38447
  • Amaymon
    #8031
    "Szerintetek az mennyire normális hogy a Yak 9T leálló motorral 3000méterről kb 5 percig siklik a levegőben kb 150el és simán lehet landolni vele. "

    Valóságban normális. Január környékén linkeltem egy youtube videot, ahol cockpit nézetben fejkamerával rögzítette egy fazon, mikor a felújított gépének a motorja leáll és anélkül landol. Az más kérdés, hogy jól összetörte, mert majdnem nekiment egy kőkerítésnek, nameg hogy a játékban normális-e?
  • vajakos21
    #8030
    Itt az új OP gép :)
    http://www.youtube.com/watch?v=pVPWed52ovI
  • twi452
    #8029
    Az utoljára kidobott bombát lehet vele nézni mindig és nyomva kell tartani kb ennyi a működése :)
  • bardocz
    #8028
    Az űrsiklók amikor visszatérnek a légkörbe, akkor azok a leszállásig siklanak. Igaz picit nagyobb sebességgel indulnak:)
  • Glo
    #8027
    A bomba követő U betű hogy működik? Mert néha mutatja, de főként nem.. Ez egy trigger, vagy minden bombához meg kell nyomni?
  • TommyRH
    #8026
    A Yer-el így is kell, nekem kb 45 mp alatt tölt, és erős a turrette, kézzel bármit kilövök mögülem pillanatok alatt...szóval 2-3 bombakört simén lenyomok, 18-25 földi cél...kurva jól fizet...és pár millió xp-t csináltam már a Yerekkel, és SOHA nem lőttek ki bombázás előtt.

    Más. Mi ez a faszság h nem lehet földön álló repülőt lebombázni? :D...már haldokoltam és két darab 1000 kgst, rávágtam egy B-25re erre kiírja h eszméletlen a lövésze....
  • Coral Springs
    #8025
    Ezzel én is próbálkoztam, de előbb utóbb általában feljött értem akár 4-5 km magasra is egy attacker és leszedett, így én felhagytam a PBY -vel való bázisbombázással. Ha erősen felhős az ég akkor nem probléma mert el lehet bújni. A Stalingrad viszont domination pálya, ott ilyen nincs.
  • Conqvistador
    #8024
    Én T5ig még a PBY Catát is beviszem akár stalingrád winterre is.
    Egy körrel 8-10 tank kimehet pechesebb esetbe 4-5 de már az is tuti pont.
    Aztán jöhet más. T7 fölött Főleg a peskákkal repülök a S winter pályán meg a nyárin más típusú bombázó pályára meg a yer2 kezd ki kell maxolnoma bombás pylont így muszáj ja és a végefelé 2-3Peska még mindig bevethető a pillboxokra az ellenfél örömére :D
  • SovereignXY
    #8023
    Dominationban ilyen nins. Nem egyzser látom a hülye bombázósat hogy dobja rá a reptérre. WTF.
  • CptYossarian
    #8022
    PBY-vel pár kör alatt nullára lehet bombázni az ellenfél repterét, legalábbis én többször csináltam. Bár erre az utolsó Donryu-t használom mostanában, nagyon gyorsan fel lehet vele emelkedni 7-8 kilométerre és onnantól hátradőlősen megnyerhetem vele a csatát a csapatnak.
  • Coral Springs
    #8021
    Oda alapból felesleges bombázót bevinni. Vadászgéppel repülve néhány jól helyezett bomba már alapból lecsökkenti a földi egységek létszámát, azt még ott vannak a gépágyúk is. Nem is értettem amikor a PBY -vel repültetek ott, hogy minek...
  • SovereignXY
    #8020
    Dupla okés lenne jah. XP... hát... ezzel a beteg multi stirke acsívmentel úgy lehet farmolni az xp-t mint a kurva isten. Pl port ha te vagy az amcsi oldalon és megszórod a partot a sok hajíval hát... millió xp. Először mentem rá a He-111el (tier 4es 8 bombás) csak lestem, hogy multi striek 7x 5000xp majd rögtön utána multi stiek win 9x 9000xp miulti strike water 10x 12k xp....
  • CptYossarian
    #8019
    Lionra kellene egy minimum kétszeres szorzó a mostanihoz képest - tekintve hogy nagyon sok mindenre kell SOK lion, 900k a Fw expertre húzása, így is sok idő lenne -, XP maradhat DE a bónuszokra adjon kétszer ennyit.
  • SovereignXY
    #8018
    De amúgy a YER-t csak azért vettem meg mert érezni akartam a powert :) 1.27ben az XP-t is elég betegen hozta és lóvéban sem votl rossz.
    Plusz én a suicid bomber vagyok. Alapól zuhanó hogy legyen nagy speed majd 100-200 méteről dobom a bombát aztán vagy túlélem a köv körre vagy lelőnek.
  • SovereignXY
    #8017
    Ha dominition pálya van ki is lépek rögtön. Farmolni akarok, ahhoz földi cél kell domination meg nincs :)
  • Conqvistador
    #8016
    Na de ha olyan fos a pálya akkor be se viszed a Yer2t.
    Vannak pályák vagy szituációk amikor alkalmatlan.
    De Pl a Stalingrad pályán 2,5 perc után már bombázót se érdemes bevinni.
  • gstup
    #8015
    Még egy régebbi kommentemre reagált anno bgabor,miszerint szerintem minden rendben a mostani eco-val.Szóval,akkor is leírtam és most is leírom (szerintem a régi hsz-ben nem vette figyelembe vagy helytelenül értelmezte),hogy Glo-nak is meg bgabor-nak is igazat adok.Szerintem egy aranyközépút kéne.Abszurd volt az előző állapot is,de a mostani is.
  • SovereignXY
    #8014
    Na megvan mi is a bajom a YER-el. 3100 a javítás. 11es tier, egy tégla, szeretik megölni ha meglátják mert egy repülő tégla, és bár lehet van rajta 4 tonna bomba. ami 6 darab. A célpontok sajna nem nagyon mennek közel egymáshoz így nehezebb egy bombával sokat kiszedni. 6 bomba szedjen ki 12 tankot - nagy malac - az 6000 pénz - 3100 javítás és a bomba költség. Akkor már inkább az említett il-4 vagy peska a 110+%al meg a 1000 javítás. A 4bomba kiszed annyit, hogy kb ugyanb ott legyen a haszon. De cserébe nincs másik 3 YER a csapaban aki kunkurencia lenne.
  • Glo
    #8013
    Azért mégis csak tarthatatlan volt, hogy 1 hónap alatt ki lehett grindelni egy nemzetet fullra, és 5 kör behozta egy új gép árát. 5 nemzet 5 hónap, még ha vannak is benne unalmas részek, de akkor is...

    Így meggondolja a nép, hogy mire gyűjtsön :)

    Amúgy tuti fognak dobni rajta, mert amekkora flémet kaptak minden fórumon, azt nem köszönték meg, valamit nyitniuk kell felfele :)

    Vagy letekerik az xp-t is, és elbúcsúzhatnak a 99% playertől :))
  • bgabor
    #8012
    War Thundernek is megvonalt a múlt héten az új peccsel. Azóta nem játszom, mert nincs értelme. Milliós nagyságrendű gépárak, százezres költségek és krörönkénti max tízezres bevételek korszaka jött el.
  • SovereignXY
    #8011
    IL-4nek a hátsó 12.7es géppityuja egész durva. Tegnap 2 gépet szedtem le vele. Meg egy baufightertnek a két morotját kilőttem aztán kölcsönösen hát... kényszerleszálltunk. Plusz gyorsabb és 4x 250es bomba van. Meg 110% reward nem 90.
  • Conqvistador
    #8010
    Felvittem a Tier-t 11 re.
    Muszáj erőltetnem a 2 Yer2t is ha ki akarom hozni a 4tonna bombakapacitást belőlük. :D
    Az IL-4 nekem nem jött be annyira. Nem is nagyon használtam mostanában.
    Mindkét IL2 jobb nála szerintem.
  • SovereignXY
    #8009
    Inkább a He-162 ;)
  • SovereignXY
    #8008
    Ezért farmolok a 3 7es peskával meg az IL-4el. mellé meg az 5ös yak
  • santibi
    #8007
    üdv. Srácok, mi lett a me163-al?
    nem tudok vele repülni a patch óta. csak rázkódik és lezuhanok vele pár perc alatt. nem szereti a hirtelen kanyarodást?
    az me 262 nagyon jó lett. gyors, jól fordul, kiváló tűzerő. bár az utóbbi eddig is megvolt.
  • twi452
    #8006
    a gonosz daru megfogta a lábam :D

  • vass17
    #8005
    Nekem is ez van, szeretném megvenni a 12-es FW-t, csak nincs igazán miből. Mire meglesz a pénz, már lehet, hogy a G6 is elérhető lesz...
  • lammaer
    #8004
    Ne aggódj, lesz majd economy változás... hol is volt legutóbb ilyen?
  • Conqvistador
    #8003
    Én a peskákat t7en még úgy ahogy tudom vadász félének is használni a rakéták miatt.
    De T11en sőt 13on már cska bombázni jók. Egy kört tudok velük garantálni a Yereknél még 1 se biztos szóval cinkes. Géplelövésből se leeht megélni mert teszemazt akinek csak 5 slotja van és nem visz bombázót se és mondjuk T11es harcol annak a La5 és a Yak9 Yak3 mellé orosz oldalon már csak Yak1 vagy IL-2M jut ami oda kevés lehet.
    De a német oldalra is illő legalább 1bombázót betenni.
    Azt meg előre garantálni nem tudod senkinek hogy 5 gépet lelő :D
    Valaminyen bevétellel kell számolni és ez a földi célpont.
  • SovereignXY
    #8002
    Én is várnám az economy változást. Új gép vételén nem is nagyon gondolkodom mert egész esélytelen kategória. De ez az expert képzés ugyan annyiért mint maga a gép hát NEVETSÉGES!. Patch előtt még úgy voltam 250k a képzés La-5. Mondom persze ez drága. Bár megvettem volna akkor...
    Peskáknéál is ez van. 250k a képzés akkor volt vagy 80 mondom nekem úgy sem kellenek annyira mert ott van farmolni a t3-5 orosz bombázók...
  • Conqvistador
    #8001
    Épp kezdtem örülni, mondom T11 en 13földi célpontra prém nélkül adott 16k liont amikor győztünk. 17nél vesztettünk és 9k lion.
    Megnéztem ha rossz esetben az összes gépet elvesztem és erre nagy a sansz akkora magasságban amikor 5 bombázót is be tudok (és kell is vetni ha nyerni szeretnénk) +a Yakok akkor legrosszabb esetben 14k is lehet a javítási költség. Azért olyna szinten ahol 2 yer megvétele és expertre való húzása potom 4,5 millió lion a többi gépet nem is említve azért kelljen imádkozni hogy talán 1-2 ezer liont összekaparjak + ba.
    Bízom benne, hogy 1-2héten belül legkésőbb változtatnak az economy-n mert addig nincs realitása a fejlődésnek és élvezhetetlen a játék.
    (Nyilván akik 2-3 hónappal elöbb kezdték és fillérekért bevásároltak majd golddal kihúzták a crew-t jó pár gépnél hihetetlen előnyben vannak)
  • Conqvistador
    #8000
    Azért T3on még lehet vele jókat menni.
    Jó az is igaz akkor már ha T3 érdemesebb a két amcsival menni ami ingyér van kb. Hát igen várható volt a válaszuk. kapitalisták.
  • Slewy
    #7999
    Kaptam választ a Catalina-s kérdésre. Természetesen nem áll módjukban visszaadni a golden eagle-t. De a "We are working hard to get the game more fair and fun" mondat miatt nem tudtam megállni, hogy ne válaszoljak nekik. :)

    fair and fun... profitable. :)
  • Conqvistador
    #7998
    Na de én még 190K ért vettem. :D
    Még szerencse hogy azt a 2 11es Yer2 beaktiváltam akkor olcsón.
    Most leshetnék :D
  • Conqvistador
    #7997
    Nekem az előbb a fórumozók által lelőhetetlennek hitt Yer2esemet 1 árva találattal levitte egy Yak 9T. Katasztrófa.
    Míg másokat szarrá lőnek si fentmarad a levegőben.
  • wargar
    #7996
    Nem kenyerem a sírás,de azt hittem idegbajt kapok,amikor 4 sérülésmentes német gépemet is egy-egy lövéssel kiszedték. ( ju88,s79,bf110,bf109f )
  • Áron22
    #7995
    Valamit keversz:

    Az h betehesd a gépet, miután megvetted, tehát, h repülhess vele, az a gép árának 20%-a. Az általad említett yer 1 milla, ezért ott 200K a betevése. A személyzet fejlesztése más kérdés: Az expert szint a meteor f4-esemen 1,8milla vagyis a vételárat kell újra kicsengetni, gondolom a mignél is:)
  • Conqvistador
    #7994
    Ja és nem 20% sajnos sok gépnél.
    A 11es Yer2 expertre fejlesztése 900K lenne és csak a betétele 200k vicc kategória.
  • Conqvistador
    #7993
    Mivel nyilván 1 slotba már bent van neki nem látja mennyi lenne de ha egy másikba benézne kiírná neki hogy 1millió vagy több?
    Ha mi eljutnánk esetleg akkor mennyi lenne? ezért kérdezem.
    Nem a Crew tréning a kérdés hanem hoyg egyátalán a crew tréningezhető legyen már a slot foglalás is irdatlan pénz.
  • Áron22
    #7992
    Másik slotba? Ez h jön ide?:D Egyébként újra ki kell fizetni a crew tréninget ami a gép árának 20%-a asszem, de tuti ezt akartad kérdezni?:D

    A profit pedig: a meccsek 79%-át nyerik, átlag 4 kilőtt géppel, 15-25k per kör, szal 10 meccs alatt kb 200 K lion bevétel és 50K javítás(apró sérülések is többezerbe kerülnek)