Path of Exile
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#642
#602
Nem fogom tudni egykonyen lecserelni, szerintem.
Nem fogom tudni egykonyen lecserelni, szerintem.
#641
Hopp, most találtam egy 4 zöld lukas íjat ebbõl 3-om összekötve.Igaz csak kék de ad 33%-os fizikai sebzést.Köll e?
#640
Azért nagyon nem mindegy ha valaki mondjuk hasonlóan osztja el a pontjait mint én de esett egy 100 százalékot növelõ es-es ruhája, röhögve átmegy a pályán míg én szenvedek.Igaz nem szenvedek, sõt még talán élvezetesebb is így, hogy taktikázni is kell.
#639
Az egyik forumos segito pont ezt irta, hogy ugy epitsem a karimat, hogy ne az itemekre tamaszkodjak, legalabis ne donto modon, de azt latom hogy nagyon kellenek az itemek, es ez meg csak normal fokozat :/
#638
A whicem armorját le se írom, mondjuk nála nem is az a lényeg.Inkább az a problémás, hogy az alaplények ellen nagyon darálok de ha az elõbbihez hasonló kisbossokkal találkozok akkor kevés lesz.Itemfüggõ ez nagyon szerintem, az összes cuccom jóval alacsonyabb szintû mint jómagam.No de elég a síránkozásból, kalandra fel.<#nevetes1>#nevetes1>
#637
Nalatok mi a keplet? nalam 1500 armorral nem sok utest birok, muszaly futkosnom. Resistek se tul magasak, tobbnyire 50% alatt de van ami meg 30at se eri el.
#636
Hát az elsõ act3-as boss engem is levert kétszer mire észbekaptam.Jó lesz vigyázni.<#nevetes1>#nevetes1>
#635
Jaja, Vaalnal kezdodtek a gondok nekem is.
#634
Act 2 lement mindenféle upgrade nélkül, csak talált cuccokkal, de act 3-ra ez már nem lesz elég ahogy nézem. Ha van valami csoportosulás szivesen csatlakoznék. Papika néven vagyok
Pappa#2573
#633
Az lenne a kerdesem, hogy amikor feher targyat orb of alchemyvel upgradelek akkor segit az hogy elotte felviszem a quality-t 20%ra abban hogy jobb minosegu legyen a vegeredmeny az alchemy orb utan? Vagy ez inkabb csak az orb of chance-nel szamit?
#632
3 halállal abszolválva, mondjuk ebbõl kettõ a saját hülyeségem, türelmetlenségem, még jó hogy normálon nincs tp vesztés.
Én duelist-el kezdtem,de lvl6-nál váltottam marauderre, mivel azzal ultra közelharcot lehet vívni, és ez az én stílusom.
Kérdés az, te hogyan operálsz? Közelrõl/távolról?
Kérdés az, te hogyan operálsz? Közelrõl/távolról?
#630
Üdv srácok! Kezdésnek melyik karaktert ajánljátok? Melyikkel lehet beletanulni könnyebben a játékba?
Felmoshlak a padlóról..
#629
ha rá megyek blood magic-re, a mana steal-es cuccok nem fognak gyógyítani mi ? 😄
#628
Na most lesz sûrû anyázás részemrõl, Vaal soloban.
#627
Ha valaki witchnek való rare geart talál(ES, manna,iq spell növelés) rakja félre ha lehet, én is ezt teszem a nekem használhatatlan cuccokkal és itt esetleg megbeszélhetjük a cserét.
#626
Hétvége, sokan vannak gondolom.Én még most tudok majd leülni de ha Vaal legyõzése után kidob dühös leszek
#625
Sziasztok
Ma kezdtem a PoE-t, tetszik is a játék, de valamiért gyakran kidobál.
A netes kapcsolatommal máshol semmi gond nincs, a gépem is bõven elviszi a játékot.
Mi lehet a probléma?
Ma kezdtem a PoE-t, tetszik is a játék, de valamiért gyakran kidobál.
A netes kapcsolatommal máshol semmi gond nincs, a gépem is bõven elviszi a játékot.
Mi lehet a probléma?
#624
3 azonosító tekercsér is kapsz egy townportalt.A világoskék kristályokért meg azonosítót
#623
Köszönöm! <#smile>#smile>
#621
Hadd kérjek egy kis segítséget.Az open bétát(vagy a klienset) a hivatalos oldalról hogy tudom letölteni?Kreálnom kell egy accountot és utána lesz valahol egy Download menüpont? Mert ilyet sehol se találok...
#620
Értem köszi. Találtam azóta végre town portal tekercset bár nem sokat eddig. 😊 S végre lõn egy waypoint is.
#619
Bocs, egybe is írhazzam volna.Ha például armouros a sisak akkor a qualititõl az armour növekszik a gemhez semmi köze.
#618
harcosnak armour, íjásznak eva, town portál tekercs meg van a játékban
#617
Köszönöm a tanácsokat.Lassan le jön a játék.HunTonya néven fogtok megtalálni.
Sztem attol fugg,ha inkabb dmg-re mesz akkor jobb az evasion,ha meg hp-re akkor az armor.
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
#615
Városól tudok teleportálni más helyre de pl egy mezõrõl hogy tudok? Vagy csak én voltam ily figyelmetlen az elején. Town portal szerû dologra gondoltam.
#614
Ja és egyébként kasztonként melyiket ajánlanátok inkább? Evading hatás növelését vagy armor növelését esetleg keverve vagy felrázva jéggel vagy anélkül? 😊
#613
Tehát nálam pl sisakban van +5% quality akkor ha abba a piros gemet rakom a gem fejlõdik a qualitytõl? Erõsödik? S akár a fegyver közvetetten általa? 😊 Végülis a Ranger és a Duelist után kipróbáltam az árny-ot és most az tetszik a legjobban elég gyors karakter. 😊
Ahogy nézem egyébként a kevert kariknál is úgyis a kevert tulajdonságaik felé lehet menni passzívan tehát nem mehetek pl a Marauder felé azonnal.
Szóval keverttel is kezdhetünk szerintem sokan nyugodtan. 😊
Fura egyébként, hogy itt nem vették át azt az apróságot hogy mindegyik kari lehet hõ és férfi. Csak apróság a Dio 3 is átvette máshonnan. De Dio 2 jobb volt.
Ahogy nézem egyébként a kevert kariknál is úgyis a kevert tulajdonságaik felé lehet menni passzívan tehát nem mehetek pl a Marauder felé azonnal.
Szóval keverttel is kezdhetünk szerintem sokan nyugodtan. 😊
Fura egyébként, hogy itt nem vették át azt az apróságot hogy mindegyik kari lehet hõ és férfi. Csak apróság a Dio 3 is átvette máshonnan. De Dio 2 jobb volt.
#612
Még jó, hogy neked több esett, nekem most nem nagyon dobálja a korábbihoz képest
#611
Ok akkor ez ugy jott le hogy hasznaljak el annyit, amennyi feltetlenul szukseges a haladashoz de a tobbit tartalekoljam be. Kosz <#eljen>#eljen>
#610
Hát én inkább csináltam anno itemet, hogy életképes gearom legyen bár azt tanácsolták várjak a legnehezebb fokozatig.Döntsd el, szerintem inkább tudjak normálisan menni, mint hogy a végén legyen pár orbbal több.Majd találok késõbb is, nem?
#609
Normal, de kozbe megoldodott, 7 vagy 8ik partyban a leader megvarta amig mindenki bejott, addig csak kergetozott a boss korul.
#608
Egyebkent mi a tanacs altalanossagban? Megvarni amig eljutok mondjuk merciless vegere es akkor elhasznalni az orbokat vagy kozben is megerheti? En eddig hangulattol fuggoen radobaltam az orb of chancet a megfelelo feher itemre es igy van gearem de lehet hulyeseg volt es jobban megerte volna kivarni a 6 socketes linked cuccokat. Nem tudom, ilyesmiben adhat valaki tippeket aki latta mar az end game-et.
#606
Bakker, Vaalt egyedul nem tudom megolni, a partyba meg eddig csak nyomorekokkal sikerult osszefutni, egy hulye megtalalja, megoli de ha nem vagyok ott nem kapom meg a quest completedet se az itemet hogy tovabmehessek :S
Vagy 40hp vagy 40 mana vagy 8 resi, nem együtt az összes.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#604
Amúgy act 2-be hogy járok jobban ha megölöm a banditákat kapok 1 skill pointot vagy segítek nekik akkor csak 40 hp 40 mana +8 all resistet kapok, vagy még kapok mellé valamit ?
Meg valaki tudna linkelni egy életképes shadow buildet?
Meg valaki tudna linkelni egy életképes shadow buildet?
#603
Lol, lemaradt a lightning penetration es az extra damage on full life.
#602
FegyomAm blood magicnek indult de mostmar nem biztos hogy el tudok odaig menni. 4 fele arrowt hasznalok annak a fuggvenyeben hogy mi jon szembe, ha chaos resis akkor inkabb lightningal lovom es forditva. Bar ugy nezem hogy az a resist az nem teljes immunitas csak csokkentett sebzes, szoval lehet hogy nem is kelene foglakozzak vele. A lightning arrow az iszonyat tap, csak nem birom manaval ha sokat kell hasznaljam, megmodoltam faster projectiles es fork-al, valamint rain of arrowsba raktam added lighning damage gemet es akkor elobb raint tolok utana meg lightning arrowt.
Amugy olvasgatom a class/general forumokat is csak annyi minden van amit nem tudok/talalok... 😊
Amugy olvasgatom a class/general forumokat is csak annyi minden van amit nem tudok/talalok... 😊
ez nem rossz ahhoz képest hogy most játszol elõször
phys dmg bowval tolod igaz? ha már felszedtél ennyi crit multipliert akkor vagy arra hajtasz majd vagy felejtsd el õket, mert itt vagy go hard vagy go home. phys dmg reflectes mobokon ha épp critelsz rajtuk lehet oneshotolod majd magad 😛
rangerként gyakori, hogy elmennek a blood magicig és felveszik, amikor már épp van elegendõ hpjuk és hp regenjük, így tudsz jó pár aurát használni. most nem emlékszem de mintha nem láttam volna a képen, hogy bármit is használnál. pl egy grace lehet nem ártana. meg sima x mennyiségû manát foglaló dmg aurákat tudnál használni. nem különösebben van értelme ennyi féle arrow skillt használni. poison arrowval elég jól lehet szintezni, lightning arrow-t nerfelték elõtte az volt a go to skill.
milyen support gemeket használsz?
phys dmg bowval tolod igaz? ha már felszedtél ennyi crit multipliert akkor vagy arra hajtasz majd vagy felejtsd el õket, mert itt vagy go hard vagy go home. phys dmg reflectes mobokon ha épp critelsz rajtuk lehet oneshotolod majd magad 😛
rangerként gyakori, hogy elmennek a blood magicig és felveszik, amikor már épp van elegendõ hpjuk és hp regenjük, így tudsz jó pár aurát használni. most nem emlékszem de mintha nem láttam volna a képen, hogy bármit is használnál. pl egy grace lehet nem ártana. meg sima x mennyiségû manát foglaló dmg aurákat tudnál használni. nem különösebben van értelme ennyi féle arrow skillt használni. poison arrowval elég jól lehet szintezni, lightning arrow-t nerfelték elõtte az volt a go to skill.
milyen support gemeket használsz?
#600
Buildem Nem esett le elsore hogy igy egyszerubb, bocsanat.
LOL
tudod hova menj az AHddal...
máskülönben meg ez a tuti megoldás, mindenki eldöntheti mit érnek a cuccai, lehet tudni, hogy alapvetõen HP, RES kell a cuccon legyen, hogy jó legyen, viszont pl lehet úgy is építeni egy karaktert, hogy egyik gyûrû csak dmg, másik meg csak defensive.
minél többet játszol, annál többet és jobban fogod érteni ezeket a dolgokat. itt van egy tanulási folyamat, nem csak belogolsz és mindent a pofádba tolnak. ehhez kell egy kis ész, furfangosság, nem arra célzok, hogy baszd át a kezdõket ha mondjuk talál egy mirror of kalandrát és te megveszed tõle 1 chaosért (csak egy példa).
currencyk árfolyama itt megtalálható, többnyire ez alapján megy a csere bere: info
kezdõként csináld azt, hogy minden raret bemásolsz a trade chatre, ha érdeklõdnek eladod amire épp szükséged van. errõl szól az egész, hogy nincs megkötve a kezed semmiben sem. ha épp egy quality gemre van szükséged azért adod el, persze azért cserébe már jobb cuccokat várnak. ha itemre van szükséged akkor megkérdezed, hogy el e cserélné és van e neked megfelelõ itemje.
ismerni kell a játékot, a buildeket, a variációkat, ezután tudod majd megállapítani, hogy mennyire jók vagy épp használhatatlanok azok amik estek neked.
sok szerencsét.
tudod hova menj az AHddal...
máskülönben meg ez a tuti megoldás, mindenki eldöntheti mit érnek a cuccai, lehet tudni, hogy alapvetõen HP, RES kell a cuccon legyen, hogy jó legyen, viszont pl lehet úgy is építeni egy karaktert, hogy egyik gyûrû csak dmg, másik meg csak defensive.
minél többet játszol, annál többet és jobban fogod érteni ezeket a dolgokat. itt van egy tanulási folyamat, nem csak belogolsz és mindent a pofádba tolnak. ehhez kell egy kis ész, furfangosság, nem arra célzok, hogy baszd át a kezdõket ha mondjuk talál egy mirror of kalandrát és te megveszed tõle 1 chaosért (csak egy példa).
currencyk árfolyama itt megtalálható, többnyire ez alapján megy a csere bere: info
kezdõként csináld azt, hogy minden raret bemásolsz a trade chatre, ha érdeklõdnek eladod amire épp szükséged van. errõl szól az egész, hogy nincs megkötve a kezed semmiben sem. ha épp egy quality gemre van szükséged azért adod el, persze azért cserébe már jobb cuccokat várnak. ha itemre van szükséged akkor megkérdezed, hogy el e cserélné és van e neked megfelelõ itemje.
ismerni kell a játékot, a buildeket, a variációkat, ezután tudod majd megállapítani, hogy mennyire jók vagy épp használhatatlanok azok amik estek neked.
sok szerencsét.
#598
Osze lehet nezni az igazival es akkor kellene lassad. Amire raktam az mind feher/kiemelt. Olyan fizikai iron reflexes ranger eddig, de kezdek gyanakodni hogy elemental sebzos jobb lett volna, csinaltam egy rare fegyot amin kapasbol van fire es lighning sebzes is es a legsurubben hasznalt skill amin 2 support gem is van az a lightning arrow.
#597
Akkor ezt egy kicsit elrontották...Legalább egy standard trade szobát vagy akármit betehettek volna, vagy egy kezdetleges AH-t (nem valódi pénzes AH-ra gondoltam).
Így nemtudom megállapítani hogy amilyen cuccaim vannak mennyit érhetnek, illetve ha szeretnék venni valamit nemtudom a valódi árakat, átvághatnak elég keményen, egy AH rendszernél pedig alapból látod az árfolyamot...
Így nemtudom megállapítani hogy amilyen cuccaim vannak mennyit érhetnek, illetve ha szeretnék venni valamit nemtudom a valódi árakat, átvághatnak elég keményen, egy AH rendszernél pedig alapból látod az árfolyamot...
#596
A buildhez így nem tudok hozzászólni, mert nem lehet kiolvasni, mire raktál, de ha jól emlékszem nekem amint lehetet az evasion növelésre mentek a pontok meg az iron reflexre.Jelentõsen megnöveli az armourod.
#595
Amikor duelistel nyomtam akkor a csalogatós taktikát kellett, hogy használjam.2-3-at elcsaltam, levertem stb.Lassú és élményromboló de néha muszáj.
#594
Kerdeznek, kicsit el vagyok veszve, Vaal piramisban. Ez a buildem es ezek a statjaim. Default leage es normal mode. Enyhen ize, nehez. Lightning arrow, rain of arrow es poison arrow amit hasznalok, hogy a sok resis mobot mindig tudjam sebezni. Meg persze ott a sok francos totemjuk de az megoldhato. A kerdesem valojaban az lenne hogy ez normalon tenyleg ilyen nehez kell legyen? El se tudom kepzelni hogy melee mit csinal amikor bemegy egy szobaba es van ott 2 totem ami nem engedi meghalni a mobokat meg van melle lassitas is.
#593
Nincs, nekem is az hiányzik.Nem akartak a diabló féle megoldás felé elmenni gondolom, ami nem is feltétlenül baj, de valamilyen megoldás azért jó lenne, mert ez a linkelgetés meg a chat nézése nagyon rossz, plussz idõrabló.Most vagy játszok vagy a chatet nézem nehogy lemaradjak valamirõl.