115
  • bandee1
    #75
    Nincs bazmeg információm. Egy villamosmérnökek általában nincs információja ilyesmiről. :) De látod, megint csak személyeskedsz! Ennyit tudsz! Kevés vagy mint apácazárdában a fitymacsattogás! :)
  • JMáté
    #74
    Anatlvalit meg ne linkelj. Nézd meg a régi fényképeit, meg az új fényképeit. Kicsit ocsmány lett a pofája mióta "egészségesen él", nem igaz? Te mire következtetsz ebből? Tesláról pedig szart se tudsz. Van fogalmad legalább arról hogy mi az az indukció?
  • JMáté
    #73
    Egely ott hibázott óriásit hogy elfogadta a Noether-tételt. Abból pedig egy BME-s vagy ELTE-s fizikus kamerák eőtt vezette le hogy hazudik. Majd előkeresem a videót.
  • JMáté
    #72
    "Arról, pedig, hogy ki a primitív, érdemes lenne megnézni a többi sértegető kommentelőt, aki még oda is írja, hogy "nem sértegetni akar""

    Tudom, a jó keresztény erkölcs szerint a testi öröm bűn, de ha nem dugsz csökken a népesség. Ez pont ilyen egyszerű.
  • Inquisitor
    #71
    Nem tudom melyik szótárból szeded te pl. a liberális szó értelmét, de gondolom abból, ami szerint pl. a kompromisszum egy negatív szó ... avagy a magyar félreértelmezőből. Azért mert nagyon hülye emberek azt állítják magukról, hogy ŐK a liberálisok, neked nem kell szintén hülyének lenni, és elhinni, hogy ők azok, nem de?

    Szabadkőművesek meg vannak. Gondolom sokat tudsz róluk saját TAPASZTALATBÓL. eljártál a nyílt előadásaikra, olvasod az újságjaikat és könyveiket, betéve ismered a prominens magyar tagok munkásságát, olvasgatod a nyitottabb páholyok weblapját ... vagy olyanok írásaira hagyatkozol, akiknek annyi tapasztalati tényük van vagy sincs, mint megélhetési "ezósoknak" ahhoz amikről firkálnak?
  • bandee1
    #70
    Néhány "hülyének" a könyve.
    http://www.scribd.com/doc/17349617/TILTOTT-TALALMANYOK

    Jómagam villamosmérnök vagyok, rokonságban építész, feltaláló is van. Közlöm, hogy megmutattam neki Egely könyveket, és a képleteket meg a többi találmányra vonatkozó tételeket megvizsgálva azt, mondta, hogy elviekben hibátlanok, és működőképesek lehetnek egy kivitelezés esetén.

    Íme a nem létezi Philadelphia kísérlet. Hiszen ami titkos, arról nem tudhatunk. át akkor egy kis ledöbbennivaló...
    http://www.youtube.com/watch?v=ChjyCR8V2Bg


    Egy kis okosság Tesláról, azoknak, akik csak a középiskolás "találmányait" ismerik Teslának. Lehet döbbenni...és hülyének nézni a filmet, Teslát, engem, meg mindenkit.
    http://www.youtube.com/watch?v=eoY_7mbm5ng&feature=fvst


    A Kóla fogyasztásról
    http://antalvali.com/hirek/a_kola_izombenulast_okoz
    http://jaszkurt.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=614:sos-kolaveszely&catid=172:magazin&Itemid=139

    ITt van sóról is világosan, hogy önmagában nem a só a probléma, hanem a plusz adalék, amiket beletesznek a többségébe.

    http://egeszseghazugsagso.freewb.hu/so-mitosz

    Akinek személyeskedés, és okoskodás , sértegetés helyett valós kérdése van, állok szíves rendelkezésére
    :)


  • bandee1
    #69
    Ahogy elnézem mennek tovább a gyenge próbálkozások. Menjünk végig sorjában akkor. :)

    Balumann.
    "Törvény is tiltja nagyobb mennyiségben, bár gondolom ez nálad nem jelent semmit. (Végülis nem érdekelt senki sem abban, hogy bepereljék őket, nemde...?)."

    Sokmindent tiltanak törvények, de attól még fél liter kóla 500 mg K-t tartalmaz, ami a napi "megengedett" mennyiség 1000X-e. Erről ennyit.

    A túladagolása a K-nak szerintem meg nem lehet véletlen. Vagy igen???

    HAARP: nem arra gondolok, egy több részes sorozatra gondolok, ami a youtube-on található. Azt érdemes végignézni.

    Arról, pedig, hogy ki a primitív, érdemes lenne megnézni a többi sértegető kommentelőt, aki még oda is írja, hogy "nem sértegetni akar", ezzel megelőzve a válaszomat is, hogy majd utána tudja magyarázni "odaírtam, hogy nem sértegetésből írom"...nem sértésből írja a sértést. Értem. :)
    Logikus. Szerintem ez a primitív viselkedés. Személyeskedő.

    Sok dohánycég sem volt érdekelt abban, hogy bepereljék, mégis megtették, és nagy pénzeket fizettek ezért...bizony!

    JMáténak: ismerem ezt a liberális szokást: ha nem tetszik valakinek a véleménye, le kell őrültözni, primitívnek, nem normálisnak titulálni. Ezt is leírtam előre, így is lett. Ennyit tudsz JMÁTÉ! Kicsit uncsi! Van valami konkrét tény, cáfolat is a tarsolyodban arra, amiket írtam, vagy csak vagdalkozol?


    Jmáté :nem válaszoltál a Philadelphia kísérletre, a többi érvemre sem. Így nehéz vitázni. A mindent, csípőből elutasítás nem hiszem, hogy egy értelmes Világ felé halad.


    The Lost One: Bildberberg csoportól hallottál már? Ha már összeesküvésekről beszélünk. Nyílván nem létezik Bilderberg csoport sem. Sőt, szabadkőművesek sem léteztek. Hát igen, sok okos ember van itt. :) Kétségtelen.

  • Inquisitor
    #68
    OFF: Izé. Két háború közti gazdasági válság óta ki a franc használ aranyfedezetet?
    ON: A cikkben írtak meg nem tetszenek, P.K.D. meg forog a sírjában ...
  • Balumann
    #67
    Jópofa ez az osztályozósdi egy ilyen primitív, mindentbenyaló tájékozatlan embertől, de már megszokhattuk itt a fórumon. Nem vagyok laikus egészségmegőrzés témában, ha megnézed külön topikot is nyitottam neki, elég sok mindent elolvastam már ezzel kapcsolatban.

    Ismerem Tejfalussy agymenéseit a káliumról, káliummal mérgezett sókról, és eléggé utána olvastam ezeknek is. A KCl -t elsősorban mezőgazdaságban, állattenyésztésben használják fel, nem pazarolnák, vagy csak nagyon kis mennyiségben emberi fogyasztásra szánt sóra. Mivel a NaCl túladagolása is káros, ezért kapható olyan só, amiben van bizonyos mennyiségü KCl, bár - például a csökkentett NaCl tartalmúnál inkább CaCl -t használnak. Káliumra is szüksége van a szervezetnek, de normális táplálkozás mellett (főként növényekből) elegendő jut be, ritkán ajánlják a gyógyszertári káliumos sót. Törvény is tiltja nagyobb mennyiségben, bár gondolom ez nálad nem jelent semmit. (Végülis nem érdekelt senki sem abban, hogy bepereljék őket, nemde...?).

    Egyik rokonom is áldozata ennek az agymosásnak, alig mernek sót használni, és meg is látszik rajtuk (ráadásul az ételek sem túl ízletesek só nélkül...).

    A kóla különösen jópofa, mert túlfogyasztása a káliumtartalom csökkenését okozza, amit végső esetben magasabb káliumtartalmú infúzióval kezelnek, de nyilván ők is rosszul tudják, vagy ők is részesei az összeesküvésnek

    A HAARP-al kapcsolatban ha erre gondolsz, láttam már régebben - így eszembejutott, hogy belekukkantottam, jókat mosolyogtam már akkor is jónéhány dolgon. Teli van egyértelmű tévedésekkel + leellenőrizhetetlen információkkal, meg így ezek a beszámolók is elég érdekesek benne...

    Különböző frekvenciákkal maximum az érzelmi állapotot lehet befolyásolni, meg persze akár fejfájást is okozni (azt lehet sima hallható hangokkal is, sokáig sípoló hang), de hogy azért lenne, mert az agy megpróbál "rájuk hangolódni", hát az kész... Várnék néhány hiteles forrást (nem magyart), akár beszámolókról...
    Én mondjuk tartom a véleményemet, ha ezekben bármi igazság lenne, akkor erről te semmit nem tudnál, nemhogy dokumentumfilmet látnál róla.
  • JMáté
    #66
    Jaj, tudtam hogy ismerős valahonnan ez a név. Tejfalussy.
    aquanet.fw.hu
    Aki még nincs róla meggyőződve hogy bandee1 őrült az nézze meg az oldalt.

    "Tejfalussy András kizárólagos feltalálója a háromnál (tetszõlegesen) több dimenziós mérõ- és oksági összefüggés megjelenítõ tereket tervezõ- és létesítõ software-knek és az azokon alapuló analóg-digitál optikai hullámszámítógépnek, s ez utóbbinak egyik speciális változatát képezõ vízuális analizátor hardware- és software-nek, s az automatikus psycho-logikai analízisnek, s a sok környezeti tényezõ hatását automatikusan optimalizáló számítógép software-inek."

    És ez még a leghihetőbb része.
  • JMáté
    #65
    Ez csak egy példa volt. Ez a leghíresebb találmánya. De rengeteg infót találsz még Tesláról olyan titkos archívumokban mint pl. a Wikipedia. És vízautót nem épített. Akkor sem ha Egely biztos forrásból tudja.
  • JMáté
    #64
    Oda írtam magyar szavakkal hogy nem sértegetni akarlak. Öröm olyan emberrel vitázni aki végig is olvassa a kommenteket mielőtt válaszol rá.
  • TheLostOne
    #63
    Azért ez a cola dolog szerintem túlzás.

    Senki nem olyan hülye, hogy vakon írtsa a népet, colát rettentő sokan isznak. Ha tényleg igaz ez a sok összeesküvés elmélet, akkor valszeg nem kívánnak tönkretenni egy csomó olyan embert, akit később esetleg be akarnának szervezni, de még nem fedezték fel. Nem létezik, hogy erre ne gondoljon valaki, aki összeesküvéseket irányít.

    De ez kb még az összes ilyen étkeztetési népírtásos összeesküvés elméletre igaz.

    Biztos vannak dolgok, amikről nem tudunk, de azok sokkal inkább gazdasági és tudományos eszközökkel történnek, a fenti szempontok alapján népírtást is csak ilyen közvetett módon célszerű csinálni, meghagyva a túlélés esélyét az esetlegesen hasznossá válható egyének számára.

    Amúgy meg jó és rossz mindig csak együtt létezik, szal én nem félek attól, hogy majd valami összeesküvők itt világhatalomra törnek, mert biztos vannak ugyanilyen nagy hatalommal rendelkező "anti-összeesküvők" is, akik ha eljön az idő majd elődugják az orrukat hirtelen megállítani a rosszakat.
  • bandee1
    #62
    Mondtam, nézd meg a filmet, ott látható kamerán, rendes felvételen, hogy őrzik az objektumokat. A dokumentumfilmest konkrétan el is zavarják! Kell ennél több? Megnézted már a dok filmeket? Nem? Akkor kezd azzal! Köszi.

    Válasz: utánaolvastam.

    A kóla kálium mértékével van a baj. Utána lehet olvasni Tejfalussy András professzor vizsgálatai és az ÁNTSZ leveleinek! Ott van a neten. ÉS ezt a fos mérget mégis árulják!

    Neked már egy kettes alá! De még tanulmányozd kicsit a témát. Tudod: Gugli a barátod! :) Sok sikert!
  • bandee1
    #61
    Tesla tekercs..pff...Ennyi? Ezzel kifulladt, igaz?
    Na nézzél jobban utána még mi mindent csinált Tesla.
    Addig is hozd ki az ellenőrzöődet, EGYES!
  • bandee1
    #60
    Anyádat sértegesd, Te geciszemű.
  • Balumann
    #59
    Félve kérdezem meg, hogy TE utána olvastál ezeknek máshol is, HAARP esetén például a honlapjukról, vagy itt (idokep), hogy pontosan mire használják, miért őrzik, stb..? Utána olvasol egyáltalán azoknak, amiket innen-onnan összeszedsz, ahol azt írnak le amit akarnak?
    Katonai őrzés, mekkora? Linkelj légyszi egy képet, ami igazolja azt, hogy olyan erősen védenék. Én nem ezt látom a képeken.

    Mi van a kólával? Pontosan lehet tudni, hogy mi van benne, mennyire ártalmas, nem is issza senki sem azt állandóan. Utána lehet olvasni az alapanyagoknak, hogy van benne idegméregtől (jópersze kevesebb mennyiségben) kezdve minden, rákot is okozhat.

    Teslát előttem említették.

    "Egy ürgének a homlokára tettek fel egy szerkezetet, ami a HAARP működéséhez hasonlít, ami behatolt az agyába, és vizuális képeket látott."

    EGY ürgének EGY szerkezetet ami által VALAMILYEN VIZUÁLIS KÉPEKET látott.
  • JMáté
    #58
    "Nyílván TESLA sem élt, és nem kísérletezett semmivel"

    Tesla munkássága meg senki előtt nem titkos aki járt középiskolába. Róla van elnevezve a Tesla-tekercs, meg egy származatatott mértékegység.
    De vízautót pl. nem épített. Ahogy Gróf Spanyol András sem.
  • JMáté
    #57
    "a Föld is lapos volt, jól meg is ölték anno, aki ennek az ellenkezőjét "merészelte" állítani"

    Ezt annyira bírom. Amikor valamelyik alternatív nem veszi észre hogy ő itt az ókonzervatív fafejű, akivel nem lehet megértetni hogy attól hogy ő "tutira jól tud" valamit, még egyáltalán nem biztos hogy igaz is.
  • JMáté
    #56
    A népességfogyás oka hogy megint itt jártatod a szádat ahelyett hogy basznál. És most nem poénkodni meg sértegetni akarlak. Komolyan ez az oka.
  • bandee1
    #55
    Akkor mi a büdös lófaszt keresnek a HAARP eszközök elzárt, katonai őrzés alatt álló területeken? Akkor mik azok a szerkezetek? Megmondaná valaki? Amikor ott van bazmeg az orrod előtt a szerkezet, és azt mondod: "NINCS".
    Ez olyan, mint amikor a székely bácsi elmegy a budapesti állatkerbe, megáll a zsiráf előtt, és így szól: "Hááát, márpedig ilyen állat NINCS!"
  • bandee1
    #54
    Tudomásom szerint a műtrágyázással és a kálisóval van a gond, a magyar népességcsökkenésnek ez az egyik oka. De erről érdemes elolvasni Tejfalussy professzor írásait.

    HAARP téma: Philadelphia kísérlet sem volt nyílván. Nyílván TESLA sem élt, és nem kísérletezett semmivel. A ph. kísérletről is kiszivárgott pár filmecske, fotócska, hiába volt titkos. Ez a válasz a HAARP-ra. Ajánlok egy HAARP filmecskét a neten, keress rá, egy sorozat. Egy ürgének a homlokára tettek fel egy szerkezetet, ami a HAARP működéséhez hasonlít, ami behatolt az agyába, és vizuális képeket látott. Erről ennyit. De nem kell hinni semminek, senkinek, igyátok a kólát, ültessetek a bőrötök alá RFID chipeket, oszt legyetek boldogok.....Tudjuk, a Föld is lapos volt, jól meg is ölték anno, aki ennek az ellenkezőjét "merészelte" állítani. Sőt, a Föld a Naprendszer közepe, ezt is állították. Sőt, azt mondták teknősök szállítják a Föld bolygót a hátukon egy óriás óceánon...gondolom nem ezeknek lett igazuk, hanem az "eretnek"-eknek. Nos, én is egy ilyen eretnek vagyok, lehet égetni, anyázni, stb. Az idő engem fog igazolni.
  • vision5
    #53
    A másik HAARP probléma, hogy a magaslégkör dinamikáját még csak annyira se értjük hogy pontosan tudnánk célozni egy ilyen eszközzel.
  • vision5
    #52
    Inkább használnák a katonaság hatékonyabbá tételére. Ugyebár ha nem nyomja utána a lelkiismeret, bármit megtesz azonnal, parancsra.
  • Balumann
    #51
    Egy értelmes, gondolkodó ember számára fel kellene merüljön pl. a HAARP -al kapcsolatban, hogyha annyira szupertitkos, akkor mit keres még fennt ilyen idióta blogokon például, meg ilyenek. A HAARP arra jó, amire készítették. Bár már általános iskolai tudással rá lehetne jönni, hogy az agy nem irányítható elektromágneses hullámokkal (az információk nem csak elektromos jelekként terjednek, hanem biokémiai úton is (neurotranszmitterek, hormonok). Bár gondolom neked már úgyis mind1, úgyse fogod megérteni.
  • JMáté
    #50
    Azt ugye tudod hogy a sót is megmérgezték a zsidók, és mi magyarok pedig a Szíriuszról jöttünk ide a Kárpát-medencébe hogy elterjesszük a kultúrát?
  • bandee1
    #49
    Megjöttek a szokásos ostoba "baromság", hülyének nézős közönség válaszok. :) Erre számítottam. Vitázni már 0, csak a szokásos...nem kötelező gondolkodni, igyátok csak a káliumos kólát. :) Hajrá...
  • KopaszIsten
    #48
    Ezzel csak az a problémám, hogy innen már csak egy lépés lesz az implantátummal rendelkező személynek törölni, vagy módosítani az emlékét. :S
    Majd jön az állam bácsi, vagy a Cég, és azt mondja, hogy felejtsd el! És elfelejted. :(
  • DrTre
    #47
    Ha patkányok lennénk, már istenek lehetnénk...
  • Locutos
    #46
    JMáté, végülis nem értettem, mi olyan hihetetlen a Zeitgesit által leírt pénzműködési mechanizmusba?
  • rágógumi
    #45
    épp tegnap ment a tv2n :D
  • JMáté
    #44
    "A National Healthcare kutatói patkánykísérletek során kizárólag Bifiduszos joghurtot etettek az egerekkel. Amikor a joghurt adagolását teljesen abbahagyták, az egerek idővel láthatóan egyre idegesebbek lettek, kis mancsukat könyörögve nyújtogatták a Bifiduszos tálka felé. Négy hét után már egy patkány sem volt közülük életben"

    Tisztában vagy azzal hogy a fenti mondatok azt jelentik hogy 4 hétig nem adtak enni a patkányoknak? Igen ez bizony halálos. Lett volna. Ha a kísérletet tényleg elvégzik.

    Na, azt hiszem sikerült maximális gúnyossággal válaszolni. Csak nehogy kiderüljön hogy te is csak parodizálsz valakit, mert akkor én fogok beégni.
  • sylas
    #43
    Nem ő írt egy cikket a parlagfűről - mégsem olyan káros, ahogy titulállják?
  • kutanmiki
    #42
    érdekes, én már féléve próbálok rászokni erre a bifiduszra meg a kefírre, mert az expert orvosom szerint jót tesz az emésztésemnek, mégis van, hogy hetekig elfelejtem. vagy azt is haluzom?
  • bandee1
    #41
    Még egy kis csámcsognivaló "baromság":

    Egy újabb bizonyíték a lakossággyérítésre!

    Weixl-Várhegyi László, 2011. június 19., 20:46 Facebook

    Bifidusszal ölik a joghurtot fogyasztókat!



    Brit és amerikai tudósok egymástól függetlenül jutottak arra az eredményre, hogy a Danone termékeiben található Bifidusz eszenzisz függőséget okoz. Négy hét folyamatos fogyasztás után a Bifiduszos joghurt elhagyása -főleg a gyermekekre, öregkorúakra és legyengült szervezetűekre nézve- akár halálos eredménnyel is járhat. Először egy baltimore-is gyermekorvos figyelt fel rá, hogy hirtelen sok kis betege lesz. Először influenzára gyanakodott, de később a gyermekek hallucinálni kezdtek, depresszióba estek, elvonási tünetekkel küzdöttek. Sok kutatás után derítette csak ki, hogy egy franciaországi fuvarossztrájk miatt a Bifiduszos joghurtot szállító kamionok nem jutottak el időben a baltimore-i boltokba, így jutott eszébe, hogy alighanem a Bifiduszos joghurt, illetve annak hiánya lehet a baj okozója.



    A National Healthcare kutatói patkánykísérletek során kizárólag Bifiduszos joghurtot etettek az egerekkel. Amikor a joghurt adagolását teljesen abbahagyták, az egerek idővel láthatóan egyre idegesebbek lettek, kis mancsukat könyörögve nyújtogatták a Bifiduszos tálka felé. Négy hét után már egy patkány sem volt közülük életben. EZ BIZONYÍTÉK! arra, hogy nemcsak a cigaretta- és kólagyárak, hanem már a tejipar is függőség létrehozásával kényszerít bennünket az ő termékeinek fogyasztására! Azt is bebizonyították, hogy a Bifiduszt E3423-mal, E3.14-gyel és E666-tal stabilizálják és színezik, mert egyébként csak marhavérből és -nyálból készített táptalajon lehet tenyészteni! EZEK TÉNYEK!



    És nem csak Amerikában! Jakupcsek Gabriella a reklámban szájába vesz ugyan egy kanál Bifiduszos joghurtot, DE NEM LÁTSZIK, HOGY NYEL! Azt már bezzeg nem mutatták, ahogy az "Ennyi!" elhangzásakor azonnal kiköpte az egészet! Bódi Sylvi is csak lóbálta a Bifiduszos kanalat. ŐK TUDJÁK! Mert elmondták nekik! Mert nagyon nagy botrány lett volna, ha Jakupcsek a Bifiduszhiány miatt összeesett volna a Milliomos adásában!



    NE ÖLD MEG MAGAD! NE EGYÉL BIFIDUSZT!
  • bandee1
    #40
    Szép új világ! A sok hülye fészbúkoló barom meg kineveti azokat, akik "összeesküvésekről" és ehhez hasonló "baromságokról" "merészel" beszélni. Alczheimer kór, meg demencia, persze!!! Az atomenergiát is csak atomerőművekben használtuk, nem csinált belőle az emberiség atombombát. Sosem robbantottak atombombát az amerikaiak. Tudjuk jól. Lassan ezek a memóriakapcsolók kötelezőek lesznek. Először csak egy törvényen fognak vitatkozni, aztán meghozzák a törvényt, aztán bevezetik mindenhol, és kész az új, tökéletesen irányított világ. Aki nem hiszi, nézzen utána a létező HAARP -nak pl. mire is képes a szerkezet. De persze, lehet hülyének nézni, meg "baromságot" emlegetni....aztán egyszer csak beköszönt ez a "szép" "új" "világ".
    Tudjuk: Nem létezik George Orwell sem. Ő is csak egy "barom" volt.
  • TheLostOne
    #39
    Amúgy a legkevésbé azon lepődnék meg, ha kiderül, hogy ez a kódolási formátum nem is olyan bonyolult, ha jól sejtem nagyon kevés a nyers adat, a legtöbb már létező adatokra való hivatkozásokból áll össze. Ha ez igaz, talán egy kicsit nehezíthetik az enkódolást a személyenként eltérő hivatkozásrendszerek, de egy adott egyén emlékmintájának rögzítése után lehet könnyen átkonvertálható egy mesterségesen készített univerzális emlék az adott személy hivatkozásrendszerére (asszociációs hálójára).
  • TheLostOne
    #38
    "gyógyszerészeti hatóanyagokkal blokkolták a két terület között végbemenő normális idegi kölcsönhatásokat"

    Magyarul nem olyan egyszerű felejteni, kb agykárosodás kell hozzá. Sőt, az sem elég a teljes felejtéshez, mivel elvileg az emlékek holografikus redundanciával vannak tárolva az agy minden területén, eléggé szétszórva. A kísérletben az idegi folyamatok blokkolásával ha jól sejtem az adatok lokalizációját akadályozták meg, vagy pedig a lokalizációs adatokat törölték, ami kb felér egy lemez gyorsformázásával (FAT/NTFS/XYZ tábla törlése). A dekódolást nem akadályozhatták, elvégre az implantátum által közvetített adatot felfogta az agy.

    Embereknél amúgy ez talán nem is működne (még mindig a törlésről van szó), túl hatékony az agy asszociációs képessége, pillanatok alatt helyreállítana akármilyen emléket, amint valamilyen módon feldolgozás alá keveredik véletlenül, gyakorlatilag elég ha beugrik egy kép, és azonnal visszaáll minden, ha tudod ki vagy mi van a képen, egyszóval össze tudod kötni valami más emlékkel.

    Az implantátum az más tészta, nagyjából egy agy kompatibilis emlék emulátor, az agy natív formátumában képes adatokat küldeni, ilyen szempontból kurva veszélyes cucc, megfelelően kifejlesztve emberek teljes személyisége, akarata felülírható lenne vele. Van egy tippem, hogy már csak az agy kódolási rendszerének ismerete hiányzik ehhez, de ha sokat kísérleteznek, elemzik a rögzített mintákat, ez sem tarthat sokáig.

    Komolyan mondom pár év, és a legnagyobb rosszindulattal sem lehet majd senkit paranoiásnak nézni, ha azt lesi valakin, van -e valami műtéti heg a fején...
  • sajtosjoska
    #37
    "ÉS "szerelem kapcsoló" mikor lesz? (Csak én kapjak oylat)
    Meglátok az utcán egy jó pinát. Katt. :D"

    mármint bekapcsolod, hogy elfelejtsd, hogy van barátnőd, így bűntudat nélkül húzhatod meg?
  • EnxTheOne
    #36
    ÉS "szerelem kapcsoló" mikor lesz? (Csak én kapjak oylat)
    Meglátok az utcán egy jó pinát. Katt. :D