2420

Fejlesztői változatok:

Két fejlesztői ág létezik: Master, Nightly. Ezeket hívjuk branchoknak. A Master mindig az alaposan letesztelt, hiba nélküli változatot takarja.
A Nightly-ban találjátok mindig a legfrissebb verziót, ami sok újdonságot hoz magával, azonban sok hibát is tartalmazhat. Mindenki saját belátása szerint válassza a neki kellőt. Ha nem fontos hogy azonnal hozzájuss a legújabb funkciókhoz akkor a Master-t válaszd. Ha nem tudsz várni, akkor a Nightly is nagy valószínűséggel használható.

Telepítés:

A fejlesztői változatok telepítési útmutatóját a GitHub README fájljában találjátok. Az Chrome, Opera és Safari verzió állományára elég duplán kattintani, a böngészők felismerik és automatikusan telepítik a bővítményt.A Firefox verziónál az XPI állományt rá kell húzni a böngésző ablakára, majd ezután települ az is.

Egyéb megjegyzések:

A Chrome és Opera verziók automatikusan frissülnek, amennyiben az Extension Gallery-ből lettek letöltve. A Safari verziót kézzel kell frissíteni.

Firefox támogatás

A Firefox JetPack extension fejlesztői környezetében található számos hiba miatt a Firefox port fejlesztése fellett függesztve. A jövőben - ha változás történik - a port újra elérhető lesz. A régi verzió továbbra is elérhető akinek szüksége lenne rá.


SG Tools
  • nearo
    #2299
    najó, leszedtem a cset meg a fórum tuningot is
    amit észrevettem:
    - cset egyáltalán nem megy azóta, csak a fehér hátteret látom a helyén (gondoltam hátha a ban miatt, de alreggel is ugyanez) szerk.: az oldal meg folyamatosan tölt és csak tölt és csak tölt...
    - ha új hsz érkezik egy topicba, akkor látom pirossal a számot, aztán egy idő után már kétszer írja ki a számot

    elavult oprendszer miatt lehet, vagy működnie kéne és én csinálok valamit szarul?
    win xp sp3
    chrome verzió: 49.0.2623.112 m
    Utoljára szerkesztette: nearo, 2016.06.21. 11:47:31
  • Jim Morrison
    #2298
    3.2.4.7
    Hozzászólásokban a hivatkozások után egy kis gombra kattintva betöltődik a hivatkozott tartalom (kép, videó, tweet).

    Erősen béta a dolog, ezért most csak chrome verzióban van. Valami rendes képet kéne találnom, ami egyértelműen jelzi, hogy a hivatkozás képre mutat és meg lehet tekinteni. Későbbiekben majd lehet nézni tweeteket, videókat, anélkül, hogy meg kéne nyitni új lapon.
    Beállítások/Topik fülön legalul kell engedélyezni.
  • Maximus4
    #2297
    A maxthon féle verzióba a kedvencek nyitva maradnak.
  • mooo
    #2296
  • Jim Morrison
    #2295
    3.2.1.1
    - Javítva, hogy nem ugrik az utolsó üzenethez
    - Javítva, hogy funkció kikapcsolásakor nem "kapcsolódott ki azonnal" a funkció (disabled rész nem futott le)
  • Jim Morrison
    #2294
    nekem fel sem tűnt... holnap javítom, köszi.
  • Husimoto
    #2293
    Az miért lehet, hogy chrome böngészőben be van állitva, hogy autómatikusan ugorjon az utolsó olvastalan üzenethez, de már pár hete nem működik.

    Köszi a választ
  • Jim Morrison
    #2292
    My bad, valamiért a javítás nem került bele a verzióba, most fixáltam. maxthon, chrome verzió frissítve, opera is, de az lehet kicsit több időbe telik míg éles lesz (3.2.1).
  • Jim Morrison
    #2291
    Melyik verziót használod? Nálam favban van a topik, és nem csak 10 új üzenetet szokott írni (chrome)
  • mooo
    #2290
    Köszi így már jó!
  • Dzsini
    #2289
    A "rövid kommentjelzők" kapcsolót állítsd át, akkor helyreáll.

    Amúgy #2250 - #2260 -ig volt szó róla, elvileg javítva kellene, hogy legyen.
  • mooo
    #2288
    Hali!
    Másnak is van olyan problémája,hogy ha valamelyik topiknak a végén szám van,akkor annyi új hozzászólást ír zárójelben mint ami a topik címében benne van? Pl Windows 10-nél akár mennyi új üzenet van,mindig 10-et ír.
  • Jim Morrison
    #2287
    gyorsan átportoltam pár dolgot megnéztem, de ha valamelyik fícsőr nagyon bugos és gyakran használod/használnád szólj, és akkor arra külön ránézek.
  • Maximus4
    #2286
    Köszi!
  • Jim Morrison
    #2285
    Maxthon verzió 3.1.9
    Banenrban Maxthon gomb, megnyom, letölt, elhelyez ide:
    c:\Users\{FelhasznaloNev}\AppData\Roaming\Maxthon3\Users\{emailCim}\Addons\
  • Jim Morrison
    #2284
    Chrome és Opera Next verziókra vonatkozik!
    (Opera Next verzió pár napba is telhet, míg engedélyezik)

    szerk: engedélyezték opera verziót.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.12.23. 12:34:05
  • Jim Morrison
    #2283
    3.2 (2015.12.22)
    * Chat eltüntetése már teljesen jó (nem a teljes terület lett eltüntetve)
    * Info gomb a hozzászólás fejlécében fix (ha minden igaz minden körülmény között már úgy működik mint régen (jól))
    * Éjszakai mód újra működik
    * Pár apróbb hibajavítás
  • Jim Morrison
    #2282
    köszi, ezekre majd kedd délután ránézek. Talán a "Csak olvasatlan üzenttel rendelkező kedvencek mutatása" opciót ki is vehetném, alap teljesen jól működik.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.10.28. 19:02:50
  • Dzsini
    #2281
    nem igazán tökéletes az sg+ https alatt...
    pl. a csillag menü (kedvencek) nem nyílik ki
  • j0nNyKa
    #2280
    ah i see
    akkor nem tudom, sorry
  • Maximus4
    #2279
    Ha rányomsz a regisztrációra:

    "Új fórum regisztrációs lehetőséget lezártuk, a fórumrendszerben a jövőben nincs lehetőség új fórum regisztrációjára."
  • j0nNyKa
    #2278
    ajánlani nem tudok, ha az sgforum.hu -ra gondolsz, az még elvileg létezik, miből látod, hogy nem?
  • Maximus4
    #2277
    Bocsánat,hogy itt kérdezem,de az ingyenes fórum részleg már megszűnt?
    Ha igen valaki tudna ajánlani valami hasonlót?
  • Maximus4
    #2276
    Köszöntem!
  • Jim Morrison
    #2275
    okés.
  • j0nNyKa
    #2274
    esetleg a reklam_ban mappában lévő cuccliba beraknád a firefox helyett a maxthon letöltési linket, illetve rövid leírást? a firefoxos úgyse megy (majd ha átálltak teljesen a krómos bővítményekre)
    hogy értsd: http://sgcset.tk/ -t futtatja a reklam_ban mappában lévő pici htmles cucc (már persze amint frissítem)
    szólj ha megvan, feltolom, holnap érek rá
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2015.09.23. 17:46:33
  • Jim Morrison
    #2273
    letölt, betölt, örül
    Még nem teljes a port, de alapszinten megy, de nem kell már frissítened, esetleg majd szólok a nagyobb updateknél.
  • j0nNyKa
    #2272
    bitbucket accot küldj légyszi priviben, thx
  • Jim Morrison
    #2271
    Jap, csütörtökön meg tudom csinálni.
  • j0nNyKa
    #2270
    jim egy troll fasz, konkrétan szarni nincs időm, nemhogy maxthon portra
    nem is akarok ígérni semmit, mert tényleg nem mérhető percekben sem a szabadidőm, ma is pl. most értem haza, most tudnék nekikezdeni, nyilván nem fogok, sorry
    van előtte pár sgs dolog, ha egyszer a jövőben azokkal végzek, nekiesek

    annyit tudok tenni, hogy ha jim bevállalja, hogy a kód ismerete nélkül megcsinálja a maxthon portot, szivesen elküldöm neki a bővítményt
  • Maximus4
    #2269
    Van valami hír?
  • Maximus4
    #2268
  • Jim Morrison
    #2267
    Dzsoni nemsokára (remélem holnap) sg napot tart, akkor lehet ebédszünet alatt megcsinálja, mivel csak a localstorage működik máshogy mint chrome ext esetében, így elméletileg nem lenne magy meló megcsinálni maxthonra.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.09.20. 18:45:51
  • Maximus4
    #2266
    Valamikor várható a cset bővítmény maxthonra?
  • ElNano
    #2265
    Remek egy bővítmény ez, ennek hála sikerült ignore listára tennem pár arcot. Mintha nem is léteznének, király! :)
  • Hasselhoff72
    #2264
    Megoldottam, jó a chrome (hw gyorsítás off) így tudom használni:)
  • Hasselhoff72
    #2263
    Chromot használnék ha nem fagyna szét ha egy videóra kattintok:))))) Mi lehet fogalmam sincs:(
  • Jim Morrison
    #2262
    FF valóban nincs, sajnos azzal mindig bajok voltak, ráadásul az utóbbi időben az SG hobbi fejlesztésre szánt időmet is mással töltöm.
    Most nyaralás után visszatérek a kiegészítőhöz, akkor egy lightos verziót megpróbálok beküldeni, hátha elfogadják. Jobb mint a semmi.
  • Hasselhoff72
    #2261
    Letöltésnél csak nálam nincs semmi a FF-nél?:(( Vagy nincs már a cucc? help!!:)
  • Jim Morrison
    #2260
    3.1.9.8 -> javítva