38447
  • a.carkey
    #34609
    Én az MMOkkal úgy vagyok, hogy vagy mindent kipróbálok, vagy bele sem kezdek.
  • Coral Springs
    #34608
    Nekem már a fun része megy amióta elkezdtem a játékot, nem véletlenül repülök szinte csak a Cobra variánsokkal a kezdetektől fogva. Egy-kettőt leszámítva a többi gép nem nagyon érdekel, az oroszoknál van a legtöbb gépem, 73db amiből használok kb 10 -et (ebből két Cobra) és akkor sokat mondtam. Mire kezdjek komolyabb fejlesztésekbe a másik három ágon ? Viszont az én játékom már jó ideje teljesítmény centrikus, így a fun -t általában elrontja ha nem úgy jönnek ki a dolgok ahogy elterveztem.
  • a.carkey
    #34607
    Én kitrollkodom a maradék négy jetet, az másfél milla rp, legrosszabb esetben két hét, és kész. Utána jöhet a fun rész a kedvenc gépekkel, és semmi kötöttség. :) A tankos részbe a béta óta még bele se néztem.
  • Coral Springs
    #34606
    Amúgy nagyon érik nekem is, ha nem is törlöm le de egy komolyabb több hónapos kihagyás mindenképp.

    Felmentem most pár körre, három csatát toltam, mindhármat buktam. Az első kettőt eldöntötte a "time is running" nevezetű felirat, végül is minek küzdeni a győzelemért, amikor a másik oldalnak meg elég annyi hogy húzza az időt. Kevesebb ponttal túlerőben vagyunk, ám az utolsó majom csak behozza még bohóckodni a 6 -ik, 7 -ik gépét. A harmadik vereség meg abból jött hogy két tankot senki nem bírt lebombázni 5 perc alatt. Bejött ugyan egy B-25, az meg keringett felettük mint gólyafos a levegőben. A faszom tele van a Gaijin -nak a faszságaival és az agyhalott idióta játékosokkal, akik valószínűleg még a tutorial -t se tudták megcsinálni olyan hülyék.
  • Volfram42
    #34605
    És nem fél órákat vársz a következő körre. :)
  • gezu1025
    #34604
    Ugyan kérlek ez sehol nincs a civ-hez képest. ;) Ott nem percek pörögnek el pillanatok alatt hanem napok.
  • a.carkey
    #34603
    Na, kész a németektől az utolsó WW2es jet is, holnaptól marad a Sabre és a MIG-15, a Ruszkiktól pedig a két MIG-15. Nem terveztem ennyire gyorsra, de csak jöttek a csaták, jöttek, és nyertünk, és mentem még egy kört ... :)

    (Tiszta Civilization! :D)
  • Cobra.
    #34602
    Olyan jó, hogy minél többet vesztek, annál nagyobb szintű ellenfeleket rak be. 4.7 meg 5.0-ás stock gépeim ellen az ellenfél csapat fele 6.0 meg 6.3...
  • Eagle16
    #34601
    Tényleg marha jó ez, hogy nyerésre állunk de elfogy a ticket és vesztünk, mert elmennek bujkálni a pálya szélére...értelmes.
  • gezu1025
    #34600
    Ez volt a legfurább RB amit valaha játszottam. ~10+ játékos, Berlin. Nálunk D12, D13, TA 152, pár ME 410 és 2 db HE 162.

    Ellennél: 8 bomber, (b17/b24) és 5db mig 9. Ennyi.

    Szánalom.
  • gezu1025
    #34599
    Ma én is meglepődtem párszor. A he 162 A2-vel amivel elvileg tök lazán lehetne öldösni (papíron) 5 ből 5x lőttek ketté a meteorok / p80-ak.

    Aztán mentem egyet a kisebb pantherrel, korea, egy ca-13 lett az áldozat, ott meg se karcoltak.

    Követhetetlen.
  • Coral Springs
    #34598
    Lassan vérdíjat tűznek a fejemre.

  • gstup
    #34597
    :D
  • Eagle16
    #34596
    *XP-50.
  • Eagle16
    #34595
    Próbáltam valamit csinálni, mert csak kettővel találkoztunk mi is, de a csoda XP-51 csillió kilométer magasan volt úgyhogy buktuk.

    De legalább meglett a Yak-3P végre.
  • a.carkey
    #34594
    Szerintem Eagle is megoldotta: ő is kilépett. :D
  • gstup
    #34593
    Coral megoldotta volna.
  • Eagle16
    #34592
    RB. 5 percet várok egy LA-5FN-el mire berak, 5 vs. 5-be. Tőlünk 2 be se tölt, egy meg kiugrik...nesze játsszál.
  • a.carkey
    #34591
    Nem értettem miért ilyen szar ez a mai nap, aztán rájöttem, hogy péntek van ... :D
  • Eagle16
    #34590
    Nagyon profi ez az AI, hogy egy Huricane-nal feketére lövi a B-17-esemet...teljesen reális.
  • twi452
    #34589
    én láttam amikor én repültem vele :S xD
  • a.carkey
    #34588
    Az előbb volt olyan, hogy egy társ benyögte, hogy reloading, én akkor rárepültem az ellenre, erre azt veszem észre, hogy lőnek. Először azt hittem, hogy a társam, mert lövöm akit lőtt, de aztán lelőttek, és látom, hogy a társ égve zuhan (én mindig kiugrom, hogy azé legyen a kill, aki kicsinált), én is, miközben feltűnt az ellen társa. Akit lőttünk legalább lezuhant.
  • a.carkey
    #34587
    Szerintem ...

    De egyébként meg azt is írtam, hogy: ÖSSZESSÉGÉBEN, nem egy-egy gép/tier/egymás ellen.
  • robi3
    #34586
    t4 későbbi modellek 2 shiden kai 1v1-ben még nem láttam őket alulmaradni, szerintem sem utolsók a japánok
  • Volfram42
    #34585
    Engem már mentett meg úgy társ, hogy átlőtt az ellenfélen és engem szedett szét. Meg is kapta a killt. :)
  • a.carkey
    #34584
    Imádom, amikor két perccel előtte szólok, hogy kit lőjenek le (egyedül van) az enemy reptér felett, hogy tudjak bombázni, 4, majd 7 hülye megy utána, de az enemy még le bír lőni így is, miközben a legvégén már 8 idióta tüzel rá ...
  • vajakos21
    #34583
    Pont mire a játékosok is...:-)
  • Glo
    #34582
    Lassan elfogynak a Yak típusok ne féljetek :)
  • vajakos21
    #34581
    Megnézik mire ment a legtöbb szavazat....aztán betesznek még 5 yakot...
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/159126-questions-answered-by-v-s-n-and-elbarca-on-the-russian-site-1/
  • Glo
    #34580
  • Torzonborz
    #34579
    Köszi Glo , szavaztam , ebből azért elég egyértelmű a devek számára is hogy mivel van leginkább baj.
    Remélem lesz hatása.
  • Glo
    #34578
    https://forum.warthunder.com/index.php?showtopic=159045&p=2965191#entry2965191

    Itt lehet szavazni, hogy mikre helyezzék a hangsúlyt a fejlesztésnél.
  • Glo
    #34577
  • Amaymon
    #34576
    Üdv a klubban! :D

    Mióta ez az eszement globál ru paranoia megfertőzte talán joggal - talán nem a világot. Hisz' ki tud ma már kiigazodni a kamu hírek áradatában. Sajna erre is rányomta a bélyegét. Mint ahogy rá fogja nyomni a silány munkát a BoS-ra is. Törvényhozás, személyi adatgyűjtés stb. Ezek fogják vissza az ipart, a US vs EU vs RU ciriburi + titkosszolgálatok, magán zsoldos hadseregek stb.

    A külföldi szolgáltatókkal szemben támasztott orosz adatvédelmi követelmények. Nagy érvágás. So sad, hogy ilyen dolog brékel be egy remeknek induló gémet. Én sajnálom a legjobbak legjobbja lehetett volna a műfajban, ha a misztikus "development" lefagyás nem ütött volna be a tank open beta óta. Régen nem így mentek a dolgok olajozottan pörögtek.

    Siralmas, hogy AF+GF ~50K, min 70K-nak kellene lenni, ha fejlesztenének, de minden totál beállt, befagyott az egész projekt.
  • Glo
    #34575
    Egy hét pihi aztán visszarakod úgy is :)
  • Susarc
    #34574
    ez valóban az egyik legidegesítőbb dolog
  • bgabor
    #34573
    Na hivatalosan is töröltem ezt a játékot a gépemről.

    Utolsó meccs:
    Bulge, RB
    MiG-15el csinálok három killt, ketten maradunk a végére egy másik sráccal, de kinyírunk mindenkit. Utolsó ellenség azonban elrepült valahová, sehol sincsen a rohadt térképen, nem válaszol. Pontunk valamiért magától lepereg ééés veszítünk. Elvégre csak háromnegyyed éve elmondtuk a fórumon a fogyatékos orosz fejlesztőknek hogy bizonyos játékosok a játék végén bójócskát játszanak a térkép valamelyik szegletében, és ez megöli a játékot, főleg az elcseszett szép nagy térképeken, mint Alternate Krymsk. Azt is elmondtuk hogy nem jó hogy maguktól leperegnek a pontok, sokszor nem az győz aki győzelemre áll, sokszor indokolatlanul ér véget a játék. Elmondtuk az összes kicseszett bugot, hibát és idiótaságot, és semmi változás vagy bármilyen reakció. A játék pedig egyre szarabb lett.

    Nekem most, másfél évvel a béta után szaladt tele a zsákom. Kevés dolgot szeretek annyira mint a repülőgépeket, így a fejlesztőknek nagyon keményen kellett küzdeniük azért hogy letöröljem ezt a cuccot, se sikerült nekik. Az mindenesetre egészen biztos hogy én többet orosz fejlesztésű MMO-ra SOHA nem költök pénzt.

    Jó repülést nektek!
  • a.carkey
    #34572
    És összességében nézem.
  • a.carkey
    #34571
    Én így látom.
  • Coral Springs
    #34570
    A japánokat nyugodtan teheted előrébb is, főleg T3 és T4 -ben.