18
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    "Nyelvtanilag helyes mind." - nos, akkor nekem semmi keresnivalóm az oldaladon sem... csak kitépném a hajam.
  • RoyalPredator
    #17
    Nyelvtanilag helyes mind.
    Idegen szavakat nem fordítom le, mert kavarodás lenne belőle.

    COD alapjain. Úgy van. Az ott megismert rendszer-t kéne alapul venni, mivel elég jól kivitelezték. Nem az engine, hanem a menük.

    A ritka fegyverek mind balancolva lennének, és elérhetőek lesznek ingame pontokért is, amikért meg kell dolgozni. Mint Guild Wars 2 Item Store.

    Kommentelj az oldalon legközelebb, köszi. :)
  • Ender Wiggin #16
    Rühellem az on-line multi játékokat. És idegesítő az oldal háttere, zavarja a szemem. A stílushoz nem fűznék hozzű semmit, előttem leírták.
  • IMYke2.0.0.0
    #15
    Véleményt akartál, parancsolj:

    Jó lenne, ha magyarul írnál cikket. Egy "újságírónak" nem kellene játék szleng, helyesírási hibás és lezser cikket közölnie.
    Csak egy rettenetesen idegesítő példa: Tereptől és Leveltől függően

    A cikk tartalmához:
    Rosszul kezdődik. "COD alapjain". Bukta. Egyes.

    "A lehető legtöbb fegyver. Ritkaságok DLC-ben." --- jaj

    Battlefield 3-nál ebből volt flame.

  • Ender Wiggin #14
    Az a fegyver beakadás nagy baromság volt. Meg az autó totálkárosra lőve is egy racsniskulcs tekergetésével újra üzemképessé vált. A FC2 az egyik legszarabb játék, 3x ugrottam neki, hogy majd most, de aztán még sem.
  • Lowosan
    #13
    "A második részben viszonylag gyorsan elhasználódtak a kedvenc gyilkoló eszközeink" <- rendbe szedik azt hogy mi mennyire kopik (AKM majdhogy a legmegbízhatatlanabb fegyver volt), megszorozzák a FC2-es élettartamot hárommal és máris jóság van. Nem kéne visszaesni a ló első oldalára...
  • RoyalPredator
    #12
    Van egy FPS-es álmom...
    Nem írom ide, inkább most elkezdek egy cikket írni róla.

    iRevolution.eu -n lesz, holnap reggel publikálom szerintem.
    Plz nézzétek meg, és kommenteljetek. Érdekel a vélemény.
  • Ender Wiggin #11
    Pedig nem az...
  • berczely
    #10
    Csak nekem tűnik Cryengine-nek a grafika?
  • hkoDAVID
    #9
    Manapság alap, hogy minden game konzolfos. Pistike szintjén van mind. Inkább negatívan állok ehhez is, hogy remélhetőleg pozitívan csalódjak.
    A grafó valóban érdekes elvileg jó, de mégse, viszont tényleg van a mozgásokban valami plussz, ami sokat dob az egészen.
    XP rendszer egy túlélős gameben úgy, hogy az első 3 kill egy elit kommandóst megszégyenítő technikával történik. Hova fejlődünk? A végén repülni fog? Ha egy csenevész tudósként vetődött volna oda, aki a végére level 80 Ranmbo warrior lesz, akkor még oké.
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    A játékmenet egysíkúságától én is erősen tartok - főképp, hogy vezérlővel is 'jól lehessen' játszani. Mert ugye, multi platform lesz...
    A Quick Time Eventes ökörködések [videón: 'A' tap-verseny] pedig kifejezetten irritálnak.
  • Szemjuel
    #7
    érdekes, szerintem elég gyermeteg lett a grafikája... -nem a részletességet nézem mielőtt még beszólna valamelyik okosarcú..-
  • lwb
    #6
    FC2 után kicsit szkeptikus vagyok. Az is nagyon jól nézett ki és nagyon jó is lett volna, ha nem b.sszák el a gyakorlatilag instant ellenség respawn-nal. Ami még nem is lett volna akkora katasztrófa, ha az elmúlt 2-3 év során vették volna a fáradságot és valamelyik patchben javítják ezt, ahogy kb minden vásárló kérte a fórumokon.
    De ubi konkrétan leszarta, mit akarnak az emberek és minden maradt ugyanolyan.

    Ezek után az FC3-tól sem várok sokat. Sajnos.
  • RoyalPredator
    #5
    Azért vicces, hogy ezek a szívós négerek több lövéstől halnak meg, veséjüket átlövöd csak megbotlanak...
  • Hans von Luck
    #4
    Jópofának néz ki, engem csak a pontok zavarnak a gyilkolásnál, +15 meg ilyenek, remélem kikapcsolható lesz...a fögenya elég örültnek néz ki
  • vk90
    #3
    Trópusi szigeten játszódik. Az már egy hasonlóság.
  • BaSSeR
    #2
    Gondolom Far Cry 1-hez ennek is a címében lesz köze...
  • Retechegér
    #1
    jóóóóóóó