38447
  • Conqvistador
    #8111
    Ritkán de előfordulhat sajnos.
  • bardocz
    #8110
    T0-T1 gépekkel másokat is megtisztel az mm, és berakja T5 közé?
  • Conqvistador
    #8109
    8-9es szinten nem feltétlen érdemes bombáznod.
    T7 en próbálj 2 peska 2IL és 1 Yak7B ha csak 5 slotod van.
    T11en viszont 1Yer 2Peska és 2 Yak a 3as és a 9T.
  • Conqvistador
    #8108
    Hát... 3 Peskát kell vinni :D
  • bgabor
    #8107
    1.29 peccs óta nemigen bombázok... a peshka két 500 kilósával a peccs előtt kidobtál 8, jó esetben akár 12-15 célpontot is, sok xp-ért és pénzért. Peccs óta kidobsz hármat, jó esetben négyet, és gombokat adnak érte.
  • Áron22
    #8106
    Oroszokkal ti hogy bombáztok? 8-9-es szintre ha berakok 2 pe2-őt az elég kevésnek tűnik, 4 db 250-es bomba vagy 2 db 500-as... Így h lesz 30 kidobott cél?:D
    Vagy az 500-asok ha középre dobom kiszedik a 4-es csapat földi célpontot(artyk, középen pilbox)?
  • Conqvistador
    #8105
    Srácok határozottan állíthatom, hogy T9 fölött nem feltétlen éri meg játszani bármit is mondjanak mások. T3-T5-T7 magasságában az alacsony javítási költségek mellett közel hasonló pénzt lehet normális eredménnyel generálni, mint feljebb de ugye ott már a javítási költség is komolyabb a drágább gépeknél. Eléggé vicc kategória a javadalmazás.
  • Ry0K3N
    #8104
    az IL-2 es az mindig is ilyen volt? Mert most vettem meg nemrég és eszméletlen brutális egy dög ez.
  • kocsilajos
    #8103
    itt látom sok a hsz él a fórum tudnátok ajánlani vmi klánt vagy vmi baráti közösséget ahova csatlakozhatnék?
  • SovereignXY
    #8102
    Ez oylan mint a tankos testvére. Amíg nem láttam a WT-t csak kicsit utáltam. Amint megláttam és láttam mire is képes már nagyon :)
  • robi3
    #8101
    nekem wt-ben van 30 akkor ott lenne 5-10?
  • f24sg
    #8100
    Újra kipróbáltam kicsit a wowp-t, hogy van-e fejlődés, ésssh....
    Úristen mekkora szar! Rettentően néz ki, és rommá akad: 23 fps ftw (WT-ben ez nálam 60-73)...
    Az irányításról nem is beszélek; nem tudom, annak idején, mikor először próbáltam, hogy nem hullott ki a hajam rögtön.
  • Amaymon
    #8099
    Tegnap nagyon alulteljesítő volt HB-n az US. Ráadásul lvl 7-től felfelé a németekkel háromszor annyi játékos játszott a matchmaker keresője szerint. Egyik meccsen 3 ai ment US oldalon.
  • Coral Springs
    #8098
    Akik szeretnek HB -zni segíthetnének most hétvégén, ha még lehet majd az amerikaiakkal menni. Van egy medál amit 30 győztes csata után lehet megkapni az amerikaiaknál. Ezt a Ruhr vidéken kell megejteni, tehát a jelenlegi HB pont jó. A probléma az hogy tegnap elbasztam kb vagy egy órát három csatára, azt mindhárom vesztes lett. Ez van ha balfaszokkal kerül össze az ember, úgy tűnik ez nem csak az arcade -ra érvényes.
  • bgabor
    #8097
    Nem így csináltátok. Próbáljátok újra, Glo jól leírta, hogyan kell.
  • Glo
    #8096
    *strike
  • Glo
    #8095
    Napalm stike :D
  • Conqvistador
    #8094
    N asikerült megint a Hero Bomber kitüntetés.
    Nagyon meleg helyzet volt. 29nél voltam utolsó AAA harckocsi a pályán rárepültem Yak 7B vel a rakéta kifogyott hátulról meglőttek és a tank mellé zuhantam. már számolt viszsa az a 15mp es szállj ki a gépből dolog amikor berobbant a repülőm és a detonáció kinyírta a harckocsit is :D
    Győztes meccs T7en bomber, final blow, 10x es multi és így adott 26500at prém nélkül. Nem túl sok de a jelenlegi helyzetben már ennek is örülnöm kell.
  • Glo
    #8093
    Mindenki nyomott Ready-t?
  • Califa
    #8092
    Hát így csináltuk........nem kell hozzá prémium felhasználó?Mert hiába nyomtunk rá nem dobott be egy csatába minket.
  • CptYossarian
    #8091
    Akkor volna korrekt ha ennyit kapnál a kilövéséért is. Illetve mégsem, mert úgy betennének egy Fw-t hogy elérjék a tiert, aztán LaGG3-akkal meg 9T-kkel farmolnák a fókákat.
  • Glo
    #8090
    Ha belépsz a játékba a MEnü gombtól balra van egy bomb amin fejek vannak. Arra rányomsz, felveszed barátnak a haverokat, rányomsz és van egy gomb (repcsik meg + jelekkel) h Invite Squad.

    Ekkor felugrik egy chat ablak, abban kell elfogadni a meghívást, rá kell klikkelni a zöld feliratra és ennyi.
  • vass17
    #8089
    Ez világosan látszik a számadatokból is: a 9-es szintű BF109 G-2-nek 110% a rewardja arcade-ban és 1440-ért javítják. A 11-es szintű FW190 A-5-nek 100% a rewardja és 3830 a javítása. Tehát a G2 egy hajszállal jobban is keres és olcsóbb is a javítása. De nem minden 7-8-9-es gépnek ilyen magas a bónusza, a legtöbb 70-80% körül van.
  • Califa
    #8088
    Hogyan lehet squadot csinálni, vagy elfogadni?Mert nekem/künk sehogy nem sikerül partyt csinálnunk.
  • Conqvistador
    #8087
    Kétszer sikerült 20ig eljutni.
    Az elöbb 11es Tier-ben és 7es Tierben.
    Az a vicc a T11es 10ből 7szer veszteséges a szerelési költségek miatt, hiszen nem ad semmivel se jobban, mint T7ben.
    Elég fura. hazudnak rendesen a fejlesztők.
  • bgabor
    #8086
    Azaz, bocsi.
  • Conqvistador
    #8085
    Szerintem a Hero Bomberre gondol ami 30 földi cél után jár :D
  • Áron22
    #8084
    Az a medál miért jár? Nekem nem rémlik a neve:)
  • bgabor
    #8083
    Nekem a patch óta csak két master bomber medálom volt, előtte minden harmadik meccsen volt egy. :)
  • Conqvistador
    #8082
    Jó nem azt mondom hogy enm lehet mert lehet most is csak ritkábban.
    A hétvégén volt 34földi célpontos bombázásom.
    De ha kellően ügyes az ember azért 15-20célt el leeht takarítani bár magasabb tierben van konkurencia rendesen :D
  • bgabor
    #8081
    Ha jól csinálod, akkor nem. A legutóbbi, a játékot kétvállra fektető 1.29 peccsig simán lehetett 30+ földi célpontotk kilőni körönként, és dőlt a pénz és az XP. Mozgalmas volt.
  • CptYossarian
    #8080
    Szerintem legtöbben szeretünk kiegészítésképp bombázni, és bombázásból is nagyon sokféle van: magassági bombázás a sűrű felhőréteg aljának közelében vagy akár 7km-magasan, zuhanóbombázás, középmagasságú bombázás 2-3km-en, út fölött alacsonyan suhanó szőnyegbombázás harckocsioszlopra, torpedóvetés, stb. Sorrendben egyre izgalmasabb.

    Plusz ugye sok vadászrepülőre is lehet bombákat aggatni, az is mind színesíti a játékélményt.
  • kocsilajos
    #8079
    mindenki ennyire szeret bombázni? mért jó ez? nem unalmas?

  • SovereignXY
    #8078
    Hát... sztem nem :P
  • Califa
    #8077
    Hogyan tudok squadot csinálni vagy elfogadni?Mert nekem/künk sehogy nem sikerül partyt csinálnunk.
  • TommyRH
    #8076
    Bal alul van egy "villáskulcs" :)

    Egyébként a lőszerekről annyi, hogy a tapasztalatom, hogy mindegy mit ír bele h mit lő, ha drágább akkor jobb!!!
  • R3nton
    #8075
    köszi!!!! ;) nekem automatikusan javítva vannak a gépek, valahol ki lehet akkor az "x"-elni gondolom.
  • CptYossarian
    #8074
    Forduláshoz ereszd ki a fékszárnyat (F), aztán húzd vissza ha gyorsulni akarsz. Célzáshoz is ki szoktam tenni néha, persze zuhanóvadász gépeknél nem. WASD-n legyen a másik kezed ha egérrel játszol, akkor csak oldalt nyúlsz a mutatóujjaddal és Flaps ki/be ott is van.
  • CptYossarian
    #8073
    Szia, szerintem próbálgasd a lőszereket, aztán amelyik érzésre bejön azt használd. Olyan mint amikor sima 95-ös benzinre adalékot töltesz vagy eleve adalékosat tankolsz. Elvileg azok az összeállítások amikben sok az AP-API-APIT páncéltörő hatásúak, a HE-HEI-HEIT robbanós. Jó ha mindből van, azzal nem tévedhetsz sokat.

    Húzd mindegyik nemzetet, nem tudhatod melyik mikor fog tetszeni, hangulatfüggő is hogy melyikkel repülsz. Ne fogd fel grindelésnek. Azért raktak bele eddig is 200 gépet hogy ne grindeljenek a népek. Ne a jet legyen a célod hanem a játékélmény, már bocs hogy így mondom, ez javaslat.

    Falco, Ishak, Hayabusa, Kitty, ezek mind nagyon jó vadászgépek. Buffalo is remek. Zerok most kicsit agyon vannak butítva, nagyon kicsi az a sebességtartomány amiben élvezetes velük a játék, a Hien-ek megbocsátóbbak. Angol gépek is jók, Beaufighter nagyon tud darálni, bár kevésbé kezes mint régen volt.

    Ne javíts gépeket, várd ki míg megszerelik, erre és újratöltésre szánj skillpontokat, fontos. Játssz másik gépekkel. Nekem nap végére már csurom piros minden nemzet gépe, több soron.
  • Glo
    #8072
    Jóéjt kör :D



    Nem mondom, jól jött volna a prémium, de így is epic :)