38447
  • CptYossarian
    #7911
    Állítsd át a paypal számládat dollárra.
  • Áron22
    #7910
    Valaki tud arra megoldást, hogy dollárért vehessek prémiumot?
    Euróért jóval drágább sajna:)
  • Glo
    #7909
    Pedig a 250-es simén kiviszi a Heavy-t. Esetleg azzal is számolj, hogy ne pont rádobd a mozgó tankra, hanem elé. Mert ha a piros körre játszol akkor úgy mögédöbsz a mozgó tanknak mint a huzat :)
  • Áron22
    #7908
    Jó a táblázat:)

    A meteor f4-nél pl -33.000 a profit XD Simán megéri:D
  • sikora
    #7907
    Ja hogy poénnak szánta az író. Én meg azt hittem egyből segítőre leltem aki belinkelt egy oldalt nem egy szánalmasan gyenge poénra.
  • bardocz
    #7906
    Csak eddig nem volt ilyen. Pedig eddig a japán gépek nagy kedvencek voltak.
  • TommyRH
    #7905
    Úgy látom itt is van egy szerencsétlen hülyegyerek, akinek nem megy a szövegértés!
  • csonttika72
    #7904
    Az itt e után kettőspont volt...! és az utána következő volt a leírás. Ami pedig a fórumon történik..., ne csodálkozz, nagyon alacsony néha színvonal.
  • sikora
    #7903
    Nem tudom mi az arcoskodás??? Az, hogy jeleztem az itt nem vezet sehova és linkelje be??? Úgy látom itt is van szerencsétlen hülyegyerek aki csak azt keresi hol lehet beugatni!
  • Zsoltee20
    #7902
    Ezeket nem én irom de azért alapnak sokat számit:)
    Itt is van egy két érdekes dolog,hogy mennyire visszavették a lelőtt gépek árát egy-egy gépnél(árkádban persze)gazdaság
  • TommyRH
    #7901
    Van azért benne egy-két érdekes dolog :)
    Megnézném, hogy az 50 Kg-s bomba hol viszi ki a Heavy tankot :D...az előző patchben is kurva pontos találat kellett és akkor sem volt biztos...ebben a patchnen meg biztos h nem jó hozzá. Épp kicsit mellédobtam egy 250est (nem volt teljesen piros) és nem is ölte meg.
  • CptYossarian
    #7900
    Nagyon alacsony sebességtartományban jól fordul, olyan 250 km/h alatt, csak idegbaj repülni mert fel-le kell tologatni neki a gázkart és szédítő hogy folyamatosan flikkflakkolni és fordulózni kell vele.
  • CptYossarian
    #7899
    Tégy jót magaddal és döntsd el hogy segítséget szeretnél kérni vagy inkább a semmire arcoskodsz. Ennek fényében értékeld át a hozzászólásodat. Repülj a reserve-kkel, pártucat meccs után azt fogod tapasztalni hogy hasznos a kör elé lőni, vagy az érintőjére.
    De tudod mit, lőjj a közepébe, vagy mellé, vagy ne vedd figyelembe a célzókört és a gép mögé lőjjél, sok sikert kívánok.
  • TommyRH
    #7898
    Ezt most nem értem sajnos fáradt vagyok ehhez...

    Ha viccnek szántad szar volt hagyd az offolgatást...
    Ha nem akkor értsd meg h nincs leírás!
  • Zsoltee20
    #7897
    Nah itt egy kis leirás kezdőknek:war thundermeg azoknak akiknek kell a lőszer fajta leírás is....
  • sikora
    #7896
    Az itt-et inkább linkeld be légyszi mert nem jó hivatkozásnak! Köszönöm
  • bardocz
    #7895
    Ki-61-ek ennyire OP-k voltak a patch előtt,hogy így szét kellett kúrni őket? Bombázók lefordulják, úgy fordul néha, mint a beaufighter, bedől 90fokban, és nem történik semmi. Ha meg végre elkezd kanyarodni, akkor kapásból overload. És célozni sem tudok úgy vele, mint eddig. A picivel egy fölötti kill/flyout arányomat ezekkel a gépekkel értem el, de most alig tudom tartani.
  • CptYossarian
    #7894
    De van leírás, itt e: a kis kör elé célozz, abba az irányba amerre megy a gép.
  • TommyRH
    #7893
    Ezen nincs mit jobban elmagyarázni! Zoomolj rá ha nem látod rendesen!
  • sikora
    #7892
    Értem én de alig látszik a kör. Nincs ehez valahol valami leírás?
  • TommyRH
    #7891
    Ne lőj folyamatosan...sorozatokat lőj...ha folyamatosan lősz hamarabb melegszik és ha jammel akkor újratölt.
    Amúgy meg próbálj a kis köre elé célozni!
  • TommyRH
    #7890
    Sove: Pont az első Yer-2est nem éri meg kihúzni...ha megvetted a többit régen akkor a 4-et kell, ha nem számít a pénz annyira akkor 5. 6. Exper crew-al már a 12 mm turretes is simán kiszád mögülem mindent...bár én magam szoktam lőni, de néha jó h elhúz valami az meg szétlövi :)
  • sikora
    #7889
    Valaki tudna segíteni. Én most kezdtem de nem találok magyar leírást mi mit jelent. Oké repülgettem de én alig tudok becélozni valakit, mire esetleg meg menne addigra a lőszer fogy el. Mit kell csinálni, hogy ne 2 másodpercenként kelljen 18ms-t várni az újbóli betöltésre???
  • CptYossarian
    #7888
    Bekaphatják. 7000 liont kaptam amiért egyedül ledaráltam Two Twonsban az ellenfél repterét, plusz leszedtem még mellékesen 16 földi célpontot.
  • Conqvistador
    #7887
    A 7Bt jobban is szeretem az 1B nél.
  • SovereignXY
    #7886
    YAK-7 nba. tier 5ös. máskor így mondom inkább. az a jó. a tier 6os mág kevésbé. inkább nem rossz. de a tier 5ös az isten.
  • SovereignXY
    #7885
    7B*

    20mmsben a ground attack féle lőszer van a HE meg HEITtel.
  • Conqvistador
    #7884
    Sajna a Yak 1 en nincs rakéta.
    200db 12,7es és 120db 20 as fegyver van mindössze.
  • SovereignXY
    #7883
    A =bvel sem goind ölni pedig azon csak 1 12.7es és 1 20as van.
  • SovereignXY
    #7882
    YAK-1 a 2 12.7essel és az 1 20mmsssel simán kurva jó. Plusz van raksi is.
  • Conqvistador
    #7881
    Hát hogy a Yak 1 vadász e azt hagyjuk. Kevés a fegyverzete a Peskákat meg lehet használni vadász módba is jó kis apit lőszerekkel meg rakétákkal.
    Tier 7en 3 peska is bevihető és pályafüggő minek veted be.
    Tény főleg BnZ re jó mert kőrözve eléggé kiszolgáltatott de a Yak 1 el se menekülök el ha nincs sebességem szóval...
  • azember
    #7880
    Ejfelkor vagy 1kor asszem
  • Áron22
    #7879
    Nektek adott ma már bónuszt a belépésért? Vagy mikor van a játékban mi időnk szerint a napváltás?
  • azember
    #7878


    Kivancsi vagyok ebben a csataban mennyire szeretnetek oket. Kb 3 percig tartott a csata, talaljatok ki melyik oldal nyert
  • SovereignXY
    #7877
    20as is szépen szaggatja azért :)
  • bgabor
    #7876
    Én szeretem a Yer-eket, mert amikor Me-410R3-al repülök, akkor nagyszerű célpontok. Döglassúak, és már egy messziről leadott rövidke sorozattól is atomjaikra szakadnak a 30mm-es lőszerek miatt. Szeretjük őket.
  • SovereignXY
    #7875
    Hát... de a YAK-1 az vadász a peska meg nem. :) 250es vagy 500as tezsek én rá. 500as ha pillbox vagy hajó. Amúgy meg én úgy vagyok a bombázóval, hogy ha egy salvó kiment onnan megdögölhet. Ha ki tudok dobni még 1et az csak ajándék :)
  • Áron22
    #7874
    NA engem is beengedett ma először, 4 kill, buktuk a meccset, kaptam 13K liont prémiummal, amire azt mondom elmegy, ami vicces viszont, hogy egyik bombázó gunnerje 1-szer eltalált 1 golyóval, és 3000 volt a javítás:D
  • azember
    #7873
    Igen a server az any, ma eddig csak lvl l3 vgy kisebbel mentem, folotte en se nagyon erolkodom :), amit az elobb irtam az tegnap volt illetve hajnalba akkor mentem lvl 14-15-tel
  • Áron22
    #7872
    A szervert any-re állítottad? Arcadban mész? 16-17-esen vagy fentebb?
    Van remény, csak engem nem akar beengedni az MM?:D