2420

Fejlesztői változatok:

Két fejlesztői ág létezik: Master, Nightly. Ezeket hívjuk branchoknak. A Master mindig az alaposan letesztelt, hiba nélküli változatot takarja.
A Nightly-ban találjátok mindig a legfrissebb verziót, ami sok újdonságot hoz magával, azonban sok hibát is tartalmazhat. Mindenki saját belátása szerint válassza a neki kellőt. Ha nem fontos hogy azonnal hozzájuss a legújabb funkciókhoz akkor a Master-t válaszd. Ha nem tudsz várni, akkor a Nightly is nagy valószínűséggel használható.

Telepítés:

A fejlesztői változatok telepítési útmutatóját a GitHub README fájljában találjátok. Az Chrome, Opera és Safari verzió állományára elég duplán kattintani, a böngészők felismerik és automatikusan telepítik a bővítményt.A Firefox verziónál az XPI állományt rá kell húzni a böngésző ablakára, majd ezután települ az is.

Egyéb megjegyzések:

A Chrome és Opera verziók automatikusan frissülnek, amennyiben az Extension Gallery-ből lettek letöltve. A Safari verziót kézzel kell frissíteni.

Firefox támogatás

A Firefox JetPack extension fejlesztői környezetében található számos hiba miatt a Firefox port fejlesztése fellett függesztve. A jövőben - ha változás történik - a port újra elérhető lesz. A régi verzió továbbra is elérhető akinek szüksége lenne rá.


SG Tools
  • MerlinW
    #2099
    Szuper! Köszönjük:)
  • Jim Morrison
    #2098
    Kint van storeban a 3.0.8.1
    Remélhetőleg megjavult a spoileres mizéria, meg a spoiler gomb is jó helyen van. Kicsi makró gombot papi08 csinálta.
    Spoilert teszteltem:
    WYSIWYG + spoiler on/off + overlay replyto
    normal textarea + spoiler on/off + overlay replyto
    Ebben a négy (2 két válasz nézetben) teszteltem, elhelyezések nem ütköztek, spoiler gomb (nálam továbbra is) működik.
  • Szabi #2097
  • MerlinW
    #2096
    Tedd a makrók helyére, a makróknak meg valami biszbasz pöttyöt tegyünk ki:) Vagy tegyük ki az összes fontosabb makrót egy második gombsorban.
  • Jim Morrison
    #2095
    oh tényleg, spoiler gomb onnan lemaradt. Viszont nem is nagyon fér ki :/ Valamit ki kell oda találni.


    Nem tudom, hogy miért nem működik nálad sem a spoiler gomb, nálam jó
  • zzeN
    #2094
    Úgy használom, még sincs ott:D


    szerk.: B@zdki én felül néztem, nem alul a kék menüt... :D Tényleg felülre kéne rakni, jobban észrevehető.
  • tommygear
    #2093
    +1
  • [HUN]FaTaL
    #2092
    Foxot használok amióta leállították a régi Opera fejlesztését.
  • MerlinW
    #2091
    A normál textarea-hoz kellene spoiler gomb, mert a WYSIWYG-et nem sokan használják :)
  • MerlinW
    #2090
    Csak WYSIWYG -ben van


    De ott is nagyon furcsán (nem) működik:)
  • zzeN
    #2089
    Chrome-ban 3.0.8-as verzió van de nekem nincsen spoiler gomb:O
  • Jim Morrison
    #2088
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nálam jó. Jelölésre mást nem tudtam kitalálni, ötleteket szívesen fogadok ^^
  • Szabi #2087
    a WYSIWYG Editor bekapcsolásával lett egy spoiler gombom, amire ha rányomok, ezt a két sárga háromszöget adja be :D
  • Jim Morrison
    #2086
    hát ezt hogy hoztad össze? :D nekem működött akárhogy próbáltam :o


    #2084: igen.
  • Szabi #2085
    nem lehetne inkább normális spoiler gomb ? :D
  • tommygear
    #2084
    frissül magától igaz?
  • Jim Morrison
    #2083
    azért köszi, értékelem, hogy megpróbáltad
  • j0nNyKa
    #2082
    segitenek felkutatni hogy miert nem megy, de az atkozott devel konzolt sem talalom ebben a szutyokban, ugyhogy inkabb nem erdekel :D
  • Maximus4
    #2081
    Én meg azóta is várom,hátha valaki kompatibilissá teszi a maxthonhoz :)
  • Jim Morrison
    #2080
    Safari verzió nagyon régi (2 éves, akkor biztosan működött :)), azt még dzsani csinálta, ahhoz azóta nem is nyúltam. Én már talán a héten eljutok odáig, hogy a lecserélt gépemre felrakom a hackintosht, ha összejön ránézek a safari verzióra is.
  • j0nNyKa
    #2079
    osxes safarin kene mukodnie? jelzi, hogy felrakta, de nem csinal semmit
  • Jim Morrison
    #2078
    Belenéztem a régi opera bővítmény kódjába, nem tűnik annyira vészesnek. Hogy ténylegesen használná e valaki rajtad (és talán fatalon) kívül azt nem tudom :) Next verziót hetente 4-6 ember tölti le.
  • Dzsini
    #2077
    Otthon régi + új Operát :) A régit moderátorkodni (ritkán kell, nem zavar hogy lassú, viszont az elbarmolt topicokat könnyen rendbe tudom hozni vele).
  • modellmaker
    #2076
    Dzsini, te mit használsz most? :)
  • Dzsini
    #2075
    Amint megjelenik a ChromeFox, ahhoz is lesz :)

    (régi Operára kicsit tovább tartana átírni gondolom - annak a 4 embernek, aki még használja)
  • Jim Morrison
    #2074
    hm, hasznos cucc, de kb azt 2 két sort amit át kell írni (Chrome - ot Operára) kibírom :) meg aki nem használja ezt a bővítményt, annak csak n+1. bővítménye lenne. Firefoxhoz kéne ilyen ^^
  • Dzsini
    #2073
    Operához van Download Chrome Extension bővítmény :)
  • Jim Morrison
    #2072
    Kint a 3.0.8 - as Chrome verzió.

    -Gyors beszúrás
    -Dedikált spoiler gomb


    Opera Next verzió kiadásával még várok pár órát, lassabban kerül ki storeba, így ha valaki chrome os verzióban hibát észlel akkor azt gyorsan javítom és a javított verzió megy ki opera storeba (addig a firefox portot csinálom..)
  • Malakai
    #2071
    Mi a problémájuk nem olvastam utána, de 8080-as porton elérhetők.
  • Desiderata #2070
    http://userscripts.org kipurcant?
  • Jim Morrison
    #2069
    napokban ránézek, úgyis most kezdtem el bugfixelgetni újra. Egyelőre marad kifli javaslata.
  • kifli
    #2068
    tiltsd le benne a youtube fixet.
  • Fenrir
    #2067
    Csak nálam van az a gond, hogy azokat a hozzászólásokat nem jeleníti meg amiben pl youtube videó van linkelve beágyazottként? Ha kikapcsolom ezt a plugint akkor rendesen működik.
  • Master91
    #2066
    Nekem mostanában nem úgy működik mint ahogy kéne (pl. hozzá szólásnál valahol tök máshol jön létre a HTML-es mező ahova írhatok )

    Gondolom azért mert megyünk át az új desing-ba. (??)
  • pointer4
    #2065
    Én is ezt használom, és ez a nekem üzentek sárga nyíl eltűnt az egyik topicból, de csak a WOT-os ból, mindenhol máshol megy ? :)
  • Master91
    #2064

  • Jim Morrison
    #2063
    ó a firefox verzió... írok nekik majd levelet.
  • Master91
    #2062
    Ja és Firefox 26.0
  • Master91
    #2061
    Fasza.


    SG Fórum tuning 3.0
    Szerző: JimMorrison723
    2013.aug.11. -én frissítette utoljára.
  • MerlinW
    #2060
    Te valami piszok régi plugint használsz:)