Path of Exile
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#592
Az érdekelne hghogy van e egy központi trade adatbázis ahol bogarászhatok az itemek között és hogy mi mennyibe kerül.
#591
Vagy írj Psychedelicnek, õ azzal nyomtam a closed bétában ha jól tudom, pár tanácsot biztos tud adni ha éppen nem játszik.<#nevetes1>#nevetes1>
#590
Hivatalos oldalon a ranger altopicban rengeteg buildot találsz, azt bogarászd.
#589
Csak a trade és horribilis árakat kérnek egy jobb cuccért az eddigi tapasztalatom alapján.Persze lehet, hogy csak nem volt szerencsém.
#588
Sziasztok!
Ma fogom elkezdeni a játékot.Ijász kasztot inditok minden info jól jönne hozzá.
Ma fogom elkezdeni a játékot.Ijász kasztot inditok minden info jól jönne hozzá.
#587
Hogy mûködik a trade rendszer? Nem nagyon láttam AH-t vagy hasonlót, csak a chat panelen lehet hirdetni illetve venni tárgyakat?
templar-nal milyejn armor-t erdemes hozni? 1h mace+shiled oldalon fejlodnek, de nemtudom armor+enegy (chain cuccok) vagy szimpla armor-ba kene menni, vagy armor eva/l,
sima armormondjuk str kovetelmeny miatt necces
sima armormondjuk str kovetelmeny miatt necces
Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)
én most kezdem újra HCn.
jól kibasztam magammal, nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz az átalakulás CI-re... se normális ES gear se igazán jó dagger nincs még forgalomban szal...
valaki esetleg nem kezd mostanság HCban és tapasztaltabb játékos? haladósabb lenne..
jól kibasztam magammal, nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz az átalakulás CI-re... se normális ES gear se igazán jó dagger nincs még forgalomban szal...
valaki esetleg nem kezd mostanság HCban és tapasztaltabb játékos? haladósabb lenne..
#584
Sziasztok!
Hardcore ligában játszó játékosokat keresünk egy aktív közösség kialakításához! 😊 Pár ember már van, de szívesen várunk "érett" embereket!
PM rám ha esetleg érdekel! 😊
Hardcore ligában játszó játékosokat keresünk egy aktív közösség kialakításához! 😊 Pár ember már van, de szívesen várunk "érett" embereket!
PM rám ha esetleg érdekel! 😊
Ramos PoE -zik! nagyon jó a hangulat 😄
http://www.twitch.tv/riscc
http://www.twitch.tv/riscc
Software Engineering might be science; but that's not what I do. I'm a hacker, not an engineer.
#581
Oks
#580
én is most vagyok 25, két gem engem is beelõzött, szerintem ez normális
Pappa#2573
Törölt felhasználó
#578
Bocsi a floodért, de itt egy másik táblázat, amiben konkrétan 1-20%ig leírva, hogy mi a bónusz
Törölt felhasználó
#577
Itt egy lista, ahol felsorolják, hogy +1% quality mennyit változtat a skillgemen 😊
#576
Lvl25 😛
#575
A skilgem azt hiszem 20-as szintig tud fejlõdni, ezért tudod lassabban növelni.....egyébként meg lépjé szintet.<#nevetes1>#nevetes1>
#574
Igen, pont ezt irom, 3 skillgem is varja hogy szintet lepjek mert addig nem tud tovabb fejlodni, es ezt igy nem teljesen ertem.
#573
nem tudjátok, van esetleg valahol valami lista hogy melyik skillnél mit változtat a quality ?
#572
Mindig?Azt nem hiszem, inkább a karinak kell fejlõdni és akkor mehet az up.Néha nekem is így van de aztán beérem.
#571
Remélem nem marhaságot írok, de szerintem azt jelenti, hogy ellövöd akit az elején eltalál az kap egy alap sebzést de ha messzebb még beleáll valamibe azon durrant nagyot.
#570
Értem, köszi. Itt van pl az Ice spear gem, aminél írja hogy +600% crit in Second Form. Ezt a second formos gemet is úgy találhatom, vagy egy bizonyos szint után válik second formmá az sima ice spear?
Pappa#2573
#569
Ehh, kerdeznek megint, mit csinalok rosszul ha mar sokadik alkalommal nem tudok lvlup-ot a gemjeimnek mert az en szintem nincs meg hozza? Konkretan mindig egy szintel magasabban vannak mint a karim sizntje >.<
#568
Nekem a rangerhez olyan armorokat hasznalok amin evasion es armor van, amikor novelem a megfelelo cuccal a quality erteket akkor ezt a kettot viszi feljebb 20%os cap-ig, vagyis az eredeti allapotahoz kepest 20%al tobb evasion es armor lesz majd rajta.
#567
tolj rá valamire egy scrap-ot és nézd meg mi változik.
#566
Armornál mit az +5% quality érték?
#565
Ha jól tudom orb nincs rá, de lehet találni kölünbözõ "minõségü" köveket. Lásd: quality:
#564
Gemeket lehet más módon is upgradelni a szintezésen kívül?
Pappa#2573
#563
A fejlesztõk állítása szerint már nem lesz karakter wipe, szóval nyugodtan lehet indítani bármit.
#562
Megvan alt+ctrl plusz klikk
#561
Ez az és nem megy.Na majd hátha kiokosít valaki.
#560
#559
Valamelyik billentyûvel "be lehet dobni" a chat ablakba a tárgyat amivel kereskedni szeretnél.Ezt nem találom én, így hiába írtam a gyereknek hogy kellene a sityak mert nem tudtam megmutatni mit adnék cserébe.Mondjuk ha már így megy a kereskedelem csinálhattak volna egy ablakot neki, hogy csak rákattintsak a nevére meg hogy mi kellene én meg a sajátjaimra és ha ok, átkerülnek a cuccok.
#558
Nem teljesen ertem amit kerdezel, de amit eddig talaltam az a party-drop megoldas.
#557
Tradet nem tudod?Nyomtam a shiftet, altot de semmi.
#556
Valoban, kell kicsit szoszmotolni, dehat ez a jatek egyebkent is errol szol, nem? Akkor mar ugyanugy elvagyok a forumtopicokkal is. Amikor eldontottem, hogy rangert inditok, akkor egybol class forum es mindent a nullarol, general tips for new rangers, frequently asked questions, builds, mindet kikerestem es raszantam az idot, es meg igy is tudom hogy el lesz rontva az elso karim 😊
#555
Minden kari jó de kezdésnek tényleg jobb ha nem kevert szerintem.A tulajdonságokra nem lehet külön pontokat rakni.
#554
Azért nehéz néha bogarászni, pl. most szerettem volna a tradet kipróbálni mert ez eddig kimaradt és az istennek nem tudtam berakni a tárgyakat amiket adtam volna egy fejfedõért.
#553
Szerintem a jatek hivatalos oldalan a forum linkekbol minden informaciot megtalalsz, tudod, general, FAQ, class forumok stb.
#552
Ja és kb mikor várható a teljes játék indulása? Mert bétába nem akarom leölni elõre az egész élményt azért. 😊
#551
Sziasztok nagyon egyedi játék lett ebbõl, ilyen szempontból szuper. Majd ma csinálok róla egy videót is.
Duellistel kezdtem, de kezdésnek tényleg jobb így megnézve a kicsi skill-gömböt 😊 egy általánosabb és nem keverék karit indítani. Ranger lesz akkor lehet elsõre még amit választok. Ha megéri azt választani szerintetek. Shared-es stack van a közös ládánál? Tehát azt látja a másik karim is mint a Dio2-3 ban?
A strenght-et dexterity-t stb manuálisan nem lehet szintenként növelni? (mint a Dio3 ban?) 'Csak' a passzív skillekkel?
Strengthnél és a többinél láttam, hogy voltak kiírások hogy +2 str esetén +1 életerõ, +5 strenghtenként meg más plusz erõsítés ez mit takar?
Duellistel kezdtem, de kezdésnek tényleg jobb így megnézve a kicsi skill-gömböt 😊 egy általánosabb és nem keverék karit indítani. Ranger lesz akkor lehet elsõre még amit választok. Ha megéri azt választani szerintetek. Shared-es stack van a közös ládánál? Tehát azt látja a másik karim is mint a Dio2-3 ban?
A strenght-et dexterity-t stb manuálisan nem lehet szintenként növelni? (mint a Dio3 ban?) 'Csak' a passzív skillekkel?
Strengthnél és a többinél láttam, hogy voltak kiírások hogy +2 str esetén +1 életerõ, +5 strenghtenként meg más plusz erõsítés ez mit takar?
Mit szeretnél, hogy úgy nézzen ki mint egy karácsonyfa?
Felsimerni? Ja hogy villogni vele, hogy nekem ilyen van bibi, semmi szükség rá arra ott a diablo.
Felsimerni? Ja hogy villogni vele, hogy nekem ilyen van bibi, semmi szükség rá arra ott a diablo.
#549
Sziasztok!
Tegnap picit játszottam, igaz még csak level 13-as vagyok, de lassan el kell gondolkoznom egy életképes builden. Pontokat a következõképpen osztottam el, ez még teljesen alap :
http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgEAGS4n7VBQVElYY18_cql82YzPrKq53cbY1I_nUu8O8i_2SA==
Találtam egy sárga kétkezes kardot Act1 végén, most azt használom, és egész jól megy viszont a buildemet meg nem szeretném elrontani. Esetleg valaki tudna tanácsot adni?
Másik kérdésem az "Item Effects"-re irányúl (Shop).
Láttam egy csomó mindent, viszont arról nem találtam információt, ha megveszem valamelyiket akkor az effectet többször is feltudom majd használni egy karakteren? Pl. két fegyverre ugyanazt az effektet rá tudom tenni?
Tegnap picit játszottam, igaz még csak level 13-as vagyok, de lassan el kell gondolkoznom egy életképes builden. Pontokat a következõképpen osztottam el, ez még teljesen alap :
http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgEAGS4n7VBQVElYY18_cql82YzPrKq53cbY1I_nUu8O8i_2SA==
Találtam egy sárga kétkezes kardot Act1 végén, most azt használom, és egész jól megy viszont a buildemet meg nem szeretném elrontani. Esetleg valaki tudna tanácsot adni?
Másik kérdésem az "Item Effects"-re irányúl (Shop).
Láttam egy csomó mindent, viszont arról nem találtam információt, ha megveszem valamelyiket akkor az effectet többször is feltudom majd használni egy karakteren? Pl. két fegyverre ugyanazt az effektet rá tudom tenni?
#548
Minden armor ilyen " fapadosan " néz ki? Nagy szintû gameplayeket nézve is, nincsen semmi feltûnõ jól kinézõ armor. Sima szimpla páncél és semmi különleges amirõl fellehetne ismerni pl egy adott cuccot. Fog ez változni magasabb szinteken? Nem mintha elvenne valamit a játékélménybõl, de azért nem utolsó szempont.
errõl a buildrõl mond vki véleményt? magas block, sok hp+armor, 1kezes kalapáccsal támadnék. full def build a cél ofc^^
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#546
Na kivágott, pár percel azután hogy merveilt nagy nehezen lenyomtam.Ha közben csinálja...hát nem tudom mit csináltam volna.
#544
EZ olyan nagy dolog? Igen, nulla, teljesen mas, easy mode, mit szeretnel meg hallani 😊 ?