2420

Fejlesztői változatok:

Két fejlesztői ág létezik: Master, Nightly. Ezeket hívjuk branchoknak. A Master mindig az alaposan letesztelt, hiba nélküli változatot takarja.
A Nightly-ban találjátok mindig a legfrissebb verziót, ami sok újdonságot hoz magával, azonban sok hibát is tartalmazhat. Mindenki saját belátása szerint válassza a neki kellőt. Ha nem fontos hogy azonnal hozzájuss a legújabb funkciókhoz akkor a Master-t válaszd. Ha nem tudsz várni, akkor a Nightly is nagy valószínűséggel használható.

Telepítés:

A fejlesztői változatok telepítési útmutatóját a GitHub README fájljában találjátok. Az Chrome, Opera és Safari verzió állományára elég duplán kattintani, a böngészők felismerik és automatikusan telepítik a bővítményt.A Firefox verziónál az XPI állományt rá kell húzni a böngésző ablakára, majd ezután települ az is.

Egyéb megjegyzések:

A Chrome és Opera verziók automatikusan frissülnek, amennyiben az Extension Gallery-ből lettek letöltve. A Safari verziót kézzel kell frissíteni.

Firefox támogatás

A Firefox JetPack extension fejlesztői környezetében található számos hiba miatt a Firefox port fejlesztése fellett függesztve. A jövőben - ha változás történik - a port újra elérhető lesz. A régi verzió továbbra is elérhető akinek szüksége lenne rá.


SG Tools
  • goregrind #2019
    INNEN letöltheted! Es működik, csak picit bugos. Nálam a kereső nem működik és ha több, mint 50 új hozzászólás van, akkor nem igazán tudok az elejére jutni. Valamiért elakad mindig a felénél...
  • [HUN]FaTaL
    #2018
    Belinkeltem már 2x a most is működő verziót.

    Nem a fejlesztő tehet róla, hogy baszták kirakni a storeba, kétszer be lett küldve.
  • pointer4
    #2017
    Nem mintha bármire is használható lenne, de a firefox plugin már nem tölthető le.
  • wollnerd #2016
    Köszi! Mentem a "Ne fusson ennek domainnek az oldalain"-ra és az oldal csúszkát jobbra húztam hogy látszódjon ez: http://www.sg.hu/forumkereso.php és leokéztam. Megy is a topickereső. :)
  • [HUN]FaTaL
    #2015
    Állítsd be rendesen az adblockot.
  • MerlinW
    #2014
    Nálam teljesen jó (legfrissebb stabil chrome).
  • wollnerd #2013
    Sziasztok!
    Napok/hetek óta vettem észre hogy a Chrome alatt nem akar működni a "keresés a fórumban" a főoldalon. Csak a kategóriát jeleníti meg, a topic címeket nem... KÉP
  • Dzsini
    #2012
    Topicon belüli kereső - ugyanaz, mint ami a lap alján van. Mivel a bővítményben van lehetőség a következő oldal automatikus betöltésére, így valahova el kellett helyezni a keresőt, hogy használni lehessen :)
  • goregrind #2011
    Firefox alatt próbálkozom (még mindig) eme tényleg remek bővítménnyel!

    A szerkesztő hátterének megváltoztatása ugye már sikerült (a ".cleditorMain iframe"-ben), viszont a betű színt sehogy sem sikerül feketéről másikra változtatni! Ez lehetséges valahogy?

    Más...

    A jobb oldali menüben mi középen az a nagyítós ikon? Minek a keresője, vagy mit akarna azzal keresni?
  • Maximus4
    #2010
    Köszönöm a választ :(
  • Dzsini
    #2009
    Windows alatt a Maxthon nem támogatja a Chrome bővítményeket, tehát amíg valaki nem foglalkozik azzal, hogy átírja az ott elvárt formátumra, addig nem.

    Ez az egyik hátránya a másodvonalas böngészőknek.
  • Maximus4
    #2008
    Egy kis segítséget kérnék.
    Ha olyan böngészőt használok,ami nincs itt a fönn a listában,ahhoz valahogy hozzá lehet adni a bővítményt?Maxthon-ról van szó.
  • [HUN]FaTaL
    #2007
    Jim Morrison.
  • akyyy
    #2006
    fejleszti amugy valaki a bövitményt?:D
  • j0nNyKa
    #2005
    srácok, IE-vel foglalkozik bárki?
    a név keresős script teljesen fasza mindenhol, IE-ben az istennek nem ad vissza az ajax kérés ékezeteket
    erre valami megoldás? egyáltalán érdekeljen?
    itt nyomkodható
  • Dzsini
    #2004
    lásd #1999, és a Mi kellene az SG-nek topic elmúlt néhány éve.
  • akyyy
    #2003
    de akkor is ha megnézed az egész egy "RSS" olvasó, semmi közösségi élet nincsrajta, mint más oldalakon.
  • Dzsini
    #2002
    ott van a főoldali chat alatt a gombja, szerintem nem rajongói :)
  • akyyy
    #2001
    Én anno mondtam, vagyis írtam, hogy valamit kezdeni kéne a Facebook-al, oldalt létrehozni, vagylájkolós cuccokat. Mire elértünk oda, hogy lehetett topikokat tetszikelni....
    Meg van oldal is, de szerintem az csak valami lelkes rajongó csinája :D
  • Borg
    #2000
    Hát ja, már én is emiatt hagytam abba.
  • Dzsini
    #1999
    Nézd meg, hogy St vagy Robaj, esetleg a főszerkesztő mikor jelentkeztek be / szóltak hozzá a fórumhoz legutóbb.

    Amióta nem vagy moderátor, azóta jelentősen csökkent az idefigyelés, és már nektek is ezzel volt problémátok. :)
  • Borg
    #1998
    Én nem mondom, hogy egyszerű a helyzet, de valahogy haladniuk kéne a korral. Legalább fejlesszenek valami pofás új dizájnt, modern technikával a hátterében, már az is felkavarná az állóvizet egy kicsit. Vagy egy egyértelműbb témaválasztás, aminek kevésbé bulvárosan fekszenek neki...
  • Dzsini
    #1997
    ... és ezeket a reklámokat is inkább célozzák a Facebookra, ahol sokkal pontosabban meg tudják fogni azt a csoportot, amelyikre szükségük van.
  • Dzsini
    #1996
    Az elmúlt 5 év alatt kb. negyedére csökkentek egy átlagos cég marketingköltségei, 2001 szeptembere előtthöz képest pedig tizedére.
  • Borg
    #1995
    Na jó, de ez csak duma... ha tényleg működne ez a dolog a célközönséggel, akkor egy csomó hirdetést látnánk (legalábbis kikapcsolt ABP-vel :D)
  • j0nNyKa
    #1994
    optimalizálva lett, és tök független topictól, usertől, mindentől, próba szinten szerintem mehet be bővítménybe
  • Dzsini
    #1993
    ott van a médiaajánlatban :)

    Kik  látogatják?
    Az  oldal  látogatóinak  75  %  a  hirdetők  számára  legfontosabb   18-­‐49  éves  korosztály ból
    kerül  ki,  73,5  %-­‐uk  férfi  26,5  %-­‐uk  nő.   Többségük   Budapesten  és  más  nagyvárosban
    él ,  nagy  számban  érhetők  el  kiemelten  magas  vagyoni  státuszúak,  iskolai  végzettségük
    minimálisan  középfokú  de   jelentős  számban  főiskolára  vagy  egyetemre   jártak.

    A gemius szerint a 112. leglátogatottabb magyar oldal, napi kb. 20 ezer látogatóval (a médiaajánlatban még 35 ezer van), ami nem rossz szomszédságot jelent.

    ha olvasod a mi kellene az sg-nek topicot, akkor láthatod, hogy tényleg inkább egy elhagyott oldal, ahol mi még elvagyunk :)
  • kifli
    #1992
    mediacenteren gondolom elfér egynek...
  • Borg
    #1991
    Sajnos tipikus esete a gazdátlan weboldalnak... sosem volt egyértelmű célközönsége, vagy iránya az SG-nek, sem fejlődése, fejlesztése, így borítékolható volt, hogy egyre csak csökken a látogatottság. Reklámozni se tud itt senki semmit, mert nem tudják kihez szóljanak... Nem is értem miből tartják fent még a hátterét, ami nyilván nem kis szerver.
  • Jim Morrison
    #1990

    Először a te ötletedet akarom megvalósítani, a gyors beszúrást, bár ennek a scriptnek az elhelyezése nem tartana sokáig.


    Firefox verziót még mindig vizsgálják, majd innen lehet letölteni: link
  • Dzsini
    #1989
    Az SG látogatottsága az elmúlt évek alatt kb. a negyedére (vagy még jobban) esett vissza, és annál nagyobb terhelésre lett méretezve. Ha most a bővítménnyel néhány százan (több egyszerre aktív felhasználó biztosan nincs) elkezdenek mint az őrült visszakeresgetni, akkor se tudják az akkori szintet még csak megközelíteni sem.
  • Malakai
    #1988
    Attól függ meddig kerestetsz vissza.
  • kifli
    #1987
    najó, de nem mindenki egyszerre. Az oldalnak meg csak párral több oldalletöltés nem?
  • akyyy
    #1986
    legalább látják hogy valami nem oké és foglalkozni fognka a fórummal és nem igy leszarni :D
  • modellmaker
    #1985
    Nyilván az értelmes felhasználásnál nem, de mindenkinél van egy pont, a "mi lenne ha" környékén, amikor ezt megteszi. :D
  • Malakai
    #1984
    Nagyon optimista vagy. :D
  • kifli
    #1983
    nemhiszem, hogy mindenki ész nélkül fogja kilistázni mások 400oldalnyi korábbi hsz-ét :D
  • Malakai
    #1982
    Igen, bővítményben meg lehet csinálni.
    Habár nem tudom ezt mennyire bírja majd az sg szerver őszintén szólva.
    Mennyi felhasználója van most a kiegnek?
  • kifli
    #1981
    ha bekerül a bővítménybe mindenhol ottlesz szerintem...
  • akyyy
    #1980
    már csak az lenne jó, ha nem topikfüggő lenne hanem én használhatnám bármelyik topikra