3624
Wiki, minden is rajta van: https://pathofexile.fandom.com/wiki/Path_of_Exile_Wiki
Build-ek, Árfolyamok: https://poe.ninja/
Kraftolás: https://www.craftofexile.com/
Kraftolás: https://poedb.tw/us/mod.php
Trade: https://www.pathofexile.com/trade
Napi labyrinth layout-ok, Syndicate, Delve, stb cheat sheet-ek: https://www.poelab.com/
Loot filter: https://www.filterblade.xyz/


Segédprogramok:
Path of Building: https://pathofbuilding.community/
Trade price checker: https://github.com/SnosMe/awakened-poe-trade/
Trade makró: https://github.com/C1rdec/Poe-Lurker/releases
  • Vorrhess
    #2820
    Ha véletlen valakinek esik Dead Reckoning jewel sima Harbinger leagueban arra vevő lennék :) Kéne a Necro build-be :D
  • sirdond
    #2819
    változtattak a drop rate-en 3.0-val? mert egy sima végigjátszás alatt (Act 1-10) 3 exalted esett,régen meg örültem,ha egyet is sikerült találni hosszú idő után.
  • sirdond
    #2818
    :P
  • Bandeeka
    #2817
    megoldódott
  • Bandeeka
    #2816
    Sziasztok!
    Szerettem volna kipróbálni a játékot de amikor feltelepítettem és elindítottam a patchelésnél nem ment tovább mindig hiba üzenetet add. Disconnected from patching server before patching completed. Try again. Mindig ezt a hibát írja. valakinek van valami ötlete?

    üdvözlettel
  • Terawatt
    #2815
    *biztos nem :P
  • sirdond
    #2814
    ah de kár :(

    és biztos akarsz ligázni? :)
  • Terawatt
    #2813
    Sc standard. Sose mozgatott a ligázás.
  • sirdond
    #2812
    na! te is nyomod, Tera?
    sc, vagy hc?
  • Terawatt
    #2811
    Előző nagyobb patch átrendezte az end-game mapozást. Fall of Oriath pedig eltörölte a cruel-merciless fokozatot az új actok bevezetésével. Szóval szépen halad a játék. Toltam is nekik supporter packkal valagnyi pénzt, mert megérdemlik:)
  • nxs
    #2810
    Nem tudom ki mennyire követi a játékot,én Act 4 megjelenése után hagytam abba. Most ránéztem Steamen,hogy hol tart mert jó lenne valami H&S. GGG nagyon odatette magát...Act 10-nél járnak.
    Azt hiszem itt az ideje újragondolni pár karaktert és nekiesni nulláról 6L + tonnányi Exa nélkül :)
  • ToCsEk
    #2809
    ez
  • LazyB
    #2808
    Üdv! Nekem a játék címében szereplő betűtípus kellene, valaki meg tudná mondani a nevét?
  • SgtPepper
    #2807
    Én nem vagyok semelyikben sem, mert haverokkal szoktam tolni, de ezen a fórumon írsz valakinek PM-t vagy felveszed játékban, akkor tuti felvesznek.
    https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1816150
  • Lunatic540
    #2806
    Magyar guild-ot keresek
  • ToCsEk
    #2805
    itt nézz szét
    SUMMONER WITCH BUILDS
    alatt van sokféle, nézd meg mindet, ami tettszik és nem drága esetleg end map viable másold le :D
  • RABBY7
    #2804
    Prohardweren is megkérdeztem, de hátha jár erre is valaki/beindul ujra ez a forumtopic is.... :-) :
    Sziasztok.
    Igyexek mellőzni a wot-ot(wall of text) de amint olvasgatom itt ezt a fórumot, van erre egy két nagyon "hardcore" gamer, úgyhogy bátorkodok kérni egy kis tanácsot.:-) A wot meg azért hogy lássátok mim van, tehát érdemeben is hozzá tudjanak szólni a nagyok... :-)
    ((ismét köszönöm a buildet Psyhedelicnek :-) )

    Summonerem volt az Awakening előtt, nem Hc.
    A köv. tárgyakkal/gemekkel irtottam az ellent:
    Arumvorax kard(60% all elemental resist) - convocation/arctic armour/flesh offering
    Prism guardian pajzs(soceted gem have blood magic/+1 socketed aura gem) - Generosity/hatred/reduce mana
    Perandus blazon öv
    Doedre's daming gyűrü(+1 curse)
    Andvarius gyűrü(+67% rarity)
    Atziri's foible amulett
    2+minionos sisak - raise zombie/minion damage/multistrike/meele physical damage
    kesztyű - clarity/purity of elements/reduce mana/haste
    Bones of Ullr cipő(+1 zombi/+1 spectre) - raise spectre/increase area of effect/added chaos damage/minion damage
    Cloack of defiance köpeny - curse on hit/arc/temporal chains/vulnerability/enfeeble

    A kérdés a következő: mit és hogyan kell módosítani hogy továbbra is életképes legyek? Főképp azért kérdezem mert úgy tudom nerfelték az aurákat meg a az arctic armour is változott...meg ki tudja mi még...:( (ja igen,a reduce manát is talán?)
    A skillfára is jöhetnek javaslatok( már ha van valakinek pár jó ötlete:) ),eddig az a kombó bejött hogy "arc"-al min sebzés, de rátesz 3 curse-t, a többit meg a minionok megoldják.:-)
    (jahm, 83 as szintü vagyok most...és ezzel (és egy lassu géppel) a 70-71 es mapok mentek jól...magasabb szinten néha legyaktak... :-(
    Köszönöm előre is a tanácsokat, véleményeket!
    Rabby
  • sirdond
    #2803
    elindult a patch server, lehet tölteni
  • attiGT
    #2802
    twitch.tv/attiGT -> streamelek bétát a napokban ha valaki esetleg érdeklődik vagy van kérdése szívesen válaszolok.
  • sirdond
    #2801
    játszik most valaki nem béta hc-n?
  • Morti666
    #2800
    üdv
    mivel ez a POE fórum teljesen hallott gondoltam linkelek egy jóval életképesebbet
    itt
    Utoljára szerkesztette: Morti666, 2015.04.20. 16:42:00
  • Terawatt
    #2799
    írjatok rá Norbie-ra. Elvileg őt lehet zaklatni ilyesmivel kapcsolatban
  • RABBY7
    #2798
    Engem is érdekelne ugyanez... :-)
  • TKutya
    #2797
    Sziasztok!

    Sok kihagyás után visszatértem játszogatni 76-os Rangeremmel. Van esetleg magyar Guild ahova lehet csatlakozni? Kicsit uncsi egyedül már :)

    Köszi

    Tamás
  • Terawatt
    #2796
    Van egy progi ami fórumba létrehoz neked egy topicot az általad kiválasztott tárgyakkal (amik a stashban/nálad vannak) megadhatsz eladási árat és kereső oldalon feldob téged a játék ,hogy te online vagy és árulod ezt a cuccot ennyiért Poe Trade. Lesd meg, mert nagyon hasznos sőt kötelező.
  • RABBY7
    #2795
    Jahm, a shop nyitás alatt mit értesz? Azt hogy kell és hol?
  • RABBY7
    #2794
    Gondoltam amugy.... de persze ha valaki most kezd és kell neki valami kezdő epic akkor jóljön ez is így, nem? :-)
    Amúgy én most csóró lettem, a summoner epicek( cloak of def, prism guardian, Aurumvorax,ilyesmik...) kellőképp lenulláztak...
    Most orb of fusing-ot gyüjtök, a CoDef be van 6 lik, de eddig még nem adta be a 5-6 összekapcsoltatása... :S
  • Terawatt
    #2793
    Ezek között sajna a 99% kb semmit nem ér :/ Főleg a standard ligában. SOk kicsi persze sokra megy, de csak shop nyitással lehet értelmesen emgszabadulni tőle, amúgy meg mi mindig bedobáltuk az ilyemsit guild bankba, de nagyon hamar rogyásig megtelt.
  • RABBY7
    #2792
    Sziasztok
    Az elmúlt rövid(? :D) játékidőm alatt a köv. epicek estek, ha valakinek valamelyik kellene akkor szóljon és megalkuszunk rá(nem nyerészkedni akarok, kinek mi mennyit ér... :-),nekem meg csak foglalja a helyet. ).
    Acton's nichtmare, map(nemeladó), Araku tiki, coral amulet, Asphyxia's wrath, two-point arrow quiver, Belt of deceiver, heavy belt, Blackgleam, cured quiver, Bloodboil, coral ring, Bramblejack, plate west, Brightbeak, war hammer, Briskwrap, strapped leather, Carcass jack, varnished coat (lev62), Carnage hearth, onyx amulet, Chernobog's pillar, ebony tower shield(lev 61), Crest of perandus, pine buckler, Cybil's paw, thresher claw, Doedres's Tenure,velvet gloves, Doomfletch, royal bow, Doomsower, lion sword(lev 65), Dusktoe, leatherscale boots, Facebreaker. strapped mits, Fairgrave's tricorne, tricorne, Fencoil, Gnarled branch, Forbidden taste,
    quartz flask, Foxshade, wild leather, Geofri's baptism, brass maul, Goldrim, leather cap, Honourhome, soldier helmet, Hyrri's bite, sharktooth arrow quiver, Icetomb, latticed ringmail, Kaltenhalt, painted buckler, Kaom's
    primacy, Karui chopper(lev 58), Karui ward, jade amulet, Last resort, nailed fist, Limbsplit, woodsplitter, Lioneye's paws, bronzescale boots, Lochtonial caress, iron gauntlets, Mailgaro's virtuosity, deerskin gloves, Maloney's nightfall, blunt arrow quiver(lev55), Mindspiral, aventail helmet, Ondar's clasp, wrapped mitts, Perandus blazon, cloth belt, Pillar of the caged god,Long staff, Quill rain, short bow, Rigvald's charge, highland blade (lev 44), Rime Gaze, mind cage(lev65), Shackles of the wretched, chain gloves, Shavronne's pace, scholar boots, Silverbranch, crude bow, Slitherpinch, bronzescale gauntlets, Soul mantle, spidersilk robe (lev 49), Springleaf,Plank kite shield, Stone of Lazhwar, lapis amulet, Storm cloud, long bow, The blood dance, sharkskin boots(lev 44), The peregrine, visored sallet, The screaming eagle, jade hatchet, The three dragons, golden mask, Ungil's harmony, turquoise amulet, Vaal caress, bronzescale gauntlets, Voll's protector, holy chainmail, Wheel of the stormsail, rotted round shield, Wideswing, poleaxe, Wurm's molt, leather belt
    Mondjuk ahol van szint feltüntetve az remélem ér 1-1 exa-t... :)
  • Terawatt
    #2791
    Hajjaj lebuktam


    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.03.30. 19:32:59
  • sirdond
    #2790
    jaja, elég sok az elmaradásod
  • Terawatt
    #2789
    Jól látom, hogy nincs még rajta semmi csak a "beast"? :D Bejön az act 4 jöhetek vissza játszani...borzalmas. Annyi mindent kéne játszani és oly kevés az idő.
  • Szaruman
    #2788
    act4 hype
    Utoljára szerkesztette: Szaruman, 2015.03.29. 18:47:12
  • RABBY7
    #2787
    Nincs valakinek artic armorja és cloak of defianceja? :)))
  • RABBY7
    #2786
    Ki fogsz röhögni, sosem craftoltam, azt se tom hogy kell...egy párszor egy két apróságot megpróbáltam, de nem szokott bejönni....(mondjuk azt hogy se szerencsém nincs benne( egy magasszintü tárgyba nem sikerült beletenni a megfelelő számú színű vagy linkü lyukat) se meg kellő mennyiségü kavicsom hozzá...és még artic armorom sincs...:)
    úgyhogy ki kell próbálnom valamikor a tradet, van vagy 10-11 barna cuccom, hátha érnek valamit...
  • Psychedelic #2785
    Hát craftolsz bele 6 socketet meg 5 linket. Én kb soha nem nézem a socketeket, mert általában, több a felár azokon a cuccokon, mintha te magad craftolnád rá.
  • RABBY7
    #2784
    Jahm, amugy azt értettem "szemét alatt hogy nem mindegy hogy van rajta egy socket, vagy van rajta 5, összekötve... :D Az első az az... használhatatlan, a spectől függetlenül. Legalábbis szerintem, de nem vagyok nagy pro a játékban, csak szeretek játszani...:)
  • RABBY7
    #2783
    Nagykirály vagy Psychedelic, nagyon szépen köszönöm! Pontosan ezekre az infokra volt szükségem!!!:)))
    Így már sokkal "tisztább a kép" :-)
  • Psychedelic #2782
    A lényeget tegnap kifelejtettem, Arctic armor, emiatt is kell föleg az eldrich battery, mert csak nagy mana regennel tudod fent tartani, az meg csak sok manával lesz. Cloak of defianceböl sztem nem lehet szemetet venni, azt hogy megéri e neked, azt csak te tudod eldönteni. A bekapott dmg 30%-t manábol veszi le nem hp-bol, ha meg mellé van 20 arctic armor, piszkosul megnő a túlélési esélyed. + ha betolsz egy armor flaskot, hp-d se fog mozdulni ha ütnek a mobok.
    Öszintén szólva, én már ezer éve nem csinalok karit eldrich battery meg arctic armor nélkül. Igaz én hc-ban játszom, de hiába van egy karim, akár több hp-val, sokkal több armorral akármivel, közelében nem lesz túlélésben. Sőt szerintem kb bármilyen caster, eldritch battery, cloak of d, meg arctic armor nélkül halálra van itélve. Persze ha nem számolom a több 10-100 exalted geares karikat. De ennél olcsóbban, jó karaktert nem lehet csinálni, haladni persze lehet, de magas mapokon megakadsz majd, mert bossok, durvább mobok stb, idönként szétkapnak, és nem fogsz fejlödni, alacsony mapokon meg xp-t nem kapsz majd.
    Hát ha már csak a bal oldali 3 aura nodeot kiteszed, meg 20-as reduce mana gemmel, az a 60% már csak vmi 34 lesz, a 40% meg csak 23 kb, máris tudsz akár 2 60-as meg egy 40-es aurat hasznalni, és ha van 3k manad, még mindig marad 300 manad castolni, persze ha többet kiraksz még jobb akkor befér még egy clarity is, de én pl. summonernek prism guardiant használtam és clarity hp-bol volt rajtam.

    Ezek szerintem olyan gearek, amiknek az árát lazán chaos receptböl, vagy alteration-böl ki lehet szedni mire eljutsz mapozni. Én nem szeretek tradelni, nem is szoktam eladni cuccokat, de ha huzok karit mire lvl 80 lesz, lazán összejön neki annyi, hogy 4-5 exaltedet bele tudjak tolni gearbe, föleg mióta vannak masterek, és fillérekböl lehet egy közepés cuccbol rohadt jót csinálni. Költeni meg max arra az 1-2 uniq-ra kell, ami alap a legtöbb buildnél.

    De minden tőled függ, bármivel lehet haladni, kérdés milyen gyorsan meg meddig. 0 gearben nem fogsz 70, 75+ mapokat tolni, és azért nem mind1, hogy le kell tolnod mondjuk 100db 70-es mapot, hogy 85-röl 86-ra lépj, vagy letolsz 10 db 75 mapot és megléped ugyanazt. Kinek mire van ideje.
  • RABBY7
    #2781
    Psychedelic: egy pár laikus kérdés...
    Ha nem boltolok cloack of d.-t, mert pl nem akarok szemetet venni, a jobbra meg nincs 3 exaltedem , akkor azért lehet haladni még?
    Eldrich B az energy shieldet alakitja manává...oké, lesz plusz párszáz... de akkor nem halok könyebben?
    Pláne hogy hogyan lesz több aurám, ha az egyik levisz 60% ot egy másik meg 40%ot és akkor igencsak kevés marad, nem? Még akkor is ha össze lehet szedni sacc 10-20% nyi mana reservedet....meg van már egy reduce mana gemem is... csak rendes tárgyak nincsenek amibe lehet pakolni... :)