9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • Evoluti0N
    #8906
    Új Platinum Games játék Switchre!
  • Negritis
    #8905
    @NintendoUK
    Following Following @NintendoUK
    More
    ⏲️ Heads up! There's only 20 minutes until #NintendoDirect starts.




    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2019.02.13. 22:45:04
  • Negritis
    #8904
    @NintendoUK
    4m4 minutes ago
    More
    An all-new #NintendoDirect is almost here! Tune in at 10pm (UK time) on Wednesday, 13/02 for roughly 35 minutes of information on upcoming #NintendoSwitch titles, including new details on #FireEmblem: Three Houses.
  • Pio
    #8903
    Egy GameInformeres régi motoros szerkesztő amúgy pont azt írta ennek kapcsán, hogy talán ez lehet a magyarázat a trilogy csúsztatására, merthogy állítása szerint már gyakorlatilag kész a trilogy és előző hónapra volt tervezve a bejelentése.

    Persze a Nintendo pletykák általában nem bizonyulnak igaznak, de jó lenne, ha tényleg így lenne és persze nem tolnák emiatt a trilogy-t is 1-2 évvel odébb.

    Ugyan ez a csóka amúgy azt is állítja, hogy a Prime 4-el a Nintendo egy új, disztributált fejlesztési rendszert tesztelt, ami során sok különböző stúdió dolgozik a játék egyes részein és nem voltak elégedettek az eredménnyel, a Retro közben pedig meg akarta szerezni a projektet, ezért összeraktak egy saját Prime 4 demót, ami viszont egyből nagyon tetszett a Nintendonak, ezért lett a reboot és kapta meg a Retro a lehetőséget.
  • Negritis
    #8902
    amúgy a prime trilogy-t kiadhatnák switchre is hogy "boldogok" legyünk valamivel :D
  • Pio
    #8901
    Én is így vagyok vele. Ha be lett volna dátumozva vagy látunk gameplay-t jobban fájna, így persze, kár, hogy csúszik a játék, de egy olyan játékról van szó, amiből semmit nem láttunk és ez alapján lett volna mondjuk valami 6-7 pontos cucc. Így pedig az eredeti csapattól kapunk egy folytatást, 1-2 évvel később, de annyi baj legyen, idén úgyis sok cucc fog jönni.
    A videó pedig kifejezetten korrekt, őszinte anyag, meg is lep, hogy a Nintendotól látunk egy ilyet. Minden esetre más AAA fejlesztők is példát vehetenének róla, teszem azt a Blizzard is simán megúszhatta volna a mobil diablo fiaskót, ha előtte vagy akár ott a színpadon nagyon őszintén elmondják, hogy mi a helyzet a Diabloval, mesélnek a 2 füstbe ment folytatásról, stb...
  • Negritis
    #8900
    örülni nem örülök neki
    de inkább ez mint hogy ne tudjuk mi van, vagy kiadják ahogy tudják
  • TDC Geronimo
    #8899
    Vicc. Szóval ez majd jön switch 2 re :D
  • Negritis
    #8898
  • Negritis
    #8897
  • Negritis
    #8896
  • Negritis
    #8895
    @NintendoUK
    7m7 minutes ago
    More
    #Kirby's got March 8th all tied up, when Kirby's Extra Epic Yarn comes to #3DS!

    @NintendoUK
    18m18 minutes ago
    More
    #Yoshi's Crafted World unfolds on #NintendoSwitch on 29/03!
  • Negritis
    #8894
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    37m37 minutes ago
    More
    #Zelda II: The Adventure of Link and Blaster Master are coming to #NintendoSwitchOnline – Nintendo Entertainment System on 16/01! #NES
  • Kargervin
    #8893
    Sziasztok!
    Két nintendo Switch Üvegfóliát kaptam, 1500értz vihető az egyik, a másikat felraktam. Jó minőség
    Érden, vagy a 3.kerületben átvehető.
    [email protected]
  • Negritis
    #8892
    itt valaki csinált már hasonlót?



    Jerry-t láttamm még



    mondjuk engem csak a joycon érdekelne
  • n000rbi
    #8891
    System seller (beteg japók :D)
  • Negritis
    #8890
    jön a panty party :D
  • Negritis
    #8889
    janurá 24, jön a legrand legacy

    aki szereti a JRPG-ket érdemes egy pillantást vetni rá (anno KS-en támogattam őket)
  • Pio
    #8888
    ZeRo közben másodszor is végigtolta az Iron Mant, ami annyit jelent, hogy Elite Battle módban (csak azok számára elérhető, akiknek ~top10% a rankjuk, szóval a legjobb 10% külön játékmódja) minden egyes karakterrel egymás után nyernie kell úgy, hogy közben egyszer se veszít. Elég impresszív... :)

    Itt a másodikról egy összevágás:

  • Negritis
    #8887
    word of light-t tolom még csak
    Kirby az cheat mode :D
    giant+metal Kirby :D
  • TDC Geronimo
    #8886
    Egyre jobban megy smash. Unlockoltam king DDDt meg luigit. Ezek szerintem S tier karakterek, mert marha jól megy velük :D
  • Negritis
    #8885
    kaptam még 1 set joy-cont karácsonyra

    viszont ez is szürke, szóval jó lenne valami "skin"t rátolni
    valakinek ötlet?
  • Negritis
    #8884
    végre :D

  • Kongy
    #8883
    Mario + Rabbids 20 euró most az eShopban.
  • Negritis
    #8882
    én Arekkz-t szoktam nézegetni
    MH:W miatt találtam rá, de overall elég skilles játékos



    valamint hálisten MvG visszatért és most épp Smash-t tol

    bár közölte ha jön Sora (aminek sokan örülnének) akkor megeszi a gamecard-t és ráhagyja :D
  • Pio
    #8881
    Wow, gratula hozzá! :)
  • Negritis
    #8880
    nice, remélem a gyűrű már meg volt :D
  • foxxi
    #8879


    Párom ajándéka karira
  • Negritis
    #8878
    nem lehet ez az input lag annak a hozománya hogy most wireless controller van a korábbiakkal ellentétben?
  • Negritis
    #8877
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    13m13 minutes ago
    More
    Explore the Wyoming wilderness with only the voice on the end of a handheld radio to keep you company in Firewatch, out now on #NintendoSwitch #eShop
  • Pio
    #8876
    Én nem tapasztaltam ilyen problémát, biztosra veszem, hogy nem különösebben rossz e tekintetben a játék.

    Redditen hirtelen ezt találtam, ami nagyjából ugyan ezt írja le:

    To put this in perspective actually what he measured is around 5-6 frames of input delay which is quite fine, around or even a bit better than the average input delay of fighting games nowadays.

    Just prior episodes (especially the first 2) were so damn good and above the average. But this is a tendency, modern fighting games usually have a bit higher input lag than their predecessors.

    I assume there is some technical explanation for this, I would assume it is somewhat related to the better graphics, more effects, wireless controllers, absence of CRT monitors, but I am just guessing, maybe someone can help us out with this.

    Edit: some example I've found on the internet, note that it varies from patch to patch, from platform to platform, I wanted to collect some data with video proof:

    Street Fighter V - 7.3 frames https://www.youtube.com/watch?v=Uk5n-xOD2vU
    Mortal Kombax X - 6.4 frames https://www.youtube.com/watch?v=_MeDCSflnwc
    Marvel vs. Capcom Infinite - 6 frames https://www.youtube.com/watch?v=444mtzp4MtA
    King of Fighters XIV - 6.4 frames https://www.youtube.com/watch?v=2sSJFoxneq4
    Tekken 7 - 4.8 frames thanks to a patch, originally was 7.7 https://www.youtube.com/watch?v=APfQVCu9R2M


    Alatta kommentekben írogatják, hogy sok játékban patchelgetik, javítgatják, de nagyjából ennyi az átlagos érték, illetve írják, hogy minél puritánabb kinézetű egy játék általában annál alacsonyabb számot tudnak elérni, továbbá azt is írja valaki, hogy ez részben tudatos design döntés is a fighting game fejlesztők részéről az online elterjedése kapcsán, mert online-ban egy ilyen input lag jól elfedi a network delay-t a 2 user közt és single playerben is ezt az input lagot hagyják azért, hogy konzisztens legyen a játék single- és multiplayer módja.
  • TDC Geronimo
    #8875
    Én nem vettem észre. Azt mondták korábbi részekhez képest magas. Azokkal nem játszottam
  • SlickAdam
    #8874
    input lag nem veszes? mintha azt mondtak volna, hogy tul magas.
  • Pio
    #8873
    Nagyon ajánlom ZeRo csatornáját, profi játékos és csinál sok oktatóvideót is. Néha elmegy nagyon profi szintre, de sok számunkra is hasznos tanácsot is ad. Amúgy a streamjeit is ajánlom, én őt szoktam nézni, nem laggos és a héten jött egy patch, amiben optimalizáltak a lentebb kitárgyalt matchmakinges dolgon is, én a patch óta gyakorlatilag sose kerültem olyan meccsre, ami érdemben eltért volna attól, amire eredetileg jelentkeztem.
  • TDC Geronimo
    #8872
    Na ez a smash nagy királyság. Első smashem, első pár óra elég keservesen telt, aztán átraktam irányítást és 1-2 óra alatt muscle memoryba is volt az egész. Most már jóval jobb :D
  • Negritis
    #8871
    Bethesda

    Verified account

    @bethesda
    Follow Follow @bethesda
    More
    #DOOM for #NintendoSwitch has been updated with a new patch adding performance enhancements and video capture!

  • Pio
    #8870
    Ha már a UK számokról megemlékeztünk itt vannak a japán számok is. Igaz egyelőre előzetes adatok, de úgy néz ki, hogy 1,3 millió fogyott a játékból, amivel a Pokémon szériát nem számolva minden idők valaha volt legsikeresebb Nintendo játéka azon a piacon.
  • Pio
    #8869
    "When I picked these up the person at the register asked if "the kids would enjoy it". I said yes. There were no kids, just 8 adults having a good time." :D

  • Pio
    #8868
    Huhh, látom nagyon belelovalltad Magad... Óvatosan jegyzem meg, hogy ez amúgy nem Nintendo játék, hanem Bandai Namco. :)
  • TDC Geronimo
    #8867
    Tegnap néztem liriket 6 órán át ahogy tolta és förtelem volt. Ráadásul neki még lan adaptere is van

    A másik meg igen a rendes 1v1 hiánya. Teljesen idióták dolgoznak nintendonál, akik ezekért az online dolgokért felelősek komolyan mondom. Az hogy nincs rendes 1v1 de még online tournament sincs csak CPU val meg local... 2018 van nintendo ébresztő
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.12.09. 21:00:52