11
  • Axlkenobi
    #11
    Nekem is tetszett az első rész, volt benne nem kevés "old school", hidegháborús hangulat ezekkel az alvó orosz ügynökökkel. Őszintén szólva, szerintem Jolie volt a film igazán gyenge pontja, főleg a kondija miatt. Vasággyal együtt nyomhatott vagy 40 kilót, még a futkározós jelenetekben sem volt túl meggyőző. Remélem, hogy a folytatásra kicsit feltuningolják, hogy hihetőbb legyen, mint hiper-szuperül kiképzett kém.
  • Reg5
    #10
    Minek?
  • Etinger
    #9
    Szerintem Angelina Jolie egy szar színésznő. Ezt lehet trollkodásnak is venni, de így gondolom.. és emberként se tartom sokra.
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    gyusz2: Már eleve a folytatásra készültek annak forgatókönyvével.
    fergusonpapa: Furán fog hangzani, de inkább egy ilyen "öreg" nő, mint egy sipákoló, szoliból-fodrászhoz, buliból-buliba, pasiról-pasira szálló 20 éves.
  • Marko001
    #7
    Ízlések és pofonok... :)
  • fergusonpapa
    #6
    jó öreg már
  • gyusz2
    #5
    Szerintem meg akkora erőltetett marhaság volt, hogy ihaj. Főleg a vége iszonyat csalódás.
  • Marko001
    #4
    "Szerintem is tetszett az első rész." -> szerintem is jó volt az első rész, nekem is tetszett. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3
    Akkoriban sok lehúzó hozzászólást olvastam róla, pedig szerintem jó volt az 1. rész, nekem tetszett.
    A második rész híre nekem jó hír.
  • Marko001
    #2
    Szerintem is tetszett az első rész. Remélem a 2. is hozza azt a színvonalt.
  • Wittgen
    #1
    Nekem tetszett az első rész, jó film, a folytatásról szóló hírt örömmel fogadtam. Remélem lesz minimum olyan pörgős a folytatás, mint az elődje.