38447
  • rubber785
    #35324
    igen rb és sb, ott is tökéletesen fordul már stockon is, nem hogy fullon.. igaz nincs emelkedés, se sebesség, meg kevés lőszer, de lehet vele játszani, ott már télleg meg kell dolgozni egy killért is.. ilyen hogy f80c, p80, fw190, f8f, röhögve lefordulod..

    hát gyerekek, ez a prémium p63 csak úgy nyomja ki magából az xp -t... eléggé OP, 58db 37mm.. eszméletlen!!! és ahogy fordul, emelkedik, sebesség.. az egyik legjobb RB harcos.. :)
  • bgabor
    #35323
    Ja hogy Arcadeban. Nincs több kérdésem. Az arcade az nem számít, ott a repülők tulajdonságai meg a fizika törvényszerűségei sem érvényesülnek. RB és SB, szigorúan.
  • a.carkey
    #35322
    Ő mondjuk lehet, hogy SBn ment velük, én oda nem megyek.

    Szerk: A BR PATCH ÓTA! Előtte nem tudom milyen volt.
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.08.26. 11:38:32
  • rubber785
    #35321
    hát kérlek a yak 15 stockon úgy fordul majdnem mint egy spitfire, a ta 152 meg d13 hiába gyorsabb, simán mögéjük lehet kerülni.. 60 lőszer? igen 60, de ha tudsz célozni, 2 repülőre elég, min. 1! nekem is speciel pozitív csalódás, árkádba 1-2 lövés kell egy bf -nek vagy spitnek, bearcat-ra is rátudsz fordulni, vagány gép! :)
  • a.carkey
    #35320
    Először is, annyira, de annyira mondta mindenki, hogy mennyire szar, hogy elhittem. Ahhoz képest pedig egész ehetőnek tűnik pl. He-162höz képest, ami másoknak bejön, de én spec pl. nem bírtam ráérezni sem a 2 20 milisre, sem a F2Sabre ágyújára, BÁR tény, hogy sokat nem is repkedtem velük. Tüzelni viszont ugyanúgy kell vele, mint a La-9el, ami nekem spec bejött. Én spec sosem killre megyek, igaz sosem érdekelt mennyi van belőle. Ebben a játékban ahol "ha felgyújtod, leégeted, repülésképtelen lesz, de a killt nem te kapod, pontosabban te nem kapsz érte killt, csak asszisztot, azt is csak akkor, ha két perccel a sebzésed után megdöglik, különben meg még azt sem" szisztéma miatt kb. leszarom. A lényeg mindig, hogy nyerjünk, és számomra minél élvezetesebb legyen a repülés. Nálam a Jak-15-17 széria szórakoztató. És pont.
  • gstup
    #35319
    Szerintem sem nagy szám.Habár én még csak ellenfélként kaptam,de a ta-val vagy a d13-al megeszem reggelire.
  • bgabor
    #35318
    Yak-15 miért pozitív csalódás? RB-ben kihúztam tier3-ig a fejlesztéseit, egy hulladék az a gép, minden szempontból. Emelkedés 1/3-a a tier4 proposoknak, végsebesség akkora hogy bármelyik FW vagy Mustang beéri zuhanórepülésben, a fegyverzet meg egy vicc, 60 golyó, 3 másodpercnyi tüzelésre elég lőszer. Pedig van vele 36 killem realisticbe, de azzal meccsenként egyet összehozni is nagy kihívás.
  • Sherman0070
    #35317
    Ennél már csak az jobb amikor az egész balfék ellenség 500m-en repül mert idióta paradicsomok és a mi csapatunk képtelen kilőni őket.
  • Sherman0070
    #35316
    Nem. Ruhr-on történt és német thunderbolttal voltam.
  • robi3
    #35315
    nem peleliu-n voltál egy fw 190-el (japánnal), mert ha igen akkor én voltam a 3 killes hayate (Szivacs néven)
  • Sherman0070
    #35314
    De ekkora idióta csapatokat amik vannak realisticban. Én kilövök 4 gépet társam 3-at és a sok idióta nem tud kilőni 2db b-25öt úgy hogy voltak 8-an. A sok kurva paradicsom mennyen wotozni itt nincs szükség rájuk.
  • a.carkey
    #35313
    Egyébként még nagyon pozitív csalódás számomra még a brit jet ág. Még a Vámpír is. A Meteorok roppant kellemes gépek, bár baszott unalmasan néznek ki. De klassz repülni a Sea Mk3 és G41G típusokkal.
  • rubber785
    #35312
    A legszebb gép - szerintem - a Ta 152.

    Na, de viszont az AAA gunok változtak a patch -el? Mert, realisticba mentem 6 csatát, abból 2x úgy kilőttek hogy a hátsó részem elveszett, mind2x a hátulját találták el a p63 -mamnak.. de olyan helyzetben hogy 2 ember volt 2 ember ellen, így meg ugye bukta.. egyszer 300 méteren, egyszer 1500 -ön.. hogy a ... ??? hol a botokat, hol az ellenfelet lövik ki, mivan ezekel??
  • a.carkey
    #35311
    A legszebb gép - szerintem - az Arado.

    A Yak 15-17 számomra akkora pozitív csalódás, mint nagyon kevés dolog ebben a játékban.

    Viszont aki BR 7.0ra belőtte a Mig9eket, az egy idióta volt, különösen, hogy Me262A1a-C1-C2 BR 7.3-7.7 között van. :)

    Qurvára azt mondom, hogy csak azért kapták ki 7.0ról a Kometet, hogy a ruszkik trollkodni tudjanak a Mig9ekkel. :)
  • rubber785
    #35310
    nekem most 6 misi van de ma veszem meg a yak 15 -öt.. :) kivi leszek rá.. :) nem csúnya gép amúgy.. de nálam még mindig az la-9 a legszebb, főleg oldalról.. ájj.. dejónézmánki.. :)
  • a.carkey
    #35309
    Nálam minden jet berakva crewhoz. Minden jet crewja úgy 60%ban "elit -1", és így maradt 3.75 millám. Ha igazak az infók eddig (decembertől) 152 millát szedtem eddig ki silver eagleből a játék során, de ez ugye eléggé elment, hisz minden gép meg van, és mindegyik elit (minden modul kifejlesztve), kivétel ugye a jetek, bár ott lassan a Ki200 szintén fullos (elit) lesz, még egy modul van. :)

    Szóval, el tud menni mindenfélére a silver is rendesen. :D
  • a.carkey
    #35308
    Előbb F2 Sabreval gyerek nálunk úgy lőtte ki a Kometet, hogy abból kifogyott az üa, leszállt, az F2 is sérült volt, leszállt pont mögé sérült géppel, és a földön lőtte ki. :D
  • Rev Hard
    #35307
    Az oroszoknál ez megvan a MiG-15 -ig és az La-174 -ig bezárólag, ráadásul két-három crew -ra is. Az amerikaiaknál szintén arra a két jet -re ami nekem megvan, ennél több jet -em nem hiszem hogy lesz.
  • a.carkey
    #35306
    Beteszi a jeteket, feltupírozza a crewt, és máris csóringer. :)
  • rubber785
    #35305
    van ám lóvé.. tiszta bank vagy.. :)
  • Rev Hard
    #35304
    Visszatértem a pihenőmből, kezdésnek pár kép. Az elsőt majdnem megnyertem de a földön eldöntötték, pont utána daráltam le utolsó enemy -t.

  • twi452
    #35303
    de nyugodtan próbáld ki test flightban ha érdekel aztán meglátod milyen :D
    realistic-ben és full realistic beállításban nincs instructor a másik kettőben van :)
  • csaba90
    #35302
    értem, köszönöm! :)
  • twi452
    #35301
    kikapcsolni teljesen csak úgy tudod ha átváltasz az egeresről másikra
    ilyenkor egy mouse joystick dolgot kapsz és ahogy a nevében benne van úgy fog viselkedni az egered mint egy joy
    jobbra húzod akkor jobbra húzza a botot és stb, nem fog segíteni semmi stabilizálni a gépet és természetesen a célzásban sem, neked kell odatenned a gépet nem fog magától odakanyarodni :D

    és igen itt már nem ment meg senki attól, hogy túlerőltesd
    nem is a szétszakadás a gond, az megvan egeresnél is hanem így már túl lehet menni a határokon és át fog esni a géped stb
    az instructor ezt nem engedi ő annyit húz h még ne essél át legalábbis próbálkozik azért ilyen darabos a mozgása a gépeknek amikor próbál korrigálni :)

    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.08.24. 13:40:25
  • csaba90
    #35300
    ahha értem, és ha kikapcsolom akkor mi lesz ha szintén úgy egérrel játszom? akkor ha okosan csinálom jobban tudom irányítani a gépet, ha meg őrült módjára akkor szétszakad?
  • twi452
    #35299
    egeres módban gyakorlatilag az vezeti a gépet helyetted :)
    ahova mutatsz oda vezeti a gépet úgy hogy minden kormányfelületet ő vezérel :)
    Utoljára szerkesztette: twi452, 2014.08.24. 13:30:39
  • csaba90
    #35298
    ezt az instructort hogy lehet kikapcsolni? :D vagy pontosan mit csinál ez? :D
  • twi452
    #35297
    szép kis mészárlást végzett az angolok között
    headtrack nélkül :)
  • bgabor
    #35296
    Nem, jól látod, egyáltalán nem sebezhetetlenek. Persze az endgame jetharc a top jetekkel nagyon kemény, de az első jetek, amikkel propelleressel is összekeülhetsz, nagyon kezdetlegesek, simán haza lehet vágni őket ha a pilótájuk gyenge. Pilótatudás kérdése az egész.
  • VaniliaThunder
    #35295
    Hát skacok, én tegnap mentem két kanyart a Ruhr simulator event-en, P-47-tel. Első alkalommal találkoztam jetekkel a játékban, ez esetben az ellenfél oldalán. Átjött hogy mit is érezhettek anno az amerikai pilóták mikor az első ilyen gépek megjelentek. Engem is betámadott egy, de nekem sikerült mindig kifordulni. Igaz hogy nehéz utolérni, de mivel gyors így nem tud olyan hamar reagálni. Első körben egy G-10-est sikerült lekapnom, másodjára viszont kilőttem egy Me-262-est is. Ügyesnek kell lenni. Mondjuk ez lehet csak a szimulátor módban igaz, mert ott eleve nehéz lőni, realistic-ben lehet szétkapnak mindenkit.
  • bgabor
    #35294
    Lejebb Glo belinkelte. Semmi említésre méltó.
  • csaba90
    #35293
    ezen a dev szerón most mi van? van valami érdekes és új? vagy semmi csak egy két kisebb változtatás nem tudom megéri e annyit töltögetni :S
  • a.carkey
    #35292

  • rubber785
    #35291
    én csinálnák egy olyan rendszert, hogy a jetek nem kerülhetnének össze dugattyús repülővel, így lenne fairplay.. oké hogy jet, 1 lövés kell neki, de utol is kéne érni, meg felmászni 8000 -re.. meg még mit nem! oszt ennyi!
  • a.carkey
    #35290
    Miért van az, hogy ezzel a mocskos F2Sabreval stock állapotban 100%os helyzetben nem bírok sekit eltalálni? Egyszerűen nem értem. Ez az egyedüli gép, amelynek a gépágyújával nem bírok célozni. Katasztrófa. Ahogy az egész kill system is az. Felgyújtott gép, irányításképtelen, sorban esnek le róla alkatrészek, ég, és ki kapja a killt? Nem én. Ez az ami iszonyat szarul van megcsinálva a progiban.
  • a.carkey
    #35289
    Pontosan.
  • a.carkey
    #35288
    Ezt írom, hogy nem működik. 0.3 BRt levesz és kész, de a +1 még hozzájön, tehát ilyenkor a nagyobbik panthert és pár 262t nem kapsz meg a Taval, de ha veszel mellé egy messert, már igen.
  • erasmus4
    #35287
    De atlagol, van hozza egy speci keplet. Lenyeg az hoy a legnagyobb 3 br-ű gepet nezi de csak akkor ha az elso es harmadik kozott nincs 0.6-nal nagyobb differencia. Igy akadalyozzak hogy jettel trollkojanak. Eloszor atlagolja a 2. 3. br-u gepet majd ennek az eredmeyet az elsovel. Ha lemegyek nemetekkel trollkodni 2.0-ba a kedvencemmel bf110c vel ami 2.3-as viszek melle 2.0 ast es utana mar csak 1.7-es johet szoba igy vegul 2.0- an maradok.
  • Glo
    #35286
    Itt van hozzá a patchnote:
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/170368-14130x-preliminary-patch-notes/
  • gazsoksg
    #35285
    De tier szerint is, rakj mondjuk T2-ből 3-as átlagot 3,3-as legnagyobb BR-el, nem fogsz látni soha T3-ast, cseréld ki egy T3-as 3-as BR-ű repcsire, egyből T3-asok vesznek körül, pedig még alacsonyabb is lett a BR.