3624
Wiki, minden is rajta van: https://pathofexile.fandom.com/wiki/Path_of_Exile_Wiki
Build-ek, Árfolyamok: https://poe.ninja/
Kraftolás: https://www.craftofexile.com/
Kraftolás: https://poedb.tw/us/mod.php
Trade: https://www.pathofexile.com/trade
Napi labyrinth layout-ok, Syndicate, Delve, stb cheat sheet-ek: https://www.poelab.com/
Loot filter: https://www.filterblade.xyz/


Segédprogramok:
Path of Building: https://pathofbuilding.community/
Trade price checker: https://github.com/SnosMe/awakened-poe-trade/
Trade makró: https://github.com/C1rdec/Poe-Lurker/releases
  • Ainz
    #3541
    Látom kezd életet mutatni a topic.
    Első találkozás a trial masterrel és valószínűleg az utolsó is. Vicces volt, mert kb 0-át sebzett rám.
    Remélem amúgy GGG összekapja magát kövi ligára, mert a mostani valami harmat gyenge lett.

    Utoljára szerkesztette: Ainz, 2021.06.04. 16:18:14
  • Jabar
    #3540
    Ha jobban rámennék a guardra ha elérem 85-86-ot akkor melyik buildet ajánlod hozzá?
    Ha tudsz olyat linkelni mint amit a szintezőhöz hogy voltak benne itemek is meg infók az fasza lenne.
  • Sir Cryalot
    #3539
    De az úgy jó. Csak az leveling build, kb max. 85-86ig reális hogy "életképes" . Meg el kell dönteni mennyire akarsz rámenni guardre. Az is lehet hogy a cwdt -t kiszedheted ha triggereled kézzel és nyersz egy slotot, pl "efficacy" tovább tudja hosszabbítani.
    Egyébként 3-1 -en akartam hagyni csak elbaxtam :D.
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.04. 13:08:45
  • Jabar
    #3538
    Amit először linkeltél build azt követem, ott IC-ID-CWDT 4-17-2 és nincs 2.wind, akkor az úgy nem is jó? úgy vettem pajzsot is.
  • Jabar
    #3537
    A Spectrek azok eltűnnek minden kilépésnél vagy csak én nyomok meg valamit véletlen?
  • MerlinW
    #3536
    Az a Delirium. Időre megy, halad a köd előre, ölni kell minél több ellenfelet. Bal alul mutatja a jutalmat (amit többször is megkaphatsz), jobb lent meg egy gomb amivel elküldheted a ködöt, ha nem akarod csinálni. ~40 ilyen mechanika/játékmód van a játékban, úgyhogy találkozni fogsz még sok újdonsággal, ahogy haladsz előre :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.06.04. 11:23:23
  • Sir Cryalot
    #3535
    Ja és immortal call + cwdt.
    Ezeket 3-1 skill levelen szokták meghagyni.

    Mert akkor gyakran sül ki, mert kis sebződésnél kisül. Ez jó.

    Dynamo passzív mana regent ad emiatt.

    Immortal call meg phys dmg reductiont.

    Ezért gyakran akarsz IC-t. Ezértkap second wind supportot. Meg inc durationt. Meg scion kozeli dolgokat.
  • Sir Cryalot
    #3534
    "
    Én spectre-ből az ostoros csókát használom, elég brutkó :)"

    Még. Később specelned kell exkluzív AWkre vagy Spectrekre. De akár spell casterre is lehet.
    A spectrek cserben fognak hagyni (nem tudod ujraidezni, azért hozták be a predator support gemet mert spectre belerohan boss AoE-kbe - >döglik) és nehezebb több spectret idezni (4 kell), mint magas DPS AWt.
    CoC aw buildben a dragasag csak az AG gearje. Őt is lehet menteni kell időnként.
    Sima Aw vagy spectre meg orrvérzésig drágul
    6link, stb. Ezzel szemben CoC 6socket T15 red map clear.
  • Jabar
    #3533
    Vissza logoltam és ott voltak! :D

    1 polearm meg az első cluster jewel-em! :D
  • Jabar
    #3532
    Valamitől az egyik pályán hirtelen nagy köd lett, jött egy csomó ellenfél, lejárt egy számláló és kiesett 2 leg, valami piros cucc, nagy izgalmamban le akartam screenshotolni, valamiért F5-öt nyomtam, utána screen shotot és kirakott karakterválasztóra... ott maradt az összes cucc... :/
  • Jabar
    #3531
    Azt megöltem ma, nem is tudtam hogy valami speckó vérzéses maki :D
    Mondjuk alapból úgy játszom hogy ami a földön van effekt és nem az enyém abból spuri, nincs próbálgatás :D
    Én spectre-ből az ostoros csókát használom, elég brutkó :)

    Meg volt az első lab is de nem tudok rakni még pontot jobb alulra, gondolom az majd 2. lab után lesz elérhető.

    Használok carrion golemet meg Guardiant is, nagyon tetszenek, főleg hogy öltöztetgetni lehet.
    Mondjuk még csak sárga cuccok vannak rajta meg egy barna 2h mace ami esett, de így is tetszik.

    ki lehet valahogy egyszerűen másolni path of building-be a karakteremet az aktuális cuccaival/gemjeivel vagy csak manuálisan lehet?
    Utoljára szerkesztette: Jabar, 2021.06.03. 16:52:47
  • MerlinW
    #3530
    6 socket átlag 350 jewel, 6 link átlag 1500 fuse. A socket és fuse esélyeit növeli az item quality, így érdemes felhúzni a rare armorokat 48% quality-ra, unique-okat meg 30-ra mielőtt socketezik az ember. Így ki lehet jönni a feléből is.

    Egyébként a league felénél járunk, mindennek meg le az ára, ahogy szokott.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.06.03. 13:58:05
  • Sir Cryalot
    #3529
    Ja meg Chroma-zás...

    Na az azért érdekes, meg én azért tudtam olcsón megcsinálni a triad grippet 4B-re, ezt elfelejtettem mondani, mert a triad grippnek az nem "off color" socketje. Hogy ez mit jelent... Azt hogy van minimum attributum itemenként , str, int, dex. Ha str meg int, akkor piros és kék socketet fog adni elsősorban. Ha csak dex van akkor szinte csak zöldet. Azt favorizálja ami a minimum req. Tehát lehet te azt próbáltad hogy off colort akartál rárakni olyan itemre aminek más az alap attributuma. Na azt szabályosan elő kell csalni pl. hogy triad gripből legyen pl 4G fagyasztós minion build-hez.
    Majd egyszer leírom. Egyébként ahhoz előbb le kell menni a bányába hogy legyen olyan craftod amivel 2-3-4 socketet tudsz rátenni valamire. És addig rakod rá a két socketet amíg két kellő lesz. Utána megpróbálod a 3.-at ami kellő. Na valószínű nem fogja odaadni. Nem baj. Akkor visszateszed kettőre. És meghagyja a neked kellőt olyankor. És így lépsz fentebb 4-ig. Ez harvest előtt így ment... Harvestnél lehet ad vmit amivel alakíthatod offcolorra, de az meg ilvl.
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.03. 12:25:25
  • Sir Cryalot
    #3528
    ACT 6. Na itt az a gyakorlat hogy itt SEMMIT nem csinálsz amig ki nem maxoltad a fire resistancet. Csodálkozom hogy majdnem megvan , 49% , hja lehet mert eltettem egy ruby ring-et stash-be még régebbről. Cold is kell rögtön az elején ,erre a "Dream fragments" a legjobb, az annyira jó hogy kb. már nem is leveling item. Viszont az ape spectrek meg szoktak dögleni ígyis úgyis, az normális itt. De lvl 50.-nél búcsút intünk nekik a necro aegis passzív miatt , az meg mindjárt megvan. Szerintem az animate guardian is meg tud dögleni itt , de még nem aktív csak szintezem.
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.03. 11:38:40
  • Sir Cryalot
    #3527
    Kipróbáltam bírja-e a build a vérzés elállító flaska ( "staunching" )nélküli Kitava-t , bírta ha nem mész bele direkt a vérpatakba (immortal call link miatt + mana regen + agnostic miatt bírja ). Egyébként Einharhoz kell fordulni ezügyben más buildnél .
  • Sir Cryalot
    #3526
    Amúgy vagy 80 jewellers orbot nyomtam bele egy közel max specces Chains-be mire adott 6socketet. Az gyors fejszámolás alapján 80->20fuse->8-10C +1-2C amiért vettem..

    Ahhoz képest hogy 1c-ért van most kirakva olyan az elég gáz :D. Ja nem az enyém kemény 8lifeal több. Mindegy megvettem hátha jobb color a socket mert lesz szívás majd a másikkal.

    Ja és a magas ilvl mondjuk harvest craftingnál nem biztos hogy előny (nem fogja engedni).
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.03. 09:52:42
  • Sir Cryalot
    #3525
    JA érdemes venni vagy találni ami alapból olyan , leveling gear-nek való...
    Csak, pl. amit még nem említettem, hogy ha alt gombot lenyomvatartva rámész az itemre akkor látszik az "ilvl" ez az item levelt takarja.
    Alacsony ilvl dolgokra ne lőj el drága essencet, sok orb-ot, az hiba (kivéve ha unique mert annál nem számít az ilvl) . Ez majd cluster jewelre is állni fog ha leállsz azzal craftolni, érdemesebb venni trade oldalról egy "base" -t ami szar, de nagy az ilvl, >82 , te azt scourozod és abból craftolsz. Nem 70-ekből.
    Tanulópénz, mert csinálhattad volna pont ezt, hogy trade oldalon beírod hogy milyen link mennyi level requirement, mennyi slot milyen color aztán leveteted magad velük 1-5 alchemy orbbal. Én pl . végignéztem az összes addigi act összes boltosát hogy van red link és act1-ben volt (utolsó).
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.03. 09:29:46
  • Jabar
    #3524
    Ok köszi.
    Nem tűnt fel hogy láttam volna csillagot de lehet mert nem élnek most még addig hogy rájuk kerüljön.
    Csináltam én is daggert de nagyon beszoptam a szinekkel, nem volt hajlandó átalakulni pirosra, elbasztam egy csomó szinező követ, aztán átterveztem a dolgokat máshogy :D
  • Sir Cryalot
    #3523
    JA igen, és a melee splash-re megjegyzés. Az az általános, hogy azt szokták cserélgetni melee hit minioknál - multistrike/melee splash. Spectrenél nem , mert az általában nem üt hanem spell-ez. A multistrike spell megfelelője egyébként a "spell echo" .

    Értelemszerűen első kell bossfightra, a splash ott haszontalan. Pont nightmare Piety előtt kapsz majd multistrikeot.

    Az jó dolog a Chains of Command vértezetben, hogy az alapból odaadja a melee splash-t, meg magát az animate weapon skillt is . Ezért ha 6 supporttal megpakolod , az KVÁZI 8-link....
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.03. 08:37:22
  • Sir Cryalot
    #3522
    Nem baj nem kell neki kiírni ,a DPS-t se bírja kiírni rendesen, azt majd a játékképernyőn látod hogy a blind pl. egy csillagot odarak. De az az elején még nem érdekes, de jó ha gyakorlod. Egyébként ilyen jewel-eket majd act6-tól kezdve kapsz is abyss encounternél. Nem gáz ha nem adod el mert, majd ha atlasozol és lemész a "Sacred Grove" -ba ,akkor ott majd lehet játszani abyss jewel-ekkel, és ha van sok abyss jeweled akkor megspórolod a scouring orbokat. Lehet valami jobbat ad akkor érhet C-t. Life kell rá, és azért kell life mindenre, az azért általános , mert vannak ezek a passziv dolgok hogy percent-% life, az a flat life-ot fogja beszorozni. Szóval végül az nem 22 meg 25 lesz hanem az lesz beszorozva. Szóval minél több flat life IS kell, nem úgy megy hogy nincs rajta life az ok, mert behozod máshol, hanem akkor lemaradsz.

    Egyébként a taunt boss-okra is hat, régen a csontváz build-ek ezzel kérkedtek hogy ez milyen kemény (hogy csontvázak magukra vonják a figyelmet) :D
    https://pathofexile.fandom.com/wiki/Taunt
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.03. 05:01:04
  • Jabar
    #3521
    Atya-gatya... vagyis vért!
    Nem semmi.
  • Sunrider924
    #3520
    Akkor mostmar ez(Loreweave) is megvan
  • Jabar
    #3519
    Raktam be jewelt ami ad minion taunt-ot meg másik minion blind-ot de nem írja ha a skillek fölé állok az egérrel mint pl splash dmg-ot, valamit rosszul csináltam vagy nem is kell neki írnia?

  • Sir Cryalot
    #3518
    "Az AW által megidézett Etheral Knife-ok megkapják azokat a buffokat amik az eredeti EK-hoz vannak linkelve (pl poison supprt)?"

    Nem . De oda meg van szabva hogy mi kell. Arcane surge + added fire. Ez mindkettő létfontosságú. Mert amikor triad grip kesztyű miatt már 100%-ot konvertálsz elektromosságba , akkor nem marad phys damage, ezért az elemental equillibriumtól iszonyatos sebzést kapsz , és azt a fire miatt a bladefall/ethereal knives triggereli. A bladefall meg spell cascade sokkal jobb lesz mint az E.K. mert az E.K.hoz nincs pierce support ezért elakad, meg a cascade linkelt bladefall túlmegy a képernyő szélén. De a bladefall-t nem szintezheted mert nincs hozzá dexterity. És nem is kell mert a kések bemennek "alá" .
  • Sir Cryalot
    #3517
    Igen azért cseréltem ki, mert nem volt a régin 2 red link hogy legyen benne guard skill (immortal call), és az essence of fear-től kapott +37% minion dmg-t , más nem érdekes. Igazából egy tőr jobb lenne amin van 3 red link , immortal call + CWDT + increased duration .
    Nem siettem , ha siettem volna akkor az úgy nézett volna ki hogy az elején ezeket mind összeszedem és meg se állok. Ja és így sem szedtem össze skill pontokat , azt majd később kell. Viszont a labot megcsináltam. Legközelebb megállni akkor kell amikor elvesztesz resisteket, meg amikor felszeded a pajzsot (amin lesz 3 red) + 2 spectre amplifier rod-ba. 50. szinten. Addigra be kell szedni jobbról a necromantic aegis-t.
  • Jabar
    #3516
    uhh

    köszi, ez így nagyon fasza.

    Hogy a fenébe haladsz ilyen gyorsan? :D

    "vettem hozzá 2 link red slotost act1-ben , kapott egy weeping essence of fear-t amit trade oldalon vettem 1 alc-ért , és így bele lehetett tenni az immortal call-t meg a cast on damage taken-t is. "
    akkor a 3 linkes lifespring helyére raktad a 2 linkes fear-es pálcát?

    Az AW által megidézett Etheral Knife-ok megkapják azokat a buffokat amik az eredeti EK-hoz vannak linkelve (pl poison supprt)?
  • Sir Cryalot
    #3515
    https://pastebin.com/jVZ4KQCP
    ~140.000 DPS ezzel így befejezed a kampányt ha ügyelsz resistre de célszerű berakni 2 slave drivert mert mapnál már bántani fognak :D
  • Sir Cryalot
    #3514
    Nagy vonalakban az lett hogy betonbiztosra mentem act4 végére, hogy senkinek ne tudja elvenni a kedvét aki ezt a guidet csinálja , kicserélem a phys to lightninget , egy triad grip kesztyűre amit én chroma orb-oztam 4 kékre. Így lesz több dmg. Csináltam egy pálcát, vettem hozzá 2 link red slotost act1-ben , kapott egy weeping essence of fear-t amit trade oldalon vettem 1 alc-ért , és így bele lehetett tenni az immortal call-t meg a cast on damage taken-t is. Aki így csinálja nem tudja elbaszni ezt a harcot mert képtelenség (egyébként könnyű...) , de így 2 mp :D
    Vettem egy 2% minion regen-es unique sisakot mert meguntam hogy minion heal flaskozni kell a spectre-t (aki célszerű hogyha ottvan , az act2-es majom aki frenzy chargeot idéz)





    ha nem készülsz a fightra akkor általában nemhogy a spectrek eltűnnek hanem animate guardiantól kezdve minden , azért nem szoktam hozni AG-t az elején.
  • Sir Cryalot
    #3513
    Mielőtt vehetnénk physical to lightninget , hozzá lesz jutva, "desecrate" gem-hez . Errre szükségünk lesz, mert boss fightoknál nincs hulla amiből flesh offering buff-ot lehetne kapni. Erre való a desecrate. Hullahalmot fog idézni amire ellőjük a flesh offering-et . Később spectre-khez is hasznos lesz, mert ha elpusztulnak akkor desecrateből lesznek újraidézve.
  • Sir Cryalot
    #3512
    Act2 . Na itt az az érdekes, hogy szükségünk lesz dexterity attribútumra különben "beragadnak" a zöld gem-ek . Ezt jade amuletből érdemes megszerezni, valamint az is hasznos hogyha lett essence eddig szörnyekből, akkor valami essence-t el lehet lőni jade amuletre. Nagyon várjuk hogy Yeena-tól lehessen kapni physical to lightning convert gemet, és az egyéb element dmg-kből kispecelhessünk, és az etheral knives kapjon added fire dmg-t , utána lesz elemental equilibrium passzívunk. Még nem most lesz és nem is kell.
  • Sir Cryalot
    #3511

    beszedegettem amit akartam. Ezt a kiosztást szoktam alkalmazni , ez vált be, hogy flesh offering középső egérgomb. Csontvázat amúgyis el szoktam felejteni azért van "kinnt" . Igazából azért használom mert a vaal skeleton az poén , de az most nem volt, meg nem is kell.
    Ja és ilyen jobb base damage-ű dolgokat Merveillel azért már lehet nyeletni. :D
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.02. 02:06:34
  • Sir Cryalot
    #3510

    hát semmi nem lett mert 1 centit nem ment arrébb mert lockolták az AW-k egyhelyben. Behúzott de az agnostic meg a mana regen azonnal visszarakta a life-ot. 1x leverte az AW-ket de arrébb menni nem bírt mert q gyorsan újra lettek idézve. 8mp ?

    Visszamentem kicserélni az iceblinket , withering step-re. Utána eszembejutott hogy skeletont is vehetnék meg act1 boss hoz nem árt egy cold resist gyűrű, ja meg már flesh offering is van. az kötelező. Flesh offering az skeleton kárára is KELL. Oh és minion damage support gem is . Itt már hasznos egy tabula.
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.02. 01:52:13
  • Sir Cryalot
    #3509


    nem nagyon foglalkoztam vele, ezt találtam a bejárat előtt , ezzel fogjuk megnyúzni Brutus-t , nem lesz gond. Közben felraktam unique pántot ami semmi mást nem jelent csak cast ratet ,mana regent, mert az nekem kényelmes de nem számít. Lehet majd ice blinkel teszek a boss alá egy jégpadlót hátha ezegyszer elcsúszik a pofázás közben :D.
  • Sir Cryalot
    #3508
    Utána lower prison-nél ha visszamegyünk town-ba akkor a boltos már fog adni flat damage spell gemeket. Added fire, cold, lightning. Ezt mindet akarjuk de rendszerint , vagy link nincs, vagy transmutation orb. Szóval azt használjuk amennyit kapunk. Közben összejött annyi skill point amiből elérjük az Agnostic passzivot balra. Ez nagyon jó , ezt kérjük mert már van jó mana regen is arcane surge miatt. Ja igen és itt jön be az hogy az arcane surge-t nem kell ész nélkül levelezni fölfelé. Mert minél magasabb szintű annál több manát igényel az aktiválása és az etheral knivesből nehezen fog összejönni mert az egy alap spell . Szóval meghagyjuk az AS-t 1-2 körül.

    Ha nagyon nem jött össze semmi link vagy orb hogy vegyél 1-nél többet akkor nagyon egyszerű, jobb fegyverből idézel AW-t és ugyanott vagy (prison boss-nál egyébként meg nem számít) .
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.02. 01:32:50
  • Sir Cryalot
    #3507


    ilyeneket hogy 3 link 3szín szorgalmasan szedegetjük összefelé mert az egy chromatic orb-ot fog érni a boltban meg mennyi is 1/3C ?

    Na és ami érdekes meg képet ért itt, hogy az a glass-shank az alap animate weapon dobótőr alap spec-e . 6-10DMG . Ezért kell hozzá flat dmg jewel, phys+lightning. Később nem kell mert CoC-nál durva unique van.
  • Sir Cryalot
    #3506


    na megyünk... Természetesen ingben :D , de az még nem számít. Öv nem számít, elfér , cipő az egy jó 4link, harvestben craftoltam. Pajzs generic rare, most dobta Hillock :D, cast time van rajta az nagyon szeretjük az jó ha van máson is. Gyűrű az egy fasza "Perandus signet" elég atom cucc , mana buildhez , kettőt is használnék ha lenne, de csak egy van .


    beugrott az animate weapon melé ruthless support mert azt kaptuk a questért. Igazából valami flat damage-t szeretnénk mert az AW-nek kevés van. Added cold, added lightning. De az még nincs , nem baj. Lehetne summon phantasm , de minek.
    A lényeg amiért a kép készült hogy a wandban bekerült az etheral knives mellé egy arcane surge. Ezt nagyon szeretjük , mert brutális cast speed-et és mana regent ad. Ez azt fogja jelenteni hogy ha mind over matter meg agnostic passziv miatt majd mana-ból veszítjük a sebződést akkor ez majd vissza fogja tudni rakni a manánkat. Az etheral knives meg trigerelni fogja az arcane surget és az mindig lesz. Ráadásul gyorsan idéz AW-t , meg súlyos linkelt AW-t is ami egyébként sokba kerül, de nem kottyan meg ha sok a regen.
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.02. 01:05:34
  • MerlinW
    #3505
    Asszem ez karakter kész xD kb 90 exaltot költöttem rá, baromi kényelmes fun build. Sirus, Shaper meg a többiek 2-4 lövés/phase :)


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.06.02. 00:34:24
  • Sir Cryalot
    #3504
    Na most jöttem ki act3 library-ból AW , etheral knives, meg second wind gem-ekkel megyek a scionért , új accounton. Úgy voltam vele hogy ha van 3 accountom az jó mert nem tudok eleget syndicatezni egy accountal :D. Mindjárt kezdem az új AW-t .Észrevételeket beírok majd biztos sok nem szokott eszembejutni hirtelen.
  • Sir Cryalot
    #3503
    Hajlok rá hogy Alva-t is akkor csinálj meg ha összejött vagy 3db III -as room (kurvára nem mindegy melyik :D ) , legyen tier2 Hall of Offerings , hátha dob headhuntert ha ilvl33 övet beleraksz (dobhat!) . De szerintem ezt se érdemes megcsinálni 9ből10szer.
    Nekem eddig egyszer érte meg, 2db corrupted 6Linket adott vagy 5 6socketet, mindezt azért mert volt 3-as "III
    Storm of Corruption" , amitől corrupted itemek esnek. Na az ilyneket ezentúl megcsinálom mert a 6L-ért divine orbot ad a boltos.
    Syndicate az meg a legjobb.
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.01. 22:33:07
  • Sir Cryalot
    #3502
    " De azért ott figyelj oda." Ja meg ha ilyenek vannak a sárga mapon hogy "gets 80% physical damage as lightning. " utána még bemész mapon belül másik mapra ott is ott van hogy "gets kétszámjegyű phys as element"

    JA igen, és hogy ezt miért ... Ez a KÖTELEZŐ kör hogy , hogy azért alc-ozol sárga mapot, meg azért mész be alc-olt sárga mapon Vaal-ba, Zana portalba. HOGY ESSEN új sárga map . Eleve Z meg fog nyitni piros mapot ahol eshet másik piros. Másik hogy van legmagasabb tier sárga mapod hogy vagy veszel hozzá 3.-at, vagy eleve van 3 olyan sárga hogy pirosat kapsz érte.
    Így lépsz feljebb. Ezért nem kell megcsinálni ultit stb-t addig , max ritualt, mert az a lényeg hogy high tier map essen.
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2021.06.01. 21:37:01