hogy plusz egy vélemény a pozitív oldalra!
  • Magoo
    #106
    Megelozom a sok anyazasat.... :D Ilyenkor szoktak belem kotni, hogy miert nem rakom spoilerbe... meg akkoris ha nem mondok el titkot a filmrol. :)
    Az este egyik resze az volt, hogy kb egy tucat rendor volt jelen a mozinal.
    Ez Hollywood egyik legjobb mozija (Arclight Hollywood) es kb 6 teremben vetiettek a filmet. A tegnapi esemenyek rendesen felborzoltak a kedelyeket, de igy is telthazasan ment a film minden teremben. (pedig sokan azt hittek, hogy az incidens miatt elrettennek a nezok)
  • Riddick21
    #105
    És ezt miért kellett spoilerben? :)
  • Magoo
    #104
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most jottem meg a pentek ejszakai vetitesrol.... Hat a film tulmegy a FANTASZTIKUS es - angoloul mondva - EPIC szavakon! Nehez leirni mert talan uj szot kene kitalalni ra :)))) Zsenialis az egesz. A majd 3 oras jatekido kb 25 percnek erzodott . Remekul van vezetve a sztori, gyonyoru a latvany, hangzas szinten tokely, es igy tovabb. Nem tudok negativumot talalni benne...nem is akarok. 10/10 reszemrol :D
  • Riddick21
    #103
    Majd szépen elkezd ez a gyökér is az ügyvédjével karöltve beszámíthatatlanságra játszani, aztán megtalálják valamelyik CoD-ot és persze a World of Warcraftet a számítógépén... Innentől kezdve pedig már teljesen egyértelmű, hogy aki ezek, illetve a Batman filmek bármilyen kombinációját "elfogyasztotta", az potenciális pszichopata, így remélhetőleg oda tevődik a hangsúly, ahová való: élveboncolva nem ez a köcsög lesz, hanem majd Nolan, a Warner, a Blizzard, meg a többi alattomos kis tömeggyilkosságra buzdító 'sejt'.
    Hogy aztán majd a Mokkában valamelyik díszköcsög könnyes szemmel feltehesse a kérdést a bérelt kriminálpszichológusnak: "Miért?"
    ...és az majd természetesen válaszol.
    Pedig a válasz ott van a We need to talk about Kevin-ben: ""Régebben azt hittem, tudom, miért tettem. Ma már nem vagyok annyira biztos benne."

    A csávó kap majd 30 évet valami klimatizált és parkosított gyógy-wellness pszichiátrián, hiszen annyira beszámíthatatlan volt, hogy olyan bombát sikerült a házában összeraknia, amivel a tűzszerészek sem bírtak. Sebaj.
  • zoliii
    #102
    Minden mozi bejáratához egy fémdetektor kéne!
    A gyilkost meg élve fel kéne boncolni!
  • Béka Benő
    #101
    Felrobbantják a denveri ámokfutó lakását.

    Az amerikai lövöldöző ugyanis olyan rafinált bombacsapdát készített a szobájában, hogy azt a rendőrök nem képesek hatástalanítani.
  • Béka Benő
    #100
    Az is meglehet, hogy a moziban lövöldöző gengszterek jelenete megy a levesben és újravágják magát a filmet is.
  • Béka Benő
    #99
    A Warner Bros-t mélységesen letörte a moziban történt lövöldözés.

    A Gengszterosztag eme előzetesét a hétvégétől már nem fogják játszani az amerikai mozikban. A stúdió visszahívta és (gondolom) újravágja az előzetest.
  • SlayR
    #98
    Nem értem mi köze van hozzá, hogy mi volta körülmény a lövöldözésnél és miért ez fordul meg elsőnek sok ember fejében? Lehet nemcsak a lövöldözőnek vannak agyi problémái...szal ha valaki az otthonába lelő valakit és épp rántotta sűlt közbe a gázon a rántotta onnantól veszélyes kaja lesz? :D
  • Pretorian
    #97
    A gyilkos azt vallotta ő Joker, Batman ellensége.
    A gyerek feje tényleg egy hatalmas joke. Látni a szemein hogy degenerált. Amúgy rohadjak meg, de az én bóbitámban is megfordult délután, hogy valami ilyesmit fog vallani ez a nyomorult.

    #95 +1

    Nyilván nem a filmről van szó. Ölni lehet bármilyen ürüggyel.

    #94

    És ha a Fecsegő Tipegők premierjén történt volna ugyanez, akkor utána milyen filmeket készítettek volna a stúdiók?
    Nem lesz itt semmi ilyesmi.

  • zaki
    #96
    szerintem hatalmas kiesés lesz emiatt (usában).
    sokak így is elmennek majd megnézni az usában, de hogy nem fogja hozni az 533 milliót, mint a 2. rész, az tuti.
  • Konyigery
    #95
    Én csak azt nem értem miért kell azon csorgatni a nyálukat, hogy pont a Batman alatt volt, akármelyik másik alatt megtörténhetett volna, maszkot gondolom azért húzott, mert ha jól olvastam füstgránátokat is használt ez az állat. Engem abszolút nem befolyásol ez a dolog, még mindig ugyanúgy várom a filmet, és aki csak emiatt nem megy el megnézni, azt csak sajnálni tudom. Nem hinném hogy emiatt átállnak teletabi filmekre, azért ennél jóval betegebb filmek is születtek már, lásd God Bless America, ami amúgy önmagában elgondolkodtató, csak az ilyen agybetegeket könnyen ilyesmikre sarkallhatja.
  • Béka Benő
    #94
    Ezek után gondolom senki se csodálkozzon, ha Hollywood-ban a stúdiók túlnyomórészt inkább családbarát (animációs) filmeket készítenek majd agyas képregényfilmek helyett.
  • bcrics
    #93
    hátö.
    http://www.hollywoodreporter.com/
    és mennyivel nyitott a film
    http://www.hollywoodreporter.com/news/dark-knight-rises-shooting-box-office-352453
  • Pretorian
    #92
    Ééés...elkezdődött. IMDB-n kb. 80 topik nyílt az elmúlt pár órában a témában.
    Sokaknak vette el a lövöldözés a kedvét a filmtől. Van aki inkább vár néhány hetet, és csak azután nézi meg.
    Ez a köcsög meg hasba lőtt egy 9 éves kislányt, egy 19 éves lányt pedig arcon.
    Amúgy van halálbüntetés Coloradoban, nem hiszem hogy életfogytot kapna egy ilyen kaliberű életellenes bűncselekményért.
    A legfrissebb információk szerint pedig 12 a halottak száma, nem 14.
    Szerintem ez a tragédia most beakaszt ennek a produkciónak. Bár egy ilyen pillanatban a legtöbb jóérzésű ember valószínűleg leszarja, hogy hogyan teljesít majd a film a kasszáknál.
  • Gabe18
    #91
    És ez az "ember" kap majd védőügyvédet, tisztes tárgyalást, etetik-itatják amíg nem lesz ítélet. Sőt ha az ügyvédje jó, kihozzák hogy beszámíthatatlan aztán majd elvegetál egy elmegyógyban 10-20 évig, ahonnan még talán ki is engedik egyszer, ha úgy tűnik meggyógyult szegény.

    Én holnap odalökném azoknak a hozzátartozói elé akiket megölt, aztán kiderülne van-e a világon megbocsátás... Gyanítom ennek a mosléknak úgy kellene a darabjait összekaparni.
  • TDC Geronimo
    #90
    Most hallgattam rádiót, ott már úgy mondták be, hogy az elkövető is maszkot viselt, PONT mint a film főgonosza... Okádni tudnék az ilyenektől.
  • Pretorian
    #89
    Na már csak ez hiányzott.
    Mennyi állat van szabadlábon odaát.
    Pont ma reggel néztem egy videót a YouTube-on Richard Kuklinski-ről, aki 30 év alatt több mint 100 embert ölt meg. Közben meg az IMDB-n a TDKR oldalát csekkolgattam.
    Erre jön ez.
    Részvétem a családtagoknak.
  • REALista
    #88
    De fasza megint téma lesz biztos a korhatár besorolások szigorítása meg hogy nyilván a filmek hatására gyilkoltak nem pedig mert alapból nem voltak százasok...:S
  • REALista
    #87
    Tizennégy embert megölt a Batman-film alatt lövöldöző ámokfutó

    Na kíváncsi vagyok mennyire befolyásolja majd a nézőszámot.Szerintem mondjuk semennyire de ki tudja...
  • REALista
    #86
    Helyes hogy nem erőltetik azt tetves 3D-t...
  • kabel15
    #85
    Most olvasom hogy nem is lesz 3D a filmből. :( Akkor marad az IMAX 2D
  • kabel15
    #84
    Sziasztok! Jövőhét pénteken az arénába IMAX 3D ben lesz a film?
  • Pretorian
    #83
    http://movies.yahoo.com/news/dark-knight-rises-vs-avengers-lack-3d-limit-182934898.html

    Erre kíváncsi vagyok.
  • CalebJoe
    #82
    Jó segge van de szerintem Batgirl-nek akarták mert köze nincs Catwoman-hez.
    Bane meg olyan mint akármelyik Mortal Kombat ninja nem tetszik, talán a story meg az összhatás megmenti a filmet.


  • Pretorian
    #81
    Live Red Carpet Coverage New York, kb. 10 perce kezdődött:

    http://www.livestream.com/summerblockbusters
  • nagy hős
    #80
    Iszonyat mi megy, mindenhonnan batman folyik, a kollegaim mar kivettek szabadnapot is az ejfeli vetites miat :D
  • iowa19
    #79
    Nem tudja valaki, hogy fog-e menni itthon IMAX-ben, és ha igen a film teljes egészében imax felbontásban fog menni?