38447
  • rubber785
    #35003
    a németek t3 -ban a legerősebbek, főleg tűzerőben, nálam AB -ben alap az 5 kill, de viszont volt egy olyan napom velük ahol átlagba 8 -at is kilőttem.. de szép nap volt az.. :P t4 -ben már nem a legjobbak, de nem is rosszak!!! ott is inkább tűzerő.. t2 -ben meg hát.. szovjetnek párja nincs.. :)
  • robi3
    #35002
    Szoktátok nézegetni neten a repülők emelkedő képességét? Úgy vettem észre, hogy nagyon sok helyre hamis adatokat írtak és persze nem a németek javára pl: spitfire mk5b 13m/s typhoon mk 1b 15m/s fw 190 d9 17m/s illetve úgy tudom, hogy a játékban a ki 84 hayate-k sem 18-22 m/s -al emelkednek. Ezeket azért nem ártana ha átjavítanák és a németek már is nem lennének olyan hátrányban, szinte mindig magasabban lennének mint az ellenség és végre lenne egy védekezési lehetőségük is.
  • Rony94
    #35001
    Hát nem te vagy itt az első aki a német gépek butítására panaszkodik, szóval ennek az egésznek sajnos van alapja. :-\
  • robi3
    #35000
    Én béta óta repkedek (Af béta) és ilyen szarok még nem voltak a németek. Fél éven keresztül 2-3 kill mindig meg vol, emlékszem Bulge-n A-5-el kettő spitre is simán csomót kötöttem, de ezek még a br-ezések előtt voltak. Valahogy jobb volt minden, a nemzetek közel egyenlő erőviszonyokkal indultak.
  • Rony94
    #34999
    Én főképp német gépekkel repülök, azon belül is Tier 2-esekkel. Hasonlóakat tapasztalok én is, 1-2 kill összejön néha, 3-4 kill-nél már ugrálni szoktam örömömben, de én hiszek benne hogy csupán sok gyakorlás kell hogy kitapasztaljam a gépeket, meg hogy milyen lőszereket érdemes vinni.
  • robi3
    #34998
    a gaijin-ék honnan szedik ezeket a climb rate-kat? 14-es griffon is 25,7-t emelkedik, a valóságban ez csak 18,5.
    Valaki repüli aktívan a németeket? Az elmúlt 1.5 hét alatt kb. 60-szor repültem velük jobbára t4 és ebből 40-szer nem lőttem le semmit, pedig mindig pozitív statisztikával zártam a németeket, most meg bármit csinálok a végeredmény az, hogy lelőnek. 3-szor soroztam meg egy mustangot 30mm-el voltak is találataim, de semmi baja nem lett, azok eltalálják a szárnyam végét, 1 koppanást hallok és már fekete. Az angol 20mm-ről már inkább nem is beszélek mert 1200 méterről 2 koppanást hallottam és a gépem 80%-a fekete lett.
    Már nem tudok mit kitalálni, hogy mivel és hogyan kéne repülni, valamit biztos csináltak a németekkel vagy rajtuk kívül mindenki mással, mert ennyire "fogalmatlanul" még sosem repültem. Leo Kessler szavaival élve "letolt gatyában kapnak el" és nem csak engem, de az egész csapatot 10-ből 9-szer. 1-2 killel zár az egész csapat. (RB, nem event)
  • Her Laca
    #34997
    Na bakker ezt nem ide akartam:) sorry töröljétek ha lehet.
  • Her Laca
    #34995
    Leon. Ha a G 940 kissé ideges lenne akkor a Clod ban a pedál sensitivjét tedd fell max ra,sokkal finomabb mozgás lesz,a ruddernél asszem 0.3 ra .
  • vajakos21
    #34995
    Wt sim fórumon Centx repül egérrel pl. ha jól tudom.De van ott fóruma a különböző irányitásoknak, ill. videókat is találsz beállitásról pl.
  • a.carkey
    #34994
    Köszi.
  • ktm99
    #34993
    achievementeknel a misc vagy a special kategoria(most nem tudom megnezni) alatt vannak
  • Gottfried
    #34992
    Ember,tudom miről beszélek. :) Ha csak egy ezres,annál siralmasabb hogy ennyit kellene érte játszani. Azt is tudom hogy magáért a játékért játszunk,nem kényszer.Annyira nem is visel meg a dolog mert ha kellene valamelyik gép,már rég megvettem volna.Még véletlenül sem az anyagi oldala zavar.

    Az zavar hogy valamit reklámoznak,beharangoznak hogy milyen fasza lesz,aztán egy semmirevaló szart adnak.Teljesen mindegy hogy ez egy játék vagy bármilyen más termék.Ha egy ehhez hasonló marketinggel találkozol az élet bármely területén,lehet hogy utána messze el fogod kerülni azt a terméket,sőt talán annak a cégnek minden termékét.Még egyszer hangsúlyozom hogy nem az az ezres zavar hanem ez a hihetetlenül dilettáns módon megszervezett event.
    Ostobán csinálták és ahogy olvasom,a jogos észrevételekre még ostobábban,arrogánsan reagáltak.Szerencséjük van hogy a repülősnek egyelőre nem nagyon van alternatívája mert ha lenne,pár ilyen húzás után bezárhatnák a boltot mert az ilyen hozzáállást egyetlen "vásárló" sem tűri el ha van hasonló "terméket" forgalmazó másik cég is.

  • Volfram42
    #34991
    Van aki mousejoy-t hasznal es jol megy neki, de az vagy szuletett tehetseg vagy annyi gyakorlast tett bele, hogy szerintem egyszerubb venni egy joy-t.
  • a.carkey
    #34990
    A MM érdekes dolog. Az bizti, hogy most a 25 win miatt arcadeban érdekes meccsek vannak, és nagyon oda kell figyelni mit viszel be. Főleg BRben. Én csak dupla vagy annál nagyobbnál figyelek kiemelten oda, a többinél kb. leszarom mit hoz a MM. Ilyenkor ált. nyerünk, és amikor hűdenagyon nálunk az előny, na akkor veszítünk. Egyébként ha az elején 100%os szituból nem találom el az ellent, és nem döglik meg, akkor húzok egy vonalat, hogy ha itt megdöglünk SE nyerünk. Sokszor volt hasonló feelingem a WoTban is anno, szerintem itt is van hasonló, minden esetre az esetek 90%ában bejön. :)

  • robi3
    #34989
    ha sb-n akarsz repülni akkor nem érdemes, hanem muszáj
  • Sherman0070
    #34988
    Szerintetek érdemes botkormányt venni hogy játsszak simulator battlesban?
  • Coral Springs
    #34987
    Érdekes kettős mércét alkalmazol te. Az egyiknek megsimogatod a buksiját, ügyes vagy fiam nyertél, a másikat meg konkrétan leidiótázod mert ő meg nem nyer. Közbe te is nagyon jól tudod hogyan működik a matchmaker a játékban, itt nem arról van szó hogy az egyik kevesebb gépet lőtt mint a másik mert akkor még egyet is értenék. És ezért nevetséges ez az event és a Gaijin álláspontja is, mert van aki ugyanúgy ott fog ülni napokat és nem nyer semmit, más meg letol 25/25 csatát pár óra alatt és megvan a prémium gépe. Érted már ?
  • a.carkey
    #34986
    Én azt mondom, hogy bár semmi szükségem rá, játszom, oszt vagy összejön, vagy nem. Kb. leszarom. Megszerváltam az összes gépet, a jeteken kívül USA és JPN full elite, a többin meg dolgozom. Ha adnak prémet, köszi, ha prém helyett goldot, köszi, ha nem, köszi. Mindeközben játszom a saját játékom, történik ez+az, és rohadtul nem érdekel, még a usák jetek délutáni vereségeit - délelőtt állatkertben voltam a kiscsávókkal kengurut simogatni, így a legjobb játékórák kimaradtak - is elfogadom, mert az lutri, bárhogy is játszol.
  • Coral Springs
    #34985
    Egyértelműen hülyeség ez a event, és én ezt úgy írom hogy általában nyerni szoktam. Vannak praktikák amivel lehet egyénileg befolyásolni az Arcade csaták végkimenetelét, de azok vagy bejönnek vagy nem, leginkább ha válladra veszed az egész team -et de ahhoz jól kell játszani. A legjobb ötletnek viszont azt tartom hogy Realistic -ben kell menni, ott jobban lehet egyénileg dominálni. Persze ha szar a team ott is megbaszhatod magad, ahhoz hogy
    a végén egyedül leverjél egy kisebb túlerőt megint csak jól kell játszani. Szerintem aki nagyon nem tud nyerni az inkább hagyja a faszba az egészet, az
    a 2000 Ft ennyit nem ér. Én anno a két orosz prémium Cobra -ért összesen nem szoptam ennyit.
  • Torzonborz
    #34984
    Ezrest inkább eliszom
  • Glo
    #34983
    Egy ezresről beszélünk, ember :)

    A konteó blogon vannak még ilyen cikkek, ajánlom ;)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy is konteó nap van
  • Glo
    #34982


    Erről beszélek.
  • a.carkey
    #34981
    "Fat Pizza! Nagyok és sajtosak vagyunk."

  • Gottfried
    #34980
    Aha,meg lehet csinálni.Tegnap óta szinte nem tudok nyerni,bármivel megyek is.Tegnap egy óra alatt egy win volt.A mai itt van:



    Hiába véded őket,kurvára nincs igazad.Ez egy faszának baharangozott event volt aztán a pofánkba vágták ezt a szart.A 125 szinte lehetetlen,max.napi 6-7 óra játékkal 6 napig.(egy 2000 forintos gépért) Ez kb. arra volt jó amilyen reakciókat kaptak érte.Ha ez volt a cél akkor ügyesen csinálták.Ha ez volt a cél akkor marketingből egy kurva nagy 1-es.(de inkább 0) Ha nem látták hogy ez lesz a reakció akkor meg kurvára nem értenek ahhoz amit csinálnak.Akkor szintén 0.
    A 25-öt meg lehet csinálni,aztán vagy kapsz valamit,vagy nem.....

    Persze,nem kötelező játszani de ha egy ilyen eventtel játékosokat akarnak fogni,vagy a régieket megtartani,akkor csinálják meg normálisan! Ha ilyen hülyék hozzá akkor pont az ellenkezőjét lrik el vele mint ami a cél volt.
    Hogy ezt hogy lehet védeni..........hmmmm......
    Szerintem egy kocsmai beszélgetésen,négyszemközt te sem tennéd. :)
  • Glo
    #34979
  • Her Laca
    #34978
  • Glo
    #34977
    Ja, persze :))

    Szerinted foglalkoznak azzal, hogy ide miket írok? :)
    Ugyanez a hivatalos és a személyes véleményem is. Az a hiszti ami megy..

    De persze nyugodtan kikiálthattok bűnbaknak, ha attól nektek jobb lesz :)
  • a.carkey
    #34976
    Ezt hol lehet látni???
  • Torzonborz
    #34975
    Megérteni meg lehet de egy community manager akkor sem engedheti ezt meg magának. Legalább is jobb helyeken nem .
    Ha tőle ezt látod akkor mégis mit várj a játéktól , a fejlesztőktől ezután ?
  • gazsoksg
    #34974
    Neked se lehet egyszerű:D
  • f24sg
    #34973
    ...most esik le, hogy fórum moderátor vagy az offÍciÁl fórumon, tehát "lojálisnak" kell lenned, és itt is őket képviseled omg...

  • Glo
    #34972
    Azért írták, hogy Árkádban lehetőleg egy Rank-ban levő gépekkel menjetek.

    Jó fiúk amúgy, végül is nyomhattak volna tényleg valami gyökérséget is.
    25 győzelmet egy hét alatt meg nem nagy was-ist-das behozni, főleg h a hétvége is ott lesz.
    Az, hogy a userek nagyrésze annak se örülne ha egy Audi A8-at kapna (mert miaz hogy nem a legfrissebb Dragstar-t, má', rohadt kapzsi banda), meg nem a fejlesztők hibája.
    Csak sajnálni tudom az ilyen embereket, nekik nem a játékkal, hanem az élettel van valami baja, és itt vezeti le a frusztráltságát...
  • ktm99
    #34971
    Azert legalabb azt ertelmesen megcsinalhattak volna, ha a gepeid nem ua. tierbol valok, akkor is konzekvensen szamolna az eventhez a gyozelmeket. Nalam van 3 tier 4-es es 2 tier 3-as. Mentem 3 kort, ebbol 2 win, az egyiket tier 3-as, a masikat tier 4-es achievementhez rendelte.
  • erasmus4
    #34970
    Inkább az a baj, hogyha csinálnak egy eventet, és igazi jófiú szerepében tetszelegnek hogy milyen fasza dolgokat lehet kiszedni, persze feltételek később, aztán meg olyan feltételeket szabnak ami szinte teljesíthetetlen...
  • twi452
    #34969
    a friss fórum csodái egyelőre :)
  • f24sg
    #34968
    bocsánat, most látom, rossz címre ment a hsz, ezt Glo #34965-ére írtam... (de miért van ugyanaz a sorszáma a 2 hsz-nek??)
  • f24sg
    #34967
    Scarper reakciója (is, ha már a beírókat minősítjük) kb. egy 14 évesével van egy szinten. Csakúgy az is, hogy bezárunk/törlünk minden topikot/hsz-t, ami nem tetszik a pórnéptől.
    Ha az egész cég hozzáállásából nem üvölt, hogy lenézi és megveti a játékosait, akkor nincs mi egyebet mondani.

    Másik, de jó: 25 győzelemmel kapHATunk prém gépet... Végülis, heti 200 Forintért van esélyem az akár többmilliárdos lottóra is, nem? Miért nem inkább azt csinálom?
    Nem az idegesít, hogy nem lesz ingyen 1000 gold-os repülőm, hanem az, hogy az utóbbi időben csak a szart nyomják a játékba, és Te, a játékos vagy a hülye, aki be mer szólni/írni. És hogy nem volt egy épkézláb eventjük kb. fél éve? nem is tudom... (ami volt az ugye mind ddos attakos volt, szegény ők!)

    Elvi szinten undorító amit csinálnak, ami miatt lassan már csak a fórumot olvasom én is.
  • gstup
    #34966
  • Glo
    #34965
    Én megértem Scarper reakcióját. A játékos társadalom eléggé el van kényeztetve. Kaptok egy Eventet, aminél 1 hét alatt 25 győzelemmel (napi 3,5) kaphattok egy prém gépet. Erre mindenki nekiáll számolgatni meg stb, hogy milyen kibaszás(!) ez a játékosokkal. Mintha fegyverrel kényszerítenének mindenkit h megszerezze.

    Akinek nem tetszik ne játssza meg. 1150 GE egy-egy gép, az kb 2500 Ft. 3 óra melóból megvan átlagosan (nyugaton nyilván kevesebb).
    Ezért ölik egymást? Komolyan..
  • JethroHUN
    #34964
    Szerintem ez a La-138, a szárnyán az pedig tolósugár hajtómű(ramjet). Mi más lenne mint orosz... én elég szkeptikus vagyok, hogy az nem tépte szét a gépet, de hát ruszki varázs sztálinium.