48
  • beceneev
    #8
    Royal az SWTOR "szarság" bealázza a galaxist. Be kell lásd elég gyenge volt a galaxis.
    Skynet bizonyos mértékig megtudlak érteni ugyanis én is szerettem a kotort. Egy mmo sokkal jobb mint bármilyen singly playeres játék, mert a singly játékokat meglehet unni..kijátszod és kész többé már nem tud érdekelni, mert tudom mi lesz benne... nem tud újat nyújtani.. Remélem elég érthető voltam. Egyébként, ha kicsit is utána jártál volna az SWTOR- nak tudhatnád, hogy olyan lesz benne a fejlődás mint, ha valamilyen singlys játékkal játszanál. Pl kotor.
    Utálom az olyan tudatlanokat akik mondják a sületlenségeiket teljes magabiztossággal úgy, hogy nem is járnak utána a dolgoknak.
  • Zolivok
    #7
    husom kivették belőle a monkot és ha mesmer sem lesz benne akkor nem is nevezhetjük már guild warsnak
  • RoyalPredator
    #6
    Nem az MMO a baj.
    Nézz utána a Guild Wars 2-nek.
    90%-nyi SP-n alapuló játékot aláz meg.
  • Skynet
    #5
    Szerintem meg az egész hulladék MMO vonalat hagyni kéne a francba és egy SP alapú KOTOR3-at kellett volna készíteni,amiben van némi tartalom is és nem abból áll a játék hogy a sok majom tápolja magát meg bárgyú MMO szintű küldetéseket csinálgatnak csapatokba verődve vagy 1edül...
  • RoyalPredator
    #4
    Szerintem SW Galaxies 2-őt kellett volna készíteni, nem SW:TOR szarságot...
    Egyértelmű, hogy amiatt állítják le...
    Meg miután a SOE elcseszte az egészet, harcrendszert-craftot-mindent, én nem lennék büszke semmire...

    SWG Emu még fut és futni is fog egy darabig.
  • Szefmester
    #3
    A tört szerver attól még megmarad. Maximum most majd a látogatottsága nőni fog. Remélhetőleg akik eddig az eredetin játszottak azok majd csatlakoznak oda, és növelik a minőségi szintjét a játéknak.
  • Atkamon
    #2
    Ugyanaz történt ezzel is, mint a Matrix Online-al...
  • Fenrir
    #1
    Az első rossz jel az volt, hogy behozták azt a nyomorék NGE rendszert és ezzel alá is írták a halálos ítéletét a játéknak. Ott fogyott egy hatalmasat a játékosbázis. Lehet, hogy azóta már viszonylag jól össze van foltozva, de ebből is látszik, hogy egyáltalán nem volt már nyereséges a játék. Smedley-ék ritka csúnyán elbaxták, ez intő jel kell, hogy legyen más fejlesztőknek, hogy ha ilyet tesznek akkor lehúzhatják a rolót.