9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Pio
    #9066
    A Gamepark preorderek már ki lettek szállítva. Nem akarok marketingest játszani és nem tudom, hogy mi az oka (talán azzal függ össze, hogy ők a hivatalos szerviz is Magyarországon), de Gamepark rendelésem eddig mindig megjött day 1.

    Olyan eset is volt, hogy egy másik bolttól (nem akarok senkit besározni, mert lehet, hogy egyedi eset volt) előrendeltem valamit hetekkel előre. Ez is pénteki megjelenés volt és külön meg is írtam nekik, hogy nagyon fontos, hogy pénteken meglegyen, mert hétvégén ajándéknak szánom, szóval ha csak egy picit is esély van arra, hogy csússzon szóljanak legyenek szívesek. Nem jeleztek vissza semmit, ezért gondoltam minden oké, de csütörtök délután kezdtem aggódni, ezért felhívtam őket, mire unottan közölték, hogy ja, hát az nem fog beérkezni... O_o

    Na és akkor vésztervként felhívtam a Gameparkot, elmondtam a helyzetet, erre mondták, hogy egy percet se aggódjak, már leadták az aznapi fuvart, de megoldják, hogy valahogy útba essen még egyszer és meglegyen az ajándék. Még abba is belementek, hogy utalom a pénzt (ami nyilván nem ért át aznap) és a banki eseménynapló screenshotját elküldöm nekik. Másnap itt volt a futár a cuccal és kaptam mellé ajándékba kifestős füzetet, matricákat (mondtam, hogy gyereknek lesz az ajándék) és nintendos ajándékcsomagoló papírt.

    Én azóta mindent onnan rendelek, igaz ez nem sok dolgot jelent a digital-only hozzáállásom miatt, de azért 1-2 kiegészítő, labo set és amiibo jött már onnan, sose volt velük gond. Azt elismerem, a honlapjuk nem a legprofibb design, de ha szeretnétek, hogy launch day megérkezzen valami nintendo cucc, akkor szerintem náluk ezzel nem igazán szokott gond lenni.
  • Maala
    #9065
    CE?
  • Moby
    #9064
    Amúgy a konzolstudióban van, ha biztosra akartok menni.
  • Negritis
    #9063
    oh, hét elején még nem irányított át :D
    jó tudni ezt is amúgy :D
    pár céget már megevett a KSZ :D
  • Moby
    #9062
    videójátékbolt=konzolokszervize
    egy cég. ugyanaz a fb oldaluk, illetve ma valamiért már a ksz oldalt dobja be a vjb oldala.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.30. 15:13:53
  • Negritis
    #9061
    videójátékbolt, westend nekem útbaesik mivel vonattal járok pest-dunakeszi között
    általában szoktak szólni hogy ha van van valami
    ha átvehető akkor is meg ha csúszik akkor is

    rájuk írtam facebookon hátha :D

    üzletben van esély hogy ma meglesz, kiszállítás hétfő
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2019.08.30. 13:36:33
  • Maala
    #9060
    Nálam konzolokszervize, nálad?
  • Negritis
    #9059
    akkor ezért nem kaptam sms-t hogy mehetek érte fasza :(
  • Pio
    #9058
    Gamepark úgy tudom kiviszi holnap, bár ez Rajtad már nem nagyon segít sajnos.
  • Maala
    #9057
    Első 2 órát megnéztem, tényleg elég jó lesz. :-)

    De nem tudom, hogy fogom kibírni jövő hétig. :-| Nagyon rákészültem a holnapra.
  • TDC Geronimo
    #9056
    Holnap megveszem én is digibe de még előtte be kell fejeznem controlt.

    Páran tolják már. Nagyon jókat írnak róla.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.08.29. 20:36:35
  • Evoluti0N
    #9055
    Most már ezt a néhány órát kibírom. :) Addig is megy a Fire Emblem.
  • Maala
    #9054
    A felhasználó régióját is meg kell változtatnod, vagy egyszerűbb egy újat csinálni oda, aztán váltogatni.

    Astral Chain hazai forgalmazó miatt jövő hét elejére csúszik... szóval jobban jártál, mintha CE-t vettél volna. :(
  • Evoluti0N
    #9053
    Nem.
  • Evoluti0N
    #9052
    És ha megváltoztatom a Switch régióját és időzónáját Ausztráliára, akkor tudom előbb is?
  • TDC Geronimo
    #9051
    igen tudod
  • Evoluti0N
    #9050
    Először rendeltem elő digitálisan játékot Switchre. A játékok külön oldódnak fel időzónánként, minden időzónában éjfélkor, vagy egyszerre oldódik fel mindenhol, időzónától függetlenül? A kérdésem lényege, h tudom-e majd az Astral Chaint pénteken éjféltől játszani. :D
  • Moby
    #9049
    Ez az astral chain rohadtul érdekel, csak....túl sok a játék :D
  • TDC Geronimo
    #9048
    ezt az astral chaint megveszem tutira
  • Negritis
    #9047
  • Maala
    #9046
    Mondjuk ez alapján a trailer alapján a prológ végéig sikeresen meg fogom utálni Akirat, a főszereplő csajszit... Ilyen idióta csajszit, remélem a japán szinkron segít túllépni az ostobaságán.

    U.i.: CE berendelve nálam is.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.08.26. 20:34:29
  • Evoluti0N
    #9045
    Instabuy. Esélytelen, h péntekre végigvigyem a Fire Emblemet. Szal ameddig ezt végigjátszom, addig az félre lesz rakva. :/
  • Pio
    #9044
  • TDC Geronimo
    #9043
    astral chains 88as metan all.
  • n000rbi
    #9042
    Én pedig közel 185 óra után ma befejeztem a játékot ps4-en.



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A true ending bossa előtt visszavettem a default nehézségre, mert már nem bírták az idegeim. A draconian questet viszont ezek szerint csak a normál befejezésig figyeli, így a csillagom is meglett :)
  • zola2000
    #9041
    Azért durva hogy 10 órás lett a dragon quest 11 demoja, hosszabb mint sok teljes játék...

    A teljes játék meg pcn 100 óra volt az extrák miatt ez 150 is lehet. (Én pont azért nem vettem meg pcre mert switchre vártam)

    https://youtu.be/p1vE44Wrqus
  • Negritis
    #9040
  • n000rbi
    #9039

    Sokat nem fogok idén költeni játékok terén, de ezt biztos megjelenéskor veszem.
  • Moby
    #9038

  • Pio
    #9037
    Sőt, van benne eredeti szinkron, új feature-ök, az egész végigvihető classic 2D nézetben, extra sztorik... igazán beefy verzió, tényleg megéri akár annak is, aki már végigvitte.

    Megnézve ez a játék hogy néz ki, a Witcher 3 portot és még néhány mostanában megjelent játékot azt kell, hogy mondjam, hogy mostanra megtanulták a third party developerek is ügyesen kihasználni a vasat. :)
  • Moby
    #9036
    Tölthető a DQXI demo az eshopból. Fantasztikus, ahogy kinéz switchen is(nekem megvan pc-re, és megvolt ps4-re is), és ugye ez az egyetlen verzió, ami "gyárilag" az orchestral aláfestéssel érkezik.
    Zseniális! Veszem! :D

    /valamikor aztán majd játszani is fogom :)
  • Negritis
    #9035
  • n000rbi
    #9034
    Ori, tök jó. Remélem a folytatást is portolják idővel.
  • Negritis
    #9033
  • Pio
    #9032
    Holnap délután 3-tól indie showcase, pletyka szerint még aznap megjelenik a SUPERHOT és egy Hotline Miami collection, szeptember végén pedig az Ori and the Blind Forest.
  • Pio
    #9031
    Kijöttek az Astral Chain preview-k, eléggé szeretik a cuccot. A harc a szokásos végtelenül kicsiszolt Platinum minőség, a körítésről pedig ezt írja a kotaku:

    What I was looking for from Astral Chain was the flavor—a game with world-building and extras on par with game director Takahisa Taura’s previous project, the outstanding Nier: Automata. So far, I’ve gotten exactly what I wanted.

    Opening:



  • Pio
    #9030
    Jól tetted, zseniális játék, nekem simán ott van a botw/odyssey mellett a Switch legjobbjai közt. Részemről is már 80+ óra belement. :)
  • Maala
    #9029
    Jó lesz, 4 féle úton mehetsz alapból, aztán még pár döntés is van. :-)

    Első 2 hétvége alatt 80 órát beletoltam. T_T
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.08.13. 20:46:50
  • Evoluti0N
    #9028
    Megvettem.
  • Negritis
    #9027