841
  • Motoroj
    #560
    Szerintem nem jó ez így hogy 5 perc alatt lejár a csereajánlat.
  • sirdond
    #559
    salétrom, gondolom a lőporhoz kell
  • Láma!
    #558
    mi az a "salpeter"?
  • HM
    #557
    Kösz. Erre voltam kíváncsi. Akkor ma már nem lesz ott az a főtábor.
  • sirdond
    #556
    lvl30-at lehet elérni,ha mindenkit legyőzől a szigeten és eddig úgy volt,hogy annál tovább nem is lehet fejlődni,de múlt héten bevezették a kalandrendszert és azzal lehet további xp-t gyűjteni, elvileg
  • BoneDragon
    #555
    Nekem mostanában nagyon sűrűn megszakad a játék. Amúgy most az utolsó ellenséggel szenvedtek? Ha igen, utána mivel lehet fejlődni? Még lvl 49-en is lehet kapni új házat. :)
  • Harbonah
    #554
    nah most kissé hamari voltam és nulláztam egy 160 fos sereget és az ellenségnél senki nem veszett oda :DDD
  • Harbonah
    #553
    Most olvastam a fórumon ennek kapcsán, illetve HM is kérdezte múltkor. Ha hamarabb nyomod le a főtábort mint a kicsiket akkor megkapod a kicsik után járó XP-t is csak "stuff" jutalom marad el
  • sirdond
    #552
    találtam egy jó módszert metallgebiss-re
    http://forum.diesiedleronline.de/threads/13302-Metallgebiss-besiegen

    még jó,hogy nem kezdtem el, ez elég gazdaságos módszernek tűnik, egyedül a 100 lovas ami kurva drága benne
  • sirdond
    #551
    végre megint online
  • sirdond
    #550
    hajjaj, szerverhiba :/
    remélem adatok nem vesztek el
  • sirdond
    #549
    nálatok sem jön be az oldal?

    harbonah, szerintem tökéletes, viszont házigazda jogot nem tudom hogyan kell intézni
  • Harbonah
    #548
    elkészült a béta verzsön, már csak a házigazda jogot kellene elintézni, hogy betudjuk tenni


  • sirdond
    #547
    nekem elég szerencsétlenül jött ki, gyakorlatilag az összes bányámban 40-50 kő/márvány volt hajnal 1 körül és azóta nem tudtam belépni
    úgyhogy ma szinte semmit nem termeltek
  • HM
    #546
    Ismét működik!
  • HM
    #545
    Kíváncsi vagyok ilyen kompenzációt kapunk.
    Aki magasabb szinten van (mint pl én) annak komoly kiesés ha nem tudja lerombolni a bányáit (sok drága van) és kifogy a márványból (vagy még drágább anyagból).
  • sirdond
    #544
    és minden héten

    nekem is tetszik Harbonah
  • HM
    #543
    Jó lesz.

    (DSO csapat nem sieti el a frissítéseket... mit tudnak ennyit szarakodni.)
  • Motoroj
    #542
    Jónak tűnik!
  • Harbonah
    #541
    próbálok vmi szépséget kihozni, lassan kész a béta verzsön xD

  • BoneDragon
    #540
    Köszi szépen.:)
  • Harbonah
    #539
    Ez azt mondja hogy a további szintlépéseket a rablótáborok legyőzéséért kapod a tutorial véget ért
  • HM
    #538
    Támadd meg a táborokat és azért kapsz EP-t.
  • BoneDragon
    #537
    Egy kicsit bajba vagyok és a google fordító se segít. :D

    Lvl 16-on kapok egy questet miszerint:

    Besiegt feindliche Einheiten im Räuberlager, um EP zu gewinnen.
    Tipp: Erkundet die Sektoren im Nordwesten oder Südosten, um neue Räuberlager zu finden.

    Na ebből nálam annyi jött le, hogy fedezzem fel a területeket. Ez sikerült is, de már nem tudom felfedezni az északkeleti részt akárhányszor küldöm a felderítőt, felhős marad.
  • HM
    #536
    Egyébként így támadok:
    1: 85 rekrut / 20 miliz / 95 Reiterei
    2: 160 rekrut / 40 bogenschütze

    és el tudok menni a maradék tábor melett.
  • Harbonah
    #535
    szerintem csak rosszul vagta a videot

    előbb néztem meg a chuckos tábor ellenit ott a 3. hullámot írta 2. hullámnak a videóban a 2. hullámot meg nem számozta
  • HM
    #534
    Itt külön támad de van egy olyan videó is ahol akkor küldi rá a 2-at amikor még az 1. nem fejezte be.
  • Harbonah
    #533
    Ami egység szerepel a videóban azt már mind lehet csinálni 22-es szinten, két hullámba támad amúgy nem egyszerre
  • HM
    #532
    A hiba ott kezdődik, amikor nem lehet olyan egységet csinálni, ami minimum metallgebiss -el is végezne.



    Ha nem lenne jó a videóbeszúrás: http://www.youtube.com/watch?v=kuticrXi0HA



    Ill láttam olyat, hogy egyszerre 2 sereget küld a táborra. Ilyenkor egyszerre is támadnak? vagy olyan mintha egymás után küldené?
  • sirdond
    #531
    én ezt használom
    http://www.siedler-online-wiki.de/kampfsimulator/
    beírod milyen egységek vannak a táborban, metallgebist bejelölöd
    utána kipipálod jobb oldalt: "finde die optimalen angriefer"

    bal oldalt a te egységeid beszürkülnek, de ki tudod pipálni azokat az egységeket, amelyikkel szeretnéd,hogy számoljon (pl csak miliz és rekruttal akarsz támadni,akkor csak azt a kettőt)
    utána alul tudod nézni,hogy milyen kombinációk vannak és azoknál milyen veszteségek lehetnek

    ha beállítod a wirtschaft anlegen-t is, akkor kiírja,hogy mennyi nyersanyagba kerül és az mennyi idő után van meg neked
  • HM
    #530
    Írni akartam hogy a bányára ne tegyél mert nemsokára megy a kukába (300 arany haamr elfogy... de azért thx)


    Akinek esetleg van kedve szimulálgatni és nem ismeri:
    http://hallophp.de/dso_kampfsimulator/

    vagy

    http://sok.kann-helfen.de/

    Meetall-os bázist milyen egységekkel lehetne lezúzni.
    Bár most látom a DSO fórumon is írnak róla, aki tud németül utánanézhetne. :D
  • Harbonah
    #529
    jah a két a halsra rakjál légyszi, én rakosgattam az arany termelésedre amint lement a épületeidről :)
  • sirdond
    #528
    köszi,egyelőre még kihagyom, mert a 6. terülteten (a középső sáv keleti területe) még van gyengébb tábor és előbb arra megyek
  • HM
    #527
    elvielg kérdeztem már korábban is és ha nem megyek el mellettük nem támadnak.

    (Én középső után a hegy felőlit támadtam, most van hely(?) a maradék tábor és a hegy között a metall támadáshoz. )
  • sirdond
    #526
    amúgy ahol metallgebiss van, előtte a három tábor közül melyiket érdemes támadni először,hogy ne zavarjon be a többi?
    pl ha a középsőt támadnám először, akkor keresztezné az északi tábor területét is?
  • HM
    #525
    Én is kezdtem már örülni hogy végre kiírja... (Elvileg még 2 buffal jövök neked nem? Másra nem kell csak arra amit írtál?)
  • Harbonah
    #524
    ez egy jó kérdés :D

    próbáld ki egy katona + generálissal, hogy elfér e mellette

    már megint furán csinálja a buffolást, egyszer kiírja hogy adtál buffot máskor nem..
  • HM
    #523
    Valami tipp hogyan győzzem le Metallgebiss -t?
    Maradt még 1 lager, de elférnék mellette és megtámadhatom a hauptmann-t? Ha igen akkor érdemes? Hova lesz 1lagernyi EP?
  • Harbonah
    #522
    Kisebb bug gyakran elofordul allitsad le es inditsad ujra aztan toltsed ujra a jatekot altalaban akkor elmulik
  • BoneDragon
    #521
    Melyik épületről van szó?