38447
  • Belton
    #35164
    Igen arra a körre gondoltam amibol a 3 om vonás áll ki , de akkor nem aszerint kell dobni.
  • gazsoksg
    #35163
    Mi is lesz ez golden battles?
  • twi452
    #35161
    a kereszt szerint kell dobni
    az a kerek dolog ha arra gondolsz az a repülőgéped repülési irányát mutatja ugyanúgy mint ahogy a HUD nézetben is

    ha nullán középre áll be akkor az azt mutatja, hogy tökéletesen vízszintesen repül a géped épp

    a vízszintes vonalak és szögek mellettük értelem szerűen azt mutatják, hogy emelkedsz vagy süllyedsz :)
    így mindig látod bomber nézetben is, hogy mit csinál a géped pontosan


    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.08.14. 20:42:27
  • Belton
    #35161
    Köszi.
  • gstup
    #35159
    Igen,az alapján kell.
  • Belton
    #35159
    Hali lenne egy newbie kérdésem , nehez bombazonal bombazo nezetbe van egy kerek celkereszt szeru ami mozog ha mozgok a geppel , namarmost bombazasnal aszerint kell dobni a bombakat vagy mi szerint ? azt vettem eszre ha pl 4500 meteren vagyok a b25 el akkor az a celzoka vagy mi be all kozepre.
  • Sherman0070
    #35158
    Ez engem is zavar. Realisticban 5 killem lett volna Tempest mk. 5-el de 4-et beloptak.
  • lexlutor
    #35157
    azert nyomjak annyira a gf-et, mert keves a jatekos. a napi 40k/szerverrel gyakorlatilag csőd.
  • a.carkey
    #35156
    Van arról hír, hogy esetleg a kill rendszert átalakítják? Idegtépő, amikor kicsinálod az ellen gépét, nem tud emelkedni, fordulni, tk. pár sec és lezuhan, erre nem te kapod érte a killt, hanem az a csákó, aki még egy utolsó critet belelőtt, mielőtt a tag leesett. Meg felgyújtod, kiég, feka motor, szárny, minden, erre megtörténik a fent leírt eset.
  • f24sg
    #35155
    Néztem a Gamescom 2014 hír-részlegüket, hát nekem ordít, hogy a TANKOK A MINDEN, azt nyomaTTYák orrba-szájba, és úgy bájdövéj van némi repülős lábvízjegyzet is.

    Ennyi bakker, a GF-hez nem kell annyi ügyesség, mindenki oda csorgatja a nyálát.
    Lófasz jön itt repülős téren, csikánó, nem hullócsillag!
    Utoljára szerkesztette: f24sg, 2014.08.14. 18:34:24
  • a.carkey
    #35154
    Csak ezt a sok barmot tudnám feledni aki délutánonként ezzel a fossal játszik! Idióták mind, olyan hülye csapattársaim vannak kb. 5 meccs óta.
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.08.14. 17:31:48
  • rubber785
    #35153
    mondjuk egy La-11.. :D
  • a.carkey
    #35152
    Bocs, de T4 10x 1-3ért milyen gép járNA a szovjeteknél?
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.08.14. 13:27:29
  • VaniliaThunder
    #35151
    Fú, beszállok én is kicsit az észosztásba, vagy vitába.

    Igen, a mai modern utasszállítók tudnak maguktól landolni, feltéve ha ezt az adott pálya ILS rendszere is engedi. Ezeket ilyen CAT jelzésű kategóriákba sorolják, aszerint, hogy milyen (leginkább látási) körülmények között képesek operálni. Ebben nem vagyok biztos de asszem a CAT IIIb esetén már KÖTELEZŐ a pilótáknak a robotot hagyni leszállni, mert ott már kb csak a landoláskor látod meg a kifutót. (CAT IIIb LHBP-nek egyedül a 31R pályája) A következő kategória a CAT IIIc ami ma sehol sincs, ez ugyanis a 0 méteres látás, és ilyenkor már a taxizást is valamilyen automatika kellene hogy végezze ami még ma nincs.

    Ha lehetséges akkor általában kézzel teszik le a gépet, csak azért is hogy néha vezessék egy kicsit. Ijesztő hogy a pilóták inkább csak gombokat nyomogatnak és elszoknak a manuális vezetéstől.

    Ami a pilóták eltávolítását illeti, valós repülési tapasztalatból mondom, hogy nem tudod megállapítani a földről mi a helyes döntés. Ma a kötött pályás leginkább metró szerelvények közlekedhetnek automata üzemmódban, de már a nagy forgalmú vasúti közlekedésben is kell vezető. Az automata gépjárművek fejlesztése is megy már évek óta, de még nagyon nagyon messze állunk attól hogy egy ilyen forgalomba állhasson. A repülés pedig a legkonzervatívabb iparág. Tudtátok hogy a mai modern gépekben (787, A380 stb) 20 éves 486-os processzorok mennek? Azért mert arról már kiderült a 20 év alatt hogy nem hibázik...Mikor 3 független fedélzeti rendszer van, 3 gyártótól, 3 külön fizikai helyen, 100 vagy 1000km-re egymástól fejlesztik 3 külön nyelven hogy még véletlenül se kerüljön át a hiba egyik csapatról a másikra, és a végén bitre pontosan ugyan azt a megoldást kell kiadniuk.

    Egy szó mint száz, én nem hiszek abban hogy még az én életemben lesz pilóta nélküli polgári repülés. (de én ennek örülök, ne szüntessék már meg az állom melót :D )
  • bgabor
    #35150
    Nem tudtam hogy te is FSX-eztél, honnan is tudtam volna. Másrészt a robotpilótás landolást bizonyos berendezésekkel felszerelt repülőtereken lehet csak elkövetni, bizonyos időjárási feltételek megléte mellett. Nem ez jellemző a leszállások zömére.

    Akik meg olyat mondanak, hogy egy pilóta elég egy nagy utasszállító gépre azoknek fingjuk sincs a repülésről.
  • twi452
    #35149
    na nem jött be a sorsjegyem.. erről ennyit jó éjszakát xD
  • a.carkey
    #35148
    Ma! 14 ruszki T4 meccsből amit nyertünk 12ben voltam 4. ... Az első három ált. vagy yer vagy g8n1, vagy a kettő keveréke volt, egy-egy 10+ killes fragger vadász között ...
  • twi452
    #35147
    elég frusztráló így 10-et is összeszedni valahogy...:D
    imádom az ilyen kiegyenlített csapatokat.. pf :)
    ráadásként ugye odaát a-20, corsair, hellcat, spitfire kombók jönnek szembe... ha valahogy mégis összejön az a 10 akkor megérdemelném h kisorsoljon xD
  • robgros
    #35146
    Csak el ne kezdjenek majd kárálni a pilóták, hogy az automatizáció elveszi tőlük a munkalehetőséget.
  • Rev Hard
    #35145
    Te is tudod hogy korábban toltam az FSX -et, most meg akarod mondani hogy mi az a robotpilóta ? Tisztában vagyok vele hogy mi az, sőt még kezelni is tudom, valóban nem egy gombnyomás beállítani. A videó amit beszúrtam inkább egy irónia akart lenni, az ArmA sorozat egy harci szimulátor ami leginkább a földi dolgokra van kihegyezve, nyilván az opcionális dolgok mint a repülés már nem lesz szimulátor szintű, ez van. Minden esetre a technika valós, robotpilóta ma már landolni is tud, nem véletlenül fitogtatják a polgári repülés automatizálását, és a szolgálatot teljesítő pilóták egy főre csökkentését.
  • a.carkey
    #35144
    Kéne egy limit, hogy 500 pont felett számolja be a duplát vagy a 4xest, vagy csak kapják ki a Pacific mapeket vagy azokon a reptereket.

    Szerk. Mert ha most be tudták programozni, hogy az első három számítson, ill. 600 ill. 900 pont felett, akkor ezt is be lehetne. Nem lenne az ember tök ideg az első csatánál, hogy ha már van ez a 4x a héten, akkor legalább legyen értelme!
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.08.13. 13:22:41
  • a.carkey
    #35143
    84 pontomat 4x meg az oroszokkal. 9 !!! yer jött bombázni tőlünk a repteret ..

    Rohadjon meg a Pacific mapekkel a gaijin!
  • a.carkey
    #35142
    Nyírtatok már ki Aradoval F86-F2t? :) Ezért komolyan adhatott volna egy fegyverzet nélkül kinyírtad a topjetet medált. :D

    Szerk. Utána mondjuk csak rám vadászott a tag, de van ez így. :D

    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.08.13. 11:25:01
  • rubber785
    #35141
    nem ide tartozik, de valaki tudna nekem szolgálni az i 185 -höz magyar leírással? történet, ilyesmi.. magyarul, vagy egy linket! :)
    Utoljára szerkesztette: rubber785, 2014.08.13. 10:55:32
  • bgabor
    #35140
    Azért van ott mert az idióta orosz fejlesztők a BR értékeket nem a gépek képességei alapján osztják ki, hanem hogy mennyire hatékony a statisztikák alapján az adott repülő. Ami nagyon üt, azt feljebb viszik. Idióta megoldás, idióta RUtardoktól.

    És ez olyan leetetlen helyezteket eredményez, mint a Kometé, ami nem lát négymotoros bombázót a BRje miatt, és a Koreai jetek között repül. No comment, én többet orosz MMO-ra pénzt nem költök, az halálbiztos.
  • a.carkey
    #35139
    Én egyébként a BRt úgy lőném be, hogy lenne egy magas BR, amibe a WW2 utáni jetek tartoznak, de ezekkel max. akkor akadhatnál össze, ha pl. arcadeben te is beviszel egy WW2 utáni jetet. (Most is sokat kell várni, szóval tök mindegy miért vársz sokat.)

    És ezen belül lenne eltérő BR. Sokkal korrektebb lenne, mint ami most van. A WW2 BR most kb. jó, kivétel a Komet. Hogy az majd 6 percnyi üzemanyaggal mit keres a topjetek között, számomra rejtély.
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.08.13. 10:31:49
  • a.carkey
    #35138
    Ha tesztrepülsz, akkor minden nemzet a saját nyelvén kommunikál. Grafikailag még vannak bugok, pl. WW2es japó, brit, ruszki és német pilótaruhában ül az arc a jetben is, de szerintem lassan őket is javítják, mint ahogy az usákoknál már jól van. Szerintem a hangokat is belövik majd, és jobb lesz a hangulata. Bár szerintem inkább az, hogy a korszakok gépei menjenek egymás ellen, értelmes repülési tulajdonságokkal, mint a hang és a grafika. Én december óta nyomom, grafikailag sokat fejlődtek azóta.
  • bgabor
    #35137
    A robotpilóta egyébként egy kényes dolog, és nem le és felszállásra van, azt a pilóták csinálják. Útvonalrepülésre és magasság/iránytartásra van. Nem úgy kell eléképzelni, hogy a pilóta a repülőtér közelébe repül, benyom egy gombot, a gép meg leszáll.
  • bgabor
    #35136
    Ezekben az FPS-ekben a repülés picit mást jelent mint a valóságban vagy egy szimulátorban. Én konkrétan nem nevezném repülésnek, ami ott van.
  • gstup
    #35135
    Az.De én még sosem hallottam benne német szöveget.Csak nálam nincs?
  • Rev Hard
    #35134
    Nem néztem utána de amivel repültem az a J változat ami a mai napig gyártásban van, így minden modern számítógép benne kell hogy legyen.
  • bgabor
    #35133
    De csak a játékban, nem a valóságban. :D
  • Rev Hard
    #35132
    Itt már a robotpilóta teszi le a gépet, nem úgy mint ezeket a régi...

  • Rony94
    #35131
    Hangulatos trailer!
  • rubber785
    #35130
    értem, elnézést, összekevertem egy másik géppel..
    közben IL-2 -vel mókázás.. :D
  • Rony94
    #35129
    Meglepő, de ez a T1-es He-112 B-0 egész használható a legtöbb T2-es gép ellen. Néha olyanokat szoktam aratni. :)
  • bgabor
    #35128
    FOcke wulf = FÓka. Az FW-190 magyar beceneve.
  • R0GERIUS
    #35127
    Ha eventből van, akkor 0 GE... :D
    Forrás: "GE are compensated if you actually spent them" - Senio (Community Manager)
  • Sherman0070
    #35126
    Ez most Arcade ? xd
  • Vaktermesz
    #35125
    P63-A10-ért mennyi goldot adnak ha már megvan?