9388
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • TDC Geronimo
    #8946
    Super Mario Odyssey and BOTW getting Labo VR mode
  • Negritis
    #8945
  • Nirz
    #8944
    Project Zero széria halott?
  • Negritis
    #8943
  • Negritis
    #8942
    @NintendoAmerica
    Follow Follow @NintendoAmerica
    More
    Tune in this Wednesday, March 20 at 9am PT for a new #Nindies Showcase video presentation featuring about 30 minutes of information on indie games coming to #NintendoSwitch!
  • foxxi
    #8941
    Ha valaki most gondolkodna egy komolyabb pack vételén.

    Nintendo Switch Diablo Edition
  • n000rbi
    #8940
    Toy-con VR kit
  • zola2000
    #8939
    (a konzolos fanservice egy vicc, a steames határeset volt eddig, de most megint szigorítottak ... mondjuk pcn nem igazán érdekel hogy az amcsik szerint mi megy el és mi nem, ott a japán mangagamer és a dlsite.com/ecchi-eng )
  • Pio
    #8938
    Ez a Pokémon játékoknál a kezdetek óta így volt és így is fog maradni, a sorozathoz tartozik. De egyébként rengeteget tompult ez a dolog, ahogy írtam most már online át tudod csereberélni az exkluzív pokémonokat minden gond nélkül, azon felül pedig a legutóbbi részben ahogy írtam annyi volt, hogy adott időpillanatban más volt az ingame napszak. Nagyjából semmi értelme tartalom miatt duplázni. Aki ebből kettőt vesz az az a fajta rajongó, aki megveszi az 50 ezres gyűjtői extra kiadásokat abból, amit nagyon szeret. Túl sokan nincsenek.

    Hogy mi lehúzás és mi nem az egy igazán jó kérdés. Ezek videójátékok, nem gyógyszer vagy élelmiszer. Adják, amilyen áron és üzleti modellel jónak látják, aztán a közönség szavaz a pénztárcájával.
    Nagyon sokféle üzleti modell van, a Pokémoné elég egyedi, én egyáltalán nem érzem kirívónak, pláne a lootboxok, mikrotranzakciók, DLCk mögé rakott real endingek korában.
    Kapsz egy általában alaphangon ~50-60 órás, maxolva ~120-200 órás játékot tartalmas multiplayerrel a pénzedért. Ez és a review-k/visszajelzések alapján érdemes dönteni, aztán venni azt a verziót, amelyikben szimpibb a pár egyedi pokémon, ha pedig mind kell akár online elcserélgeted és kész.
  • Seth
    #8937
    Értem. Ez nekem totális lehúzásnak, a rajongók kihasználásának tűnik. Régen,GameBoy-os cartridge-es időszakban még megérteném, de manapság ez szerintem nagyon kicsi réteget érdekel (mármint az, hogy ennyire komolyan összevessék, kidumálják a két verziót), és jobb lenne, ha a készítők energiáját csak egy játékra összpontosítanák.
  • Pio
    #8936
    Részenként változó, hogy pontosan mi a különbség, általában néhány pokémonban és néhány küldetésben térnek el egymástól meg olyan jellegű dolgokban, hogy például amikor a Pokémon Sunban nappal van, akkor a Moonban éjszaka és fordítva.

    Nyilván részben jó ez azért, mert az igazán nagy fanoknak így két játékot tudnak eladni, másrészt pedig erősíti a játék social részét, az egész hájpidőszakban és a megjelenés után is a két oldal játékos módon egymásnak feszül, hogy melyik verzió a jobb, illetve tudják az emberek egymással cserélgetni az egyedi pokémonokat.

    Illetve 1 évvel később ki szokott jönni egy sok tartalommal felbővített verzió és ezzel is jól működik a két alternatíva: az alapjátékból megveszed az egyiket, az 1 évvel későbbi bővítettből pedig a másikat.
  • Seth
    #8935
    Nem vagyok oda különösebben a Pokemon témáért,de ezt már rég meg akartam kérdezni, hogy miért adnak ki mindig 2 játékot egyszerre?Mi a különbség?
  • Pio
    #8934
  • Pio
    #8933
  • Negritis
    #8932
    Sword & Shield
    Galar region
    late 2019
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2019.02.27. 15:06:54
  • Negritis
    #8931
    fun fact Fan Service FActory bundle van humble-n PC-re :D
  • zola2000
    #8930
    A hónap vicce:

    Hogyan ismered meg a nagyon japán játékot? Nincs bugyi a kislányon
    https://youtu.be/LQKLxFCKugI
    A nagyon kínai játékot? Nincs kislány a bugyiban
    https://youtu.be/EY0HC6f3jz8

    Eközben nagyon Magyarországon
    https://youtu.be/NcC8VqReQgA

    (Tudom "shitpost of the year" )
  • Negritis
    #8929
    Nintendo UK

    Verified account

    @NintendoUK
    13m13 minutes ago
    More
    Tune in on 27/02 at 14:00 UK time for roughly 7 minutes of new information in a livestreamed #PokemonDirect presentation.
  • Negritis
    #8928
    tudom, steamen sztem meg is van
    csak még nem jutottam el oda

    a Dead Cells-t is nemrég fejeztem be
    humble-ből megvan a Hollow Knight, de ettől még lehet behúzom switchre is
  • n000rbi
    #8927
    Az Ori megvolt még boxon (mielőtt eladtam), csodás játék. Nemsoká új része is jön.
  • Negritis
    #8926
    Ori-t és a Cuphead-t is megveszem ha jön
  • n000rbi
    #8925
    Huhú, már a Cuphead miatt megérné.
  • Pio
    #8924
    Ez a pletyka azóta egyre több helyről beérkezik és egyre hízik, de még mindig nem mondanám, hogy megbízhatónak tekinthető forrás beállt volna mögé. Minden esetre most itt tart:

    - jön a game pass és az xcloud is Switchre, ezzel mind natívan, mint streamelve lehet majd xbox játékokkal játszani
    - év végére 100 játékosra szeretnék hízlalni ezt a libraryt
    - az Ori és a Cuphead biztosan natív játékként érkeznek
    - jön egy Rare játék is, valószínűleg a Rare Replay
    - jön egy Mivrosoft AAA is egy fő MS franchise-ból (Gears, Halo, Forza), de nem tudni pontosan, hogy melyik rész és hogy streaming lesz-e vagy valamilyen port
  • Negritis
    #8923
  • n000rbi
    #8922
    Pont most láttam a videóját, hiányozni fog :(
    Na de az meg, hogy az új elnök neve Bowser... :D
  • TDC Geronimo
    #8921
    RUMOR: Microsoft Preparing Xbox App & GamePass for Nintendo Switch (Direct-Feed Games)
  • Negritis
    #8920
    @Dansgaming
    37s38 seconds ago
    More
    First thing Bowser will do when he gets in charge of nintendo is to delete Mario forever
  • Pio
    #8919
  • Negritis
    #8918
    twitter üzenet
  • TDC Geronimo
    #8917
    Nintendo of America’s Reggie Fils-Aime to Retire: Doug Bowser Named New President

    :(
  • Frogmorton77
    #8916
    Sajnos 3ds nem volt sehol, írtam egy csomó boltnak, webshopnak, beszerezni sem tudják már. Pontosabban 1 helyen volt pink, de azt passzoltam, szóval vettem egy 2ds Xl-t. Amellett, hogy kisebb, könnyebb, azért nem egy kategória minőségileg a 3ds xl-el.
  • Pio
    #8915
    Ez pedig a teljes lista az érintett játékokkal:

  • Pio
    #8914
    Engem ez hozott leginkább lázba a Directről a Maker 2 mellett. Platinum, ne okozz csalódást! :)





  • Frogmorton77
    #8913
    Köszönöm a válaszokat, akkor keresgélek tovább.
  • Negritis
    #8912
    btw, ha valakit érdekel esetleg egy Wii U játékokkal írjon nyugodtan
    a mario maker 2-vel eljutottam odáig h eladom
  • Pio
    #8911
    Egy fokkal költségesebb, de német amazonon biztos találsz még újonnan. Idehaza szerintem marad a használtpiac esetleg hívd fel a Gameparkot, hogy ők ezt hogy látják. Sajnos a DS népszerűsége a Switch feltörése mellett szinte nullára esett vissza, 3DS-t már mondhatni kivonták a forgalomból (a hivatalos Nintendo oldalakon se nagyon látni már), szerintem max 1-2 éven belül kapni fogjuk a hírt, hogy a teljes DS család gyártását leállították.
  • Frogmorton77
    #8910
    Köszi, 2ds xl van szinte mindenhol, de 3ds xl kellene, lehet, hogy hülyeség, mert már van egy, de szeretnék még egyet, tartaléknak. A 2ds a vészmegoldás, ha már 3ds-t végképp nem találok.
  • Negritis
    #8909
    videojátékbolt úgy tűnik h new 2DS XL van
    biztos 3DS kell?
  • Frogmorton77
    #8908
    Üdv!

    Nem tudja valaki, hogy Budapesten hol lehet még New 3ds xl-t kapni? Vagy melyik konzolbolt vagy webshop tud ténylegesen beszerezni belőle? Akármilyen szín vagy kiadás érdekelne, na jó, a rószaszínt kivéve. Sehol nem találok már.
  • Negritis
    #8907
    tetris 99 érdekes spin-t tett a formulába