3624
Wiki, minden is rajta van: https://pathofexile.fandom.com/wiki/Path_of_Exile_Wiki
Build-ek, Árfolyamok: https://poe.ninja/
Kraftolás: https://www.craftofexile.com/
Kraftolás: https://poedb.tw/us/mod.php
Trade: https://www.pathofexile.com/trade
Napi labyrinth layout-ok, Syndicate, Delve, stb cheat sheet-ek: https://www.poelab.com/
Loot filter: https://www.filterblade.xyz/


Segédprogramok:
Path of Building: https://pathofbuilding.community/
Trade price checker: https://github.com/SnosMe/awakened-poe-trade/
Trade makró: https://github.com/C1rdec/Poe-Lurker/releases
  • Poszka
    #1380
    Az a baj, hogy daggerrel nem sok AoE jut eszembe. Ami talan jo lehet vele az a freezing pulse, mert annak sokat szamit a crit. Minel tobbet critelsz annal tobbet fagyasztasz vele. shockwave totem egy kalap szar :D inkabb probalkozz meg egy summon skeleton-spell totem-minion life-faster casting comboval vagy decoy totem
    Be tudnad linkelni a jelenlegi buildedet?
  • WhiteStar
    #1379
    aha tehát fogom és kikúrom a picsába.

    helyette mit javasolnál ami aoe de tőrrel dualwieldben is lehet dobálni?
    shock totemen gondolkodtam még de azt olyan hamar szétkapják hogy... nem láttam sok értelmét O.o

    + akkor folytatom az evasionos mókát. tetszik amikor dodgelok sokat de már a 41+mobok is szinte mindig eltalálnak és az fáááj. asszem 38% dodge van alapból, kicsit kevés, mi? :D
  • Poszka
    #1378
    ethereal knives nem rossz skill. csak par dolgot nem szabad elfelejteni rola. Spellnek szamit elso korben szoval pl life on hit nem mukodik vele csak life leech. Phisical damage szoval phisical reflect fajni fog :D Elegge kicsi a range vele ugyhogy nem art ra egy faster projectile. Es nagyon lassu castolni magyaran jobban jarsz wanddal amin van jo spell dmg es cast speed. En is hasznaltam 5L-ben. EK-added fire-faster projectile-life leech es blood magic gemekkel. Evasionben az a jo, hogy phisical es elemental damage-nel is evade-elni tudod. Ha nem sikerul akkor is meg az armour es resist szamitasba jon mielott az utest bekapod. Remelem ertheto amit akartam mondani :D
  • WhiteStar
    #1377
    jah meg ethereal knivest próbálom lvluppolgatni ezek mellé még, és a gracet használom ami ad + evasiont amíg használom a buffot.

    igen észrevettem... elég gáz.

    szóval akkor maradhat az evasion? csak minél több +life% passivet lőjjek be?
  • Poszka
    #1376
    elso karakternek ez eleg nehez lesz. talan megprobalkoznek a helyedben HP alapu karaktert csinalnek belole es eva-armour keverve. ES-el az a baj hogy nem tudod potionnel potolni ha lemegy. HP-ra meg vannak instant potik. Talan ugy egyszerubb lesz tulelned
  • WhiteStar
    #1375
    hmmmm fejből leírva (lehet pontatlan lesz)
    dual strike, venom slash, fire trap, bear trap, crit weakness. ezek vannak bent jelenleg.

    bármilyen építő jellegű kritikát szívesen fogadok =D
  • Poszka
    #1374
    Whitestar es milyen skillekkel szeretned hasznalni?
  • WhiteStar
    #1373
    hi.

    shadownak critre pontozva és dual-daggerral használva mit javasolnátok inkább? pure evasion itemeket vagy eva + armor vagy energy shield + eva? első karim és most igy 47en elég sürün haldoklik O.o
  • ToCsEk
    #1372
    Unlocking the Scepter of God seemed promising but the game just ended too suddenly after that. I take it there is going to be additional content for Act 3 or perhaps maybe a new Act 4. Can you tell if and when that’s due?
    Brian Weissman: Your assumption is correct, we’ve said as much a number of times. Act 3 will complete with a big boss battle high atop the Sceptre of God. We went to Open Beta in our current state because we felt the Piety fight was a good final challenge. However, Act 3 is not complete. We’re actually working on the content right now that will comprise “Act 3x”. It’s expected in approximately September. Work for Act 4 has already begun.


    There have been rumors of a new class inbound around the time Path of Exile officially releases. Any truth to that?
    Brian Weissman: Sadly, these are just mere rumors. We have six classes in the game for a reason: there are six permutations of the three core attributes. It’s more likely that we’d work on alternate sex models for each class than we’d make a brand new one.


    Can we expect the game to officially release this year?
    Brian Weissman: That’s definitely the goal, yes. Between now and the official release of the game, a tremendous amount of work needs to be done. We plan to add dozens more skills and supports. We have over 200 more Diamond Uniques to add.


    How long after release can players expect a new expansion pack and will that be free as well?
    Brian Weissman: All expansions will be be free. We’re expecting to release them every 6-9 months, though of course there will be frequent content updates (currently, weekly) during that time.


    Read more: http://segmentnext.com/2013/03/21/path-of-exile-interview/#ixzz2OHONZoNf


  • Morti666
    #1371
    hát nem vagyunk egyformák :)
    nekem egy darab 80-as rangerem van, amivel ha van időm keresgélek és egyáltalán nem unom, próbálom megtalálni a helyes rarity quantity arányt úgy hogy a dps és life is megmaradjon, folyamatosan tradelek, fejlesztem, gyűjtök a következő karakterem cuccaira, nem unom
    és most fogok vele először lvl 72 feletti mapokra merészkedni
  • Poszka
    #1370
    Nem akarok en itt senkivel sem vitatkozni. Fokent Devil szokott linkelgetni buildeket, aki szinten hasonlo beallitottsagu mint en. En korulbelul 6 honapja jatszok a jatekkal, atlagban napi 8 orat.

    @Morti: oszinten elobb-utobb megunod Te is a karakteredet szerintem. Nekem elegge sok idom jutott jatszani a jatekkal es ez okbol kifolyolag elegge gyorsan eljott az a pillanat :D Pl. van egy 85-os karakterem amivel nagyjabol 2 het alatt ertem el azt. Annyit sikerult vele jatszanom, hogy beleuntam. Melle az is hozzatartozik, hogy szeretek uj skilleket kiprobalni. Na mar most az ugyanazokkal a karikkal nem mindig jon ossze. Pl: van egy Dupla totemes karakterem. Azzal nem tudom kiprobalni a Ground Slam-es varazslot, ahhoz kell egy uj karakter.
    Summonerrel szerintem ajanlatos CI-ra menni.

    Ma este pl. kezdeni fogok egy uj karaktert megint :D Maruder Summoner :D majd meglatjuk mennyire lesz eletkepes :D
  • Morti666
    #1369
    nem teljesen értelek, ha te azért játszol a játékkal hogy csinálj 72 karit, nincs ezzel semmi baj, de akkor az a link nem neked szól, átugrod és kész

    az a link azoknak szól akik profi életképes karaktereket szeretnének csinálni, anélkül hogy 2 hónap alatt csináljanak 5-6 próbakaraktert, nem kell mindent másolni, de legtöbb embernek kell vmilyen szintű útmutatás először vagy nincs idejük olyan szinten elmélyedni a részletekben, ahogy az oldal készítői azt már megtették

    a HC-n is életképes meg csak annyit jelent, hogy summoner build pl azért nincs fenn mert egyelőre még nem talált ki senki olyan masszív summoner buildet ahol 3k-nál több jut hp-ra, 3k hp meg hc-n nem fér bele
    ennyi
  • Psychedelic #1368
    Az rendben van ha valaki magának próbál kitalálni egy jó buildet. Csak azért nem árt ehhez, ha az ember valamennyit ért is a játékhoz, ismeri, volt pár karaktere stb.
    De itt már láttam 1-2 olyan buildet, amin azonnal lehetett látni, hogy az aki összehozta, hozzá se lő a játékhoz, és totál nem ismeri az egészet.

    Nem gondolom, hogy elvenne bárminek az értékéből, ha eleinte körülnéz az ember fórumon, egyéb oldalakon, hogy mi is az ami müködik, mások milyen buildeket használnak, aztán nem kötelező lemásolni, de utána már, talán könnyebben elindulunk a jó úton. És talán lesz esély arra, hogy vmi értelmes buildet találjon ki magának. Vagy talán egy kicsit elkerülhető lenne, hogy jöjjön az a kérdés, hogy cruel közepén 1 hitelnek a mobok, mi lehet a gond?

    Nagy csodákat amúgy se fog kitalálni a legtöbb ember, pláne nem olyan buildet, amit még elötte senki nem használt. Azért mert valaki 100ból 20-30 pontot máshova rak mint amit xy tucat buildben használnak, még nem találta fel a spanyol viaszt, akkor se ha ö elötte nem nézte más hogy csinálja. Főleg hogyha az a vége, hogy tök ugyanazt tudja a karaktere mint bárki másé, csak épp szarabb a dmg-e, és kevesebb a hp-ja.
  • Poszka
    #1367
    En nem azert jatszok a jatekkal, hogy masnak a buildjet masoljam. Nekem nagyobb elvezetet jelent az ha en talalok ki valamit es mukodik. Ha esetleg nem akkor volt egy karim es kezdek ujat. Ezt mi sem bizonyitja jobban, hogy 5 karakterem van 70-es szint felett es mind megallja a helyet end-game-ben.

    Es azt halkan megjegyzem, hogy HC is akkor nem hal be egy resze ha top cuccaid vannak.
  • Morti666
    #1366
    lehet agyalni buildeken
    de ajánlom ezt az oldalt
    http://www.exilepro.com/builds

    100%-ig részletes és csak perfekt guidok kerülhetnek fel amik Hc-n se halnak be
  • Devil_Gy
    #1365
    Öszedobtam nagy unalmamba egy kicsit tankolósabb due buildet.
    Frenzy, cleave 5-6 aura S&B és a kedvencem a detonate dead totem :P

    Build
  • ToCsEk
    #1364
    jah értem, ez még csak terv majd 1x :D este mehetne mapozás megint
  • Poszka
    #1363
    nekem a dualist szimpatikusabb, bar keves lesz vele a manad. gondolom infernal blow-t hasznalnal. azt osszerakod support gemekkel akkor annak is lesz szep mana kovetelmenye.
    Ha esetleg a maruder mellett dontesz, ahhoz sem art kivenni nehany area novelot.
  • ToCsEk
    #1362
    facebreaker buldra melyik az életképesebb?

    ez vagy ez ?

    mara talán tankosabb shield miatt nem?
  • ToCsEk
    #1361
    ez de lol :D
  • Poszka
    #1360
    @party hard: ha wand-al akarod nyomni, azon belul is gondolom power siphon, akkor jobban jarsz ha valami hasonlot hozol ossze mint kripp. Elemental dmg sokkal jobban skalazodik, mint phisical. a manat meg nem fogod tudni fedezni eldrich battery nelkul.

    @Tocsek: ice spear-rel mukodik fork, csak nagyjabol ertelmetlen. Ha support karakter szeretnel lenni akkor ice spear-gmp-faster casting-spell totem-elemental proliferation-cold penetration. Ha dps akkor Spark-Fork-Faster Casting-Spell totem-Lightning penetration-crit dmg
  • ToCsEk
    #1359
    ice spear működik forkal? :D

    ice spear totem vagy spark totem?:D
  • Psychedelic #1358
    Ha wand dmg-re építesz, értelmetlen a dual wield, egyszer egyikkel fog löni utána a másikkal, teljesen mind1, hogy 1 wandal lövöldözöl vagy 2-vel, csak igy 2 jó fegyverre van szükséged 1 helyett, és buksz mindent amit 1 pajzs adhat pl.
    De szerintem a tökéletes wandos karakter buildet már kitalálták rég, persze lehet ötletelni, hogy ranger talentekkel inditunk, meg minden dmg-et kirakunk amit csak látunk, de végeredményben ezek messze alul fogják múlni azt a wand buildet, amit emberek százai használnak már 1 ideje.
  • Party Hard
    #1357
    Vagy ne sz*rozzunk?
  • Party Hard
    #1356
    vonatkoztass ell a hp tól azt majd útközben rakosgatok
  • Psychedelic #1355
    HP nélkül, hogy tervezted az életben maradást?
  • Party Hard
    #1354
    Kár hogy nem lehet módosítani a komenteket.


    Na valahogy így gondoltam
  • Party Hard
    #1353
    Üdvözlet.

    Szeretnék csinálni egy dupla kezes wand os gyatarót.
    Rangerrel gondoltam kezdeni, mivel dex re tápol.
    Tehát akkor projectile, one hand es és dual wieldin módosítókra kell öszpontosítani?. Bow és melle nélkül?.
  • Poszka
    #1352
    vegre

    Version 0.10.3b

    Fixed a bug introduced in 0.10.3 where some chests would drop too many items.
    Increased the drop rate of Maps in non-Map areas.
    Slightly increased the drop rate of high level Maps.
  • Poszka
    #1351
    Ez az update vegre ad ertelmet ujra a CI buildeknek. 3100 ES-rol felugrottam 4300-ra gear csere nelkul. Azt hiszem ez mar eleg is lesz nekem terkepre. Ugysem engem utnek, hanem a totemeimet :D
  • ToCsEk
    #1350
    engem is addoljatok, zsakbamacska délelőtt délután, este 9től mikor hogy vegyetek fel 77es lowgeares ranger :D
  • Poszka
    #1349
    Ha beadsz baratnak megbeszelhetjuk, van egy par 70 feletti karakterem
  • BlaZze01
    #1348
    nemakarna majd valamelyikőtök jönni mapolgatni néha napján elég unalmas már egyedül ....
  • Poszka
    #1347
    En is softcore-on jatszok. Jelnlegi karakterem neve Dupla_Totem :D tudom otletes :D nyugodtan beadhattok ha akartok, online is vagyok felig-meddig
  • ToCsEk
    #1346
    de én :D
  • BlaZze01
    #1345
    Senkisem játszik softcoron ??? 70+ ???
  • Poszka
    #1344
    ez hc vagy sc?

    az a 2-3000 kicsit tul sok cruelre. A lenyeg, hogy hasznalj AoE-t es life on hit melle. Nekem a 85-os maruderemen volt 4,5k amikor tankra epitettem, de siman elvoltam 1000-1500 elettel is cruelen.

    Patch:
    Vegre kiadtak a mai patch note-okat. CI vegre erosebb lesz ujra. 20% novelot kap melle 4 pontban. De a 20% az osszes ES-re vonatkozik. Vegre :D Devil igy mar neki allhatsz a flicker shadowd-nak :D
  • Psychedelic #1343
    Minden itemen HP stat, persze minél több, meg rengeteg HP% passive.
  • ToCsEk
    #1342
    és hogy szedjek össze annyit? pl most ranger 2kezest csinálom, amit itt összeállítottatok dps fasza de hp csak 800 armor 2,5k kb partiben easy de soloban áh...

    76os rangerem 3,6k hp, else tudom képzelni honnan szedjek össze 45ös szinten 2.5kt :O
  • Psychedelic #1341
    Legyen 2-3000 cruel közepén és nem lesz gond, nah meg szar helyzetben egy armor poti is jól jön. 800-1000 hp, kb normál act2 szint.