Path of Exile
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#492
mimimi?le kell tölteni?
ha igen a régi uninstall?
ha igen a régi uninstall?
#490
Nem fogom ellenezni azt a végtelen utódlás feltételezett lehetetlenségérõl, alig és teljesen önmagában gondolkozott; egy okért melyiket fogják említeni ezentúl: de ha megfontolunk egy olyan végtelen haladást, ahogy a lények egy egész végtelen sorozatának nem lehet oka kívülrõl, a létezése; mert ebben azt hiszik, hogy beleértendõ minden dolog az vagy vagy valaha volt a világegyetemben: és tisek síkság ennek nem lehet okérte<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>
I shall not argue against it from the supposed impossibility of infinite succession, barely and absolutely considered in itself; for a reason which shall be mentioned hereafter: but if we consider such an infinite progression, as one entire endless series of beings can have no cause from without, of its existence; because in it are supposed to be included all things that are or ever were in the universe: and ’tis plain it can have no reason within itself, of its existence; because no one being in this infinite succession is supposed to be self-existent or necessary (which is the only ground or reason of existence of any thing, that can be imagined within the thing itself, as with presently more fully appear), but every one dependent on the foregoing: and where no part is necessary; ’tis manifest the whole cannot be necessary; absolute necessity of existence, not being an outward, relative, and accidental determination; but an inward and essential property of the nature of the thing which so exists.
#488
nem baj kisfiam én is átéltem ezt 14 éve<#hamm>#hamm>....a kisfiamért meg ne haragudj.Viszont a játékról is szólva, a hirdetõ táblán lehetne írni, ha magyarokat keresünk, mert az olyan öregeknek mint én jó lenne magyarul megbeszélni a dolgokat.
Igen, mert annyi sok geci tárgyból vizsgáztam az elmúlt 2-3 hétben, hogy az agyamra ment minden.
1 óra!
1 óra!
#486
most a helyesírási hibákat keressük?
<#nevetes1>#nevetes1>
<#nevetes1>#nevetes1>
#485
jaja
#483
Gondolom te nem dolgozol.Arra utaltam volna, hogy itthon maradnék 4 napig játszani.<#nevetes1>#nevetes1>
?
amúgy fent van az oldalon az új skill tree, pár chaos resist node is felkerült, bár nem tudom, hogy meg fogja e érni, fõleg, hogy CI dagger shadow-ot tervezek de még gondolkodom addig.
amúgy fent van az oldalon az új skill tree, pár chaos resist node is felkerült, bár nem tudom, hogy meg fogja e érni, fõleg, hogy CI dagger shadow-ot tervezek de még gondolkodom addig.
#481
Hol lehet tápénzes papírt venni?<#nevetes1>#nevetes1>
Ertem koszi a valaszokat.
Meg 3.5 ora,kar,hogy pont szesszioba kezdodik,de ugy erzem muszaj lesz idot keritsek ennek is 😄
Meg 3.5 ora,kar,hogy pont szesszioba kezdodik,de ugy erzem muszaj lesz idot keritsek ennek is 😄
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
Annyi baj legyen, +250 unique igazán jót tesz a már így is számtalan mennyiségû és lehetõségû buildeknek. Vannak olyan closed betaban használt buildek, amik csak úgy mûködtek ha volt egy bizonyos unique-od, szóval ezek csak újabb és újabb lehetõségeket adnak újabb és újabb buildekhez.
Miután Chris (a lead designer asszem) kipostolta ezt a hírt, újabb 4 diamond supporterrel gazdagodott a GGG.
Miután Chris (a lead designer asszem) kipostolta ezt a hírt, újabb 4 diamond supporterrel gazdagodott a GGG.
#478
Szerintem kicsit fáj is a fejük emiatt, nem hiszem, hogy számoltak ennyi emberrel, és hogy most majd 250 unique itemet kell berakni a játékba. 😄
#477
Ettõl remélem még jobban ráfekszenek a fejlesztésre. Egyébként nagyon szimpatikus csapat. Utoljára hasonlóval csak Riftben találkoztam.
"We've just crossed 250 Diamond packs purchased, which is an awesome milestone to hit before entering Open Beta."
nem semmi
nem semmi
#475
Szerintem kezdésnek jobbak a nem hybrid classok. Witch, ha valaki castert akar, marauder ha melee-t, ranger ha ranged karit. Leginkább amiatt, mert a küldetések adnak sok spell és support gemet és attól függõen mit inditunk olyat. Pl. ranged karit könnyen lehet duelistböl is csinálni, viszont a gemek amiket kap fele arányban lesznek str illetve dex gemek, egy archernek meg nem lesz szüksége str melee dmg skillekre, igy azok haszontalanok, viszont nem is kap meg minden ranged skillt, vagy csak késöbb mint pl egy ranger.
Passive skilleknél, én inkább a defenzivebb irányba indulnék, ha szintünknek megfelelõ fegyverrel megyünk, nem lesz gond a gyilkolással, a többi meg majd alakul, hogy mire van szükség mi lehet hasznos.
Skill gemeket mindenképp fejlesszük, amiket hasznosnak látunk, ne csak azt az 1-2-t amit épp használunk. 2 fegyver set lehet nálunk, a nem használtba lévõ gemek is fejlõdnek, igy ha main gearbe nincs helyünk lehet off fegyverbe is pakolni, aztán késõbb hátha kell, lehet amit az elején nem érzünk erõs skillnek, késöbb sokkal inkább az lesz.
Meg szerintem érdemes, megnézni hivatalos fórumon a class topicokat, ugyis mindenkinek van elképzelése milyen tipusu karaktert szeretne, ott lehet ötleteket látni buildekre, merre indulnak az emberek, mit érdemes kirakni esetleg. Aztán meg ugyis variálunk rajt, hogy a mi stilusunkhoz jobban illeszkedjen.
Aktiv-passive skillek, ha mondjuk witch-ként cold spelleket használunk, akkor igen érdemes kirakni azokat a passiveokat amik cold dmg-et növelnek. Ha 2h mace-t akarunk hasznélni, akkor a 2h mace skillek is hasznosak lehetnek, de túlzásba nem szabad esni, nincs szükség minden egyes dmg növelõ skillre amit csak látunk, a védelem és hogy a karakter birja ha dmg-et kap, fontosabb. 0 dmg skillel is lehet haladni simán, nem lesz olyan gondunk, hogy 5 percig kell ütni egy mobot csak mert nem raktunk ki dmg-et, max 2 ütés helyett 3-4 kell.
Passive skilleknél, én inkább a defenzivebb irányba indulnék, ha szintünknek megfelelõ fegyverrel megyünk, nem lesz gond a gyilkolással, a többi meg majd alakul, hogy mire van szükség mi lehet hasznos.
Skill gemeket mindenképp fejlesszük, amiket hasznosnak látunk, ne csak azt az 1-2-t amit épp használunk. 2 fegyver set lehet nálunk, a nem használtba lévõ gemek is fejlõdnek, igy ha main gearbe nincs helyünk lehet off fegyverbe is pakolni, aztán késõbb hátha kell, lehet amit az elején nem érzünk erõs skillnek, késöbb sokkal inkább az lesz.
Meg szerintem érdemes, megnézni hivatalos fórumon a class topicokat, ugyis mindenkinek van elképzelése milyen tipusu karaktert szeretne, ott lehet ötleteket látni buildekre, merre indulnak az emberek, mit érdemes kirakni esetleg. Aztán meg ugyis variálunk rajt, hogy a mi stilusunkhoz jobban illeszkedjen.
Aktiv-passive skillek, ha mondjuk witch-ként cold spelleket használunk, akkor igen érdemes kirakni azokat a passiveokat amik cold dmg-et növelnek. Ha 2h mace-t akarunk hasznélni, akkor a 2h mace skillek is hasznosak lehetnek, de túlzásba nem szabad esni, nincs szükség minden egyes dmg növelõ skillre amit csak látunk, a védelem és hogy a karakter birja ha dmg-et kap, fontosabb. 0 dmg skillel is lehet haladni simán, nem lesz olyan gondunk, hogy 5 percig kell ütni egy mobot csak mert nem raktunk ki dmg-et, max 2 ütés helyett 3-4 kell.
Teljesen mindegy milyen castot indítasz, akik most kezdenek el játszani úgy sem fognak mindent érteni csak úgy a 3. 4. karinál körülbelül...hacsak nem olvasol utána a hivatalos fórumon bizonyos buildekrõl/alap mechanikákról/stb...
Melyik castot ajanljatok kezdoknek?
Marmint rpg-ket jatszottam(D2,D3),de ez a skill rendszer eleg bonyolultnak tunik igy is 😄
Gondolom jobb az ilyen egy tulajdonsagu karikkal kezdeni(int,str,dex)mint az ilyen kombinaltakkal.
Meg valami,a passziv skillek befolyasoljak majd az aktivokat is?Szoval erdemes bizonyos aktivokra ragyurni a passzivokkal?
Marmint rpg-ket jatszottam(D2,D3),de ez a skill rendszer eleg bonyolultnak tunik igy is 😄
Gondolom jobb az ilyen egy tulajdonsagu karikkal kezdeni(int,str,dex)mint az ilyen kombinaltakkal.
Meg valami,a passziv skillek befolyasoljak majd az aktivokat is?Szoval erdemes bizonyos aktivokra ragyurni a passzivokkal?
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
Érdemes itt melee ranger-el menni? Ha igen, tudna valaki buildet ajánlani hozzá? 😊
GET OVER HERE!
#471
már csak 7 óra 😊
#470
ezt jó tudni 😊
akkor én is hc-ben kezdek 😊
akkor én is hc-ben kezdek 😊
#469
Téves linkelés 😊
#468
Mit szóltok ehhez a buildhez?
http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgEBAnEEswUtDjwOcg6tD8wUIBRNFFIYkRjbGS4aVSECIVUhYCIbJ9Un7SmlKvYyCTboOQ46UjwtQKBBP0OcR35M_1BHUFBR5lRJVgRYPVhjXz9gS2EhYVJko2VNcql07XTxeu97jHzZgSuE2YTvhmCHaozPkGyUh565nsWezZ_LogCmZKcwqXOplKvFrKqvbLQvud3EWMT2xYrG2MbnyZjUj9w93pbfst-_51LqGO8O8B_yL_Pd9kj3Mve
http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgEBAnEEswUtDjwOcg6tD8wUIBRNFFIYkRjbGS4aVSECIVUhYCIbJ9Un7SmlKvYyCTboOQ46UjwtQKBBP0OcR35M_1BHUFBR5lRJVgRYPVhjXz9gS2EhYVJko2VNcql07XTxeu97jHzZgSuE2YTvhmCHaozPkGyUh565nsWezZ_LogCmZKcwqXOplKvFrKqvbLQvud3EWMT2xYrG2MbnyZjUj9w93pbfst-_51LqGO8O8B_yL_Pd9kj3Mve
#467
adrenalint 😊
Es mi ertelme hc-ban kezdeni?Ad valami pluszt?
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
#465
Nincs értelme defaultban kezdeni. Ha meghalsz hc-ban úgy is átkerül a karaktered defaultba.
#463
Start-ra kellene csinálni egy csapatot.
#462
nekem egy x2 6000+ 2 giga ram, meg egy gef 9600 gt, és simán fut med-high-on
Törölt felhasználó
#461
Hali,
Nekem laptopom van, 3Gb ram, Ati HD 5470 vidkarival, i3as procival, 64bites win7-el, és kb medium beállításon simán futott😊
Nekem laptopom van, 3Gb ram, Ati HD 5470 vidkarival, i3as procival, 64bites win7-el, és kb medium beállításon simán futott😊
#460
Hello.
Milyen valós gépigénye van a játéknak? Mert mindenhol mást írnak, így nem bírok eligazodni rajta.
Aki tolja a bétákat megírná milyen gépe van és hogyan fut neki?
Elõre is köszi!
Milyen valós gépigénye van a játéknak? Mert mindenhol mást írnak, így nem bírok eligazodni rajta.
Aki tolja a bétákat megírná milyen gépe van és hogyan fut neki?
Elõre is köszi!
#459
jól van, nyomok majd több hp-t, de azért én próbálkozok a dodge-os buildel, úgy se hc-n fogok menni elõször, max ha nem jön be akkor új kari 😊
#458
250-300% max life, 350 str, iron grip, és iron reflex, igy evasion rating helyett armort kapnék, 170 dex passivokból megvan, eva gearhez elég. 0 db bow dmg növelõ passive, iron grip teszi a dolgát. Igy is meghal minden pillanatok alatt, elemental hit single targetre, split arrow group ellen, 5-6k hp simán, és armor, igy ha kapok is dmg-et kisebbet sebez. A mostani HC racen is ilyen buildel ment az aki az elsõ lett, ha egyszer inditok rangert, biztos hasonló lesz. Persze én hc-t tolok, sc-ba lehet kevésbé defenzív buildet is csinálni, de meghalni ott se a legjobb, szóval azért nem 0-50% max life kell. Arról nem is beszélve, hogyha a reflectes mobon magad 1 hiteled, mert 10k dmg-ed van 1000 hp mellé, az se akkora poén, föleg rangerrel, ahol lehet nem is látod mit fogsz eltalálni mert messze áll a reflectes mob.
Minél több, erre sztem nem lehet mást válaszolni 😊
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#456
én is ilyesmire gondoltam, csak te pontosítottad, lényegében a dodge gear független effektív hp, nyilván van amikor nem jön be, viszont cserébe mindíg ott van.
amúgy nem ugyanaz a dodge meg az evade, a dodge az csak passzívból rakható, 30% az evade meg amit a dex meg az itemek adnak, és a kettõvel külön számol a progi.
szóval, a buildemben van +60% max hp és +70 str alapból, mennyi lenne szerintetek az ideális ?
amúgy nem ugyanaz a dodge meg az evade, a dodge az csak passzívból rakható, 30% az evade meg amit a dex meg az itemek adnak, és a kettõvel külön számol a progi.
szóval, a buildemben van +60% max hp és +70 str alapból, mennyi lenne szerintetek az ideális ?
Teljesen rosszul gondolod. Egyrészt a képlet HP*(1/(1-dodge/100)), ami 50es dodge-nál 2xes effektív HPt jelent (értelemszerûen az ütések fele mellémegy-> 2x annyi ütés kell), 75%nál 4xes hp, 100% dodge-nál pedig végtelen hp (gyk nem tudnak eltalálni). Másrészt mivel a hp pool ha alacsony, akkor 1hitelnek, így nem biztos, hogy csak a dodge/evade (az ua, nem?) elég védelemnek.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#454
lehet rosszul gondolom, de én úgy nézek a dodge-ra, mint +hp, szóval 30%dodge az olyan mint +30% hp nagyjából (persze nem mindíg jön be) mellette meg ott van még az evade-is, az is számít azért gondolom, de ok, kell több hp, bár gondolom azért cuccokból is lehet hp-t rakni rendesen.
Ezt akartam még írni, hogy arrow dodging, acrobatics meg phase acrobatics teljesen felesleges, talán pvp-ben lesz némi hasznuk de nem tudom...
#452
Hit and run taktikával az a baj, hogy sok mob van ami elõl nem tud elfutni az ember, pl. flicker strike-os mobok, shield charge, vagy csak ami alapból sokkal gyorsabb mint te, de sok ranged attackot se fog tudni kikerülni az ember. Dodge-ra se a legjobb ötlet építkezni, mert olyat nem tud elérni az ember, hogy mindent dodge-oljon, és elég 1 dmg és meghaltál egy ilyen buildel, ami magas szinten nem kellemes.
Jó kalandozást akkor 😊
Viszont ha megengeded szólok elõre, hogy sokkal de sokkal több Hpra lesz szükséged cruel+
Viszont ha megengeded szólok elõre, hogy sokkal de sokkal több Hpra lesz szükséged cruel+
#450
játszottam vele, bár nem sokat, 35-ös volt a legnagyobb karim, pont azért nem akartam nagyon bele merülni, hogy ne lõjek le sok mindent magamnak még mielõtt érdemben elkezdõdne a játék
gondoltam rá én is hogy több hp kéne neki, de íjásszal azért hit and run taktikával meg lifesteales cuccokkal csak ki lehet bírni, de majd meglátom játék közben mennyire megy, aztán közben biztos alakulni fog a build ha látom hogy mi hogy mûködik, mi lenne jobb
ha meg nem akkor meg új kari aztán azzal meg jobb lesz 😊
gondoltam rá én is hogy több hp kéne neki, de íjásszal azért hit and run taktikával meg lifesteales cuccokkal csak ki lehet bírni, de majd meglátom játék közben mennyire megy, aztán közben biztos alakulni fog a build ha látom hogy mi hogy mûködik, mi lenne jobb
ha meg nem akkor meg új kari aztán azzal meg jobb lesz 😊
Aki csak holnap este 10tõl kezd el játszani elõször, az ne aggódjon ilyesmik miatt, 2-3 karival kivégzed a contentet bizonyos idõ alatt, addigra sokat megtanulsz. Ha a hivatalos fórumon belenézel a topicokba találsz jó pár mûködõ buildet, viszont az open beta patch még nem jött meg, nem lehet tudni mi lesz a mûködõképes és mi nem, mert ráadásul act3-mal sokkal nehezebb lesz a játék, ezt alphás tapasztalatokból mondom.
Az a helyzet, hogy ebben a játékban egy buildbõl semmit nem lehet megállapítani, hozzá kell tenni, hogy milyen skilleket akarsz használni, hogyan gearelnéd a karit, stb... Ránéztem de brutálisan kevés hp-d lenne és cruelnél tovább nem jutnál soloba, de groupba is sokat halnál.
Játszottál a játékkal vagy olvasottak alapján próbáltad a buildet összehozni? Mert úgy itt nem fog menni.
Játszottál a játékkal vagy olvasottak alapján próbáltad a buildet összehozni? Mert úgy itt nem fog menni.
#447
Pontosan, ezért is gondoltam egy balance-d buildre, de nemtudom mennyire tudna érvényesülni játék közben, mivel nincs tapasztalatom.
#446
Az elején senki se látja át, de hamar bele lehet tanulni, pár karaktert felhúz az ember, kiismeri a játékot aztán már simán megy a dolog.
Játék közben jön rá az ember, hogy jó egy passive skill vagy sem, kell e neki vagy sem.
Amúgy a full defes karaktereknek is simán van elég dmgük megölni mindent, csak mig egy full dmg kari 1 hitel majd mindent, addig neki kell 3-4 ütés mondjuk. Viszont a full dmg karaktereket minden 1 hiteli high lvl contentben, igy HC-ban pl. szóba se jöhet más mint full def-re épitett karakter. De SC-ban se lesz kellemes, amikor magas szinten 5 órányi xp veszik oda, csak mert kapunk egy nyílvesszõt a térdünkbe.
Játék közben jön rá az ember, hogy jó egy passive skill vagy sem, kell e neki vagy sem.
Amúgy a full defes karaktereknek is simán van elég dmgük megölni mindent, csak mig egy full dmg kari 1 hitel majd mindent, addig neki kell 3-4 ütés mondjuk. Viszont a full dmg karaktereket minden 1 hiteli high lvl contentben, igy HC-ban pl. szóba se jöhet más mint full def-re épitett karakter. De SC-ban se lesz kellemes, amikor magas szinten 5 órányi xp veszik oda, csak mert kapunk egy nyílvesszõt a térdünkbe.
#445
<#rinya>#rinya>Nullázzák a karikat holnap, kezdhetem újra a boszim.
#444
Végülis meg kell találni a balance-ot és ennyi 😊
Ha túlságosan defensere megy az ember akkor nem lesz meg akkor kevés lesz a damage input, fordítva meg (gondolom) a bossok fognak kicsinálni.
Meglátjuk hogy mi lesz, el kezdek vele szórakozni ha lesz egy kis idõm, majd postolom a Marás buildemet 😊
Ha túlságosan defensere megy az ember akkor nem lesz meg akkor kevés lesz a damage input, fordítva meg (gondolom) a bossok fognak kicsinálni.
Meglátjuk hogy mi lesz, el kezdek vele szórakozni ha lesz egy kis idõm, majd postolom a Marás buildemet 😊
#443
Nem átláthatalan csak el kell tölteni vele egy kis idõt. Az elején én is csak tátottam a számat, aztán minden este "egy kis kripp" 😊