9391
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Totti5
    #2379
    Ubisoft is the first Western third-party publisher to pledge support to the NX by announcing a Just Dance title for the platform. The announcement was made on stage during Ubisoft’s E3 press conference and EMEA boss Alain Corre told MCV that the firm is working closely with Nintendo on the project.

    “We have always appreciated the relationship with Nintendo, the co-creation and the fact that they are really concentrating on quality - they have fantastic brands,” he told MCV at Ubisoft's E3 booth in Los Angeles.

    “And they are addressing the family market in a very different way, their own way, which we appreciate. We have done a lot of products and successes with Nintendo in the past, and we believe that the NX will recapture a lot of the lapsed Wii players. So we will see when they release it, but we are confident.”
  • TDC Geronimo
    #2378
    Ez az art 1080pn jól fog kinézni meg vannak elég durva frame droppok. Jó még majdnem 1 év mire jön, de ehhez új gép kell
  • TDC Geronimo
    #2377
  • TDC Geronimo
    #2376
  • TDC Geronimo
    #2375
    Na most jutottam el oda, hogy megnéztem pár gameplayt. Tetszenek az újítások nagyon és az art is
  • n000rbi
    #2374
    Gero, Te vagy az?
  • SlickAdam
    #2373
    büdös francokat nem. majd jol fel-hype-ollak titeket.
  • n000rbi
    #2372
    +1

    Van annyi minden backlogban, hogy bőven kitart NX-ig.
  • TDC Geronimo
    #2371
    Hát nem tudom...én ezt biztos nem wii un fogom letolni. Az új gépet meg meglátom milyen lesz.
  • n000rbi
    #2370
  • Negritis
    #2369
    még megölthetik a világot, bár sztem is marad kicsit kietlen

    amúgy igen ma van az openworld aranykora, de azok alapján amit én láttam ez kicsit elmegy a survival irányba ami azért zeldától nekem meglepő
  • SlickAdam
    #2368
  • Totti5
    #2367
    Mocsok sztrímek, itt mennyire állat már a kontraszt színek!

    Előző graf rugdosást visszaszívtam.
  • SlickAdam
    #2366
    szép ez basszus

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.06.14. 23:56:24
  • SlickAdam
    #2365
    rakapcsoltam, ejtözes volt lefele a hegyröl. kurva nagy meretek vannak itt is, es hiaba latom, hogy üres az egesz, megis legszivesebben beleharapnek a monitorba.:)
    valtas, a nagy polip üldözi Linket a mezön lovaglas közben. robbanos nyíl, baszott latvanyos es nem tunik ugy, hogy belassulna.

    na majd kesöbb meglatjuk. van meg idejük tartalmat krealni, csiszolni.:)

    egyelöre nem vagyok csalodott.
  • Totti5
    #2364
    Végignéztem becsülettel. Jól nézett ki, de nem annyira mint egy Xeno X. Ott azért BRUTÁL élet van a képernyőn folyamatosan, itt nem sok minden volt és ami volt az sem átütő. Persze szép színes, a desing nyilván igen kellemes.

    Viszont az egész kihalt, üres, lassú. Van egy bazi nagy világ amiben alig van valami. Az ötletek, játékelemek részleteiben kellemesek, izgalmasak, de hogy hogy fog menni hosszútávon. Városok nem lesznek benne, csak a természet, dungeon. Ami tetszik is a természet mindig jó, de nem jött át.

    Annyira adná magát a tökéletes animációk bármiféle suta átmenet nélkül, de ez nincs meg.

    2016ban elég prevgen feeling volt amit mutatott. Ma az open wörldök aranykora van, ez a Zelda pedig egy szelet a múltból, nagy a kontraszt. Későn jött, vagyis jön......

    De kíváncsian várom ennek ellenére, valszeg már NXre a 1080P fix frémes verziót, ha játszani fogom.
  • Totti5
    #2363
  • Negritis
    #2362
    a sun-moont nézve úgy érzem nekem most azonnal kell a játék és egy 3ds :D
  • Totti5
    #2361
  • Totti5
    #2360
    Pedig ennyi teraflopsznál már nincs élet.

    Szép, színes, szagos, igényes kalandnak néz ki. Mikor jön az NX és mikor jön a játék?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.06.14. 18:10:28
  • SlickAdam
    #2359
    holy fuck! allam a padlon. ez a kenyerpiriton...
  • Totti5
    #2358
    Várom!
  • SlickAdam
    #2357
    18:00-tol Nintendo Treehouse, benne uj Zelda!
  • Totti5
    #2356
    Jövőhéten megkapjátok ami jár.
  • unrealnoise
    #2355
    sorry, de 12 órában melóztam 4 napja, alig aludtam, fürödtem aztán F1... Össze vissza műszakban dolgozom, szóval nem tudok itt lenni mindig, jövhét vasárnap is éjjeles leszek (18-tól 6-ig)

    De ami késik, nem múlik. :) Köszönöm egyébként :)
  • SlickAdam
    #2354
    lehet. de hitbox az tuti ugyanakkora :)
  • n000rbi
    #2353
    Arra értem, hogy mivel keskenyebb, nehezebb eltalálni, jobban elfér a szűkebb helyeken és van, amivel totál belső íven lehet fordulni minimális csúszással.
  • SlickAdam
    #2352
    gondolom feltunt mar, hogy nekem a DK palya nagyon fekszik, azon "szoktam" menni time trial-t ha uj bike/kart-ot rakok össze, es - nalam legalabbis - nem elvez elönyt a bike. egyik tipus se. söt, uccso hetekben otvar szar voltam azzal, most visszateve kart-ra baromira elveztem. s nem csak azert mert ma jol pörgött a szerencsekerek, hanem magat a vezetest.
    embere valogatja
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.06.12. 21:16:17
  • n000rbi
    #2351
    Persze, gondoltam, hogy a többiek siettek. Megadta az alaphangulatot, ennyire idegből még sose mentem :P Viszont szerintem külön kellene bike-only, mert a kartokhoz képest ha minimálisan is, de előnyt élvez, aki azzal megy.
  • SlickAdam
    #2350
    vegülis mindegy, ha csak egyedül mentel volna. csak gondoltam hatha a Gergönek is kell meg a 2. helyert.

    tudod en vartam volna, de amikor beleptem, mar akkor is ment egy futam...

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.06.12. 21:07:51
  • n000rbi
    #2349
    Vártam vagy 2 percet, de nem indult el...

    Még jó, hogy elsőként voltam bent, ki-, belépkedtem, hogy mindenki bentlegyen, erre nem vártok meg :P
  • SlickAdam
    #2348
    Norbi, letudtad meg az uccso futamot (1-el kesöbb indultal mint mi)?

    nagyon jo volt (vegre kis sikerelmeny), kar, hogy nem jöttel Tottus, voltunk 5-en.
  • n000rbi
    #2347
    Senki nem jön?
  • Totti5
    #2346
    Ha lesz olyan pálya amin végig tudok menni bénázás nélkül fogok.
  • SlickAdam
    #2345
    nagyon durva, teljesen kikeszit ez a design.
    kar, hogy nincs ilyen kinezettel rendesen tv-n jatszato jatek. probaltam DS-es elödjet ennek a Kirby-nek, de nagyon nem megy ez a rajzolva terelgetes. nezni viszont ószom, majd vegyel meg fel jo reszeket!
  • Totti5
    #2344
    Legelső BOSS, 4. pálya, könnyű is nem spoiler. Bemelegítésnek jó. Bár egész jó lett, nem kaptam be sérülést.
  • SlickAdam
    #2343
    oriasi a galaxy. el kene kezdenem a 2-t....
  • n000rbi
    #2342
    Én jövök 8-tól!

    Más: egy seggel beletettem ma vagy 2-3 órát a Galaxy-ba. Szavak nincsenek. (hát még ha HD-ban láthatnám pc nélkül valaha...)
  • Totti5
    #2341
    Focit MA nem mert F1 lesz 20:00-tól. :(

    ( bár sokra nem mennétek velem, tegnap lagzi volt, másnapos vagyok és még mindig fáj a fejem + már ahhoz is erős kábszerek kellenek majd hogy az F1en ne aludjak be )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.06.12. 13:11:59
  • Negritis
    #2340
    nem akkor lesz a kanadai nagydíj? :D