841
  • BoneDragon
    #600
    Látom nem... akkor hogyan? :/ Így sincs már helyem...
  • BoneDragon
    #599
    Szintlépésnél kapunk + épület helyet? Nem nagyon figyeltem.
  • HM
    #598
    Kellene a hely... ha az lenne nem lenne körülményes.
  • Harbonah
    #597
    Ez az arany gyártás nagyon körülményes dolog :(
  • HM
    #596
    (működik ismét)
  • HM
    #595
    Eleve nem szabadna ennyi időt igénybe vennie ennek.
  • Láma!
    #594
    sg fórum gombok még mindig nem látszanak firefox 5-ben, csak szólok:)

    amugy baromi jol néz ki igy a topik :)
  • Harbonah
    #593
    még nincsen sajnos, de amennyi nyelvtudás kell hozzá, nem annyira gond, inkább aza baj, hogy fórum is csak német nyelvű van nincs ínglish szeksön :(
  • karajjj
    #592
    buta kérdés, de muszáj feltennem:
    csak németül érhető el a játék? angol verzió nincs?
  • Harbonah
    #591
    Igazán csinálhatnák a karbantartást hajnalban, nem tudom miért kell az egész keddet elcseszni ezzel...
  • HM
    #590


    de többször nem lehet felvenni :(
  • HM
    #589
    Építem a hadsereget, hogy 0 veszteségem legyen ezzel a próbával.


    Mellesleg a felfedező 24óra alatt 3 térképet talált. (10 érme/50 szalámi)...inkább veszek az olcsóbb.
  • Láma!
    #588
    10 halért az ingyen van... egy próbát megér:)
  • HM
    #587
    Mai találós kérdés:
    10 halért fel lehet venni még egyszer a kaland tutorialt. Vajon megint megkapom azokat a zsákmányokat? (vagy hasonló értékűt)
  • Motoroj
    #586
    Ugrás az utolsó olvasatlan üzenethez
    Az nálam nem túl jó betűszínű (szürkéskék).

    A szürke keret is megvan a banner és a szövegdoboz körül, meg a lenti gombok körül.
    A többi jónak tűnik.


    Ha lehet választani, akkor Rahmen 0 és Avatar 27 kéne. :)
  • Harbonah
    #585
    Ahogy a játék is úgy a téma is erősen béta :D perpill a legtökéletesebb képet firefox 3.x ben adja firefox 4 ben és ie9 ben még vannak szürke keretek.

    Az avatarokkal kapcsolatban, hogy ne mindenkinél csak ez a sziluett legyen

    Avatár lista
    Háttér lista

    Vagy ha saját képet szeretnél akkor azt, az arany keret viszont marad az alsó kis cicomával (Rahmen 0 a háttér listában)

    PM-ben kéretik elküldeni a két sorszámot, és A usernevet amit szeretnétek az Avatar mellett kiíratni

    Ma este még fogom csinosítani a kinézetet biztos
  • sirdond
    #584
    ja és nem látszanak az sg menük, ez nem tudom mennyire van beletervezve
  • sirdond
    #583
    miért pink a kijelőlés? :P

    amúgy tetszik


    kicsit zavaró,ha szöveg fölé viszem a kurzort,akkor a szövegdoboz hátterének színe miatt alig látszik. egyelőre ennyi észrevételem van
  • BoneDragon
    #582
    Tök jó lett. :)
  • HM
    #581
  • Motoroj
    #580
    Nincs ellenvetés, persze hogy csináld!
  • Harbonah
    #579
    jah persze a kupfer az a réz elfelejtettem..
  • HM
    #578
    Bármelyik kupferbányárra tehettem. (igen, más bányával ez még érdekes lehet)

    Ami a DSO forumon van kép, hogy mennyi dolgot nyert egy kalanddal az gondolom nehezebb szinten van már. pl.: 3 fő fejenként több ezer katona. Így már nem biztos, hogy annyira sok.
  • Harbonah
    #577
    Azt a kupfert bármelyik bányára rakhatod? így lesz értelme fejleszteni a bányákat, ha lehet majd őket rendesen szerezni kalandokban
  • Harbonah
    #576
    Ha másnak nincs ellenvetése jelentkeznék a topic házigazda jogára a modiknál, Bitumarunak írtam ez ügyben pár napja, de nem reagált még,. Meg pedzegettem mikor átléptük az 500 posztot, de úgy tűnik nem igényelte meg.

    Jó lenne már csinosítgatni kicsit meg betenni fejlécbe a hasznos dolgokat, főleg hogy most már vannak a kalandok is
  • HM
    #575
    Tutorial kaland volt. Szóval ezrét nem volt nehéz és keveset is kaptam.
    Pár könnyű íjat, minimális nyersanyagot (tízen valahány), 15 ember, 200 kupfer a bányába.
  • Harbonah
    #574
    láttam pár shotot ahol azért elég szép jutalmakat lehetett látni ha teljesítesz egyet

    te mit kaptál?
  • HM
    #573
    Kicsit túlbonyolított. (Német leírásból nem értettem meg.)
    Lvl 26on kaptam egy küldetést. (Gondolom ha entdeckert elküldöm pl.:24órás útra akkor ilyeneket keres.)
    Sternmenüben lehet elfogadni. Csökken az idő (gondolom akkor időre kell teljesíteni) http://dsoa.de/adventures Ezek lehetnek.
    Át kell helyezni a garnisont. (30perc) -Majd ha nehezebb ellenség lesz ez érdekes lesz mert ide oda helyezni csak azért hogy legyen katonautánpótlás....

    Vannak szép pályák, de ennek ellenére semmi érdekes játékmenetbeli különbség nincs, csak menj előre és sorban győzd le az ellenséget.


    Közben találtam hasznos német összefoglalót:
    http://forum.diesiedleronline.de/
  • Harbonah
    #572
    akkor mesélj, ne csigazz minket, én még mesze vagyok a 26 os szinttől mióta nulláztam a seregem :)
  • HM
    #571
    Kész az első "kalandom". Most már értem hogyan működik.
  • sirdond
    #570
    persze, már ráálltam. azért köszi
  • BoneDragon
    #569
    Addig fejlessz fel sok raktárat és mire vissza jössz lesz sok alapanyagod. :)
  • sirdond
    #568
    sikeresen elbasztam 95 lovast egy rossz timinggal...
    úgyhogy most kicsit szüneteltem a játékot,hétfőtől úgy sem leszek két hétig gépközelben
  • BoneDragon
    #567
    Köszi. :)
  • HM
    #566
    lvl26on kaptam egy kopfgeldjager -t. (Közvetlenül sternmenüből indítható nem entdeckerrel)

    Utána kéne nézni hogyan működik ez. :D Bár 3 napig még úton lesz.

  • sirdond
    #565
    http://www.siedler-online-wiki.de/
    beírsz egy akármiylen kódot (de jegyezd meg) és "Erstelle eine neue Wirtschaft"
    a következő ablakon a fehér rubrikába beírod a kódod és a mellette lévő szövegre kattintasz "Bearbaitungsmodus starten"
    ezután csak hozzáadogatod,hogy milyen épületeid vannak,akár másodpercre pontosan is beállíthatod,hogy mennyi ideig tart a termelés és utána jobb oldalt írja
    a linkedet érdemes elmenteni,mert az alapján térhetsz vissza

    egyébként ehhez kapcsolódik amit korábban linkeltem harc szimulátor is
  • HM
    #564
    11óra múlt, akkor gondolom még pár óráig állni fog a szerver.
  • BoneDragon
    #563
    Passz, 2 naponta fél napos leállások...
  • Harbonah
    #562
    Szerintem az a merleg ikon ott alul az lesz, de egyelőre csak "in kürze...." (hamarosan)

    meg mi a francot állnak ennyit a szerverek...
  • BoneDragon
    #561
    Kéne a játékba valami összesítő diagramm, hogy a nyersanyagokból átlagba mennyi jön be x percenként. Szerintem ezzel átláthatóbb lenne és tudnám miből kéne még pluszba. :) Ha tudnék németül megírnám nekik ötletként.