38447
  • vajakos21
    #34965
    Nem vált be...és ki ne posztold wt fórumra mert ezért fognak sírni...és persze berakják csak ott tökêletesen műkődik majd :-)
  • vajakos21
    #34964
    La9 rd. rakétahajtómű a szárny alatt
  • rubber785
    #34963
    nemtudjátok ez milyen variáció volt a la-9 -ből? rakétahajtás? vagy mi?

  • jocking
    #34962
    Csapatfüggő, szerencséd volt. Nekem korábban már volt zsinórban 10 defeat-es sorozatom is.
  • a.carkey
    #34961
    Tegnap este a bejelentéstől számítva zsinórban 10 volt meg a németekkel. Annyira nem reménytelen. T4ben nyomtam.
  • a.carkey
    #34960
    Victory. Elírtam, de a lényeg marad. A tanknál kill volt, de végig győzelemben számoltam. :)
  • Rony94
    #34959
    Köszi szépen a választ. :)
  • Cobra.
    #34958
    Elég sokféle lőszertípus van. Tracer nem mindig jó, de az Omni-purpose általában jó választás. AP-I, HEI, APHE, IAI illetve ezek nyomkövetős (-T a végén) golyótípusok érnek valamit. Viszont nem mindegyik golyótípus hatásos minden gépre. Pl kisebb tierű gépek, amik még nem fémből vannak, azok nagyon nem szeretik az incendiary lövedékeket, de pl egy T3 bombázót lőhetsz a csata végéig FI vagy IAI lőszerrel, nem fogja meghatni. Puha földi célok ellen legjobb a HE vagy FI golyó, de pl az AP kevésbé sebzi őket. Illetve jónéhány repülőnél a sima AP lőszer csak lyukat üt, de komoly sérülést nem okoz, ha nem a motort találod el.
  • Torzonborz
    #34957
    Milyen killről beszélsz ? Victory az. Az meg sokszor nem tőled függ még ha megszakadsz akkor sem. Ha kill lenne nem lenne gond.
    Mondjuk engem szerencsére ez már baromira hidegen hagy...igazából lassan már az egész játék , annyira elcseszték.
  • Rony94
    #34956
    Még a lőszerekről kérdeznék ezt-azt, mert azokhoz sem értek annyira. Jelenleg a gépfegyvereknél Tracer-re van állítva, mert a wiki szerint ez való a kezdőknek, látom hogy hova lövök, viszont a sebzése nem túl nagy. Cannon-nál pedig Air targets-re van állítva, ez szerintem értelemszerű. De a kérdésem az lenne, hogy melyek azok a lőszerek amelyek a legjobban sebzik a repülőket?
  • jocking
    #34955
    Pontosan azért látják kibaszásnak, mert ugyanígy átgondolják. Tele van feltételes móddal az egész, pedig már ahhoz is vért kell sokszor hugyozni, hogy 25 win meglegyen. A tankoknál legalább meg lehetett csinálni, hogy mind2 prém meglegyen, itt meg szinte egyet is esélytelen, nem hogy mind az ötöt.
  • rubber785
    #34954
    értem, köszöntem :)
  • a.carkey
    #34953
    A szétosztandó prémek amúgy 1000 és 1350 GE között vannak, tehát akár 25 győzelemért tiéd lehet egy prém vagy 1350 GE.
  • a.carkey
    #34952
    Érdekes ez a dolog, mert annyira nem kibaszás, csak sokan nem gondolják át az egészet. Ugyanis:

    125 killre:

    USA: Zero
    GBR: Bumi
    USSR: I-16
    GER: Welly
    JPN: Me109E3

    mindenképpen kapsz, vagy ha megvan, akkor az árát GEben.

    25 killenként tiertől függően manit kapsz ÉS egy Hunting Frenzyt, hogy tombolán ESETLEG bekerülhetsz azok közé, akik között szétosztHAT a rendszer 1-1 prém gépet ameddig a készlet tart (5000 darab) talán az összes gép közül, ami bármi lehet. Ha már megvan, akkor GEben kapod meg az árát, ami már tk. valahogy megérHETI, különösen ha 25 vic után összejön a prém gép vagy a GE.

    Majd aug 11-17 között jön UE, csak akkor azon ritkább gépekre, melyek tényleg érnek valamit, de akkor gondolom a mostani target prémek lesznek a bónusz mondjuk 250000 győzelem után és gondolom hülye tankos ökörködéssel egybekötve (:D).
  • a.carkey
    #34951
    Ki ez az 53 éves idióta? Ő a góré?
  • rubber785
    #34950
    akkor most a németekkel t2 -ben nyerek 25x akkor mit kapok? ha t3 -ban és t4 -ben is akkor meg mit? ha meg 125x nyerek akor tuti a la 5fn? vagy a szovjetnél az z16 vagy a kobra? vagy most mivan??? konkrétan, értelmesen letudná valaki írni a feltételeket? megköszönném..
  • f24sg
    #34949
    A nyilvánvaló közfelháborodás hatására a sértődött Scarper reakciója

    (ami kb.: "erre jövök vissza 2 hét szabiról, ti hálátlan kis gecik, legközelebb ennyit se kaptok, bezárom ezt")

    Ez egy idióta barom, az egész kócerájjal együtt...
  • a.carkey
    #34948
    Kapsz EGY gépet a fel nem soroltak közül. Ha megvan, akkor a goldot. Én így értelmeztem.

    Amúgy ez mennyire igaz:

    "Yup, it's easier just to go work for an hour, take the money and buy the plane." :D

    Szerk.: Na meg az a legjobb, hogy ugye arcadeban nyomd az idő miatt. Mi számít pl. T4nek? :D Ha T4es géppel érsz el pontot, vagy ha van nálad T4es gép? :D
  • twi452
    #34947
    ha tutira akarsz menni akkor annyi :)
    vagy 25 győzelmenként kapsz egy jegyet az 5000-res tombolához hátha kihúznak és megkapod a gépet :D
  • f24sg
    #34946
    Én is a Bumit akartam...
    125 viktori? Nem kill, hanem győztes csata, télleg? 125*(legalább)10 perc = 20 órányi folyamatos játék agyrohasztó árkádban, ha minden jól megy elsőre. De sokkal inkább 40-60 óra az. Egy hét alatt... EZ kőkemény munkahét.

    Megyek, megnézem, a hivatalos fórumon dobálják-e a sarat..

    szerk: Már az első hsz-ben ugyanez ↑ van... :D
  • Coral Springs
    #34945
    Engem egyedül az amerikai Bf 109 érdekelne, de ez túl sok meló lenne érte. Amúgy sem játszok mostanában technikai okok miatt, de így megnyugodtam hogy nem maradok le semmiről. Illetve jó lenne még az orosz P-39K-1 Airacobra hogy teljes legyen a gyűjtemény, majd valamikor meglesz.
  • a.carkey
    #34944
    Hogy erre az SM79Bre miért kellett CSAK román festést rárakni!? :D
  • erasmus4
    #34943
    Hát igazából kétlem, hogy tényleg kisorsolnak, ilyen teljesíthetetlen feladat után. Tipikus adunk is meg nem is...
  • a.carkey
    #34942
    Két pozitívum, hogy ha megvan a gép, megkapod goldban az árát, és ha megcsinálsz egy hunting frenzyt, akkor az 5000 prém gépből kaphatsz egyet (ha jól értelmezem). :) A p63-A10 spec érdekelne ...
  • twi452
    #34941
    125 győztes csata hahahaha
    pedig mindig tetszett a bumeráng... meg kellett volna venni amikor le volt értékelve :D
    na majd legközelebb ;)
  • JethroHUN
    #34940
    haha, esélytelen...
  • erasmus4
    #34939
    egyet.
  • erasmus4
    #34938
    Ha egész nap játszol akkor talán meg lehet csinálni, ennyi idő alatt...
  • a.carkey
    #34937
    Aztamocskost ...
  • a.carkey
    #34936
    Jó ez a banda. Belépek. Kiírja, hogy mától lehet menni a prém gépekre, erre hogy miből mennyi és hol, semmi. :(
  • Rony94
    #34935
    "The mission details will be announced later, you can complete several missions and get different aircraft."

    Még nem tudni. Itt érdemes nézegetned.
  • Coral Springs
    #34934
    Nem rég még jó volt pedig. Érdekes bug -ok vannak amióta új dizájn van.
  • coolness
    #34933
    Hali!

    Arról van már valakinek infója, hogy a prém repülőkhöz mit is kell pontosan teljesíteni az event során? Vagy, hogy mikor lesz erről bármi is tudható?
  • vajakos21
    #34933
    Gondolom nem nekem akartátok a válaszokat címezni.De gondolom akinek szólt úgyis ér ti :-)
  • a.carkey
    #34932
    Nem azt nézem, hogy mire lesz elég az üzemanyag, mennyi lőszer megy el feleslegesen, hanem pár lövésből megdöglik a drága, és végig fun a repülés.
  • a.carkey
    #34931
    Mennyivel jobb ez a Ki200 miután a fegyverzete ki van fejlesztve. Áhhhh :)
  • robi3
    #34930
    Én nem is így használom őket, mert saját bőrömön tapasztaltam a végeredményét. Egy random csapatnál meg nem elég hogyha ketten tudják használni a gépeket a többi meg 1000 méteren próbál szerencsét. Ráadásul azt vettem észre, hogy a legkevesebb csapatjáték a véletlenszerű német összeállításnál van. Sokszor láttam már spitfire-ket bolyban repülni, semmi összhang nincs benne, de mindenki mellet 800 méteren belül ketten is repülnek.
  • robi3
    #34929
    nem konkrétan a d9-ről van szó, hanem a németekről. sokszor csak lövöm írja a találatot, de semmi, tegnap repültem spittel, a vágott szárnyúval, csak a 12,7-el ijesztgettem 4 golyót lőttem rá és critet adott meg ki is gyulladt és ez nem egyszeri alaklom volt, hogy pár lövéssel le is szedtem valakit. 28m/s? nálam ez 15,8m/s. Bár az is lehet, hogy most csak szerencsétlen csapatokban repülök mert az elmúlt 9 vesztes csata alatt a csapatnak nem volt 4-5 kill-je nemhogy egy embernek.
  • Coral Springs
    #34928
    Sokan így akarják használni a német gépeket ahogy bemutattam, először headon -ba mennek majd felesleges fordulóharcba kezdenek, ha pedig látják hogy nem jön össze nekik a műsor menekülnek. Alig látni olyan embereket akik tudják is használni a gépüket, de akik tudják azok általában squad -ban repülnek és mindenkit levernek.
  • a.carkey
    #34927
    Mi ez a hype vele kapcsolatban? :D