38447
  • robi3
    #34847
    ta 152 vagy d12? melyik a gyilkosabb?
  • robi3
    #34846
    mind a 4 festési helyet fel tudod használni.
  • rubber785
    #34845
    na de ez meg mi a fene? nemtudok angolul..
  • a.carkey
    #34844
    Vágom. 2x2. Darabol, mint állat. Össze is szedtem már vele 160k rpt.
  • rubber785
    #34843
    azon 4db 23mm van nem 2..
  • a.carkey
    #34842
    Ez a La9 egy marha jó gép, de a két gépágyúja nem egyszerű dolog. :(
  • a.carkey
    #34841
    D3A1. Egy P80A volt. :)

    (Upd. Még sosem öltem meg vele semmit, sőt, alig repültem vele. :D)
  • Cobra.
    #34840
    Grat. Mivel öltél mit?
  • a.carkey
    #34839
    Na ilyenem még nem volt. :)

  • rubber785
    #34838
    múltkor írta valaki hogy árkádba nem számít a jet kill.. akkor itt a realistic, egyből kettőt.. bedaráltam őket mint a **** !!!! mondom én hogy
    nemérnek semmit...

  • Coral Springs
    #34837
    Arra kevesebb esély van hogy 10 jó pilóta összeáll, de hogy három arra elég nagy. Nincs ebben semmi furcsaság.
  • robi3
    #34836
    esténként álmatlanul forgolódok ettől a hokkaidótol, angolokkal 10-ből 9-szer ez jön, más pálya nincs nekik?
  • a.carkey
    #34835
    Mindháromnak? :) Nekem csak ez érdekes. Mert ha egy ember szed így le, elfogadom, hogy tud célozni, de három?
  • Coral Springs
    #34834
    Annyi mint amikor én valakire ráesek, és 10 -ből 9x one shot kill. Gondolom valakinek meg az a specialitása amit leírtál.
  • a.carkey
    #34833
    Hoppá, hoppá! Nem figyeltem, hogy más domination pályánál ugyanígy van-e, de ha Berlinnél kilövöd az összes ground targetet, akkor az enemynél kezd a csík csökkenni nulláig. Hmmm.
  • a.carkey
    #34832
    Szerintetek mennyi esély van arra (százalékosan), hogy egy squad mindhárom tagja (klán), három kül. nemzet gépeivel háromszor egymás után úgy lőjön le, hogy a gépem hátsó részét találja el mind, és utána nem tudok emelkedni? (Németekkel voltam, két 109es és egy Ta.) Mert volt, hogy szedtek ki így, de 3x egymás után kicsit érdekesnek találtam, hogy mind ugyanabból a klánból volt ...

    Tudom, biztos együtt tanultak lőni, és minden nemzet gépén képesek erre bármikor. :)
  • Susarc
    #34831
  • gstup
    #34830
  • Rony94
    #34829
    Mikor ránézek a leaderboard-ra menet közben és látom hogy én vagyok az első (vagy második), már ott tudom hogy a csapatom egy nagy rakás kaki.
  • rubber785
    #34828
    ilyen csapattal nem is lehet sokra vinni..
  • Coral Springs
    #34827
    Ilyen jelentéktelen dolgokat akkor szoktak általában berakni egy játékba, amikor a fejlesztők unatkoznak és nincs jobb dolguk. Azért nekik lenne épp elég.
  • Rony94
    #34826
    Ahogy lejjebb írtam, nekem se tetszik. Még ha ki lehetne kapcsolni, az oké lenne. :-\
  • robi3
    #34825
    én veszítettem a délután, de nem volt semmi ilyen gépemmel.
  • Coral Springs
    #34824
    Mi a faszra jó ez ? Nincs fent most a játék a gépemen.
  • a.carkey
    #34823
  • a.carkey
    #34822
    Betettek egy fícsört, hogy ha veszítesz, szét van lőve a géped skine. :)
  • Rony94
    #34821
    A repülő javítás automatikusra van állítva.
  • Coral Springs
    #34820
    Ja. Kidobsz a célterület felett 30-40 ejtőernyőst és amint földet értek adná a pontokat.
  • rubber785
    #34819
    és mire adna a játék xp -t? szállításra?
  • Susarc
    #34818
    JAVíTSD MEG A REPÜLŐD!!!!

    édes Istenem ,te amúgy hány éves vagy? ,mert 2 nap alatt annyi faxságot még senki nem tudott összehordani itt mint te.....
  • a.carkey
    #34817
    Nem amit írtál, hanem az elborult elme, aki ezt kitalálta. :)
  • Rony94
    #34816
    Akkor mit jelent? Mert én nem jöttem rá. :D
  • Coral Springs
    #34815
    Ilyen csapatszállító gépeket is rakhatnának a játékba.
  • a.carkey
    #34814
    A patch óta, ahová célzom, az nem felt megy oda, mint korábban. Roppant zavaró.
  • a.carkey
    #34813
    Aki használ vertical targetinget, nem vettetek észre változást a célzásnál az új patch óta? Mintha nem is lenne. Legalábbis a csata közbeni menüből kikerült.
  • robi3
    #34812
    én szeretem azokat a kijelzőket, viszont ezeket sérüléseket még nem láttam, de most megnézem.
  • a.carkey
    #34811
    Fps kijelzőt, pinget kikapcsolni? Áh nem! Helyette ez a baromság. :D
  • a.carkey
    #34810
    Mekkora hülyeség! :D
  • Rony94
    #34809
    Ezt én is észrevettem. Nem vagyok benne biztos, de szerintem ez azt jelenti hogy az adott gép, vereséget szenvedett az előző ütközetben.

    Személy szerint ez a feature engem zavar.
  • a.carkey
    #34808
    Nem tudjátok, hogy mi ez az új hülyeség a golyónyomokkal a skineken? Eddig mintha nem lett volna ilyen, nem?