3624
Wiki, minden is rajta van: https://pathofexile.fandom.com/wiki/Path_of_Exile_Wiki
Build-ek, Árfolyamok: https://poe.ninja/
Kraftolás: https://www.craftofexile.com/
Kraftolás: https://poedb.tw/us/mod.php
Trade: https://www.pathofexile.com/trade
Napi labyrinth layout-ok, Syndicate, Delve, stb cheat sheet-ek: https://www.poelab.com/
Loot filter: https://www.filterblade.xyz/


Segédprogramok:
Path of Building: https://pathofbuilding.community/
Trade price checker: https://github.com/SnosMe/awakened-poe-trade/
Trade makró: https://github.com/C1rdec/Poe-Lurker/releases
  • RABBY7
    #2420
    Ez is igaz. De ha ő nem akar átmenni hát nem akar...ő dolga,nem? :-)
  • Psychedelic #2419
    Nem értem miért nyomjátok ez a ne menj oda domunishoz, fuss el baromságot. Miért mi történik ha megöli? Mi történik ha átkerül esetleg cruel fokozatra? Bármikor vissza tud menni normálra, ott játszik és oda megy a játékban ahova akar. Úgy adjátok elő neki mintha egy visszafordíthatatlan dolog lenne ez, ne vezessétek már meg.
  • RABBY7
    #2418
    Sceptre of God a hely neve. a legtetején van egy gépezet.... ha oda fel is mész, még el tudsz futni, szoval ha meglátod akkor futás és kész, vagy bele egy térkapuba és kezded ujra a farmolást a Imperialé Gardens-től... :)
  • krisztajo
    #2417
    Köszönöm szépen, akkor itt jól körülnézek.
    Én viszont nagyon szeretnék hozzá kötődni, miután ezzel szeretnék sokáig játszani.
    Ezért már eleve build szerint fejlesztem, remélem sikerül is úgy ahogy szeretném.
    És Dominus-hoz hová kell menni?
    Csak azért kérdem, hogy tudjam hová ne menjek.
  • ToCsEk
    #2416
    nézd át a potijaidat hpből vesz le egyik tuti
  • RABBY7
    #2415
    Krisza:
    http://pathofexile.gamepedia.com/Quest_Rewards
    Amugy ha ezen az oldalon körbenézel akkor itt szinte mindent megtalálsz...
    Amugy első körben szerintem ne tervezgess semmit...és ne is kötődj az első karidhoz, csak játsz és hozz ki belőle a legtöbbet... gyüjts be minnél több tapasztalatot, és tartalékolj mindenfélét arra a karira amivel majd úgy érzed hogy sokáig akarsz játszani(és ehhez nem árt ha buildet is nézel hogy életképes legyen a 3 nehézségi fokon is... :-) ).
    A 3 Act ban a Dominust kell majd a legvégén megölni, ne menj oda, vatgy ha igen akkor ne egyedül és kész... :-)
    Amikor a waypointot használod, amikor a célpont fölé huzod az egeret akkor kiirja hogy milyen szintü szörnyek vannak ott...
    Mégvalami? :)
  • setchoo
    #2414
    Igen, nem szabad, hogy sebezzen. Szerintem lagoltam mikor próbáltam és ezért nem értettem a történéseket. Néha nagyon érdekes dolgokat produkál a game. Itt-ott megjelennek az ellenfelek. Csapkodok és 5m-re fekszik ki, és hasonlók. Nem folyamatosan, néha beadja a lag.
    Meló után ismét kipróbálom ezt a passzívot.
  • Szaruman
    #2413
    CIvel NEM fog sebezni a chaos dmg, és mivel más nem megy át az nrg shielden, így vmit benéztél. Ez kb gamebreaking bug lenne, sztem már javították volna (ha létezne).
  • krisztajo
    #2412
    Kösz az infókat.
    Hogy érted, hogy nem ölöm meg végső bosst?
    Van választási lehetőségem, nem támad meg azonnal, ha odaérek vagy hogy gondoltad?
    Nem menjek addig oda?
    Ha ez a helyzet leírnád hová ne menjek és mi a küldi neve?
    A map szintét hol tudom megnézni?
    És az megvan valahol hogy különböző karik milyen gemekből választhatnak a küldetések végén?
    A tervezhetőség miatt jó lenne.
  • gvarga12
    #2411
    A szint limit az 100 on van most es kb. egy tucat ember erte eddig el.
    Meg olod a fogonoszt nyilik egy portal atmesz rajta es maris a Cruel ACT-1 ben talalod magad a tengerparton
    szoval ha gyengenek talalod a karid akkor nem olod meg a fogonoszt es farmolgatsz kicsit elotte amig par szintet nem lepsz ennyi
    nem fog a jatek nehezebb mapra kenyszeriteni a szinted miatt
    Itt pedig meg tudod nezni milyen modositokat kapsz a szinted meg az adott map szintje miatt amit farmolsz
  • krisztajo
    #2410
    Meg szeretném kérdezni van-e a játékban szint limit?
    Illetve hányas szinten érdemes normál nehézségről a következőre lépni?
    Ha eljutok az Act. III. végére automatikusan megváltozik a nehézség, vagy én döntök, mikor induljon előröl, nehezebben a játék?
    Csak azért kérdezem, mert lev. 29 vagyok, és most vagyok az Act. II-ben az ősi piramisban.
    De amikor rám rontanak a csonti tömegek érzem, hogy még gyenge vagyok.
  • setchoo
    #2409
    Akkor végkép nem értem. Ugyan így tudom ahogy mondtad. Tegnap mielőtt feltettem a kérdésemet, kiraktam passzívból az immunitást káosz sebzésre cserébe az életerőm 1-re redukálódott. Na akkor csapassuk! És többször úgy hasaltam, hogy az energia pajzsból egy dekát nem csaptak le. Na, akkor hogy is van ez?
  • sirdond
    #2408
  • gvarga12
    #2407
    nezd meg ezt
    jo csapat TS-en megy az okorkodes es fognak tudni segiteni is :)
  • ToCsEk
    #2406
    chaos dmg miatt, passzív kell rá vagy uniq item
  • setchoo
    #2405
    Na, egy kérdés: Miért az életerőmből megy le a bekapott sebzés mikor fullon van az energia pajzsom? Elsőnek az energiának kellene fogynia, majd utána az életerő.
  • sirdond
    #2404
    nincs valami sg-s group,vagy klán,ahova tudnak csatlakozni új játékosok?
  • gvarga12
    #2403
    Nezd meg ikk
    ketkezes de mi Mace vagy Axe vagy Staff ?
    haat lehet itt sem nagyon fogsz talalni fegyvert mert inkabb end game cuccok vannak nem kezdo
    azt tobbnyire megoljak az emberek selfmade vagy guild mate
  • NiGhTM4R3
    #2402
    Biztosan nem fogok nehezebb szinten játszani, béna vagyok és időm sem lesz rá, mondom ez az első amibe belefogtam. Amúgy sem tetszik, hogy egy begyakorolt sémát kövessek, még ha sokkal jobb mint az elképzelésem mert úgy nem érzem "magaménak" a karakterem :)

    Felszerelésben tudnál segíteni? igazából 2 kezes kellene de nagyon gagyikat dobnak a mobok (bossok meg 100ból 1x az se jobb mint az enyém) a kereskedőnél is pocsék a választék. Hogy lehet jobb cuccokra szert tenni? ha becserélem a sárga cuccaimat akkor is csak tekercsfoszlányokat kapok, ilyen "azonosító tekercseket" ami nem túl hasznos fegyver..
  • gvarga12
    #2401
    hehe teherhordo szamar nincs :) de nem lenne rossz :)

    elso karinak nem art ha az ember valami alap olcso buildet vesz mintaul a forumrol.
    en most Mercy act 3 Dock-ot farmolom es kb. 1-2 Chaos erteku loot(nehezen ertekesitheto)/ 4-5 ora ami esik + 0.5 map ha szerencsed van

    kellene ~100 Chaos es akkor neki tudnek alni epiteni az MF summonerem Piety farmolashoz vagy megyek tovabb terkepekre
    kene turbozni a mostani karim is mert eleg gyenge a gearje lekellene nyomnom Pietit meg Dominust igy lvl 66 tajekan lassan es kitalalni mit akarok majd a jovoben
  • setchoo
    #2400
    Oké, köszi! Ez az infó kell nekem. Szépen rá állok a témára.
  • Morti666
    #2399
    ha már átértél mercire akkor sínen vagy
    act3 cruel vége sokkal nehezebb
    egyszerűen elsétagaloppozol ledge-ig és addig farmolod amig nem esnek jo cuccok, az xp is sokkal jobban jön mint cruelen és csak béna csontik vannak
    farmolás alatt azt értem hogy átmész a ledge végén a kapun és ctrl click katt vissza a kapura new instance és ujra

    és a játékban ne nagyon használjátok a legendary szót mert senki se szereti különösebben ugyanis itt unique itemek vannak
  • RABBY7
    #2398
    Az adott dologba nem tudok hozzászólni, sosem csiptem a "harcos" kasztot....így nem is nqagyon játszottam velük.
    Remélem a jó build sokat számít és elég ez meg a tapasztalat, és nem kell legendary-kat vásárolgatni hogy az utolsó fokozaton is haladni tudjunk...
  • setchoo
    #2397
    Szerintem én a karakterfejlesztésnél saját magamat gáncsoltam ki. Ez lenne az első karim amire komolyan ráfekszem, így a tapasztalat hiánya is okozza a mostani haladási nehézségemet. A Diablo III Hota örök Jeti Barbi sémájára egy késes kritelő energiashielből élő gyilok karit képzeltem el. Nos, azt nem is gondoltam volna, hogy normális energia páncélt adó cuccokat nem nagyon lehet találni. Most így merci fokozaton már potyogatnának, de jelenleg egy rare boss kicsap 2 ütésből.
  • RABBY7
    #2396
    Ezzel a helyzettel én is szembesültem sajnos...Merci fokozat nehéz,és is haltam folyton, ugyhogy leszereltem a jégmágusomat. A sok jó és hasznos skillgem várja amig a most 42 es summoner fel nem fejlődik 59-60 ra...:-)
    Amugy igen, ha ilyen pet lenne akkor én is tuti támogatnám a játékot! :)
  • setchoo
    #2395
    Tegnap sikerült átmenni a Merciless nehézségre. Nos, hát őőő fekszek kelek játékstílusban haladok is, vagy nem. 53-as Shadow kari és a gear-je nem ér egy petákot sem azon a nehézségi szinten. A tuti tippet kérdezném, hogyan érdemes farmolni Cruel ACTII és III-ban? Alapanyagok kellenek, mert abból lenne esélyem jó dolgokat készíteni.
    Mellesleg nagyon bejött a játék jelen formájában. Szinte késztetést érzek, hogy támogassam is a fejlesztőit. Van valamilyen pet ami összeszedi a cuccot és elviszi eladni? :)
  • gvarga12
    #2394
    eddig normalon vagy
    lesz meg ket fokozat Cruel es Merciless kb. Merciless-en kezdodik a jatek igazan, egyre kevesebb resisted lesz egyre tobb sebzest fogsz beszedni e miatt. Merciless-en mar epiteni kell a karit ami nagyon fun :) csak lassu
  • NiGhTM4R3
    #2393
    Sziasztok
    Teljesen új játékos vagyok eddig kimaradtak az ilyen játékok de ez nagyon tetszik act 2-ben vagyok 23. szintű mennyire fog még nehezedni a játék? semmilyen sémát nem követtem, csak raktam amit gondoltam a tank karakteremre, "receptekkel" sem foglalkozom

    Igazából nem is akarok ráfüggni a játékra csak egyszer kiakarom vinni, eszem ágában sincs hogy minden tárgyam legendaryban pompázzon (ha van ilyen a játékban, nekem csak sárga cuccaim vannak)
  • krisztajo
    #2392
    Köszi szépen az infókat. Én már az Act. IV-nek is örülök.
    De ha további fejezetek lennének az is jó lenne.
    Reméljük így lesz.
  • Terawatt
    #2391
    Március/április környékén fog jönni. Hivatalos dátum nincs, de ekkorra tervezik kiadni. Régebben olyan is volt,hogy 1 év 1 act és 10 actig akarják nyomatni a játékot. Szerintem az előbbi lesz a nyerő. Év végéig húzni az új act kiadását elég nagy ostobaság lenne.
  • Fletley9
    #2390
    Azt rebesgették a madarak ,hogy ha minden igaz év végén lesz act 4. persze semmi hivatalos még.
  • krisztajo
    #2389
    Szerintetek belátható időn belül lesz Act IV.?
    Úgy tudom eredetileg ezt is tervezték, vagy ez már felejtős?
    Ti halottatok erről valamit?
  • sirdond
    #2388
    én se tudtam,hogy van ilyen, csak beizgultam,hogy kell valami és megtaláltam ezt az oldalt: http://poe.xyz.is/
    itt nézegettem,hogy mik vannak,ami használható és akkor találtam rá arra.

    ja igen, az lemaradt az előbb, hogy én is domination ligában vagyok
  • gvarga12
    #2387
    hja ha hallottam volna rola akkor vettem volna most mar 60 folott mindegy
    az kb. 50-es szintig jo is lesz neked
  • sirdond
    #2386
    köszi, közben vettem egy geofri's baptism mault és legalább kipróbáltam hogy működik a trade. ez most jó lesz normál végéig meg cruel elejére, gondolom. de a későbbiekben akkor kereslek majd!
  • gvarga12
    #2385
    LVL 32 108-153 APS 1.20 Rage Blunt-om van meg lvl 44 meg lvl 51, megtartottam a fegyoim ha kell adok kolcson, ezeket a szinteket ugy is le lehet nyomni egy het alatt, ja domi ligaban vagyok
  • sirdond
    #2384
    rendben, köszönöm a választ. rámentem Resolute-ra, meg Blood magic-re.

    az előbb kiesett egy superior ground slam,egy leap slam meg egy glacial hammer egy area-n belül. néztem is rendesen. ezen kívül volt sweep-em, meg heavy strike korábbról. most már csak valami jó kis weapon kellene. esetleg valakinek nem akad egy lvl31-es ként használható 2 handed mace,amit olcsón megvehetnék?
  • kubistar
    #2383
    Hello, Hdd -d legyen NTFS, ne FAT32 ahol max. fajl meret 4GB!
  • Party Hard
    #2382
    Srácok van itt egy kis probléma:
    Telepítéskor azt írja, hogy nincs elég hely a gépemen.
    A helyzet az az, hogy a d-n van 347gb szabad hely.
    Találkozott valaki hasonlóval?
    Esetleg sikerűlt megoldania?
  • gvarga12
    #2381
    egyebkent ez az uj vendor recept