38447
  • kissssss
    #38086
    hát ez nem tartott túl sokáig....
  • AnuluWork #38085
    A Do-17 Z2 bugos. Nem lehet kimaxolni, hiányzik egy modul. :)
  • Torzonborz
    #38084
    E-4-et próbáltad ? Én még csak teszten de ott egész jónak tűnik, mondjuk ott nincsenek sztállinum szarok. :D
  • gstup
    #38083
    Hulladék lett a K-4 a patch óta.Még egy gép ami kiesett a játszható gépek listájáról.
  • kissssss
    #38082
    ez az egyetlen egy dolog ami még érdekel engem ebben a játékban

    "Bármelyik repülőtér célpont lehet. Bombázó küldetés hozzárendelve."

    az előző teszten ezt nagyon hiányoltam, a legtöbb játékos csak felszállt azt repült a legközelebbi ellenséges reptér/bázis felé.... a pálya 70%-a meg full üres volt.
    Utoljára szerkesztette: kissssss, 2015.11.12. 17:11:27
  • Brenor
    #38081
    7. "Elhúzódó Összecsapás" Tesztüzem
  • Brenor
    #38080
    War Thunder Macskafutam
  • kissssss
    #38079
    hát ez cumi....
  • AnuluWork #38078
    És most?



    Nem kicsit bugzódott be. :)
  • Brenor
    #38077
    Szerver Frissítés

    Gazdasági változások
  • SigS
    #38076
    A . alap. De már szinte ki van maxolva, régóta használom, ennyire nem volt gáz. Ahogy néztem mikor kidobja a bombákat, bepörögnek, gondolom akkor röpködnek messzebb a céltól. És mintha akkor dobja teljesen mellé amikor nem teljesen vízszintesen oldom ki...
  • AnuluWork #38075
    közvetlen felettem oldotta ki és azonnal robbant
  • Brenor
    #38074
    6000 méterről bőven megvan a 4,5 mp szóval instant robbannia kell ha akkora magasságból dobod. Melyik B-57-el mész, az alap vagy a B modell? A B modellel nekem is rossz volt bombázni a forgó bombaszekrény miatt, mert mire átforgatja és elengedi a bombát addigra ekkora magasságnál már túlcsúszik az esése a bázisokon. Szóval totál máshogy kell vele bombázni mint a normál szekrényes típusoknál.
  • SigS
    #38073
    Miért van az hogy B57-el 6000-6500m-ről boldogan szórom a bázisokat és alig talál... tudom most beletettek valami olyat hogy becsapódás után is 4-5 másodperc mire robban a bomba, de ez akkor is vicces. Most még a szaros vadászokkal is "elé" kell bombázni mert össze-vissza pattognak lent a bombák...
  • Brenor
    #38072
  • kissssss
    #38071
    jjáájjj

  • Rayden02
    #38070
    Már csak ez hiányzik (vagy nem )
  • Sherman0070
    #38069
    Hát így ténye elvesztette minden értelmét. Már csak a fegyverzet maradt :D Amúgy a német 13 milisek miért nem érnek semmit sem? Ennyire szarok voltak? Az amcsi 12.7-es rohadt jó ahhoz a 13-ashoz képest.
  • gstup
    #38068
    Nem sajnos.De így már tényleg nincs sok értelme messzert használni.Nem emelkedik kiemelkedően.Nem fordul jól.760 körül már szétesik.Szóval van benne valami jó? :)
  • Sherman0070
    #38067
    Azt hittem hogy csak nekem tűnt fel ez.... én is rage-eltem: nagy nehezen felértem 5KM-re erre azok a szaros postwar griffonok már 7K-n rohangálnak 600km/h-val
  • gstup
    #38066
    Bf 109 K.Kevesebb mint 4 perc alatt felforr a vize wep-el.Még a 3 ezer métert sem érem el vele.Persze a space spitek akkor már bőven 5000 méteren vannak.
  • Torzonborz
    #38065
    Melyikre gondolsz ?
  • gstup
    #38064
    Szuper,megint kiheréltek egy gépet retardjinék...szuper ez az új patch.
  • Sherman0070
    #38063
    Jól néznek ki ez a P51 :D
  • AIexx
    #38062
    fasza lett a 30 -as ADEN hangja.. tényleg.. csak az a baj, hogy ez a Sabre 20-asának a hangja..
  • Brenor
    #38061
    War Thunder: 1.53 "Tűzvihar" Frissítésjegyzék

  • Brenor
    #38060
    Tervezett karbantartás 2015.10.04

  • Torzonborz
    #38059
    Köszi :) Az E-4 miatt talán még el is indítom a játék így...ööö...ööö...nem tudom hány hónap kihagyás után. :D
  • Brenor
    #38058
    Parancsolj :)
  • Torzonborz
    #38057
    Van valahol előzetes pecsnótsz ?
  • Brenor
    #38056
    Felkészültetek a gigamega 1.53 "Tűzvihar" Frissítésre? Nagyjából 8-10 GB adatot kell majd hozzá letölteni, ezért ha gyenge a netetek mindenképp készüljetek fel és töltsétek le már ma, hogy a frissítés után azonnal rávethessétek magatokat az új tartalmakra!

    [Információ] Az 1.53 Előzetes Letöltése
  • Brenor
    #38055
    Halloweeni Különlegessége a War thudnerben
  • Brenor
    #38054
    War Thunder: A 3. Évforduló Különlegességei
  • Brenor
    #38053
    War Thunder Születésnapi Kívánságok
  • Brenor
    #38052
    [Pályázat] Kísérteties Halloweni Fotópályázat
  • Brenor
    #38051
    Kedves magyarítást használó játékosok!

    Sajnálattal közöljük, hogy a mai naptól bizonytalan ideig a magyarítás nem elérhető. Türelmeteket és megértéseteket kérjük.

    A már letöltött magyar nyelvi csomag 100%-ig kompatibilis a jelenlegi játékverzióval, így bátran használható a továbbiakban is. Azonban felhívjuk mindenki figyelmét, hogy az 1.53-as frissítés megjelenése után sok hiányzó szöveg lehet a fordításban, ami ronthatja a játékélményt.

    Ennek megoldására két javaslattal tudunk szolgálni:

    1. A "config.blk" fájlban töröljétek ki a "testLocalization:b=yes" sort az alján, majd a tetején írjátok át a "Hungarian"-t "English"-re. Így az eredeti angol nyelven tudjátok használni és biztosan nem lesz benne hiba.

    2. A "config.blk" fájlban töröljétek ki a "testLocalization:b=yes" sort az alján, a "Hungarian" a tetején maradjon. Így egy régebbi a magyar fordítást fog betölteni, de a hiányzó szövegeket angollal fogja pótolni, így használhatóbb lesz.
  • SigS
    #38050
    Nem. T5-ben F2H, B57 mellett van nekem berakva egy P38 Lightning, (meg a tápos F4U1C :D ) és szemből sokszor kilőhető bármelyik jet...
    F4-re Hercules, P38 Beuwolf
    Minden körben szinte megvan egy killem velük
  • Cobra.
    #38049
    Grat, Beowulfot még nem sikerült összehoznom, gondolom elég nagy szerencse kell hozzá (meg megfelelően vegyes összeállítás).
  • SigS
    #38048
    Behemoth Destroy a plane ?? tiers higher than your own ? :D
  • Brenor
    #38047
    1.53-as Frissítésjegyzék Részletes változat