3624
Wiki, minden is rajta van: https://pathofexile.fandom.com/wiki/Path_of_Exile_Wiki
Build-ek, Árfolyamok: https://poe.ninja/
Kraftolás: https://www.craftofexile.com/
Kraftolás: https://poedb.tw/us/mod.php
Trade: https://www.pathofexile.com/trade
Napi labyrinth layout-ok, Syndicate, Delve, stb cheat sheet-ek: https://www.poelab.com/
Loot filter: https://www.filterblade.xyz/


Segédprogramok:
Path of Building: https://pathofbuilding.community/
Trade price checker: https://github.com/SnosMe/awakened-poe-trade/
Trade makró: https://github.com/C1rdec/Poe-Lurker/releases
  • LocalPatriot
    #2020
    Semmi gond, csak nekünk nem jött volna be hosszú távon. Én pl merci act3-ig mentem vele. Ott lett elég belőle. Asszem lvl 51. Scion jobban bejött, de lvl 78 után elég volt abból is. Elég szar volt látni, hogy a játékosok 99%-a azzal nyomja. Szóval POE-t most pihentetem kicsit:D
  • gvarga12
    #2019
    en is maraudert tolok elso karinak, de ket kezest sweep-el eddig bejovos(lvl 24)
    kifejtene valaki mi a gond a Ground Slam-mal?
  • LocalPatriot
    #2018
    Ugyan így voltam én is. Ground Slam marauder volt nekem is az első karim, de hosszú távon én sem bírtam volna. Shadow karit én is kipróbáltam volna, de most felejtős. Talán pár hónap múlva.
  • Psychedelic #2017
    Itemekből, dupla 30+ res minden itemre legalább, és nem lesz gond. Pajzs használónak könyebb, mert az tud olyat ami alapból ad 24 rest, esetleg ha nagyon kell még akkor aura.
  • Nicco
    #2016
    Én meg rájöttem, hogy nem igazán jön be a ground slam marauder... tényleg jó volt arra, hogy eljussak merciless Dominusig, de ez nem az a karakter, amivel játszani akarok hosszú távon. Hétvégén kezdtem egy discharge buildet, de gyorsan fel is adtam, már az elején elég szenvedős a haladás vele. Aztán jött egy summoner, az egész tűrhető volt, de ott meg nem éreztem, hogy túl sok befolyásom lenne a történésekre. Aztán úgy döntöttem, hogy minden nehézség ellenér, ráállok a flicker strike shadow-ra, amit már az elején kinéztem. Azt tudom, hogy szenvedni fogok vele, mint az állat. Lassú lesz a fejlődés, az tuti.
    Viszont valaki tudna nekem segíteni abban, hogy mercilessben resist node-ok nélkül hogy a francban vannak meg a resistek? Ahogy én néztem, nekem negatív lesz az összes, mire odaérek... cuccot fel tudok rakni, hogy egy meglegyen rendesen, de akkor meg minden más szar lesz. Ti hogyan szoktátok ezt megoldani?
  • Morti666
    #2015
    tessék ez egy egész jo rain of arrows build
  • Fletley9
    #2014
    Végül ma kihagyttam a race-t kezdtem inkább dominationba egy scion-t. Elég gyorsan haladtam, 25-ös, act 2 legvégén járok. Csak sehol a közelben nem volt waypont erre megfőtt a játék. Szenvedtem hiába tudtam kiszedni questből a multiple projectile gemet, nem volt két zöld gem helyem úgy ,hogy link is legyen köztük. 4 festős orbot is elcsesztem rá és úgy se. végül esett egy cipő 3 zöld linkelt socekttel, csináltam belőle rare-t szerencsére jobb lett mint amim volt. Esett két uniqe is egy cipő ami low lvl-en kib* jó statod ad (+ cannot be frozent!!) meg egy íj szintén low levelre. Péntekig most pihi, aztán folyt köv.
  • gabeunit
    #2013
    sziasztok én még kezdő vagyok, és szeretném kérni segítségeteket, egy eléggé "bad ass" ranger build megtalálásában, mivel még nem tudom melyik életképes így minden egyes skill-pontot félve teszek fel a fára :S
    ugyanakkor ha van hely valamilyen magyar guildben szívesen belépnék, ha van rá lehetőség.
    És ha van aktív ts ami a játékkal kapcsolatban üzemel, arra is szívesen mennék!
    Előre is köszönöm a választ üdv.: Gabi
  • Fletley9
    #2012
    Igen-igen közben olvastam a fórumon, hogy kb ezek amiket le is írtál elengedhetetlenek egy "jó" race-hez. nem gondoltam volna. a "blutty" flaska -nevét nem tudom öcsémmel így hívjuk ami movement speedet ad- például úgy voltam vele ,hogy kell hisz csak gyorsaság, de ezek szerint nem. Streamek eddig nem vonzottak, de így ,hogy megtetszett az egész race-esdi megfogok nézni jó párat.
  • Psychedelic #2011
    Medicines csókát ki kell hagyni, mint ahogy minden olyan dolgot zonat stb. ami nem szükséges ahhoz hogy tovább haladj. Leállni farmolni grindolni pedig max ott szabad, ahonnan már nem fogsz tovább menni, és az event vegeig, ott megfelelően tudsz szintezni. Act1 bosshoz, csak cold res kell, imserni kell vendor recepteket, igy könyen és olcson lehet pl cold res itemeket szerezni. Zonakban nem állsz meg mobokkal szorakozni, csak rohansz előre, nagyobb packokat lecsapod futás tovább, persze ehhez olyan build kell amivel meg is lehet csinálni.
    Érdemes stream-et nézni, ott láthatod hogyan csinálják. De azt kár is várni, hogy olyan eredményt érjünk el mint a legjobbak, ök már több száz eventet letoltak, már csukott szemmel és vigigmennek a mapokon halál nélkül.
  • Fletley9
    #2010
    Na végül csak indultam az esti 2 órás solon is. Hát ez már jobban ment. act kettő városában lett vége lvl 15-ön. Úgy, hogy 10 percnél az első karim megint megmurdált és szintén a medicines csókánál...mindig benézem ,hogy fagyaszt. szal 1:45 percet élt a kari. Fetid poolnál farmoltam kicsit négyszer végig mentem rajta kb 30 perc alatt az lehet nem volt túl jó ötlet. De valahogy nem tudok rájönni ,hogy tudnak az emberek elszaladni act2 erdőig. Act1 boss így is nagyon neccesen lett meg (pontosabban az első formja a macera másodikkal már nem volt gond) szal ennek még utána kell járjak. Mindenesetre élveztem ezt is. Holnap talán a 90 perces belefér aztán péntekig megint offos sajnos :( pedig endless ledge érdekelne legjobban az meg holnap ilyenkor lesz :(
  • Eisenberg
    #2009
    Nem bírja a géped. Megnézted egyáltalán a gépigényét? Áháááá...
  • Psychedelic #2008
    Csak neked.
  • TheGrinder
    #2007
    Csak nekem laggol a játék időközönként és lép ki a főmenübe? Sokszor olyankor laggol, amikor éppen harcolok és szinte mindig meghalok ilyenkor. Már vagy 20x így jártam. Valami patchel orvosolhatnák, mert így elég sok időmet elbassza.
  • Morti666
    #2006
    egyébként csak mondom hátha segít valakinek hogy ha str-re van szükséged pl vagy bármire, odamész a hivatalos oldalra, game menupont, passive tree F-el kinagyítod
    és ott a keresőbe beírod pl hogy strength, megmutatja az összes olyan cuccot a fán ami str-t ad
  • Morti666
    #2005
    ez ne ábrándítson ki, vannak figurák akik 24orába tolják 1 éve és kb ebből élnek hogy streamen nézik őket ahogy játszanak
  • Fletley9
    #2004
    Igen ezt nem tudtuk eddig mi se ,hogy az hogy mint csinálják ,hogy ilyen gyorsan fejlődnek. Azt viszont vicces volt látni ,hogy valaki 25+ elhullott rosszmájúság na :D. majd nézek streamet attól okosabb leszek. Én se a rewardok miatt inkább az "adrenalin" amit biztosít pörgősebb/izgalmasabb mint sokadjára "tét" nélkül végigszaladni az act-okon ...aztán fejlődni is lehet belőle powerlevelinghez. jó volt ez na
  • Alexzel
    #2003
    Én is végigvittem, és 1 pontot kaptam, mert egy 12-es Ranger-t sikerült összehoznom a végére, bár kb fél-háromnegyed órára el kellett mennem. Jó volt, bár kicsit kiábrándított, hogy mikor elértem a 6-os szintet, már volt 20-as karakter is.
  • ToCsEk
    #2002
    2óra alatt már act3ban kell lenni esetleg act1cruel :D
    én lazán elérem act3at de az már lassú :D
    amúgy ha szintre mész azt úgy a legtöbb xp ha act2őn egyből western forestbe mész farmolni, ahol van a csaj bandit :D végigfuttok úton aztán reset :) 1órás runokon ezt csinálják, meg is van a lvl20-23 :)
    ez nem kioktatás csak kis segítség :)
    én rájöttem nem érdemes rewardok miatt ezzel foglalkozni :D
  • Fletley9
    #2001
    Senki más nem tolta az eventet? piszkosul hangulatos/izgalmas volt :D öcsémmel első neki futásra 10 perc után ott maradtunk, de indítottunk egy másik karikat ami már végig kibírta (fél óra szünet volt mert el kellett menni) így kb 2 óra alatt act1 dockig jutottunk ami elsőre nem is rossz asszem :D 1-1 reward pont járt a végén mert csak 13-as szintet értük el (én cold-os witch öcsém mara) ajánlom mindenkinek izgalmasak nagyon :D
  • Eisenberg
    #2000
    Köszöntem
  • gvarga12
    #1999
    pontosan ha inventory-ba rakod akkor menni fog
    (biztos fajna ha atalakitas kozben rajtad lenne a ruci)
  • kemotox
    #1998
    Asszem ha rajtad van akkor nem engedi, vedd ki az inventoryba.
  • Eisenberg
    #1997
    És orb of alchemy-vel meg orb of transmutation-el miért nem tudok tárgyat átalakítani? Rámegyek egy fehér meg szürke tárgyra és kiírja h nem sikerült, ellenőrizzem, hogy megfelelő e, nincs e benne gem stb. Se normalt magicre se magicet vagy normalt rare-re nem tudok átalakítani. 15-ös vagyok és SZÜRKE fegyvereim vannak. Egy kék kést nem dobtak még pedig arra raktam a legtöbb pontot. Késsel akarok menni de mióta játszom dobott két szürkét. Azokat akarom felhúzni de így...
  • ToCsEk
    #1996
    pedig nő a hpjuk
    érdemes még hp gemet berakni ugye :)
    str-re meg ott vannak a str-es nyakláncok
  • Eisenberg
    #1995
    ÖÖÖ shadowwal hogy gyúrhatok strenght-re? Kell a viper strike-hoz de nem lehet strenght ágon elindulni a skill fán ugye... Illetve van egy olyan skillem (gem) amivel 3 zombit tudok idézni hullából. Átfejlődött egy csomószor de nem ír különbséget. WTF? Ugyanúgy 3 zombit tudok éleszteni, nem írja, hogy több lenne a hp-jük stb.
  • Gabor032
    #1994
    Sziasztok

    Van magyar stream a játékról ha tud valaki linkelje pls

    Köszi
  • kemotox
    #1993
    Jah ezt nem tudtam, hogy külön megy a dolog. Akkor fasza.
  • Psychedelic #1992
    Nem értem mi ez a ha nincs über tápolós geared alacsony szintre dolog amit beszélsz.
    Eventnél mindenki egy külön event szerveren indul 0-ról.
    Karakter választón karakterek alatt ott vannak az indulo eventek, ha indulni fog, rányomsz a joinra, kreálsz egy karit, aztán vársz, ha elindul, mehet a szintezés.
    Nem csak a helyezésért jár pont. Szint alapján is sok pontot lehet kapni. Ha megvan a pontod egy rewardra megkapod automatikusan.
    Az event mod-ok meg itt vannak felsorolva mi mit jelet.
    Az Ancestral Immolation pl azt jelenti, hogy mindenhol lesznek ellenséges totemek, illetve minden mobnak és playernek a physical dmg-e fire dmg lesz, meg ha meghal a mob a föld égni fog utána stb.
    Party azt jelenti, mehetsz partyban, ha solo van akkor nem fogsz tudni partyzni.
  • Fletley9
    #1991
    Még egy gyors kérdés:
    Ancestral Immolation Party -ból a party annyit tesz ,hogy itt lehet ezt party-ba is tolni vagy nincs jelentősége?
  • Fletley9
    #1990
    ÁÁáá hogy ott :D én meg a fórum részen kerestem ,de ott már csak a lezártak vannak. köszi szépen, ránézek. Tegnap néztem streamen egy órás végtelen egde-t az nagyon tetszett. Gondolom a többi is funfunfun :D
  • kemotox
    #1989
    Itt a jobb oldalon vannak az eventes cuccok a hivatalos, pathofexile.com honlapon. Jófélék amúgy, de gyorsnak, ügyesnek, táposnak kell lenni :D (Magyarul ha még nincs über tápolós felszerelésed - alacsony szintre jó cuccok -, akkor lehet esélytelen. Top20-ban kell lenned, hogy kapj pontot meg ilyenek vannak.)
  • Fletley9
    #1988
    Emberek ezek az eventek, hogy vannak? írja ,hogy nézzek utána a fórumon ,de nem találom a megfelelő thread-et hozzá. a 20 perc múlva kezdődő solo-ra nem tudok menni, de az az utáni érdekelne. csak tudni kéne mi is az :D, meg hogy működik az egész.
  • ToCsEk
    #1987
    én templarbol csináltam :D
  • xxxpaulxxx
    #1986
    Witchből szoktak a legtöbben.
  • Eisenberg
    #1985
    Hali. Melyik kasztból lehet a legkönnyebben nekromantát csinálni?
  • gvarga12
    #1984
    remek nem mukodik a szerveruk se a forum :(
  • Zan
    #1983
    Parancsolj! :)
  • kemotox
    #1982
    Na baszki én meg pont nem játszottam tegnap :D Gratula! Linket tudnál dobni ahhoz a buildhez?
  • Zan
    #1981
    Én nem tudom, hogy tegnap mi volt a szerverekkel, de nagyon vidám lettem a loot-tól!:) Kb 2-3 óra alatt esett egy Chaos, egy Blessed, 2 legend (Goldrim, The Gull -ez 16%os qualityvel ), meg még egy Multistrike is....!!

    Jelen pill Cruelen mint kés a vajon megyünk át haverral! Ezt a Spectral Melter buildet mindenkinek, aki kezdő (de azoknak id, akik nem) melegen ajánlom! :)