63
tudnivalók
  • Tyler1
    #23
    kicsivel több, mint neked, mr. Dzsudzsák-.-
  • Molnibalage
    #22
    Kanyargós szerpentiten 120-as tempó? Nem fogsz te végig autópályán menni...
  • mrzed001
    #21
    Busszal mentünk, még így hogy nem te vezetsz is szenvedés, iszonyat hosszú.
    Ott kocsi bérlés egyszerű, olcsó és jó kocsit kapsz, meg az se gond, ha nem ott adod le, ahol bérelted.
    Autópálya egy része jó, egy része meg olyan, hogy (semmi extra tábla) 100-nál reszketsz, hogy a jobbra meredek le kanyarban megcsúszik-e a kocsi ...
  • desigo
    #20
    Inkább repülő + helyben autó bérlés.
  • Steve Downie
    #19
    #11 Neked szoktak lenni értelmes hozzászólásaid is?

    3 hétnél kevesebb időre tényleg nem érdemes kimenni szerintem sem, ez a minimum, de ez is nagyon kevés egyébként.
    Én ráadásul csak 2 hetet voltam. Voltam Granada-ban, Sevilla-ban, utána egy kicsit többet Madrid-ban, a végén meg Barcelona-ban. Egyedül Barcelona-ban éveket tudnék eltölteni, annyira jó hely.
    Spanyolországig én is busszal mentem, ott meg vonattal, illetve AVE-val közlekedtem, így elég olcsó volt.
  • edios
    #18
    sztem akkor érdemes, ha nem spanyolo érdekel, hanem az útonlevés.

    ismerős volt most kint londonban vmi 11k-s repcsijeggyel, szal erősen kétlem, hogy autó bármilyen egyéb szempontból jó 5let.
  • plu604
    #17
    nagy kaland, menjél gyalog.
  • sanyiute
    #16
    Monaco az fasza csak venni nemérdemes semmit :D:D ott :D
  • bertino
    #15
    6 nap ? trabanttal mentetek ?
  • SötétBarom
    #14
    Szerintem max túra jelleggel van értelme. Úgy, hogy beülsz a kocsiba, és kiszállsz a spanyol tengerparton, az felejtős. Viszont ha élvezed az utazást, akkor sok mindent útba lehet ejteni. Olaszország, Monaco, Nizza, Cannes, Cőte d'Azur, meg a kisfaszom. :DD
  • pajti
    #13
    Arra gondoltál esetleg, ne adj isten' történik valami az autóval?
  • Csirke4
    #12
    Ahogy a vezetési stílusod leírod a korai kínhalál helyett inkább válaszd a repülőt!
  • Tyler1
    #11
    volt egyszer már egy ilyen topik, nem?
  • llacee
    #10
    a kormányt csak tartani kell egyenesen, ha van egy bizonyos távolságon belül valaki magától lefékezi az autó, ha nem reagálnék.
    120 nál simán lehet még kávézni is az autóban :)
  • Molnibalage
    #9
    Nézegetsz vagy vezetsz?
  • llacee
    #8
    Monacoba én is megállnék pihenni, és fotózkodni, szenzációs hely!!!!
  • llacee
    #7
    Lelki pusztulást? :D lol
    Tudod te milyen szép az út menti táj?
    Tempomattal simán el lehet beszélgetni az autóba, közbe kicsit bámészkodni.
    Repülővel jobban megérné, de az nem olyan móka :)
  • sanyiute
    #6
    Én voltam Busszal Spanyolba(Barcelona mellet) 2 nap alatt értünk ki 2 sofőrrel(egyik faterom) 16 óránként 8órapihenés odafele Monacoban visszafele Velencében volt a pihenésünk Franciák Autópályán nem árulnak rendes sört csak ilyen citromos sört ez a hátrány:D
  • VRSDM
    #5
    +1

    ha felszámolnák azt a sok stresszt, kényelmetlenséget, kopás kölcséget, lelki pusztulást. mit egy ilyen út hordoz(hat) magában.

    én inkább a legolcsóbb közforgalmi repülőtere felé venném az irányt.

    /voltam már spanyolországban autóval.
    lehet lehet nyomni, de nem egy leányálom
    /és hála atyám egy igen kényelmes autóval. (nem írom nem felvágok) :D
  • zmeor
    #4
    én 1 hónapot voltam kint kocsival és sátorral..

    szerintem jó buli volt. bár most már jobban megérné vmi fapados jegy és autóbérlés.. mostanság ezt csinálom
  • Sippie
    #3
    höhh?
    25-26 óra egyhuzamban, autópályán, szépen hegyek között. Persze az sem mindegy spanyolország melyik részébe, de én biztos mennék még, mert állati volt a tengerpart mellett a hegyoldalban repeszteni :)
  • Molnibalage
    #2
    Anyagilag? Nem hiszem. A távolság is akkora, hogy ~3 nap odavezetni, jó sok hegyen keresztül. Csak az utazás 6 nap oda-vissza. Tehát 3 hétnél rövidebb időre kimenni értelme sincs igazán. Legalábbis szerintem.
  • llacee
    #1
    Érdemes-e belevágni, utiköltségek, élmények, vélemények tapasztalatok jöhetnek bőven :)