63
tudnivalók
  • naeri
    #63
    Sziasztok! Szerintem közeli országokba igazán megéri kocsival menni. Ha valakinek nincs autója, akkor pedig az autóbérlés a járható út. Nekem sincs, viszont ilyenkor mindig bérelek és kész. Nem szeretem, ha elrontja az utazást az, hogy nem tudunk kijutni várost nézni, mert nincs mivel. Itt egy blogbejegyzés, ami jól összegyűjti miért érdemes tömegközlekedés helyett egyéni módon megoldani az utazást: http://pocketautorent.hu/
  • llacee
    #62
    xD
  • Trade
    #61
    mindeközben Spanyolországban egy fórumban arról értekeznek hogy jó ötlet -e autóval Magyarországra menni
  • desigo
    #60
    mobilnetet se érdemes nagyon használni:

    100kB / bruttó 782 Ft
  • tviktor91
    #59
    Mi tavaly nyaron voltunk feheroroszo-ban kocsival..ott is hasonlo tulelö törvenyek müködnek.
    Viszont nem vezetnek am rosszul,raadasul ott olyan szelesek a föutak h siman 4 auto is elferne egymas mellett,ezert ott elöznek ahol lehet,ha meg nem jön össze akkor lehuzodik a masik kocsi:D.
    Viszont nagyon tetszett h MINDENKI jelzett trafipaxnal,barhol is voltak a rend eber örei,volt h több kilometerrel elöre jeleztek h okosan nyomjad neki.:)
    Nalunk mintha ez mar eltünt volna,es itt is a "dögöjjön meg a szomszed tehene effektus" lep eletbe.-.-
  • llacee
    #58
    Oda kell figyelni, és nem történik baj...
  • Rash87
    #57
    Ide se mennék autóval :D
    Egyébként ott direkt felszerelik már a kocsikat kamerával,h nyomon lehessen követni h ki volt a hülye v. micsoda ? :D
  • a.carkey
    #56
    Többször voltam. Szép, de fárasztó. Madrid meg bolondokháza. Ha van más opció, ne menj autóval, mégha felváltva vezettek se.
  • maxtor
    #55
    ezt el is felejtettem írni hogy nem helyi őslakosok követik el.
    De a kis mediterrán bőrük miatt még spanyolnak is nézheti őket vki.
    Nem hiába érzik jól magukat Olasz,Spanyolországban.
    Városokban is sok a zsebes,trükkös lopások,rablások én úgy tudom hogy
    a bevándorlók műfaja leginkább
  • immovable
    #54
  • kifli
    #53
    jah, repjegy 11k a reptéri illeték meg 25, mondjuk van ahol 70-80 körül van, londonba nem tudom mennyi, reptértől is függ... (:

    nemszabad benyelni a reklámokat, hogy repüljön velünk 9999-ért, mert ez max akkor lenne lehetséges, hogyha egy mezőn tesznek ki, nem egy reptéren.
  • Borg
    #52
    Ilyen ausztriában is van. Főleg román és bolgár bandák vannak szakosodva az autópálya pihenőkre, ahol még tábla is figyelmeztet rájuk.
    Érdemes csak a nagyobb pihenőhelyeken megállni, ahol van benzinkút, meg vendéglő is.

    Más kérdés, hogy Spanyolországba én sem autópályán mennék. Ha már ilyen hosszú az út, akkor be kell iktatni szállásokat, és úgy menni, hogy az út is az élmény része legyen, a sok látnivalóval.
  • maxtor
    #51
    Spanyolországban vigyázni kell.Sok a rablás az autópályákon.
    Különösen a külföldi vagy bérelt rendszámú autókat rabolják ki gyakran.
    Olvass majd vhol utánna
  • Daza500
    #50
    Oroszországból szeretettel.
  • Cucmey
    #49
    Aki szeret autót vezetni annak nem kérdés érdemes e bele vágni egy ilyen utazásba. Ami nagyon fontos hogy elötte "csavarról csavarra" át legyen vizsgálva az autó. Nem olcsó dolog de annál rosszabb nincs mikor fél úton megadja magát az autó.
  • bertino
    #48
    egy a lenyeg: oroszba ne menjen senki autoval.

  • DIESEL DOG #47
    Én inkább úgy tettem volna fel ezt a kérdést, hogy mitől NEM jó...
  • pajti
    #46
    Mitől jó a magyar autópálya? Kispórolták az anyagot.. M6 is egy rakás szar.
  • Freedom88
    #45
    igazán érdekeset nem az autópályán lát az ember.
  • DIESEL DOG #44
    Szvsz...

    Jó buli kocsival utazni csak fárasztó a sok vezetés... anno családdal utaztunk autóval, váltva vezettünk apámmal, Nyíregyházáról indulva mentünk végig az országon, érintve, Budapestet, majd Sopront, onnan átmentünk Ausztriába, ahol érintettük Schwechatot, Bécset, Grazt, majd átmentünk Szlovéniába ott Maribor, majd onnan Ljlubljana, onnan tovább a tengerpart fele, ott Koper, Piran és Izola, majd felfele Olaszországba, Triest, majd tovább Velence fele...

    Hosszú volt, de kárpótolt a látvány, az élmény, meg a hangulat...

    Összefoglalva annak érdemes belevágnia, aki bírja a vezetéssel járó fáradalmakat meg az autópályák monotonitását. Autós utazásnak is vannak előnyei, és hátrányai is egyaránt, előny például a buszos utazással szemben hogy akkor állok meg és ott ahol én akarok, hátrány viszont ha valami gebasz van a kocsival akkor engem terhel minden felelősség meg költség.
    Azért egy Spanyolországba utazást már meggondolnék autóval hogy bevállalom-e mert az tény és való hogy nagyon hosszú...
  • tviktor91
    #43
    ,,SZERINTEM" gugl mepszen lattad?

    A magyar palyak az egyik legjobbak EU-ban..mas kerdes h mennyire tartosak,de jelenlegi allapotban meg mindig ott vannak a top akarmennyiben...
    Osztrak palyak..no comment, bar MAR nem olyan veszesek.
    Nemet palya Rosenheim környeken katasztrofa..
    Szlovak-cseh röl meg ne is beszeljünk...szetrazzak az agyadat.
  • matyi0323
    #42
    Amerre én jártam maximálisan elégedett voltam.
    ( mondjuk nem szidom a magyart..tényleg.. lengyeleknél gyilkos utak vannak.. )
  • Borg
    #41
    Bőven van ott is szar autópálya, sőt, %-osan még több is mint nálunk, mert itt legalább ez a kevés rendben van.
  • matyi0323
    #40
    Ez azért kicsit túlzás.
    De a német határnál és Németországban szerintem mindenképp jobb, mint itt.
  • SötétBarom
    #39
    LOL.

    A magyar pályák kurva jók szerintem. Legalább is az osztrákokhoz képest mindenképp.
  • Magnumrolcsi
    #38
    Tőlem most Luxemburg és Svájc 300km-re sincs, Francio. meg kb. 12km. :)
  • mrzed001
    #37
    A hülye franciák parkolni is úgy parkolnak, hogy előtte lévő megnyom, mögötte lévő megnyom (mint itt a részegek) ... és ha angolul szólsz hozzájuk úgy néznek rád, mint zsidó a gojra (cigány a gádzsóra)
    Spanyolba a déli autópályák (főleg amely részei a part közelében mennek) bár kiváló felületűek, de sok helyen dőlésszög, lejtés, kanyarív tekintetében aligha mentek volna át itt az engedélyeztetési fázison. Külön vicces hogy mellettük ott a szakadék, és tenger. Na ott tényleg el lehet szállni, mint a győzelmi zászló.
    Gibraltárba átgurulni vicces, főleg hogy a reptér betonján keresztbe kell áthajtani :D
    1000-1200 km/napnál többet senkinek sem javaslok vezetni (autópályán se), pláne több nap egymás után.
  • plas
    #36
    A Cote d'Azur kornyeken vigyazni kell nagyon a kocsira. A del-franciak allat modon kozlekednek. Miota vezetek soha nem volt meg balesetem, de a berelt Insignia-t ott egy heten belul 1x megtortek es 1x meghuztak az oldalat... Az ember csak annyit mondott, hogy "just a small scratch". Neki A6 Allroad volt, de nem erdekelte :) Ok valoban hasznalati targynak tekintik az autot.
  • 0ppika
    #35
    burzsuj.
  • matyi0323
    #34
    Mo-t elhagyva normális minőségű autópálya van végig. ( Azért már szerencsére nálunk is szinte végig autópálya ) Tehát a 90-es átlag felejtős. ( de, hogy konkrét legyek: pénteken 18:00-kor indultam és szombaton éjfél után, tehát már vasárnap negyed 1 körül a hajón voltam, közbe meg is álltam ) Most majd lehet oltani, hogy a sok "180-al" közlekedő sok hülye miatt van a balesetek nagy része. Hülyeség.
    De szerintem eltér majd a véleményünk, szóval lehet jobb ha hagyjuk a témát. :)
  • Molnibalage
    #33
    Google Map-szel most néztem meg. 3100-3200 km a Vigo - Nyhz. távolság.
  • Molnibalage
    #32
    És az hol van a Mo. - Nyugat Spanyol (Atlanti-óceán) távolságoz? Nem mondta, hogy hova akar menni pontosan. Légvonalban 1000 km-rel messzebbre van, mint Calais és minimum két hegységen többel kell keresztülmenni.

    Légvonalban a Nyh - fenti táv az 2400 km. Úton tehát legalább 3000. 90-es átlaggal 33 óra. Az napi 12 óra vezetéssel majdnem 3 nap.

    Szóval én nem értem,h ogy miről beszélsz... :)
  • immovable
    #31
    Ha szeretsz vezetni és az aktív nyaralást preferálod - el akarsz jutni az adott környéken mindenfelé szabadon - akkor bátran ajánlom. Én "bejártam" kocsival az alábbi országokat, Szlovák, Lengyel, Horvát, Szlovén, Olaszo., Ausztria, Németo., Svájc, Franciao., Svédország.

    Tapasztalataim szerint egyhuzamban - egy két kv-ra megállva, lábat nyújtóztatva - 1200 km kivitelezhető biztonsággal - ez a sebességhatárokat betartva kb. 12 óra, sok autópályával - ha ennél több, érdemes két részre osztani az utazást.

    Egy példa, én nyaraltam közel a Német-Francia-Svájci határhoz és onnan bejártam az adott 3 ország "közeli" részeit, pl. Starsbourg-tól Dijon-on át a Genfi tóig. Egy hét alatt ott helyben mentem 5000 km-t. Fáradtan jöttünk haza a nyaralásból, de sokkal több élménnyel mint, mikor egy hetet pihentünk a tengerparton.
  • matyi0323
    #30
    3 nap? WTF?
    Nyíregyháza-Calais volt 27 óra kocsival. Nem egy huzamba, nem is 200-as tempóval..
    Nem értem miről beszélsz. :)
  • tviktor91
    #29
    Irány Spanyolo.
  • Bronx South
    #28
    páran olyan szövegeket írkálnak ide mintha vagy 20-30 évvel ezelőtt lennénk xD de amúgy valami ótvar szarral nem is érdemes neki vágni
  • bertino
    #27
    antibes pl. nagyon fasza hely jaja.

  • VRSDM
    #26
  • Steve Downie
    #25
    Ebben igazad lehet, fotelbajnok. Spanyolban is max. a Google Maps-en voltál.
  • VRSDM
    #24
    volt abban minden. akkor is végig kellett seggelni az utat. akkor is fájtak a rossz térdízületeim. akkor is béna volt a tisztálkodás... na. :)

    persze idő mindenkinek van ingyen :D