Path of Exile

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

setuh
#692
Jobb.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#691
Akik már játszottak vele azoktol kérdezem , diablo 3hoz képest jobb -rosszabb?
setuh
#690
Megeri lightning dmg-es gemet valasztani 2h maraudernek?Passzivokkal resolute technique fele haladok

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#689
Eddig minden kék itemet eladtam megtelik az invem megyek mindig vissza a városba mindig. Már gyüjtötem pár ilyen aproságot. Átböngészem majd azt a Wikit. Köszönöm ezt a tippet is 😊

#688
Hm akkor nekialok a resi gyuru farmolasnak, eddig nem volt nagy szerencsem, eleg gyenguszokat adott.
#687
Akkor még 1 tipp, minden magic itemet felszedek, indentify nélkül eladom vendornak, orb of transmute alapanyagot ad érte, a rarek identifyolva mennek eladásra az orb of alterationt alapanyagot ad ugy. Ezekkel már lehet pörgetni az itemek statjait rendesen, ha egy magic bead nagy hp-t vmi resel már elég jó normalra.
Aztán ha eladsz olyan itemet, amin van 3 socket, különbözö szinü a 3 socket, tehát kék zöld piros, és mind a 3 össze van kötve, akkor a vendor chromatic orbot ad, socket szinét lehet változtatni vele. Meg késöbb amikor lesznek 6 socketes itemek azért jewellers orbot ad 7 db-ot, socket szamot tudsz valtoztatni, illetve merchantnal be tudod cserélni 4 db-ot socket link változtató itemre.

A vendornál minden szint lépés után változnak az itemek, érdemes mindig végignézni, mert gyakran vannak jó itemek, simán lehet találni jó potikat, jó resistes gyürüket, nagy dps-es fegyvereket, stb, és nem kerül szinte semmibe, csak ami jön a sok item eladásából.

Amit az elöbb linkeltem wiki oldalt, ott fentvannak a receptek. Miért mit ad a vendor.
#686
Koszi <#eljen>
#685
Elég jókat leirtál most. Én köszönöm ezeket a tippeket szerintem ez egy kicsit segiteni fog rajtam. 😊

#684
Küldit nem lehet resetelni, simán mobokat ölök, legjobb grind zonak, act1-ben ledge, act2-ben Fellshrine Ruins illetve magasabb szintre a piramis WP elötti kis barlangos szakasz, magas mobok és nagyon könnyü öket õlni, act3-ban meg az elsõ zóna ahogy átérsz act2-bõl. Ezeken a helyeken mûvészet meghalni, és nem rosz xp.

A zónát tudod resetelni, ha ctrl-t lenyomva tartva kattintasz a portolásra, wp-vel is müködik, akkor látod a futó zónákat, meg tudsz újat inditani.
#683
Valaki kérdezte lentebb a quality növelést itemeken orbokkal.
A lényeg hogy minél értékesebbe a tárgy annál kevesebbet növel 1 orba quality-n.
Normal itemnél 5% magic 2% rare pedig 1%.
Szóval ha találsz egy megefelelõ socketes normal tárgyat akkor, elõször quality növelést utána magic vagy rare konvertálás.

#682
Gemeknél nem a szint képvisel értéket, hanem ha qualitys, minél magasabb quality annál többet, persze az se árt ha olyan skill amit gyakran használnak. Illetve azok a gemek értékesek, amiket nem kaphatsz küldiért, csak drop, és sokan használják, pl chain.

Btw ne essetek ki 17ezres sor van, nem tudom mit ügyködnek.
#681
Es csak mesz es olod a mobokat, vagy a kuldiket is lehet valahogy resetelni?
#680
Ez kimerítõ válasz volt, köszi.Én meg pont fordítva csináltam, próbáltam olyan vagy kisebb szinten menni egy pályára mint amit kiír a lényekre, hátha így jobb cucc esik.
attiGT
#679
Valamiért vonz a HC ebben a játékban, szal ismét újrakezdem 😄

setuh
#678
Ertem,akkor viszont majd kesobb eleg olcso lesz megvenni ezeket,szal sok ertelme nem lesz ramenni csak egy par gem szintezesere,kicsit jobb lett volna sztem ha accounthoz kotik ezt.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#677
Itt semmi sincs accounthoz kötve, csak amit pénzért vettél a shopban.
setuh
#676
Ezek a gemek ugye nem account-hoz vannak kotve?

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#675
Ha ismered a játékot nagyon gyorsan tudsz haladni normal fokozaton, a 3 órás szintezõ versenyeken is 30+ karikat csináltak a legjobbak, nekem se tart sokkal tovább, nem játszottam olyan sokat.
Overgear és szintezés pedig, az hogy pl vaal-ra mindig max-os resekkel megyek már rá, 28+on, és act3-ban is az elsõ zónában grindoltam 34-ig, ott szintet lépnek ujra a gemek, és 26-27-es zonakot ugy kezdi az ember hogy jóval magasabb, és 2x akkorat sebeznek a spelljei pl.
Több karakterem is azért van, hogy mindenféle gemet be tudjak gyüjteni, rangert azért huztam 20+ra, mert ott kap act2-ban küldibõl, multi projectile gemet, amitõl sokat erõsödik a witch freesing pulsa. Illetve ha több karaktert huzol, több item esik, több currency, jobb esélyek jó gearre.
Marauderel ugy fejeztem be normalt, hogy volt 1400 hp-ja, 700 dps, maxos resek, witch szinten 1100 hp + 500 energy shield maxos resek, igy viszonylag biztonságosabb az egész.
HC errõl szól, túlbiztosítod magad, persze ez se garancia semmire, az esély igy is bõven megvan a halálra, és csak egyre nehezebb lesz.

Amugy egy hasznos link fentvan szinte minden, mikor melyik class milyen gemet kap, vendor receptek stb, bár az open beta miatta frissités még nincs teljesen kész, de csak idõ kérdése.
PiszkosFred
#674
18500 😊

#671
Koszi az otletet, kiprobalom, azt hittem rewardkent kaptam, de ezek szerint akkor a hulla melletti mob adta a tutorialban.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#673
5360as que...
#672
Ha sikerul belepnem meg ma este akkor irjal ram nekem van egy. Amugy mobokbol is eshet nem csak kludi rewardkent kapod.
#671
Kreálsz egy masik witchet, és az elsõ mob azt fogja dobni, berakod ládába, másikkal kiveszed, csak újra fel kell szintezned.
PiszkosFred
#670
Oooo.... szoval egy kelloen idiota pillanatomban eldobtam egy targyat, amiben benne volt a boszorkanyom fireball gemje. Kesobb eszrevettem, de jott egy DC (most mar tudom miert panaszkodott mindenki), es eselyem sem volt visszamenni oda, ahova ledobtam. Noob kerdesem az lenne, hogy kitol, honnan vagy mikent tudok szerezni, lehetoleg gyorsan egy fireball gemet? NPC-knel nem lattam eddig, rewardkent is egyszer, muszaj lesz kunyeralnom valakitol trade channelen? Vagy van valami mas megoldas a beszerzesere?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#669
We are experiencing a realm stability issue. We have temporarily instated a login queue until we can find the source of the problem.-Lehet, hogy a Blizard aknamunkája<#nevetes1>
#668
Mikor alszol?<#nevetes1>overgearelek és szintezek-ezt hogy érted?
#667
legalább te örülsz neki.... 😊

#665
Amúgy gondolom ez a legroszabb idõszak, csúcsidõ eu-ban, és már az amcsik is kezdenek elõkerülni.
#664
piety ölés közben vágott most le, 15%-on volt, és vissza lépni se tudok...

#663
41 marauder, 36 witch, 21 ranger, még eddig nem halt karim szerencsére, lag dsync gondom se volt még, próbálok kerülni minden ilyen helyzetet, nem használok leap, charge hasonló skilleket, meg véletlen se futok el mobok melett stb, szép lassan haladva megölök mindent, még ha 10 szintel kisebb zónában vagyok is, szûk helyeken pláne. Na meg overgearelek és szintezek minden zónát.
setuh
#662
Hat ennek most igy tenyleg nincs ertelme,2. dc-em 1 oran belul,hagyom mara,pedig nagyon jatszanek mert tenyleg jo jatek.

A mana leech az,hogy mukodik,minden szorny tud manat szopni vagy csak az ilyen tulajdonsagu?

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

attiGT
#661
második kari is meghalt HCn, ezúttal 31ig bírtam lag/dsync halál nélkül.
nincs értelme hczni most...

#660
Latod ezen en is tortem a fejem, mert a 8-10 dc-bol alig 2 volt ahol masokat is lattam amikor ujra beleptem, szoval mondjuk volt 2 realm crash a tobbi 6 az nem tudom minek koszonheto, szetvagna az ideg ha ISP oldali a dolog, mert azon nem tudok valtoztatni, a jatek meg jo lenne, de igy agyfaszt kapok ha 5odszor is ugyanonnan kezdem elolrol a kuldi(ke)t. Ha nem lenne jo jatek valat vonnek es hagynam a fenebe.
Szaruman
#659
Most engem is lebaszott.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#658
Délután 2 óta, nekem most volt az elsõ DC, nemtudom más miért esik ki olyan sokszor.
#657
Ok de ha OB cimen meg egy hetig megy a napi 8-10 dc akkor khm, ugyanott lesznek...
#656
jól mondod, béta.
említhetnék pár nagy céget, akik a fizetõs játékaik, normál megjelenése sokkal de sokkal roszabb volt mint PoE OB start.... 😊
khmm... blizzard... khm... 😊

#655
El.Kezdem unni, elvileg ez mar open beta.
#654
B....a meg épp a csatornában voltam, ott meg nincs kapu.Nyomhatom újra pedig utálom a szûk helyeket.
#653
elszállt a login szerver ?

setuh
#652
Naaajsz

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#651
Nagyon nem
setuh
#650
Az actok itt is rovidebbek az elozonel?

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

setuh
#649
Jah,koszi, epp az elobb jottem ra,hogy miert nem mukodik a support gemem,dehat itt olvasni is kell nem csak csak gozerovel elore menni,hozza kell ehez szokni d3 utan 😛

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#648
Support gem csak akkor mûködik ha össze van kötve egy skillel.pl. egy varázslat skillt összekötünk egy plusz sebzést adó support gemmel.
setuh
#647
Az amugy mit befolyasol ha ossze vannak kotve a socketek?

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#646
Én meg csalazsuzsa vagyok.Ne kérdezzétek miért...<#nevetes1>
#645
Az enyem meg DarkSunrider, valami nyomi elvette a Sunridert :S
attiGT
#644
ha mondasz egy in game nevet, szivesen felveszlek es kerdezoskodhetsz, tudok segiteni.

barki mas is felvehet amúgy, in game nevem: FATEFULbuks vagy Buks simán

#643
Ok.Ha találok sárga íjjat szólok.