SG.hu bővítmény

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tommygear
#772
színezett szövegnél nem lehet betûméretet növelni
precision
#771
szerintem meg így ! 😄

Bazinga!

MerlinW
#770
Videó beszúrást és spoiler gombot is kérünk😊

[merlinw.org]

tommygear
#769
szmájli beszúrásnál vmi nem jó, berakok pl 6db-ot és lehagyja a felét
Ability
#768
... és mostantól a fórumon mindenki félkövérrel fog írni. <#idiota>
N o N a m e
#767
<#wilting>
tommygear
#766
jóféle
ezt már nevezem
seggpisa
wilting smile ki lett hagyva 😞(
akyyy
#765
ez nagoynjó

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Ability
#764
Na most az ilyen TDU topikokkal nem tudok mit kezdeni. Ott is fut valamilyen script, módosítja a DOM-ot, lehetetlen az összes ilyet "központilag" javítani. Eltérõ topikok, eltérõ scriptek, eltérõ "környezet", nem lehet mit kezdeni vele, maximum ha egyesével nekiállok és mindegyiket külön kivételenként kezelem. Az egész bõvítmény a DOM-ra támaszkodik, ha valamilyen más külsõ script manipulálja azt, akkor én sokat nem tehetek ellene.
[HUN]FaTaL
#763
Ott az overlay textarea is (sima, nem WISYWYG) bugos, a mehet stb. gombok elcsúsznak.

http://goo.gl/gd6Zi5

wollnerd
#762
Ja, tényleg. nem találtam mert nem tudom görgetni a beállítások ablakot...

Csak akkor, mikor kicsinyítettem a (böngészõ) nézetet...

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

wollnerd
#761
Nem jelenítette meg a képet...
Sztem az a képbeszúrás gomb bugos... nyomom a beszúrást és nem látom hogy mintha be lett volna szúrva...
Na, leírtam a képszúrás kódját hogy megjelenjen.

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Ability
#760
Van rá opció. Hibára ránézek.
wollnerd
#759
A dizájnos textarena-s topicban a WYSIWYG editor bugos. Pl. A TDU2 topikban.

Legyen funkció az editor ki-bekapcsolására! Nekem az alap is jó.

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Ability
#758
Holnap megcsinálom a videó beszúrást és a tab-ra mehetre ugrást.
ProGabe
#757
faszányos ez a text-box ficsõr, de jó lenne, ha tabnál a mehetne ugrana, nem a smileykra. ezt anno kisírtuk St-tõl is! 😄

áááá, és megint lenyitottam a smileykat

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

N o N a m e
#756
ez tök király lett! de videó beszúrás gomb lesz-e? 😄
precision
#755
szmájlik is jók 😊 bár kicsit lassúcska a gifek mozgása, de annyi baj legyen <#eljen>

viszont a *wilting* -et nem találom benne 😞 legjobb szmájli 😄

<#wilting>

Bazinga!

Rage47
#754
<#eljen>
Gurren
#753
annyit mondjuk még lehetne változtatni, hogy az editorban az éppen aktív beállítások ki legyenek valahogy emelve, mondjuk más színû háttérrel.

amúgy gecyjó, de komolyan.

FZoleee
#752
ja, jó lenne, nekem sincs ott
precision
#751
egy videó beszúrása bekerülhetne az editorba? vagy a textarea alatti videó beszúrása gomb vissza kerülhetne, az is megteszi (legalábbis nálam eltûnt, FF alatt)

Bazinga!

precision
#750
félkövér
HATOS

közép és zöld
link

hogy ez mekkora királyság! 😊

Bazinga!

Piloss
#749
nekem az üzenet elküldése után nem változik meg a betû mérete, ha esetleg az alaptól eltérõ méretet választok


a hsz szerkesztésekor még jó, de elküldés után olyan mintha nem módosítottam volna

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Ability
#748
Kint van az 1.1-es változat, benne a WYSIWYG editorral. Minden böngészõhöz készült új csomag. A Chrome Webstoreból telepített változat majd frissít magától hamarosan, vagy manuálisan az Extension oldalon a Developer módban találtok erre egy gombot. A többi böngészõhöz készült csomagot manuálisan kell frissíteni, egyelõre még nem hagyták jóvá a beküldött példányt az Extension Gallery-ben.
wollnerd
#747
igen, nem lehet. Nem is kék a szöveg és aláhúzott!

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#746
Lássuk <#eljen>
Ability
#745
Jó hír a Chrome felhasználóknak. Nagyon primitív, favágó módszerekkel ugyan, de sikerült mûködésre bírnom a WYSIWYG editort, szóval minden jel arra mutat hogy a Chrome-osok is megkapják.
Ability
#744
Nem értem a hibát. Kicsit pontosabban fogalmazd meg pls, mert elolvastam vagy 3x és nem sikerült felfognom. Tehát nem lehet kattintani a linkre?
wollnerd
#743
Frissítettem mégis firefox 6-osra, kipróbáltam.
Újabb hiba: mikor kattintok a "Válasz 'XXXX' üzenetére (#xxx)" akkor a link-szöveget nem linknek nézi. Pl. a Válasz 'tommygear' üzenetére (#736)
Szóltam. 😊

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Ability
#742
Megpróbálok majd utána járni, elég egzotikus hibának tûnik. 😄
Ability
#741
Beletettem, köv kiadással érkezik majd.
KranaZoli
#740
OK, közben ráleltem, így ki is vettem a hsz-embõl.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

[HUN]FaTaL
#739
Szerintem elég egyértelmû. 😊

Beállítások -> Topic -> Overlay kommentmezõ

http://goo.gl/gd6Zi5

KranaZoli
#738
"Szóval majd ez is javítva lesz hamarosan valahogy. "

Köszi! <#worship>

Ja, ill. 125%-os DPI mellett (vagy mert használom a NoSquint-ot is) a beállítások nem minden "tabfüle" fér el függõlegesen, csak ha F11-el maximalizálom a Fox-ot.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Malakai
#737
Kis usability. 😊
Amikor a "válasz erre" overlayt betölti átemelhetné a normál textareaból a szöveget, ami abban van. Nálam legalábbis még gyakori, hogy elõbb írok és utána kattintok arra, hogy kinek válaszolok. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

tommygear
#736
és erre lesz javítás vmikor?
#716
Ability
#735
Hát sok változást nem hoz. Azt kellene megoldaniuk hogy a globális változókhoz ne a window-on keresztül kelljen hozzáférni. Ezért nem lesz Operában WYSIWYG editor, mert a jQuery dollárjeléhez is a window-on keresztül kell hozzáférni, viszont egy plugin esetében ez nem megoldható.
Ability
#734
Szinkronban akarom tartani a fejlesztéseket, Chrome-ról még nem mondtam le, szóval egyelõre kivárok vele.
Ability
#733
Firefoxban vannak anomáliák, amikor a jQuery nem talál meg egy elemet. Ez még nem tudom mitõl lehet, de egyszer más sikeresen áthidaltam egy hasonló esetet pusztán azzal hogy más szelektort használtam. Érdekes egyébként hogy ebben az esetben is ugyan olyna osztályú elemet nem talál. Szóval majd ez is javítva lesz hamarosan valahogy. Addig segíthet ha kikapcsolod az overlay textareát.
kifli
#732
nálam is elõfordult 1x nem rég :S
KranaZoli
#731
Nálam Fox 6.0.2 alatt elég gyakori ez a jelenség, amikor válaszolni akarok egy hsz-re:



Ez mitõl lehet?!
Ofkórz bé vagyok jelentkezve. <#nemtudom><#help><#worship>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Penge4
#730
http://magyaropera.blog.hu/2011/09/08/wahoo_12_00_kiegeszito_fejlesztesek_javitasok_b1060

A WYSIWYG-en nem segít, de talán könnyebb így fejleszteni...

http://www.thevenusproject.com/ http://magyaropera.blog.hu

N o N a m e
#729
miért van az az érzésem, hogy holnap (ma) már elérhetõ lesz? 😄
Ability
#728
Kicsit újra lett dolgozva az overlay textarea, most már szerintem egész szexy. 😊


[HUN]FaTaL
#727
<#eljen>

http://goo.gl/gd6Zi5

Ability
#726
Igen, megcsinálom majd.
tommygear
#725
😞
[HUN]FaTaL
#724
A szmájlik elérhetõek lesznek Opera alatt is? (A WISYIWYG editor nem, azt tudom)

http://goo.gl/gd6Zi5

Ability
#723
Csak Chrome alatt egyáltalán nem biztos hogy beszerelhetõ. :/ Ez a nagy szívfájdalmam. 😄