2416



World of Warplanes
  • MuldR
    #2016
    A megszerzett XP 5%-val no a free xpd mennyisege.
  • Thormxpro
    #2015
    Akkor kb egy kategória a német heavy fighterekkel.
  • Lokker
    #2014
    Épületeket érdemes velük lőni. Vagy távolabb lévő gépeket, mert nehezen fordul.
  • Thormxpro
    #2013
    Értem.Köszi!
    Kár hogy a creditet nem lehet aranyra váltani, vagy valami hasonló:(
    A szovjetek attack gépeit hogyan vagy mire érdemes használni? Mert vettem egyet de borzalom...(TSh-2)
  • Lokker
    #2012
    Aranyat csak valós pénzért tudsz venni, a free xp ha jól emlékszem a csatán kapott össz xp-d 10%-a vagy valami hasonló és bármelyik gépnél fel tudod használni.
  • Thormxpro
    #2011
    Sziasztok! Én is nemrég kezdtem a játékot, de a tankosat nem nyomtam így van egy-két dolog ami nem tiszta.
    Aranyat csak venni lehet? A kiképzésnél ad valamennyit, de később csak a fizetés marad? A free xp mi alapján nő?
    Jó lenne már egy magyar oldal ahol ki van vesézve a játék...
    Köszi :)
  • Lokker
    #2010
    Passzolom, egy két repülőhöz csinált már a WG ilyen videót, a hivatalos oldalon megtalálod. De szerintem csak tapasztalat után alakul ki, hogy neked milyen stílus lesz jó.
  • Kancsalborz
    #2009
    Hát kösz, de annál egy kicsit többre gondoltam, a WOT-ban is a "tutorial" egy vicc, a 300 aranyon kívül nem sok értelme volt anno.....:)
  • Lokker
    #2008
    Van alap tutorial a játékban. Az szerintem elégséges a kezdéshez.
  • Kancsalborz
    #2007
    Sziasztok !
    Most installálom a játékot éppen, és két kérdésem lenne:
    1: Elérhető esetleg most induláskor valamilyen bónuszkód, mert mostanában sok ilyen volt, vagy álmodik a nyomor ? XD...
    2: Tudtok mondani olyan oldalakat, ahol jó "oktatóvideók" vannak fent, ahol a játék alapjait jól bemutatják ?

    Válaszokat előre is kösz...:)
  • Jeffjohnson
    #2006
    de, ahogy elérhető lesz szólok
  • Jeffjohnson
    #2005
    Pontos dátumot nem tudok/mondhatok.
  • norbee46
    #2004
    Köszi a választ!
    Esetleg van pontos dátum hogy mikor?
  • Jeffjohnson
    #2003
    Igen lesz magyar nyelv. Hamarosan bekerül a játékba.
  • norbee46
    #2002
    Sziasztok!
    2 kérdésem lenne.

    Lesz-e a játékhoz magyar nyelvi file?
    Tud-e vki olyan magyar oldalt ahol leírják a lőszerek és egyéb cuccok tulajdonságait?

    Köszi előre is!
  • Dorgal
    #2001
    Prémgép még mindig sehol...
  • gyalogstuka
    #2000
    Sziasztok.

    Kaptam a Razer-tól egy kódot,remélem valaki hasznát veszi
    Egy Tier 3-as gép,és egy hangár slot,ha minden igaz.

    WMR9HK-G74XME
  • Dorgal
    #1999
    Szereztem egy kódot,beírtam,elfogadta...ez volt délelőtt,úgy tiz körül...azóta sem kaptam meg a prémiumgépet...
  • hNeo2
    #1998
    Bónusz kód:
    http://www.razerzone.com/worldofwarplanes/

    Valaki nézze meg pls hogy működik e. Én tankokkal tolom...
  • Krigare90
    #1997
    Nem tudom én nekem sajnos nem tartogatott ilyen meglepetést a játék
  • Lokker
    #1996
    Mire jár most 8 nap prémium? Reggel beléptem és kaptam valamire. Valakinek van infója erről?
  • Dorgal
    #1995
    Az lő magától,nem kell irányítani,és ugyanúgy fejlődik,mint a pilóta.
  • #1994
    Közben kérdés. Ha van hátsó lövészem a gépen, az lő magától? Vagy valahogy tudom őt is irányítani, kit lőjjön?
  • #1993
    Nem rossz ez a játék eddig,vannak benne hibák dögivel, de mivel ingyenes, ezért elnézőbb az ember.
  • Muszti1
    #1992
    Repülő szimulátor menyország! 10 x 30 perces jegyem van eladó FÉL ÁRON ide: http://sim-city.hu/szimulatorok/repulogep.html Priviben írjatok!
  • Lokker
    #1991
    Közben rájöttem.
  • Krigare90
    #1990
    Elvileg bónuszt ad a "turbóra" és elvileg a motor hp-ja is több lesz tehát nehezebb kilőni.
  • Lokker
    #1989
    Messerschmitt Bf 110 E top motorja a DB 601 F csak dísznek van? Mert jelenleg olyan negatív statot csinál air speedből és manőverezhetőségből, hogy vicc. az alap motor ahol a lóerő nem haladja meg a súlyt jobb mint a top. Valaki tud erről felvilágosítást adni, hogy mi ez?
  • TomDantes
    #1988
    Van értelme a Pegasus-nak, sok kreditet nem hozhat, de gondolj bele, tier 2-es csatagép, rakás földi célpontot szét lehet vele szedni, 9 rakétája van. És tier 1-2-ben nem sok hasonló csatarepülő van. A kis t1-es vadászok se szedik le egy könnyen.
  • Trucker39
    #1987
    Az évfordulós gépet csak meg kaptad. Szerintem, az mindenkinek megvan.
  • Dorgal
    #1986
    Kiszúrták a szemem ezzel a Pegasus nevű valamivel.Viszont a négy hónap prém nagyon jól jött.
  • mörrr
    #1985
    Üdvözlet mindenkinek a forumon. Nekem nagyon bejön a game. Jó lenne valami magyar community, de legalább 1-2 ingame ismerős, akivel lehet húzni a gépeket. Megkérek mindenkit, aki szereti a játékot és szeretne szakaszban játszani, írja meg az ingame nevét, hogy fel tudjam venni friendlistbe. Az én ingame nevem drZ0idberg. A negyedik betű nem nagy O, hanem nulla. Sajnos csak ez nem volt lefoglalva. Bárki, aki szeretne szakaszozni, vegyen fel, minden tierben hagyok egy fullos farmgépet. Mivel tegnap szabadnapos voltam, így tier 5-ig meg is vagyok. Nem vagyok überpro, de elég jól tolom, betában 2500 meccsből bejött 110 ACE, 57% winrattel.
  • Trucker39
    #1984
    Alfa gép - Messerschmitt Me.210
    Closed Beta - Bell XP-77
    Open Beta - Pegas

    Link
  • Tono34
    #1983
    Akkor nem értem én miért kaptam. KB 600 csatám lehetett.
    Mondjuk szinte a legelején regisztráltam a játékba, el is telt vagy 1 hónap mire írtak, hogy elfogadták a jelentkezésem.
  • Trucker39
    #1982
    Nem, nem kaptam Me-210-t. 1300 csatám volt a végén, mikor abba hagytam.
  • Tono34
    #1981
    ME210-et nem kaptál?

    Amire emlékszem: I-15bisDM, Pegasus, F2A-1 (ezt meg kellett venni bétában), XP77, ME-210.
  • Tono34
    #1980
    Azt írhatnátok, hogy kb mennyi csatátok volt.
  • Krisztiam #1979
    én is frissítettem, de valamit nagyon elcsináltak mert a repülő a képernyő tetején van és nem látok belőle semmit :D
  • Farkasfog
    #1978
    Most 5000 körül vannak.
  • TottiHUN
    #1977
    többen vagy kevesebben játszanak mint bétában?