38447
  • Conqvistador
    #7991
    Számszakilag tudná vázolni a dolgot?
    Légyszíves kérdezd meg tőle, ha másik slotba betenné a gépet mennyibe kerülne illetve mennyit szokott kapni?
  • CptYossarian
    #7990
    Nem enyhe bug hogy a Lavórkám nem gyógyul.Nem azért a kétezerötszáz lionért de ez már a súlyos pofátlanság kategória...

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/24009-planes-failing-to-repair/
  • Áron22
    #7989
    Na sikerült dumálnom a jetes sráccal, azt mondja, jettel csak ugy szabad kimenni, h prémium acc, és 4-en squadban, akkor iszonyatos profitú minden kör, kivéve ha belefutnak ellenséges 4es squadba:)

    Azt tanácsolta, egyedül ki se hozzam a jetet, mert akárhogy repülök eben a gazdasági rendszerben minuszos leszek, mert egyedül nem lehet összehozni, h 10 meccsenként max 1-szer zuhanjak le...
  • Cimbi
    #7988
    Hi

    Használ itt valaki joyt?:)Szuksegem lenne egy kis segítségre.
  • oxxi
    #7987
    Ha valaki szereti a repcsis videókat :)
    Kattintson ide
  • vass17
    #7986
    Pontosan ez az, addig panaszkodott a nép, hogy arcadeban alig tudok lelőnni egy vadászgépet is, tegnap egy P-63-at üldöztem, nagyon sok találattal, crit-el, persze továbblőttem és még mindig simán repült, a végén engem lőttek ki mögötte...Kb 2 perc múlva kaptam meg a killt, akkor határoztam el, hogy soha többet arcade, HB-ban egy B-25-öt leszedek viszonylag egyszerűen, itt meg képtelen vagyok felaprítani egy kisebb gépet 20-asokkal...
    Arról már nem is beszélve, hogy egy bombázó, akit üldöztem, kb ilyen 50-100 métereket rángatott fel-le a gépén, minden gond nélkül, egyrészt alig tudtam eltalálni, másrészt majdnem nekem jött. Aztán röhögött chaten, mert azt hitte, hogy leszálltam róla, gondolom meglepődött, hogy olyan 1-2 perc múlva fentről lecsapva váratlanul szétszedtem... Lényeg, a lényeg, sztem túl sok, amit megengednek arcadeban, teljesen elrontja az ember kedvét, ha fél órányi lövöldözés után még mindig repül valahogy az ellenfél...
  • Conqvistador
    #7985
    Az szép :D Nekik tervezték a játékot nem nekünk akik lepotyogunk :D
  • Conqvistador
    #7984
    Vazze fejleszthetetlenek a magasabb szintű gépek.
    Még olcsón 190k ért megvettem a 11es és 12es Yer2 es gépeket gondoltam berakom expertre a crew képzettségét erre az fogad, hogy gépenként 900000 lion. Hát elmennek a fenébe. Amíg nem változik a pénzügyi rendszer (és ez hetekbe mérhető sajnos) addig értelmetlen új gépeket venni ileltve az újonnan megvetteket slotokba betenni.
  • Áron22
    #7983
    Hmm, rájöttem én vagyok béna, mig15-ös srác statja: 32 meccs alatt csak 2 halál, de 89 kill... Szóval nem arról van szó, h 10k mgasan nem csinál semmit, és azért nem lövik ki, mert meccsenként átlag 3 gépet kilő....

    Így ki lehet bírni a 40k-s javítási költséget, ha 1 halálra 30 kill jut:)
  • Conqvistador
    #7982
    Tartsák meg Liont adjanak ne Xp t. :D
  • SovereignXY
    #7981
    Azért néztem mega többi népet is. Szóval orosz és amcsi ördög is van. Lehet japcsi is őket nem néztem :)
  • Áron22
    #7980
    A 2*-es XP-ből egyenlőre csak a kiírás működik:)
    A napi acsi az, amit tényleg hozzád is ad, a napi első meccses fícsőőrt még nem sikerült beállítaniuk, hogy működjön is, a bonyolult programozás az oka biztos... Mint annak is, hogy 18-19-es meccsbe bedobott ellenfélnek 4 db mig 15-öt, 10 sec alatt lőttek ki kezdéstól számítva...:)
  • oxxi
    #7979
    Amit az eredményeknél kiír az már szerintem a 2x-es :)
  • Conqvistador
    #7978
    Vazze ez mekkora csalás :D

    Azt írja 2X XP jár az első győzelemért.
    Mentem egyet a Japánokkal kipróbáltam milyen a Hien.
    4000Xp vel voltam beljebb az 5ös szinten.
    10800Xpt kaptam amit állítólag beszorozna 2vel de míly furcsa 14800xp-m van ha Free Xp be dobja az is gáz de ha lenyúlja az meg már undorító is.
  • csonttika72
    #7977
    Oké, OP-k az oroszok, de én tegnap Ju-88-al repültem vígan 5 percig égő jobbos motorral és bombázgattam, míg valakinek feltűnt ez és felmászott értem 4000-re. Vannak bug-ok mindenhol, ne lássatok mindenhol csak ruszki ördögöt.
  • SovereignXY
    #7976
    RU szerveren nem is lagg van hanem oylan pocket loost hogy... 25-30 de felmegy 40%ra is. 27ben nem volt iylen. EU ok de ott hülyék vannak. :S
  • SovereignXY
    #7975
    NA! Megnéztem a tets flightban ezt a videón látott orosz favágós dolgot. tier 9 alatt a vadások lagg3tól kiindulva képesek rá. Szárny 60 körül sem szakad le ha neki vezeted annak a reptér mellett álló kilátó izének vagy éppen az erdőbe viszed. Ez igaz tier 9 alatti usa-ra is. Elég jól vágjaa fát a p40 meg az f4f is.
    Német ellenben már 30nál szakad a szárny. e3, f4 f4 trop, g2 amit néztem.
    Angolnál hurri mk2 és spiti dettó.
  • wargar
    #7974
    köszi:)
  • wargar
    #7973
    Én is kiváncsi lennék rá. De még nincs fenn semmi a hivatalos fórumon.
    Az mennyire gáz egyébként,hogy a fórumban lezárták a sok rinya miatt az új patch topikját?
  • Glo
    #7972
    Ennyit :)

    Improvement of the server's efficiency and optimization of client synchroniation with servers.

    Remélhetőleg a Stealth ammo már bekopog az enemy gépén :)
  • Conqvistador
    #7971
    lehet valamit tudni az 1.29.31.0 ra frissítet változatról?
    Mit változtattak?
  • CptYossarian
    #7970
    Mióta a szánnivaló angol TD-ket behozták azóta be se kapcsoltam, de amúgy sem ezen a néven játszottam ott.

    Egyébként úgy fest hogy remek ötlet volt félmilliót elpattintanom stealth ammo-ra peccs után rögtön: http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/23696-lag-in-hits-processing/

    Kb. annyira lopakodik a lőszer hogy átmegy a célponton a skuló. Újabb bizonyíték arra hogy a mélyorosz lélek humorbugyrai kiismerhetetlenek.

    De komolyra fordítva a szót: egyfelől nem túl gyors a netem (tanya, mikró), másfelől halálosan laggol néha az EU-szerver, magyarázat arra hogy sokszor az ellenséges gép lelövése UTÁN kapok pop-up infót ugyanazon gép kritikál-sebzéséről. Asszem átszokok a RU szerverre, ott ugyan kisebb a fejetlenség de gyakrabban bevágódik elém szovjetunióhőse, a TK-t meg én fizetem. Egyébként 1.27-nél nem voltak ilyen lagzások sebzésszámításnál, az új damagemodel nincs összhangban vagy a szerverek sávszélességével vagy a teljesítményükkel.
  • Califa
    #7969
    Nincs valami TS3 amin valami Magyar csapat szerveződőtt a játékhoz?
  • twi452
    #7968
    historical-on már itt sem lehet ugyanúgy repülni sérült szárnnyal

    enyhe "rózsaszín" állapotban csak picit húz/ráz és nehezebben fordul pirosnál már fordulóban szépen folyamatosan túlfordul az egész és billeg :)

    Leszállásnál meg ahogy egyre lassabban mész egyre nehezebb is lesz irányítani oldalra is kitér mintha végig óriási oldalszélben kellene leszállnod és végül el is kezd bólintani ami kis sebességnél földközelben nem egészséges :D
  • SovereignXY
    #7967
    Tuti a lengyelek miatt. Gyűlölik a ruszkikat oda így nem mennek hát marad az EU. :)
  • SovereignXY
    #7966
    Nem poénból nem EU-n játszom. Olyan életképtelen bandák vannak, hogy...
  • SovereignXY
    #7965
    Én két dologból tudok itt kiindulni. volt egy műsor az angliai csatáról. És megnézték, hogy a 20as - német - meg a 7.7es angol mekkora lyukat is üt egy lemezen. És mondta a fickó, hogy a 20mm-s lyuk mellett - ha az egy angol gép zsárny alenne- már le kéne szállnia nem lenne éppen repképes. A 7.7es mellett igen.
    A másik az IL-2 - oké játék de azért egész jó szimulációs - na ott ha a szárnyamba bele vertek egy 20ast és lett rajta egy akkora lyuk mint a felségjelzés akkor - koránt sem realisztikus beéllítások mellett se spin se stall - is kurvára küzdeni kellett, hogy a gép a lvegeőben maradjon. Az AI elmanőverezett vele de rohadtul nem úgy mint a lyuk nélkül.
  • SovereignXY
    #7964

    Majd kb 1 peercel később mikor a német megtalált és rámlőptt. Az már betette a kulcsot.


    Megnéztema 2 kép közti idő-t 1 perc és 5 sec. Addig min repült a gép úgy ahogy az első képen van. pontosabban tovább tartott de egy ideje már repültem mikor eldöntöttem erre kell nyomni egy print screent.
  • SovereignXY
    #7963
    Alá írom. Sokat repülök oroszokkal és nem egyzser már fekete a szárny, a farok, a törzs fekete/piros, a motor is pirosodik de forudlok repülök lövök. Vmelyik nap linkeltem ide a képet a roncstelepre való yak-1emről ami simán repült tovább mér jó 2 percig mikor egy bf végül kivégzett.
    De azt is csak a ruszkiknál láttam YAK-3 azt hiszem (tuti bug) hogy a motor fekete de megy tovább a gép nem áll le a motor.
  • Coral Springs
    #7962
    Felvázolok egy tegnapelőtti csatát a Domination Peleliu -n, amin alaposan felkúrtam magam... egy napot ki is hagytam.

    Gyerekek. A 11 -ik kill -ig egyszer nem haltam meg, már az ellenfél csapatból szólogatott be egy-két ember, idegesítette őket hogy szinte mindent megúsztam. Olyanokat csináltam hogy több kill -t is összehoztam a közel totálkáros gépemmel, majd amikor a motor megszűnt létezni még mindig bevittem halálos találatokat az ellenséges vadászoknak, és ezek után még elvitorlázok bázist foglalni, és javítás közben túlélem a már sokadik rám repülő kamikaze -t is. Az egyik például kb száz méterre tőlem tartott kényszerleszállást egy bombázóval, azt próbált lelőni vagy húsz másodpercen keresztül míg el nem tűnt. Hatalmas frusztráció uralkodott a túloldalon, elértem azt a szintet hogy nem is teamfight volt már a műsor, hanem rólam és az ellenfélről szólt kizárólag a csata.

    De mindez miért, ha összességében a csapatom nem csinál semmit ? Még az elején egy ellenséges P-26A közelített a bázis felé, de még messze volt, meg amúgy is mentek rá vagy ketten gondoltam rájuk hagyom, arra az ótvar gépre minek menjek rá én is. Aha, úgy egy perccel később nézem a kijelzőn hogy valaki foglalja a bázist, hát nem az a köcsög P-26A volt az ??? Én menjek vissza több kilométerről lelőni azt a szart, mert két ember képtelen volt rá ??? Na kb ez jellemezte a csapatomat, én pedig hiába tettem meg mindent, vereség volt a vége.


    A következő amin mentem az a Domination Stalingrad volt három reptérrel, erről annyit írnék hogy az első öt(!) percben majdnem kikaptunk. Már a kezdőreptér megszerzése is hatalmas probléma volt, pedig oda nem kell nagy tudomány. Az állapotjelző csík erősen fogytán volt, míg az ellenséges csapatnak szinte teljesen megvolt még, ráadásul már a harmadik repteret jöttek volna elfoglalni, amit a csapatom öt perc alatt képtelen volt. Na kb ezen a ponton szakadt a húr nálam, caps lock -ot be, és elkezdtem alpári módon szidni a bagázst, nem hittem el hogy megint beszoptam egy ilyen semmirekellő társaságot.

    Ezek után mint ha felébredtek volna álmukból elkezdtük megfordítani az állást, én meg mint valami szakaszvezető tiszt írogattam "ki mit kéne" hogy csináljon, mire figyeljenek, hajtottam a népet. Végül mindhárom bázist elfoglaltuk, szűkösen de megnyertük a csatát. Szervezett munkával bármit el lehet érni, sokan csak repkednek összevissza mint valami gólyafos, és azt se tudják mit is kéne csinálniuk és hogyan.

    Amúgy ez az állapot inkább az EU szerveren jellemző, RU szerveren nagyon jó játékosok vannak, de még az US -on is.
  • Para1
    #7961
    Te wotozol amúgy?
  • TommyRH
    #7960
    Jó itt mi nyilván nem Yak 38ról beszéltünk :D...hanem a 9esről volt szó eddig. Az pedig nem deltaszárnyú és deltaszárnyú vitorlázógép sincs :)
  • Conqvistador
    #7959
    A deltaszárnyról

    na most neked higgyek vagy nekik?
  • Conqvistador
    #7958
    A Jak-38-as hosszú, vastag törzset kapott - ebből állt ki a keskeny pilótafülke. A gép teljes hosszán szinte folyamatosan változó keresztmetszetet alkalmaztak, hogy maximálisan kihasználhatták a lebegéskor keletkező felhajtóerőt. A gép testéhez képest kisméretű deltaszárnyak enyhén lefelé hajlottak - ez igen fontos részlet volt, mivel ezáltal emelkedésnél a kiáramló gáz egy része beszorult a gép alá, többlet felhajtóerőt termelve (ezt az angol Harrier-ek is kihasználták).

    Konstrukció
  • TommyRH
    #7957
    Ok, értem, hogy mire gondolsz, de a Yak nem deltaszárnyú, és deltaszárnyű vitorlázógép sincs tudtommal, nem is repülne sztem :)...de a lényeg, hogy igen, jól siklottak.
  • Conqvistador
    #7956
    Azt olvastam hogy a Yakovleveket és a MIGeket is a vitorlázórepülők deltaszárnyához hasonlatosan képezték ki.
    Összekevertem hirtelen a sárkányrepcsivel.
    Szóval vitorlázó alap.
    Csak furcsálltam hogy olyan sokáig bírta.
  • Glo
    #7955
    Persze, csak trollkodok
  • TommyRH
    #7954
    Arányaiban nem sokat rontanak a lyukak egy szárnyon...oda kerül a szárnyon az átváltási pont, és onnantól lesz turbulens az áramlás! De ha a fele szárnyfelület lyukas akkor sem lesz a szárny felhajtóere a fele, sokkal kevésbé ront...érted?
  • TommyRH
    #7953
    12-15 között van a siklószáma!
    Ebből kiindulva 35-45 km-t is elsiklik 3000 méterről, 150 km/h-val ez több mint negyed óra!
    Szóval a kérdésedre a válasz, simán lehetséges.
    Miért ne lehetne állómotorral landolni? :D...Minden motoros repülőgép képes
    rá!

    Mi az hogy sárkányrepülő alap???? :O

  • Conqvistador
    #7952
    Szerintetek az mennyire normális hogy a Yak 9T leálló motorral 3000méterről kb 5 percig siklik a levegőben kb 150el és simán lehet landolni vele. Tudom ezeket is sárkányrepülő alapra tervezték de picit fura.
    Ja és Mission Dinamic kampányban volt nem arcade-ba ellenfél már nem igen volt. De ez amúgy normális ?