38447
  • gstup
    #35124
    Soha sem hallottam még hogy fecskének hívták volna.Csak fókának hallottam még.
  • rubber785
    #35122
    WTF?!
  • vajakos21
    #35122
    Tövisszúró gépics ( fecskét mêg nem hallottam) De ha beütöd hogy fw fóka, a 190 es széria jön ki
  • a.carkey
    #35121
    Jaja. Én is észrevettem. Még a gépágyú terén néz ki máshogy.
  • rubber785
    #35120
    tudom hogy az fw 190 f8 -ra gondolt, ezért is csodálkoztam, mert az fw -ket fecskének szokták becézni, ez mitől lenne fóka?!

    a.carkey: a ki 200 -ason nincs elöl a minipropeller(generátor).. :)
    Utoljára szerkesztette: rubber785, 2014.08.12. 12:45:29
  • a.carkey
    #35119
    Érdekes ez a két gép. Minimális különbség van üzemanyagban köztük, a Komet BRje magasabb, de mégis, valahogy a Ki-200 szerintem jobb.


  • gstup
    #35118
    Mert FW :) .Nem Az f8f-re gondolt...
  • rubber785
    #35116
    az f8 az mitől fóka? nemértem.. :S
  • vajakos21
    #35116
    Ez jó hïr! Holnap gépnél leszek, viszem a 410 est :-) ( meg f8 fóka tán) Az event úgysem érdekel
  • twi452
    #35115
    azért a tier 4 amcsi sim sor tele van b-17 trollal :D
    oda sem fogok menni az is tuti jó ez a tier 2-3 :D
  • twi452
    #35114
    na gondoltam a 10-et azért összekapom valahogy a német la-5ért hátha odaadják majd :D
    mentem is egy egész jó kört sim-ben persze olyan felhőzet volt h 1000 méter felett semmit nem látni...:D
    aztán túl nagyot fordítottam a fejem és behülyült a tracker... rögtön megcsókoltam a földet xD
  • rubber785
    #35113
    pontosan! főleg domination pályán lehet darálni, amikor hirtelen valakire ráfordulsz szemből, megnyomod az egérgombot 1x, és már térsz is ki.. esélye nincs, ha le is akar fordulni, a 6x20-asból valamelyik úgy is eltalálja.. :) a legjobb gép!!!
  • Cobra.
    #35112
    Plusz a FW190-ek nagyon kicsik, így igen nehéz eltalálni őket.. Mellette meg ott a nagyon pontos és erős fegyverzete.
  • Sherman0070
    #35111
    FW 190 A5/U2-vel mégis lehet rendesen célozni. 1-2 sorozat 1km-ről és már zuhan is az ellenség. Pilótát meg alig lövik ki mert 100-on van a skill. (arcade-ról beszélek)
  • Rony94
    #35110
    Néha én is megkísérlek egy-egy head on-t. De mostanában főképp a dogfight-okat gyakorlom, mivel eddig eléggé láma vagyok ebben. Egyszerűen mindig alulmaradok. Főleg az angol gépek ellen. A Spitfire félelmetesen jól fordul. Mikor pedig engem vesznek üldözőbe, sose tudom eldönteni hogy merre, hogyan repüljek, csak össze-vissza rángatom az egeret, hogy nehezen találjon el és próbálok körül nézni merre van a legközelebbi társ, hátha észreveszi hogy üldöznek és megpróbálja leszedni az üldözőm. Szóval.....ezt még nagyon gyakorolnom kell.
  • Rev Hard
    #35109
    Folytatván az előző sorokat, van egy-két gép amivel szinte kötelező a head on. Ilyen például az A-20G aminek az orrában 6x12mm foglal helyet, és kiemelném hogy az orrában van így ez által nagyon pontos, aki szembe jön az biztosan meghal. És mindehhez egy nagy géptest társul, ami szintén fontos mert nehezebb célpont leszel tőle. De írhattam volna akár a B-25 -öt, vagy bármi más attacker -t is, ezek mind veszélyesek head on -ban. Én utálom a head on -t, de aki hasonló jellegű géppel repül az nyugodtan tolhatja ezt a "harc modort".

    Viszont azokat akik vadásszal repülnek óva intenék ettől, hiába erős például az FW 190 fegyverzete ha kevésbé pontos mint az előbb felsoroltak, és a kis géptest miatt bármikor befigyelhet egy pilot kick azt szevasz.
  • Rev Hard
    #35108
    Nincs amúgy probléma a head on -al, amíg racionális kereteken belül csinálja az ember. Például 700m -ig bezárólag belefér, aki úgy érzi hogy nagyon jól tud lőni megpróbálhatja, azt vagy bejön vagy nem. Én néha napján megpróbálom, ha nem sikerül egyből kitérek azt onnantól az ellenfél géptípusától függ hogy leállok-e vele fordulózni, vagy valami mást csinálok. Minden esetre nagyjából tudom hogy melyik gépnek milyen fegyverzete van, a nagy gépágyúk ellen nem nevezek be, egy keringőre annál inkább.
  • gstup
    #35107
    Jézusom.Head on nem lehet opció.Az nem egy taktika.50-50% az esély hogy élsz vagy halsz.Már akkor "furcsa" volt nekem,amikor az FW-ket OP-nak mondta. :) Plusz ha az Ő szemszögéből nézzük akkor egy La-9-es is OP mert 4*23mm-es ágyúja van.Na jó,inkább nem megyek bele. :)
  • Droughert
    #35106
    Event
  • DasIsFuck
    #35105
    Jah én szinte mindig belehalok az ilyen manőverekbe...

    tehát ilyen távolságokból még effektív a fegyverzetem?

  • Sherman0070
    #35104
    Úgy kell játszani vele hogy szembe mész az ellenséggel. Én kb. 1.5 km-ről elkezdem lőni őket és amire ő elkezdene lőni már a szárnyának oda.
  • twi452
    #35103
    szeretem Phly Sim-es videóit :D
    pont ugyanígy szoktam én is reagálni arra ha eltalálok valakit, valahogy :D

  • DasIsFuck
    #35102
    sajnos nem tudom az mi:D

    Én azt csinálom vele mint az előtte lévő bf-el, magasabbra szállok mjad megpróbálok rázuhanni a célpontra, lehetőleg olyanokra ahol vannak saját gépeink is.
  • Sherman0070
    #35101
    Németek head to head ben vagy miben jók
  • Sherman0070
    #35100
    Rossz taktikát alkalmazol...
  • DasIsFuck
    #35099
    nem a tier a baj, hanem, hogy nem lehet vele normálisan célozni mert nem fordul:S
  • a.carkey
    #35098
    Más tier. :)
  • Sherman0070
    #35097
    Jók a németek.. FW-k szerintem tiszta OP-k bf-ek meg 3 20mm-es el OP-k.
  • DasIsFuck
    #35096
    Hát amíg a bf110-el egész jókat tudok menni, a dornierrel csak szenvedek.(és ahogy nézem ettől nagyobb tűzerőt nem nagyon fognak kapni:s )

    a sima fightereknek meg olyan kicsi a tűzereje, hogy képtelen vagyok velük szórakoztató köröket menni.
    Egyedül a 4 géppuskás bf-ben érzem a potenciált, de ahogy nézem feljebb már csak 2 géppuskások vannak, ami nem túl csábító meg kell hogy mondjam.

    Ha komolyabban érdekelnének a repülők, simán elgondolkodnék azon, hogy van e értelme a németekkel előrébb jutni.
    Az meg csak hab a tortán, hogy a top gépük meg nem is német.

  • a.carkey
    #35095
    Hmm.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Leszállás a Corellian egy B-Winggel. :)


    Amerikai típusú pofátlanság német módra. :)
  • mabbak
    #35094
    Értem már akkor, köszönöm a felvilágosítást. Az mk. 5 is eléggé jó, legalábbis remek csatákat vívok vele, Bf. 109 F-4 idejében éreztem utoljára ilyen erősnek egy gépet, pedig az elég régen volt, sok patch-csel ezelőtt. :D
  • a.carkey
    #35093
    Az usákokkal a győzelem 7. alkalommal jött össze. Közben figyeltem, hogy a begyűjtött RP alapján kinek milyen lehet a jete fejlettsége, és elszomorodtam, hogy a stock gépemmel kik ellen repkedek ... :(
  • bgabor
    #35092
    Tempestből a Mk2-es a későbbi modell. A program elején oszották ki a számozásokat, és a Mk5-ösnek jelölt változat sokkal hamarább készült el mint a MK2-nek jelölt. A Mk2-esben másfajta motor van, aminek a gyártása sokat késett.
  • rubber785
    #35091
    hogyan értesítenek hogy kaptam egy prém gépet a sorosolásban? vagy nem értesítenek, csak úgy kapok valamit oszt csá?
  • bigfootHUN
    #35090
    A fatal error fícsört másnak is adja mostanában vagy csak engem szivat? Jobb esetben csak a join battle gombra nyomva dob ki, de előfordult már dogfight közben is, kapok egy végzetes kivétel üzit és csá... valamelyik nap 5-ből 3-szor ez ment, abba is hagytam aznapra.
  • bigfootHUN
    #35089
    nagyon jó kis vasak a Dornierek, de fordulgatni nem nagyon fogsz felük... magasról egy rácsapás ha nem talál akkor aztán fullgázzal enyhe szögben emelkedés. Volt olyan AB-m ahol több killem volt ezzel mint a messzerekkel :) a négy cannon-os verziók igen hatékonyak bomberekre is ha van türelme az embernek feléjük emelkedni és jól kell célozni...
  • a.carkey
    #35088
    A j1hez képest a j2 sokkal jobb, pedig ua adatai vannak. A 110hez képest meg van plusz két cannon rajta, ami nem rossz dolog. Az első N a legjobb szerintem a Dornier fighterek közül, a bombázók közül pedig az E4.
  • a.carkey
    #35087
    Ha jetek közé akarsz kerülni a BRjével, persze. :)

    Amúgy az egyik legjobb brit gép. Nem véletlenül 6.3as a BRje. :) Sebességben, emelkedésben iszonyat jó, fegyverzetben dettó.

    Amúgy attól tartok, hogy majd ha még lesz brit jet, akkor ebből fogod tudni kifejleszteni.
  • mabbak
    #35086
    Az mk. 2-es Tempest kifejlesztésére érdemes áldozni? Feljebb van a sorban, de az mk. 5-ös jobbnak tűnik papíron és csak az a későbbi modell.
  • bgabor
    #35085
    4X szorzó aktív most az első győzelemért!