Path of Exile
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#792
Ma se játszok úgy látszik, pedig kezdtem egy rangert P mester tanácsára.
#791
két napja 70 ezer játékosnál dõlt be a szeró, eddig az volt a csúcs amit bírt 😊
Pappa#2573
#790
Mer egész Kína PoE-zik 😛
#789
bocs 4milliárd
#788
azt írja hogy 100millióan vannak elõttem, ilyet se láttam még
megint karbantartás. lehet venniük kellene még 1-2 szervergépet...
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#786
Ehh, cruel act1 vegen kezd keves lenni 1k hp, 2,3k armor a flicker strikeos mobok ellen :/
#785
Jó neked, lásd lentebb az anyázásom.
^^ engem kb 30 perce nem dobott ki (azóta vagyok itthon)
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#783
Ha nem dobálna ki a játék igen, de most nincs hozzá idegrendszerem.
ranger/shadow azt kapja, meg kell csinálni a tojásokat, brutust, mervail, meg a questet magát, kb 5-8 perc
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#781
Nem karakterfüggõ, hogy mit kapunk?
elméletileg a2ben a great w beast küldi, ha eldobunk oda egymásnak 1-1 karit, akkor megoldva a dolog. softcore ofc.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#779
kettõ, nekem is kellene.<#nevetes1>#nevetes1>
Van vkinek lesser multi projectiles gem eladó? Nincs türelmem t2ig elhúzni egy karit ezért^^
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
#777
Tök üres a tábor ,biztos mindenki vacsizik.
#776
Kérnek olyanokat , hogy jaj.De lehet, hogy most felmegyek és lesem a chat ablakot, játszani úgy se lehet.Legkésõbb nyolckor realm crash.<#nevetes1>#nevetes1>
#775
Tradet probaltad?
#774
Egyenlõre elég luk van bennük, szinek is stimmelnek csak a plusszok nem túl jók.Mondjuk ez realatív mert darálok így is, csak hát hajt a vágy a jobbakért.Eshetne egy multiple projektile és fagyasztanám a fél világot.<#nevetes1>#nevetes1>
#773
Nalam csak az figyelt be hogy nagyon magas evasion/armor legyen rajta a tobbit megoldottam currencyvel, addig porgettem amig meglett a 4 socket rajta, addig szineztem amig passzoltak a szinek, ugy forgattam hogy a linkek is jok legyen a socketek kozott. Persze ehez kell par currency meg nemi ido is amig atvarialod a gemmeket meg a support gemeket hozza, mit milyen slotra hogy tudsz megoldani stb, de marhara elvoltam vele, meglehetosen szorakoztato volt szamomra.
#772
Ja, de a sima tárgyakból is a szintemnél jóval kisebbek esnek, össze-vissza van 3 alkimiás orbom, használjam el?Sima kéket csinálhatnék egy csomót de azok meg nem sokat érnek.Megyek inkább pasziánszozni.
#771
Ha nem esik akkor craftolj, legalabbis en igy csinaltam.
#770
A túlgearolás enyhe túlzás mert nem esik lóf... se és ez így unalmas.
#769
Csillogó Large chest / tele lilával/a térképen 3 lépésre ...de nyitás elõtt DC :@
#768
Nezd mas szemszogbol, legalabb tulgeareled/kinovod a fobosst mire eljutsz odaig 😊
#767
Na jó, negyedjére nyomom végig a solaris templom elsõ két szintjét és mindig kivág mielõtt valami wayponthoz érhetnék.Ez ilyen formában játszhatatlan.
Nalatok is folyton dc-zik megint?Jatszhatatlan nalam.
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
#765
Ismerem, innen vettem a kezdeshez az otleteket. Bar nem olvastam vegig mind a 14 oldalt, de a tippek mind 85 pontos buildek, amit en kerdeztem az meg kicsit tovabb mutat, amit Psy is jovahagyott-Nugiyen buildje az 111 pontos endgame build, az meg nincs abban a FAQban amit linkeltel.
Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim
#763
Koszi szepen.<#worship>#worship>
#762
Ha Nugi féle, sok hp-s str-es buildel mész, akkor kell az iron grip, megnyomja a dmg-et. Aztán szerintem érdemes elmenni, marauder elött felszendi a hp-kat resistet, meg templar elött is, ott még lesz 50% elemental dmg. Meg kell 1 jó bow, aztán semmivel sincs gond. Skill meg tetszés szerint, sok jól használható van. Evasion passivokat szerintem nem érdemes erõltetni, nem ad annyi plusz armort, hogy megérné oda rakni a pontokat, jó nagy evas gear aztán kész. Meg ranger jobb esetben nem kap phy dmg-et olyan gyakran.
#761
A mai nap legjobb poenja:
Those two titles should switch names. Path of Exile is a worthy upgrade from Diablo II, and Diablo III might just be on the path to exile.
Those two titles should switch names. Path of Exile is a worthy upgrade from Diablo II, and Diablo III might just be on the path to exile.
Sztem ez siman javitva lesz a timer kitolasaval,mert eleg sokakat idegesit.
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
#759
Lightning arrowt act2 ota nem hasznalom, 2 support gemmel(faster projectiles+fork) mar kibirhatatlan a mana koltsege es marha sokszor lighning resitesek a mobok, amik szembejonnek.
Poison arrow single, ha sok a mob akkor poisonal nyitok es aztan aoe(split arrow vagy rain of arrows). Normalon ez vegig elegnek bizonyult.
Persze probalkoztam en mindennel, de fire trap kurvara maceras es nem is sebez annyit, bear trap az nagyon sux, vagy bug vagy nem tudom, de nevesitett sarga mob/kek nevu mob/questbossok siman ignorealjak a csapdakat...
Ami NAGYON bejott az a Puncture, az akkora cheat hogy el se hiszem, offscreerol meglovok akarmit es mire odafutna hozzam meghal mert elverzik.
Support gemek kozul a faster projectiles egyertelmuen jo a dps noveles miatt, fork se rosz de 2ik suport gemkent mar tul nagy a mana koltseg, 300 kozeli manaval 36 mana egy 2 support gemmes Lighning arrow, ize, nogo. Nemreg kerult egy pierce, de amig ilyen keves a manam nem tudom sehova besuvasztani.
En igy latom eddig, ezert is kerdeztem masoknak mik a tapasztalatai/otletei.
Poison arrow single, ha sok a mob akkor poisonal nyitok es aztan aoe(split arrow vagy rain of arrows). Normalon ez vegig elegnek bizonyult.
Persze probalkoztam en mindennel, de fire trap kurvara maceras es nem is sebez annyit, bear trap az nagyon sux, vagy bug vagy nem tudom, de nevesitett sarga mob/kek nevu mob/questbossok siman ignorealjak a csapdakat...
Ami NAGYON bejott az a Puncture, az akkora cheat hogy el se hiszem, offscreerol meglovok akarmit es mire odafutna hozzam meghal mert elverzik.
Support gemek kozul a faster projectiles egyertelmuen jo a dps noveles miatt, fork se rosz de 2ik suport gemkent mar tul nagy a mana koltseg, 300 kozeli manaval 36 mana egy 2 support gemmes Lighning arrow, ize, nogo. Nemreg kerult egy pierce, de amig ilyen keves a manam nem tudom sehova besuvasztani.
En igy latom eddig, ezert is kerdeztem masoknak mik a tapasztalatai/otletei.
#758
Buildes/skilles kerdese(i)mre is valaszolhatsz #742 #744 #752 nem fogok megharagudni. <#vigyor5>#vigyor5>
Poison Arrow iszonyat OP
és tegnap kiderült hogy a Lightning Arrow még mindig az
szal fejlõdésre PA, end game LA szvsz
és tegnap kiderült hogy a Lightning Arrow még mindig az
szal fejlõdésre PA, end game LA szvsz
#755
Atyaeg mekkorat rohogtem ezen:
I am leveling Witch, so I am OK with combat so far since all I do is spam some spells.
The beginning however was extremely annoying. I could not use any spells at all since I had nowhere to put the gem. That can be a letdown for many 'new' people.
Gondolom nem volt neki bekapcsolva a highlight es igy nem verte ki a szemet a foldon hevero 3 socketes wand....
I am leveling Witch, so I am OK with combat so far since all I do is spam some spells.
The beginning however was extremely annoying. I could not use any spells at all since I had nowhere to put the gem. That can be a letdown for many 'new' people.
Gondolom nem volt neki bekapcsolva a highlight es igy nem verte ki a szemet a foldon hevero 3 socketes wand....
#754
Muti mar egy buildet, hogy te mire gondolsz, mert a build mint egesz a lenyeg szamomra, ertem en hogy vannak evasiont ado passzivok, de mit erek el vele, milyen keystone vagy kisebb csomopontot, mi a globalis cel?
Amit en ertettem abban az van, hogy endgame szinten marha nagy resi kell, kurva sok- ugy ertem SOK- hp, aztan emelett meg valami skill kombinacio , hogy fizikai sebzo, elemi sebzo vagy frenzy vagy endurance, ilyesmi. Egyelore ott tartok hogy megyek a Bloodmagicert es ide akkor nagyon kell az osszes hp noveli skillpont.
Amit en ertettem abban az van, hogy endgame szinten marha nagy resi kell, kurva sok- ugy ertem SOK- hp, aztan emelett meg valami skill kombinacio , hogy fizikai sebzo, elemi sebzo vagy frenzy vagy endurance, ilyesmi. Egyelore ott tartok hogy megyek a Bloodmagicert es ide akkor nagyon kell az osszes hp noveli skillpont.
#753
Úgy értettem, hogy eva növelõ passiv skilleket felvenni.
#752
A rohadt eletbe, hulye ez a szamitogep a melohelyen, nem az en buildemet tartotta clipboardon, hanem a modelt amit kovetni akarok. Latszik is az elkoltott pontokbol, hogy lvl 40en meg nem lehet ez nekem. Kezd a tokom tele lenni a chrome-al, firefoxnal nem tortentek ilyen balesetek...
Na mindegy, szoval ez a modell de elobb a bal oldalt rakom ki blood magic-ig es onnan nem tudom mi legyen tovabb, menjek a model szerint jobb oldalra vagy inkabb Iron gripes endurancos nyavalya lenne jobb?
Na mindegy, szoval ez a modell de elobb a bal oldalt rakom ki blood magic-ig es onnan nem tudom mi legyen tovabb, menjek a model szerint jobb oldalra vagy inkabb Iron gripes endurancos nyavalya lenne jobb?
#751
Marmint? Igyekszem evasion+armoros cuccokat hasznalni, 1560 armorom volt act3as fobossnal, 60% ele resitekkel elegnek tunt.
#750
Evára nem is raktál?Pedig az iron reflex úgy az igazi szerintem.
#749
próbáltam,sajna már az elsõ szint újratöltõdött.Jó, nem vészes mert elég könnyû rész eddig csak menni kell dolgozni.
#748
Nem tudom ha segit, de ha nem realm crash, hanem csak dc-ztel, akkor az instance megvarja a 8-15 percet mielott resetelne, szoval ha azonnal viszalogolsz, akkor gyakorlatilag csak vegigfutkosol a mar kipucolt reszeken.
#747
Csak épp oda mentem volna le.
#746
Pedig a waypoint a 3ik szint vegen van, a mindenkit lecsotanyozo NPC elott.
#745
A jó édes anyját.A solaris templomba már a harmadik szintre mentem volna le mikor kivágott, persze kapu az nuku a templomban, én legalábbis nem találtam.Kezdhetem elõrõl, de nem most az biztos, teljesen elment a kedvem.
#744
Tudtam hogy elrontom, szoval a Buildem. A skillgemektol meg kifelejtettem a Puncture-t azzal a support gemmel, ami 50%al megnoveli a hatasidejet. Korabban nem sokra tartottam a Puncture-t, de act3 bossokat oltem ugy, hogy meglottem aztan futkostam hogy jojjon utanam es elverzett menet kozbe XDD
Hi,
Act 3 elején vagyok, elsõ küldi elsõ fele már megvan, most mentem le a Crematoriumba, de a nagy ellenfél (boss, mini boss?), úgy elkente az arcom, hogy öröm volt nézni. Majd próbálom megint. Viszont skillgamek nem akarnak esni, és ha esik, akkor is többnyire piris, amit ugye nem preferálhatok rangerként. Jelenleg poison arrow van, meg rain of arrow. Nálatok is annyira ritkák a gemek mint a fehér holló?
A jelenlegi buildem: http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAdEEfgguFfAZjhn-GwEk_TpYSn1noHjrh3aNfZuNoaSiQKfUq9Kv68Si037VANwV3ILnCudU7YPvevT4-WP8xf7I
Act 3 elején vagyok, elsõ küldi elsõ fele már megvan, most mentem le a Crematoriumba, de a nagy ellenfél (boss, mini boss?), úgy elkente az arcom, hogy öröm volt nézni. Majd próbálom megint. Viszont skillgamek nem akarnak esni, és ha esik, akkor is többnyire piris, amit ugye nem preferálhatok rangerként. Jelenleg poison arrow van, meg rain of arrow. Nálatok is annyira ritkák a gemek mint a fehér holló?
A jelenlegi buildem: http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAdEEfgguFfAZjhn-GwEk_TpYSn1noHjrh3aNfZuNoaSiQKfUq9Kv68Si037VANwV3ILnCudU7YPvevT4-WP8xf7I
:)