38447
  • a.carkey
    #35204
    Pacific Hidden Base pályáról kapják már ki a repteret! Ez utóbbi 4 yerrel volt 1.5 perc ...
  • a.carkey
    #35203
    A WOTot jó ideig nyomtam, és az akkori nemzetek közül 90%ban meg volt minden. Élveztem, de egy szeptemberi meló miatt ideiglenesen leléptem, és mire visszamentem, ugrott a legénységem, meg minden, így nem kezdtem újra, nem folytattam. Lehet, hogy ezért SEM vonz a tankos móka itt.
  • twi452
    #35202
    ha nem vagy elvakult tank rajongó akkor nem érdemes vele szenvedni szerintem
    kipróbálni ki lehet, hogy megnézd milyen de még kell várni egy pár nagyobb update-et mert hamar rá lehet unni és csak felidegesít :)
  • a.carkey
    #35200
    Annyira nem érdekel a tankos rész. Felőlem vitorlázógépes tank is bekerülhet, nem dobom el magam a helyzettől.

    Amúgy változott valamit a closed beta óta?

    Amíg a hajók nem jönnek ki, részemről max. csak repkedek. Egy hónapig még bizti, mert tegnap leértékelve vettem még egy hónap prémiumot, de ebbe a tankok nem fognak beleférni.
  • vajakos21
    #35200
    www.youtube.com/watch?v=5JRygHBW99I
  • a.carkey
    #35198
    40-50k egy-egy modul T5ben még egy picsaszarnál is ... :(
  • vajakos21
    #35198
    Annak arányában osztja szét melyikkel mennyit nyertél.T5 ben van hogy 22 k egy modulra se elég
  • Luciferkee
    #35197
    22k modifictions research és csak ilyen keveset mennek a modul kifejlesztések? o.O
    Jó oké, hogy 3 felé kell osztani, de akkor is több mind 7k gépenként.
  • Sherman0070
    #35196
    Hát ez van. Britekkel én is megcsináltam t3-t4et de nem adott semmit. De hogy első 10 winre kaptam tankot az is szerencse. Meg szerintem közbejátszott az is hogy ami után elkezdődött az event már csináltam és rá 1 nappal kész is volt a 10 top1.
  • a.carkey
    #35195
    Eddigi legjobb jetes repülésem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tudom arcade, de mindezt full stock német gépekkel, és úgy, hogy a 4444I ruszki klán négy tagja is ott volt nálunk, akik topjetenként 1000+ repüléssel rendelkeznek bisel és f2vel is. Amúgy éppen hogy nyertünk.


    (Az utolsó Meteort felgyújtottam, de azt meg kilőtte egy arra járó lángolás közben, de azzal meg lett volna a 10 (ő az a bizonyos assist.).

  • Rev Hard
    #35194
    Engem még leköt a játék, de amíg szar a gépem ritkábban tudok játszani. Viszont az év vége felé jön a The Crew és a GTA V amikkel külön külön is sokáig ellehet lenni, utána nem tudom hogy mennyit fogok játszani egyáltalán a WT -el. Szeretek repülni, de stílusban hozzám közelebb áll a gengszter műsor és az autók.
  • twi452
    #35193
    ha pedig nyerünk akkor így...
    gyakorlatilag ellenséges gép közelébe se kerültem nemhogy lőtávolságra..:D az utóbbi három napban amikor játszottam ezek mennek jó ha 10ből 1 csatában kiegyenlítettek az erőviszonyok, elég fura h valamelyik oldal gyakorlatilag mindig durván elveri a másikat rb-ben
    szövögessetek összeesküvést :D
  • twi452
    #35192
    xD
    a tankosoknak mindent szabad és mindent megkapnak.. most ők a prioritás xD
  • a.carkey
    #35191
    T4-T3-T2 10 win e percben kivégezve a ruszkikkal, ééééééés semmi. Az utolsónál még manit se adott ... (Csak mert valaki a ground topikban sima 10re kapott tankot ...)
  • twi452
    #35190
    Áh csak letolom most az amcsi prém hiennel ezt a 10es tombolát aztán ha bejön akkor örülök :)
    a németekkel nem jött össze :)
    én a borderlands 2-nek álltam neki pár hete meg supraball-al szoktam elütni az időt úgyhogy a wt eléggé háttérbe szorult nálam :)
  • Rev Hard
    #35189
    Most éppen nincs telepítve a játék, meg jobban leköt az ArmA 2, de szerintem a hétvégén visszarakom azt tolhatjuk squad -ban ha gondolod.
  • twi452
    #35188
    persze próbálkozok én nem nagyon érdekel ha lelőnek de hát akkor is elég demoralizáló egy idő után :)
  • Rev Hard
    #35187
    Ilyenkor kell Rambó módra felhúzni a kendőt, vagy éppen a nyúlcipőt, kinek melyik tetszik. Én az előbbit választom általában, nincs annál nagyobb élmény amikor egyedül levered a túlerőt. Persze nem mindig jöhet össze, de aki mer az nyer.
  • a.carkey
    #35186
    Az a baj, hogy ezek azok a csaták, amelyeket bukunk, ahol POS1 vagyok, és jól jött volna a 40hez, és az ilyenekbe mindent beleadok, de hát hülyeteam. Aztán a következőt leszarom, alibizek, csak úgy, közben fejlesztem a még nem elit gépeket, erre simán második hely, de az ugye semmire sem jó. Ez van!
  • twi452
    #35185
    nyugi rb-ben én is hasonló szitukkal találkozom :D
    5 perc aztán körbenézek és már csak pirosakat látok magam körül :D
  • a.carkey
    #35184
    És ismét ...
  • a.carkey
    #35183
    Éééééééésssss elvesztettük ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    (TK én voltam az egy személyes csapat. Egy bombert kértem, hogy kapjanak le, egy kurva HE111et - miután én leszedtem hármat, de nem. Már majdnem megvolt mindenki, 50-50% volt a meccs, de a rohadék He111 kilőtte az AFet, a mi Blenheimünk pedig mintha ott se lett volna ...)
  • Vaktermesz
    #35182
    Akkor vegyék ki ott, SB-re legyen belső nézet, ettől függetlenül ez így ahogy van eléggé gyenge. Ennyi erővel akkor chat-et is ki kéne nyomniuk.
  • Amaymon
    #35181
    Változtattak a spectator módon, mert nagy cheatelés ment, mikor valaki kiesett és a társának lekommunikálta, hogy merre figyeljen. Főleg SB-n ahol sok a squad és eleve nem látsz mindenfelé, pláne hátrafelé, nagyon inkorrekt dolog volt a régi spectator rendszer.
  • rubber785
    #35180
    erre:
  • Eagle16
    #35179
    Ezt akartam kérdezni én is, azt hittem csak elnyomtam valamit...de sehogy se lehet nézetet változtatni, így meg nem lehet követni mi történik.
  • Vaktermesz
    #35178
    Mai patch változtatott a spectator módon, lehet valahol állítani, hogy mozgassa a kamerát?
    Mert ez a nagyon közeli lapos szögű hátsó nézet nem nagyon jön be.
  • Eagle16
    #35177
    Ez a legelső Spitfire F. valami mocskos jó, tök alap és ilyen 20 fokos szögben kilő az égbe mint egy rakéta :D Ez valami brutális cucc lesz fullosan.
  • a.carkey
    #35176
    VIszont most, omg, 2.7 volt a MAX BRem és kivel futok össze? Egy P63al ... Szopjanak le!
  • a.carkey
    #35175
    Grat! Mire adta? 10 win/kategória, vagy 40 900 pont feletti POS1?
    Mert éppen Pos1 vagy.
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.08.15. 14:31:48
  • twi452
    #35174
    az egyik cég ilyen cuccán van egy kamera amit gondolom gombnyomásra lehet kapcsolni és az előre néz szóval ha bekapcsolod látod mit matatsz magad előtt :)
    ne kérdezzétek melyik még talán ebbe topicba linkelte valaki régebben

    szerk.
    meg is találtam a rift topicba, úgyhogy ez nem olyan nagy probléma amit nem lehet leküzdeni :)
    vrvana
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.08.15. 14:25:57
  • Amaymon
    #35173
    Lesznek rá megoldások nem hülyék a mérnökök sem. Szerencsére már 3-4 cég verseng a VR megvalósításával. Nem lesz gond szerintem, mondjuk én tudok vakon gépelni. Programozható Saitek joy-ra pedig szinte minden beállítható még komolyabb repszim esetén is, annál végképp nem kell oda nézni.
  • rubber785
    #35172
    nah, ez is megvan végre..
  • gstup
    #35171
    Uhh...nagyon jó!
  • twi452
    #35170
    trailer készítésben megint felvették a versenyt :D

  • rubber785
    #35169
    IL-2 Sturmovik, nemrossz.. :)
  • f24sg
    #35168
    Fogalmam sincs, tele vannak ellentmondásokkal. Például, rombolják a SB-t, ahol az ilyen VR cuccokra EGYÁLTALÁN szükség van, közben meg reklámozzák ezeket a ketyeréket. EZ a Morpheus, ha jól látom PS4-re lesz. Szerinted mennyi az esély, hogy a konzol playerekből kerülnek majd ki az "új gen." hardcore SB katonák? Amúgy minden más módban csak hátrány a belső nézet, vagy nem? - Én pl. mostanában is, napokig próbálgattam RB-t szim kontrollal, és hiába tudok sokkal jobban manőverezni, "ohne instruktor", egyszerűen sehol a nincs a "situ. awareness"-em a külső nézetes mouse aimhez képest.
    Szal nemtudom, valami egyéb pénzes mutyi lehet ott a háttérben. Hol logikus, hogy az ő állításuk szerinti 10% alatti player-hányadosra (SB) pumpálják a legdrágább fejlesztéseket? Nemértem.

    Másik: még senki sem vetette fel, de:
    ha rajtad van egy ilyen IZÉ, akkor hogy a bánatba tudsz bármilyen kezelőszervet ellenőrizni? Hisz' nem látsz rá a billentyűre, joyra, semmire. Néha az ember lepillant, nem? Szóval nektek ez nem furcsa?
  • Amaymon
    #35166
    "Lófasz jön itt repülős téren, csikánó, nem hullócsillag!"

    De akkor minek támogatják a project Morpheust-t? Azzal egy konzervdoboz huszár nem sokat kezd :)
  • Belton
    #35166
    Nagyon szépen köszi. Csak mostanság kezdtem el a bomberekkel játszani. Köszi mégegyszer
  • twi452
    #35164
    nem bizony :) az a repülőgéped azért van két szárnya meg "farka" :D