38447
  • f24sg
    #34887
    Emelkedésben és fordulóban rosszabb kicsivel a D12. De szerintem a fegyverzet miatt jobban megéri, eddig az abszolút kedvenc gépem.
    Tier 4 végén nincs időd hosszú, szépen célzott sorozatokra (legalábbis nekem nincs), így a 30mm + 2x20mm jobban tetszik, mint a 20mm + 2x13mm.
  • robi3
    #34886
    a d12 lassabb? Csak, mert mindenki a d9-et dicséri
  • rubber785
    #34885
    realisticba a d9 -nél jobb gép nincsen.. aláz mindent.. legyen az jet, vagy bármi..
  • Eagle16
    #34884
    Ebben a játékban aztán akárhonnan lehet nyerni. 6 gép volt egymagamra, Fw-190A5-tel voltam. ebből 4 annyira gyilkolta a földi célpontokat hogy lezuhant :D Kettőt lelőttem, de az utolsó nagyon komoly volt, 1 vs. 1 egy I-185 ellen. Biztos kezdő volt, mert sikerült lelőni 2-3 perc forgolódás után, csinálta a hurkokat, de követtem ahogy tudtam, aztán sikerült mögé kerülni miután benyelt pár lövést, aztán kiégett. De nagyon szoros csata volt egy jó darabig, ez a csodás 20mm-es csak puffogott a gépén, de meglett végül.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://prohardver.hu/dl/upc/2014-08/71421_12.jpg


    Replay: link
  • a.carkey
    #34883
    -A jetek modjainak kifejlesztése nem kevés RP.
    -Iszonyat jó csaták vannak T1-3ban!
    -Imádom a német gépeket repülni. :)
    -Élvezetes a bombázás.
    -Jönnek még újabb gépek, lesz még teendő. A japó jet vonal pl. eddig egy rossz vicc, de úgy néz ki, hogy most pár jó poént "megír hozzá" a Gaijin az elkövetkezendő patchekben.
    -Remek kis játék. :)
  • rubber785
    #34882
    van még motivációd, miért játszol akkor ha minden megvan már? vagy ez nem fogható fel ,,végigjátszásként,, ??? :)
  • a.carkey
    #34881
    Nem, csak bejött. :) Az utolsó 3 német és orosz jetig nem is éreztem, hogy grindelek. :)
  • rubber785
    #34880
    kocka.. :)
  • a.carkey
    #34879
    Nos, ma megszereztem az utolsó ruszki jetem is, így meg van az ÖSSZES PLANE a játékban. (Sajnos title erre nincs, pedig minden szarra van ...)

    December 11 v. december 12-én kezdtem sima accal (már nem emlékszem pontosan mikor), prém nélkül, és december 30-tól váltottam prémre (akkor volt a steamen akció a packekre), azóta azzal nyomtam. Időben nyári szabadsággal együtt volt cirka 7 hónap (pontosan: 490 óra).
  • a.carkey
    #34878
    Az F84 is ilyen jet ... :D
  • rubber785
    #34877
    egyébként az első lavocskin jetek is ilyenek voltak.. arra jók, hogy ha meglát az ellenfél, mindjárt mondja magába, uuu egy jet, adjunk neki, kilő téged megerőltetés nélkül és örömöt okozol neki vele azzal hogy te behoztad a yak jetedet.. ő meg kilőtt! ennyi!
  • a.carkey
    #34876
    Jaja. Yak15-17 egy vicc. Igazából semmiben sem kiemelkedő, sőt, még az egyel alatti tierben megtalálható ÁTLAGOS! gépeknél is gyengébb. De beletették csak mert, stb ...
  • bgabor
    #34875
    Yak-15 esetében nem, mert az nem egy igazi jet. Három dolgot kell róla tudni: Az emelkedési képesség 1/3-a egy jól emelkedő motoros gépnek, a végsebesség 750 km/h (afelett széttörik) és a lőszer csövenként 60 darab a gyorsan tüzelő két gépágyúkhoz(ez úgy 4 másodperc folyamtos tüzelést ejelnt mielőtt elfogy lőszer) Gyakori szitu hogy repülsz vele, jön veled szembe egy FW-190 jóval magasabban nálad(emlékszel, szarul is emelkedik a Yak), majd zuhanásban simán utolér és leszed. (merthogy a végsebessége is sokkal jobb mint neked)
    A Yak-15 egy nagyon eltolt konstrukció. A RUtardok fogtak egy Yak-3ast, és propeller helyett jet hajtóművet építettek bele. Tipikus fából vaskarika, ami a mérnöki tudományányokban sosem szokott működni. Hiába van benne a jet hajtómű. ettől még a géptest ósdi kialakítása nem enged nagyobb végsebességet. A valóságban is csak arra volt jó hogy átképezzék vele a pilótákat és a szerelőket propelleres gépről jetre. Érdemes megnézni, hogy a Yak-15 német megfelelője, a He-162 (ugyanaz a hajtómű, ugyanakkora tömeg, szinte azonos fegyverzet) mennyivel nagyobb végsebességgel bír, csak mert a németek vették a fáradságot és terveztek neki egy normális sárkányszerkezetet, nem véletlen a BR különbség a két gép között.

    Egyszóval a Yak-15 teljesen jó azon a BR-en, eredményeket alig lehet vele elérni. Tudom mit beszélek, tier3 upgradekig fejlesztettem.
  • rubber785
    #34874
    elvileg a yak 15 5.3 -at fog kapni.. mondjuk a yak jetek olyanok, hogy a d9 -el gyorsabb vagyuk náluk.. fegyverzetük csak elméletben van, szarok úgy ahogy vannak!
  • Vincenzo91
    #34873
  • robi3
    #34872
    yak 15 mindig is 5,7 -es br-rl repült? nem kevés ez egy kicsit egy jetnek? yak 17 meg 6-ossal, de azzal nem is az a baj, hanem az alap gép 18,6-ot emelkedik, ha jól emlékszem, a valóságban mindössze 12-őt. Ezek után a Komet meg 8-as br-el.... most ez akkor nem rasszizmus? :)
  • Rony94
    #34871
    Hú, erről az eventről nem is tudtam. Köszi hogy beraktad. Augusztusban elleszek. :)
  • a.carkey
    #34870
    Az elején lehet látni, hogy nyertek vagy veszítetek. Bemegyek, és ha nem találok el senkit, akkor WoT feeling van, most az ellennek adta a gép a meccset. :D
  • a.carkey
    #34869
    Én a meccsre megyek rá. A killek meg vagy jönnek, vagy nem. Amúgy meg le kell őket szarni! Tarts öt perc szünetet, más csapatba kerülsz.
  • robgros
    #34868
    Ja és az esetek 90 %-ban a küldetés sikertelen.
  • robgros
    #34867
    Nem is tudom, hogy csak én vagyok a balf@sz, vagy eleve hülyék közé kerülök (vagy rossz napom van). Lassan az összes meccsem úgy alakul, hogy az ellen szétszed majdnem a legelején, mivel annyian vannak, mint az oroszok és a feladatokat jó ha alkalomadtán teljesítik, nem ritka, hogy a másik fél röhögve kiszedi a repterünket a bázisokkal együtt. Ráadásul a javítás költségeire időnként többe költök, mint amennyi kreditet begyűjtök a játszma végén.
    És mindjárt jönnek azzal, hogy az árkád eleve a zöldfűlűek gyűjtőhelye, ráadásul a csapatjátékot hírből sem ismerik és amúgy is szinte mindenki a killekre megy.
  • a.carkey
    #34866
    Becélzom a gyereket, lövők, és hopp, elmegy a célkereszt a picsába. Egy lövéssel kilőtte a motoromat, de nem ölt meg. Majd visszajött, készülnék rálőni, erre megint elment a célkereszt a picsába.

    Valami brut előtagú arc volt.

    Érdekes ez a játék, pedig nagyon a végén járok.
  • a.carkey
    #34865
    Azt írják, hogy Summertime Madness lesz.

    "From 02:00 to 06:00 GMT and from 16:00 to 20:00 GMT August 9th and 10th:
    x2 RP gain in each battle"

    Nos, jókor ... :D

    Timeline
  • twi452
    #34864
    ha átkapcsolod full real-re a controls-t akkor megtalálod a gombokat amikkel mindenfelé tudod állítani az "ülést"
    aztán h a többiben is működik-e azt nem tudom sosem próbáltam csak láttam h ott van :)
  • VaniliaThunder
    #34863
    Olyan lehet, hogy a cockpit view-ban nem a célkereszttel szemben üljek hanem picit mellette? Aki játszott IL-2-vel az tudja miről beszélek, ott váltani lehetett.
  • a.carkey
    #34862
    Rossz nap. :)

    Engem ma 2x szedett le saját aaa egy körön belül. Az enemy aaak főleg akkor lőnek pontosan, ha egy target van vagy ha felhős az ég, köd van.
  • Luciferkee
    #34861
    Nekem azt mondja meg valaki pls, hogy az AAA hogyan működik?

    Miért van az, hogy engem 1-5 mp között vagy leszed wing cut loose-val, vagy pilot knocked outtal, még az elleséges kis repülők percekig közönek 5-10 AAA felett?
  • rubber785
    #34860
    új rekord, véégre.. :)
  • Susarc
    #34859
    szerintem nagyon randa :S
  • a.carkey
    #34858
    Fullosan!
  • rubber785
    #34857
    és a legfontosabb dolog a TA a legszebb dugattyús a világon, messze messze messze... :P :P :P
  • a.carkey
    #34856
    TAval magasabb tierbe pakol be, Fockeval alacsonyabb. TAval nagyobb eséllyel találkozol jettel, Fockeval kisebb. A TAhoz több lőszer van a 30asba, a Fockeval kevesebb, míg a 20asba fordítva. SZERINTEM sokkal pontosabban lehet célzolni a TAval, mint az Fockeval. A TAnál nagyobb a szárnyfelület. A TA sérülten jobban irányíthatóbb, mint a Focke. Stabilabb az egész gép, mint a Focke.
  • gstup
    #34855
    Nem kérdéses,Ta-152.Mivel egy br-en és tieren vannak.Ha nem így lenne akkor lehet mást mondanék.
  • Vincenzo91
    #34854
    Még egy Yak 9-es érkezik (Nyilván a legkorábbi...) hátha ezis UFO lesz... :D
  • Volfram42
    #34853
    AZ arra jó, hogy ha minden ki van fejlesztve az adott gépen akkor ebbe dobálja a további rp-t. Ha ezt is kifejleszted akkor prémium számla nélkül is tudsz négy matricát rakni arra a gépre.
  • Rony94
    #34852
    Ez mindenütt így van. Lásd, Dota-ban is ki lehet kapni ilyen csapatot még Level 100-on is.
  • a.carkey
    #34851
    Ez a Zhengzhou map annyira baromság. Elqursz 15-20 percet és az utolsó pillanatban kapsz ki. Vagy jól megy az embernek, vagy szarul. Átlagosan nekem még sosem sikerült ott teljesítenem.
  • WinT
    #34850
    Azt nem tudjátok véletlen, hogy melyik fájlban tárolja a játék azt a beállítást, hogy az én gépem mindig a szopó teambe kerüljön?
  • robi3
    #34849
    ha jól emlékszem ugyanúgy lehet fejleszteni mint a gépen minden mást, rákattint- research és kész
  • rubber785
    #34848
    és ezt hogyan kell fejleszteni? mire ad xp -t? amugy a ta 152 egyértelműen.. :)