38447
  • Droughert
    #34689
    Nem lehet terhelt a hálózatuk(esetleg a te szolgáltatódnál nincs gond?) és lag esetleg packet loss van? Ez megmagyarázná a dolgot.
  • f24sg
    #34688
    hallod, tegnap nem volt semmi ilyen; ua. gépekkel mentem!
    ezek megint ninja-hekkeltek valamit?
    A vodkaivó muzsikok ünnepe van, vagy mi?
  • f24sg
    #34687
    OK, MEGINT nemtudom, mia*# van:
    MINDEN géppel imbolyog a célzás. Németekkel tudok játszani, ne is kezdjétek, de orosz gépeknél, amik jók lassú turnfightban, ott is.
    Öregem, totál tiszta célpontokat NEM TUDOK eltalálni, 2-300m-re lévő lomha sebzett bármit körbelövök, mint aki 5 pálinka után megy a céllövöldébe.
    Miaf*esz? Máusz éjm, érted? 200m-ről a pilóta heréit el kéne találjam, erre vándorol a célkesreszt össze-vissza?!
    FPS-el nincs gond, 100 felett...
  • vajakos21
    #34686
    Ha estig ráér, teszek fel egy linket joy beállîtás videórol.Addig google wt joy beállîtás, biztos dob ki hasznosat.Ill hiv. fórumon kérdezz rá háth valaki tudja hol van a videó, mert oda is felraktam régebben
  • Coral Springs
    #34685
    Ez jól fizető kör volt, kell is mert elvagyok csórósodva.

  • hekus2013
    #34684

    Sziasztok, szeretnékkérni egy kis segítséget,van egy Joystickompontosanez: Genius MetalStrike 3D hogyan lehetbeállítania játék,hóz vagy egy leírást,hogy kell?
  • Cobra.
    #34683
    Azért aki A5-tel meg G2-vel repked, az se sírjon, hogy OP a 3P.
  • gstup
    #34682
    *1945-ben
  • gstup
    #34681
    Azon én is ledobbentem. :) Viszont vedd hozzá hogy a yak 3p-t csak 1945 vetették be. De gazsi ezt elfelejtette. :)
  • gezu1025
    #34680
    FW D13-al, 10/10 berlin vagy alternate history berlin van. És mindig akad pár B6/R3 is akik darlják a bombereket.

    Ami ennél is viccesebb, hogy a napokban kipróbáltam a yak3p-t, csak hogy érezzem milyen is az orosz vas. 3 RB, 8 player kill. Természetesen teljesen stockon. Besírok annyira csal.
  • Vaktermesz
    #34679
    Én igazából csak azzal megyek azon a szinten, többivel szopás a retardált csapattársak miatt, bomber meg mindig akad. Amúgy nem egészséges, hogy már 4 napja csak amcsik ellen mehetek, egy csatát nem rakott össze orosszal.
  • f24sg
    #34678
    működik, köszi.
    Kár, hogy továbbra sincs értelme B6/R3-at vinni csatába, csak akkor van sok b17, amikor alap fighterrel megyek.
    És persze, ha mégis van értelmes célpont bomber, arra rámennek a kicsik, meghalni...
  • vajakos21
    #34677
    Ha csak 20 és 30 mm van akkor a small fogja a 20ast kezelni a másik a nagyot.( az extra gunnal meg úgy jártam hogy nem rendeltem gombhoz mert új volt mêg s dolog és nem értettem miért nem lő)
  • f24sg
    #34676
    Olyan kérdésem lenne, hogy GER-nél el lehet már választani a 20 és 30mm ágyúk lövését controlsban?
    Én nem találom, mert még mindig csak small, large caliber és additional guns van, és szvsz az additional a podokra vonatkozhat...
    Pedig múltkor volt már erről szó patchben, hogy bÉrakták.
  • vajakos21
    #34675
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/159137-lassar-and-el-barca-responds-to-questions-be-nice/page-6
    Lap aljától pár Q&A
  • gezu1025
    #34674
    Kipróbáltam simulatorban, az eredmény ugyanaz. :D Még közel 20 fokos vízbe csapódáskor is felugrott. :D
  • gezu1025
    #34673
    Ha már H6K4 akkor, vágjátok, hogy lehet azt az állatságot kacsáztatni a vízen mint egy követ? :D A farka leesik, de kacsázik tovább.


    Itt van egy video ahogy valaki szórakozik vele, én is kipróbáltam 650-re felgyorsult a végére már. :D

  • Karónvarjú
    #34672
    1.41-el jelent meg ez az ufo, de én csak jót mosolygok rajta és csak akkor támadom meg, ha elég a sebességem hozzá. Egyszer ki is próbáltam, de anyukám csuklott, úgyhogy nem is kínoztam tovább szegényt. Az egész meccs alatt két vagy három gép közösen próbált kilőni, de nem értek utol, a végén már én kértem elnézést :-) .
  • Coral Springs
    #34671
    Arcade ide vagy oda a H6K fm -je egy vicc. A Cobra -val sem érem utol azt a kúrva bálnát ? Mi a faszom ? Ilyet még a B-25 vagy a B-17 sem csinál. Egy lomha szar kéne legyen mint a TB-3, erre olyan sebességgel és manőverezőképességgel bír hogy sok vadász megirigyelné.
  • Volfram42
    #34670
    Hebime feltett egy kérdést a hivatalos fórumon, lehet magyar pilóta lesz nemsokára a hónap ásza, de kellene infó. Hátha vannak itt olyanok akik sokat tudnak. link
  • robi3
    #34669
    spitfire 5c-nek lehet valamit csinálni a hűtésével? 80%-on 10 perc után egy 2000 méteres leállított motoros zuhanás mellet is 94 fok volt az olajom
  • Glo
    #34668
    Aha, április elsején.
  • robi3
    #34667
    benn volt a játékban a gaijilla? azt hittem az csak egy videó
  • RatBaG #34666
    az is.
  • robi3
    #34665
    és a karika?
  • Her Laca
    #34664
    Antenna
  • rubber785
    #34663
    az micsoda amit bekereteztem? földelés?

  • a.carkey
    #34662
    A lancaster és a dornierek jó célbombázók, a tu2 széria is, ellenben a b17 szériával és a liberatorral a legutolsó patch óta pillboxok ellen volt pár missem. :( A lancik 250 fontosai pl. tökéletesen ledobhatóak.
  • a.carkey
    #34661
    A pillboxok hitboxa a tetején van. Ha ott bemegy, akkor bemegy. :)
  • Cobra.
    #34660
    Néha a med tankok is kiröhögik a közvetlenül mellettük becsapódó 250Kg-os bombát.
  • Eagle16
    #34659
    Meg van pár olyan pillbox is, amit az sem hat meg ha 5m-re tőle felrobban egy 1000 fontos.
  • a.carkey
    #34658
    Sorry. Van ezer is. Rég repültem. De igen, van pár pálya, ahol már beássák a pillboxokat is.
  • a.carkey
    #34657
    Mert csak 500 fontosak.
  • JethroHUN
    #34656
    Csak szerintem iszonyat pontatlanok a B25 bombái? 4 meccsből alig 1-2 megsemmisített földi célom volt, tegnap. Már kínomban 300 méter magasból bombáztam, de még úgyis úgy mellé esik, hogy még hitet sem ad. Attól függetlenül bemondja a férfihang, hogy "teli találat". Már elszórtam egy rakás pontot a weapon maintenance-ra (50/100) De semmi.
  • a.carkey
    #34655
    Hedtoheadezett. Nem én akartam. :) Kemény 1x7,7mm van a fedélzeten. :)

    Herkulest ad. Amióta megvan az összes gép több nemzetnél is, már volt pár hasonló T1->T4 kill, de ilyen gagyi géppel nemhogy még nem lőttem le semmit, ráadásul először repültem vele. :)
  • gezu1025
    #34654
    Az nem rossz. :D

    Én egyszer AB-ben kigyújtottam peashooterrel egy f80c-t. Miközben 2 crittel égett és zuhant a föld felé, el KS-elték -.-'

    Pedig valami achivmentet biztos adott volna. :D
  • a.carkey
    #34653
    Öltetek már Swordfishel F82t? :D (még mindig röhögök ...)
  • robi3
    #34652
    a medvemacska melyik pályán repül a legtöbbet?
  • Amaymon
    #34651
    Rohadt erős, hatékony gép ennyi. :)
  • a.carkey
    #34650
    A japó T5 1xűen életképtelen. :(