38447
  • R3nton
    #8071
    Nem rég kezdtem kéne kis segítség srácok. Lőszer típusok mire jók? Most 30 lionért unlockoltam a szovjet tier0hoz és fel is raktam rá. Jól járok? Ma olvastam itt skillekről, azokkal idáig nem is találkoztam, de most majd jobban átnézem a garázst. Azokból mit érdemes?

    Legfontosabb, pedig az lenne, hogy mit érdemes kihúzni? Orosz vonalon eljutottam tier3 vagy 4ig. LaGG3som volt, de visszatértem a picikhez, mert korábban itt olvastam azok OP-k. Volt is kör mikor 10et leszedtem 1 géppel :)

    A brittel tier2ig mentem, de idáig nagyon nem tetszenek.

    Az amcsit tier0ban játszom, Kittyhawkig szeretnék menni.

    A németet kezdtem el, de ezek a g50 valamik annyira nem jönnek be, a he112-n durva a 20mm de iszonyat hogy milyen lassan fordul.

    Ami, meg nagyon tetszik az a Hayabusa. Na ez tényleg komoly kis gép. Zerok is hasonló jellegűek, mert akkor nekem a japán vonalon a helyem!

    Tier10ig meg ahogy olvastam képtelenség eljutni, még prémmel is elég nehéz.

    köszi a segítséget!
  • Glo
    #8070
    Te is láttad, hogy 90%-ban fekete gépekkel vidáman repkednek árkádban, nem? :))
  • CptYossarian
    #8069
    Szerintem meg kell várni míg megunják a népek az agyatlan ereszdelahajamat arkádban, aztán majd csak lesznek többen.

    Amúgy agyrém az árkád néha, imént Spitfire Vb-vel veretem, kigyújtom kedvencemet, aranyos édesdrága Yak-9T-t, ég mint a Reichstag, oszt vígan repül tovább. Még olyan bő két percig, végig lángoló motorral.

    Aztán még abban sem gyönyörködhettem hogy megdöglik mert mielőtt lezuhant volna (ééérted, nem ám felrobban a motorja 5 másodpercen belül kigyújtástól, hanem beleesik óvatosan a vízbe) még belémroncsolt egy orosz teammate hátulról.

    Talán hanyagolnom kellene az árkádot, picik a pályák és sok a kocsog.
  • bardocz
    #8068
    Ez hihetetlen, ma eddig 1 db meccset sem sikerült megnyerni. Dominationnál tök mindegy hányat foglalok, folyamatosan mehetek vissza a saját bázisra mert a sok birka odaenged mindenkit. Ground strikenál meg az ellen bombázóit támadom, és a játék többi részében meg a saját területeket próbálom védeni, de a vége az, hogy az ellenfél földi egységeinek 90%-a megmarad, mire kikapunk.
  • twi452
    #8067
    Most én is letettem mert elfogytak az oroszok is :)
    5-6os gépeimet bevágja fókák közé és ehhez most már nincs idegem :D
  • bgabor
    #8066
    Nyilván abból dolgozik ami van, az éppen jelentkezőkből állít össze csapatokat. Kevesen HB-znak.
  • twi452
    #8065
    ó.. most próbáltam gunner nézetben élesen manőverezni miközben zúdítom az áldást hááát egész jól működött.. csak az a baj, hogy az autopilóta viszont az eredeti irányba akarja visszarángatni a gépet és 2 forduló után amikor elengedtem, hogy rakja egyenesbe olyan vízszintes dugóhúzóba tekerte a gépet mint az állat..:D

    megoldás.. ki kell kapcsolni az autopilótát csak az a baj nem lehet külön gunner-t és bombázást kapcsolni csak együtt, pedig bombázásnál nagyon kényelmes dolog a pilóta :)
  • Glo
    #8064
    Ruhr: 57k xp, 17k lion. Egyik vastag másik sovány :)
  • twi452
    #8063
    Hát most volt egy 360 lionos köröm is..:DD

    Érdekes amikor direkt arra megyek amerre a többiek és egyszer csak azt veszem észre, hogy 2 kék pötty előttem kóvályog és 5 piros mögöttem tapadva..xD
  • CptYossarian
    #8062
    Szép meccs, irigykedem. XD
  • Glo
    #8061
    Na ja, elég jelentősen befolyásolja a repképességet a légyszar is újabban :)
  • twi452
    #8060
    De ha megpuhítanak akkor te sem tudsz már annyival :D
  • Glo
    #8059
    Engem is kergetett már B25 a 410-esemben, de ő húzta a rövidebbet, mert nem tudott 450-nel menni :)
  • SovereignXY
    #8058
    Nem csak orosz most sajna. Én is átnyomtam EUra mondom ott jó volt tegnap. Szinte azonnal piros és 26-30% pocket loss. Vmit elkúrtak...
  • SovereignXY
    #8057
    Arcade. Van térkép ráadás honnan máshonnan lőne az ellen mint hátulról :)
  • twi452
    #8056
    orosz szerveren nálam is elkezdte csinálni ezt a bad connection/packet loss szarságot..

    2. kör, hozza ez vissza a pénzt ha olyan kedve van :)


    ami érdekes, hogy az orrlövészem kilőtte egy 109es pilótáját oO úgy hogy kergettem és ő lövöldözött ugye magától :D
  • Glo
    #8055
    A Hivatalos fórum FM része hova lett?

    A Do217J-m kb 150-el tud kevesebbet mint amit írtak róla (520 helyett szerény 370 vízszintben), és jobb motor sincsen hozzá. Elképesztő.
  • CptYossarian
    #8054
    La-5öseimen stealthet használok. Mert a célpont is látja merre megy. Plusz a fearfactor is eléggé ott van mikor nem látod hogy mi honnan hanem csak elkezd kopogni meg sérülni a gép. Gépágyúba stealth, géppuskába HET, vagy HEIT, annyi tracer elég. Nagyágyús német gépek gépágyújába páncélrombolót teszek. Mondjuk olyan packet lossaim vannak újabban hogy rá kell lőnöm egy tárat hogy leessen a bármi. :(
  • twi452
    #8053
    24k lion és exp nem olyan rossz :)
    Még 8 ilyen kör és vissza is hozta az árát :D

    Egy 410es genyó volt az ellennél.. szerintem ő is meglepődött hogy rázuhantam 1500métert a seggébe :D
    Kapott áldást utána rendesen, nem is tudott lefordulgatni aztán végül leesett. Utána meg egy 109est kínálgattam de befejezni nem tudtam mert elfogyott a lőszer pedig már ő sem tudott lelécelni önerőből :) szerencsére odaért egy társ és leszedte úgyhogy nem tudott leszállni :)
  • SovereignXY
    #8052
    Hm.... orosz 20mm-s érdekes. A lőszerhevederek.
    Az omni ami csak 12k: HEIT-HE-HE-APIT.
    A ground target ellen való ami 24k: HEI-HE-HE-APIT.
    Szóval fizess dupla annyit lóvét, hogy kapj egy rosszabb hevedert. Rosszab mert hiányzik egy tracer. több tracer nagyobb pontosság sztem mivel pontosabban látod hova megy.
  • SovereignXY
    #8051
    Hm... tier 9es csata. 8 földi kill meg 5 lelőtt gép ebből 1 a peskával 20k plusz. Nem kcisit meglepődtem. ALL HAIL TO YAK-3! :)
  • twi452
    #8050
    Ismerős helyzet már..tapasztaltam a nagyobb tesójával :D de ez mégiscsak olcsóbb :D
  • robi3
    #8049
    én is vettem 2 gépet 100k-ért de 4k átlaggal elleszek 1 darabig mire visszajön
  • Glo
    #8048
    Csak nehogy minuszba menj, mert nagyon szeretik :)

    Kb ha az elsőt meglátják már látom ahogy 5-en zúznak lefele rá :)
  • twi452
    #8047
    Beruháztam végül a b-25re legyen egy ilyen is már akkor :)
    Szép darab gépmadár.. most addig nem teszem le míg vissza nem hozza az árát :D
  • robi3
    #8046
    ez a nap elég sovány legnagyobb pénzem nem érte el a kerek6k-ót
  • Glo
    #8045
    Fain ez az MM, tier 4-es csatában ott figyelt egy 262-es.. HB :)
  • Pethy23
    #8044
    Értem, köszi a választ :)
  • SovereignXY
    #8043
    Jó neked. Ma mikor pont betettem egy me 410 megtalált és pukk pukk már mentem is a föld felé....
  • Conqvistador
    #8042
    Ez most komoly?

    Engem pikk pakk leszednek sajna.
    Mit kéne tennem? (Yer2)
  • vass17
    #8041
    A 30+20mm-es kombináció annyi lőszerrel nem kérdez, esélyük sem volt leszedni, mert pár mp alatt tüntette el az összeset :)
  • bgabor
    #8040
    Átlagban ugyanannyit keresel mindkettőben, csak a Historicalban háromszor annyi ideig tart a kör.
  • Pethy23
    #8039
    Historic és arcade módok között van különbség farm tekintetében?
  • Susarc
    #8038
    ezt nehéz lenne leszedni:D
  • CptYossarian
    #8037
    Nekem sikerült ma lebombáznom egy javításra váró repülőt, erre kiírta hogy földi célpont megsemmisítve, 600xp.

    Ennél már csak az volt a durvább mikor Two Townsban saját térfelen kilőttek a Corsairemből, zuhanok lefele, felrobban talajon, kiírja hogy -2000 pénz friendly ground unit leöléséért. Pont ráestem egy heavy tankra. Öröm.
  • vajakos21
    #8036
    Volt némi szerencséje is 410 esnek gyanítom. Tegnap egy b-25 lőtt le 3 gépet egymás után akik rámentek. Csak írta ki sorba 109, 190, 109,. Én álltalában a kevésbé szerencsés csapatba esek bele..
  • bardocz
    #8035
    Jaja, persze, csak érdekesség. Amíg nekem ezt nem mondták, addig bele sem gondoltam, meg nem tudtam.
  • Amaymon
    #8034
    "De ez az expert képzés ugyan annyiért mint maga a gép hát NEVETSÉGES!"

    Miért? Arcade-ban iszonyatos előny, hogy duplázódik a tűzerőd, mert a reloading time-ot drasztikusan lehet csökkenteni, amikor 50 felett van.
  • TommyRH
    #8033
    Jah, kb 1-et siklik...és nem véletlenül...a rossz siklószáma miatt tud lelassulni, direkt így lett tervezve
    De nem vitorlázógép, az biztos :)
  • vass17
    #8032
    Ilyet nem sokszor látok: HB-n miután már folyt a csata egy ideje, megjelent egy 5-ös B-25 kötelék, gondolták hogy együtt biztonságosabb. Beállt mögéjük a csapattárs ME410 R3 és mire odaért volna bárki más a csapatunkból, 4-et leszedett az 5-ből, csak néztem, hogy folyamatosan tűnnek el :D