3624
Wiki, minden is rajta van: https://pathofexile.fandom.com/wiki/Path_of_Exile_Wiki
Build-ek, Árfolyamok: https://poe.ninja/
Kraftolás: https://www.craftofexile.com/
Kraftolás: https://poedb.tw/us/mod.php
Trade: https://www.pathofexile.com/trade
Napi labyrinth layout-ok, Syndicate, Delve, stb cheat sheet-ek: https://www.poelab.com/
Loot filter: https://www.filterblade.xyz/


Segédprogramok:
Path of Building: https://pathofbuilding.community/
Trade price checker: https://github.com/SnosMe/awakened-poe-trade/
Trade makró: https://github.com/C1rdec/Poe-Lurker/releases
  • Fletley9
    #2060
    Nekem kifejezetten rosszul esett, a legelső halálom (nem eventes) karival. Pedig mint írtam korábban akad 4 darab 40 körüli és egyikkel se jártam még így. Tényleg szar volt főleg, hogy nem is én hibáztam hanem a "program" :D
  • Nicco
    #2059
    Én már elég jól hozzászoktam a halálozáshoz. Flicker Strike után olyan desync van, sokszor azt látom, hogy nincs körülöttem senki, aztán következő pillanatban meg holtan fekszek 10 mobbal körülöttem. De én vállaltam, tudtam mire számítsak... meg persze papírból van a karim is. De ha a 10k-s flicker critel, hullanak a mobok. 12 mob 3 mp alatt, nagyon élvezetes :)
  • Fletley9
    #2058
    Alapesetben nagyon ritkán fordul elő ilyen probléma nálam is, ezért nem értettem most miért csinálja 20-30 percenként (vagy sűrűbben) eddig ilyen 5-6 óra alatt egyszer főtt meg így (valami map meg sound effectet nem tud betölteni és meghal legalábbis ezt írja). Egyébként lehet megtaláltam közben miért csinálta sűrűbben a szokottabbnál. Nem volt teljes képernyőn a játék hanem csak ablakban (és abból is relatív kicsiben) és ahányszor ki-ki kattintottam esetleg nagyon elkezdett tölteni / fagyni. miután átkerültem act1-be kiraktam vissza teljes képernyőre tesztelni egyszer se főtt meg. Net nálunk amúgy kényes, vagyunk rá sokan és előfordulnak akadások amiről nem tehetek. Gépet viszont jogos rendbe kéne rakni csak hát nem érek oda. ha meg itthon vagyok inkább játszom.

    Végjáték meglepett, mármint a nehézsége. Bétában ugye még leöltük luxot (Piety) átmentünk az ajtón és jött cruel. És mióta újra kezdtünk játszani most értem ide elsőnek. Vicc, hogy az utolsó két helyszín után cruel act1 gyalog galopp. 30 perc alatt Brutusnál voltam. Karakterem is elég tápos sebzésben, de már most érződik ,hogy kell az iron reflex (két node-ra vagyok tőle) onnantól már nem fog annyira fájni egy-egy knockback után bekapott ütés.
  • Psychedelic #2057
    2 éve tolok HC-t, de nekem még sose csinált ilyeneket a játék, nem dob ki, nem fagy ki, nem kapok kék halált, nem szakad a netem, nem lagolok, desync is nagyon ritkán. Még 1 karim nem halt ilyen dolgok miatt.
    Viszont stabil és gyors netem van, a gépem is erős, és a rendszer sincs elszarva.
    Sztem nem a játékra kell haragudni, amikor ilyen gondok vannak, hanem összerakni azt a gépet rendesen.
  • Fletley9
    #2056
    Talán egy winfos újrarakás nemártana...de érdekes eddig nem csinált iylet ma meg egy csomószor kidobott..Dominust is újra meg kellett ölni végül, de már egyszerűbben ment mint elsőre. Mindenesetre felhúzott nagyon ma a játék.
  • ToCsEk
    #2055
    how terrible= milyen szörnyű
    nálad akkor nagyon szar valami ha mindenért kidobál vga driver és hangkártya driver-el kezdj valamit vagy új winfos se ártana :D
  • Fletley9
    #2054
    how terrible? Nagy nehezem megölöm dominust a portálon át megjelenik a csaj rákattintok és ugyanúgy valami maperroral kilép :) szal ha nem tudok visszamenni 8 perc alatt akkor kezdhetem elöről..
  • ToCsEk
    #2053
    how terrible :D
    érdekes engem nem dobott ki csak descy van de az űberül :D
  • Fletley9
    #2052
    Most Dominus 1/3 hp-jánál dobott ki. elgondolkodtam ,hogy letörlöm.
  • Fletley9
    #2051
    Óh én kis butus loot nélkül nem lehet továbbmenni -.-. ennyire még nem húzott fel ez a játék mint most.

    /sry a tripláért
  • kemotox
    #2050
    Pont ezért nem merek elkezdeni HC-t tolni. Pedig az sokkal feelingesebb, Dio2-t is sokszor nyomtam HC-ban. De ugyebár ha valami bizonytalan az életben, akkor az a számítógép :D Ki tudja miért tüsszent be, fagy ki, indul újra.. Vagy elmegy a net.. vagy az áram.. Vagy anyuka szól valamiért, hátranézel egy pillanatra, bumm meg is haltál. Túl sok a külső tényező ami beleszólhat. De talán pont ettől izgi.
  • Fletley9
    #2049
    meghalt :). AZ ILYENEK MIATT NEM JÁTSZOM REDVÁS HARDCORET.
    Ja a quest meglett ,de lootlni semmit nem tudtam +1 halál ugye. /rageoff
  • Fletley9
    #2048
    Ideges vagyok? kicsit sem...


    Mondanom se kell ,hogy hibaüzenettel kib*szott. most lépek vissza kíváncsi vagyok mi lett a karival.
  • ToCsEk
    #2047
    2quest van, egy gemes meg egy ami itemet ad
  • Fletley9
    #2046
    Az oké :D ,csak ,hogy nincs-e ott valami quest esetleg amiről nem tudunk és a rewardja is jó mert akkor nem skippeli az ember ugye :D
  • xxxpaulxxx
    #2045
    Miért lenne nagy érvágás? Bármikot visszamehetsz megcsinálni:)
  • Fletley9
    #2044
    Ha normálon öcsémmel kihagyjuk a könyvtárat meg az utána lévő helyszínt az nagy érvágás? mikor bétáztam ezek nem is emlékszem ,hogy bent lettek volna (streameket nézve pedig asszem a térképeket lehet majd onnan elérni jól sejtem?). Mivel küldink már nincs így haladnánk merc felé inkább.
  • ToCsEk
    #2043
    januárban.23 lejár a 3hónap nemesis karik mennek hcba domi karik mennek standardba és ott lehet nyugodtan folytatni egészen lvl100ig :)
  • kingstonhyper
    #2042
    hali.
    noob kérdés: van egy karim domi ligában, ezzel mi történik egész pontosan ha véget ér a liga? átkerül standardbe az addig oké, de tudok feljebb menni utána a standard tabellán vagy ameddig eljutottam domin az marad? tervezek új karaktert is, azt viszont lehet alapból standardben tenném. remélem azért érthető a kérdés, köszönöm. :)
  • Zan
    #2041
    Hát, CI-hez nem nagyon értek, mert én a Lifosat csinálom. De amit Tocsek mond, az jónak tűnik! Szerintem minden cuccra próbálj 40-50 life-ot rakni, meg egy-két life node-ot is rakj (vannak olyanok, amik mellé dagger critet/dmg-t is ad.)
  • ToCsEk
    #2040
    6-7et kirakhatsz hpra, az küldikből visszajön, de ha full partyzol akkor még azt sem kell
  • kemotox
    #2039
    Óóóó, ja hogy ezt így szokás?.. Hú akkor mi a francot csinálok addig. HP csak itemekből elég? Nem nagyon akarok refundolni, jó lesz az majd másra.
  • ToCsEk
    #2038
    ci-t a2 megcillesre kell kirakni addig fölös mehet minden itemre a hp, aztán mire odaérsz tudsz összevásárolni 2-3k es geart :)
  • kemotox
    #2037
    Elkezdtem ezt a spectral melter cuccost még egy pár napja, elég jóféle. Te lifeosat vagy CI-sat építesz? Én CI-re mentem rá, csak sajnos a guideban amit linkeltél, ott nincs a CI-snél leveling guide, csak a végleges skill pont elosztás. Így nekem kell rájönnöm, hogy milyen sorrendben érdemes rakosgatni a dolgot, hát ezzel van gond :D
    Eddig így néz ki a cuccos. IC-t már kirakhattam volna, de rájöttem, hogy amíg nincs elég shieldem, addig öngyilkosság. Így most se HP, se ES.. érdekes :D Banditáknál meg dilemmázok, hogy skill pont, vagy 8% allres. Amúgy jóféle ez a build. Spectral nem sebez olyan nagyot, de jó nagy tömegre lehet dobálni, jó gyorsan. Meg visszafele is sebez ugye. Kattintok 3-4-szer és ledarál mindenkit.
  • LocalPatriot
    #2036
    Nekem L2-be voltak hasonlók:)
    Nem egyszer halt miattam mindenki.:D
  • Nicco
    #2035
    Hehe, sörözni én is szoktam, bár mostanában max. kettőt, mert a beépített riasztó szól (azassssszony :D). Emlékszem még régi wowos időkben, szegény raid mit szívott, mikor péntek este behívtak tankolni, én be voltam állva :D
  • LocalPatriot
    #2034
    Még insta potival is milyen reflex kellett volna:D
    Én speciel amikor játszok sörözök is. Nekem a kettő az alap. Ezért sem kezdek sose olyan karikat ami nem halhat. Bár lehet a skill hiánya miatt is..:D
  • Snowpaws
    #2033
    Ki tudja, lehet -rezis map volt, vagy vmi egyéb fincsi mod...amúgy jah ott már eléggé figyelni kell. :D Ami a potikat illeti, lehet csinálni olyat, amelyik instant tölt vissza hp-t (seething) és jó is ha van nálad legalább egy belőle. :)
  • LocalPatriot
    #2032
    Hát érdekes volt, mert valljuk be, ebbe a játékba 5k feletti HP már jónak számít. És, hogy így lenyomja ezt egy rare mob, hát, eléggé nem fair. Kicsit túlzás ez szerintem. Pláne ilyen lassú hp-reges potik miatt is.
  • Snowpaws
    #2031
    Elemental reflect lehetett, mert akkor tűnt el a hp-ja mikor robbant a molten shell :P
  • ToCsEk
    #2030
    nem hiszem hogy bug, build hiba, talán phis reflect map lehetett, kritelt egy nagyot éss vissza sebződött, vagy a mob kritlet egy 7k-t amibe insta behalt :D egy szimpla mob is képes ennyit critelni ez meg rare volt :D
  • LocalPatriot
    #2029
    Na ez az... az nem az a mob volt. A tüske az valóban k sokat sebez, de ez nem az volt. Nem lehet valami bug? Mert ilyen esetben kb semmit nem lehet csinálni...
  • ToCsEk
    #2028
    hopp fail az nem is az :D jó kérdés :D lehet tüske ölte meg vagy csak szimpla durva dmg node map roll :D esetleg reflect még
  • ToCsEk
    #2027
    az speciális nemesis rare mod, durvább mint a sima bleeding, olyasmi mint ami Dominus 2.formályában a véreső, corrupted blood, a te ütéseid után jön rád a stack, hasonló mint a posion csak itt nem 3nál áll meg hanem 24nél és ha nem nyomsz reemoving bleeding potit akkor elpárologsz hipphopp :D

    #2026 fuck :D fááááááááák xd
  • kemotox
    #2026
    Én azt nem értem milyen fákat emlegetnek ezek állandóan?... :D
  • LocalPatriot
    #2025
    01:32-nél az a halál érdekes volt. 5335 hp-t hogy vitt le ilyen kiba gyorsan? Alig volt ott pár mob... érdekes
  • ToCsEk
    #2024


    Reeeeep
  • Nicco
    #2023
    Hiba az tényleg nincsen vele... pár mapot is toltam az enyémmel (lvl69), ahhoz képest, hogy tényleg tré cuccai vannak, egész szépen letoltam mindent. Dpsem is szerintem elfogadható (single targetben kijön olyan 7500-8000 körülire, GS pedig 4k körül volt), legalább is haladni lehet vele.
  • gvarga12
    #2022
    akkor jo, en meg egyenlore az act2-ot tolom ismerkedem a jatekkal
    azt hittem lesz vele valami bibi, majd en is ki akarok probalni masik karikat / buildeket egyszer valamikor :)
  • Fletley9
    #2021
    Amikor elkezdtem még bétában játszani onnan van egy 47-es rangeremmeg egy 37-es marauder. Mos ,hogy öcsémmel elkezdtü ka játékot megint van egy 27-es duelistem meg egyedül elkezdtem egy spectral throw scion-t ami. Ezek közül amúgy a scion jön be leginkább. de partyba öcsémmel a duelistet tolom ami szintén tetszik. Bár most, hogy rákaptam az eventekre így ugye fejlődés alig-alig van. Meg ,hogy csak hétvégén tudok játszani ugye :)